بهترین قرص برای  پاکسازی کبد خارجی قاتل کبد و معجزه ای برای کبد چرب 

 1. مرسی درمان
 2. کبد چرب
 3. بهترین قرص برای  پاکسازی کبد خارجی قاتل کبد و معجزه ای برای کبد چرب 
کبد چرب و درمان آن با بهترین قرص برای پاکسازی کبد چرب

شرکت های زیادی اقدام به تولید داروی درمان کبد چرب کرده اند. بهترین قرص برای پاکسازی کبد و دفع سموم و مواد زائد از بدن دارویی است که بیشترین میزان مقبولیت و محبوبیت در دنیا داشته، و توسط بزرگترین و معروفترین شرکت دارو سازی جهان تولید و عرضه می شود.. بهتون نمیگم که اسم این داروی گیاهی معجزه آسا اوکسین – جی است!!

کبد چرب

تشخیص بهترین قرص برای پاکسازی کبد دشوار به نظر می رسد. مناسب ترین روش برای انتخاب داروی مناسب مشورت با  پزشک است. اما در یکی دو سال اخیر قرص های گیاهی اوکسین، بیشترین کاربرد و محبوبیت برای درمان کبد چرب و پاکسازی آن بین مراجعه کننده گان داشته است.

قرص گیاهی اوکسین ساخت کشور آلمان است. و در بین نمونه های فراوان موجود در بازار دارویی کشور، عملکرد قابل قبول و رضایت بخشی داشته است. و به عنوان قاتل کبد چرب شناخته می شود.

در یک تحقیق میدانی حدود 15نفر از بیمارانی که علائم نارسایی کبد چرب داشتند. مورد مطالعه و درمان بوسیله دارو گیاهی برای پاکسازی کبد قرار گرفتند.

این 15نفر در سه گروه (A-B-C (تقسیم شدند. قبل از شروع معالجه، در مورد کیفیت و نحوه درمان و میزان اثر گذاری داروها با افراد صحبت شد. همه آنها رضایت خود را تا پایان طول تحقیقات اعلام کردند.

گروهA: بوسیله نمونه داروهای پاکسازی کبد چرب و پر سر و صدای داخلی تحت معالجه قرار گرفتند.

گروه B:بوسیله پلاسیبو ( دارو نما ) مداوای خود را شروع کردند.

و گروه سومC: بوسیله قرص های گیاهی خارجی اوکسین درمان را آغاز کردند.

بعد از گذشت سی روز تغییر قابل توجهی در نحوه درمان گروه آ صورت نگرفته بود اما طی آزمایشاتی که از گروه سوم اخذ شد. تا 77% سلامتی و بهبودی کامل خود را به دست آورده بودند.

نکته قابل توجه اینکه گروه اول حدود 30% درمان شده بودند و نیاز بود که به مدت 30روز دیگر از داروهای داخلی، کبد چرب استفاده کنند. به این معنی که طول درمان قرص پاکسازی کبد در نمونه های داخلی 60روز یا بیشتر است.

اما در نمونه خارجی حدود 20روز است.

گروه دوم چون از پلاسیبو یا دارو نما استفاده میکردند تغییر قابل توجهی مشاهده نشد.

اوکسین، بهترین قرص برای پاکسازی کبد چرب خارجی

اوکسین دارو گیاهی برای کبد چرب است

ما در مورد نمونه های داخلی هیچ اظهار نظری نداریم. زیرا هیستوری دقیقی از بیماران استفاده کننده از این قرص های پاکسازی کبد  نداریم. و نمیدانیم چند درصد از بیماران از این نمونه ها استفاده کرده و به نتیجه مطلوب  رسیده اند.

و  نیز به تبلیغات شرکت های سازنده داخلی زیاد اعتمادی نیست. اما چیزی که میدانیم اینه که :

مکانیسم اثر بهترین قرص برای پاکسازی کبد، دارای خاصیت آنتی اکسیدان بالایی بوده. و عوارض کمتری نسبت به داروهای شیمیایی دارد. همچنین در دفع سموم بدن بیشترین تاثیر را داشته باشد. و معجزه ای برای کبد چرب است.

در کمترین زمان آسیب های وارده به کبد را از بین برده. کمک به تولید آنزیمهای کبدی کرده. سموم و مواد زائده را از کبد خارج کند. همچنین یبوست ناشی از اختلالات کبدی را برطرف نماید.

با مصرف قرص خارجی پاکسازی کبد (اوکسین) بین 15تا 20روز زمان لازمه،  تا پاکسازی کامل و دفع سموم صورت بگیرد.

ترکیبات آنتی اکسیدان و ضد التهاب موجود در فرمول ساخت او کسین، التهاب جگر را کاهش میدهد. و با تنظیم ترشح صفرا، میزان تولید آنزیمهای کبدی برای تولید هورمونهای فعال بدن و تصفیه خون تنظیم میکند.

در نتیجه با رعایت اصول پاکسازی کبد چرب، در مدت  15الی 20روز، کبد مجددا سلامتی خود را به دست می آورد.

در کارنامه اوکسین رضایت بیش از 4170نفر از بیماران وجود دارد. هدف ما کسب نتیجه درمانی مطمئن است. و به هیچ وجه قصد تبلیغ نداریم. چون ما تنها عرضه کننده می باشیم. و افتخار ثبت اختراع و تولید این دارو در اختیار ما نیست که قصد تبلیغ داشته باشیم.

و یا سود سرشاری عاید مان بشه. تمام سعی ما اینه که بیطرفانه بنویسم و اطلاع رسانی کنیم. کسی چه میداند شاید فردا روزی محصول دیگری عرضه شود، که صد برابر بهتر و قوی تر از این دارو باشد.

اطلاعات داروی معجزه گر کبد چرب

این قرص کبد را فورا پاکسازی میکند

در جدول زیر مشخصات و اطلاعات داروی معجزه گر کبد چرب  جمع آوری شده است. مهم ترین مشخصه اوکسین به عنوان معجون پاکسازی کبد، بیشترین اثر گذاری در کمترین زمان و رفع علائم خستگی و بیحالی ناشی از کبد سمی  است.

همچنین با مصرف این دارو در هفته ابتدایی مصرف، احساس سبکی و راحتی وصف ناپذیری به شما دست میدهد. و با پاکسازی کامل خون غلیظ سودایی باعث شفاف و روشن شدن پوست صورت می شود. و اثر هر گونه جوش و کک و مک به مرور از پوست بدن محو می گردد.

قطعا این  داروی گیاهی به افزایش نوسازی سلولهای کبد کمک میکند. و مصرف آن در بیماران مبتلا به دیابت، فشار خون بالا، سلیاک و عدم تحمل لاکتوز منعی ندارد.

قبل از تهیه بهترین قرص پاکسازی کبد باید ابتدا علائم بیماری کبد چرب را شناسایی کنیم. و بعد بدانیم ترکیبات گیاهی داروی اوکسین چگونه در دفع انواع سموم بدن و تنظیم آنزیم های کبدی کمک میکند.

 نام دارو⚡ اوکسین -جی
 کشور سازنده آلمان 🧡
 تعداد 40عدد
 میزان مصرف روزی 2عدد
 مجوز غذا و دارو دارد ⭐
 محدودیت سنی بالای 16سال
 گروه درمانی کبد ⚡
 بارداری ❤ منع دارد
 شیردهی بلامانع

 

علائم کبد چرب در زنان و مردان چیست؟

علائم کبد سمی در زنان و مردان چیست

بیماری کبد یک بیماری خاموش  و پنهان است. مانند سردرد و یا درد ناحیه کمر و کلیه نیست. که تا به درد می آید انسان بداند مشکل از کجاست.

کبد حکم تصفیه خانه بزرگی برای بدن دارد. اما گاها این مرکز تصفیه خود نیاز به مراقبت، تعمیر و نگهداری دارد.

اگر پزشکی برای شما آزمایش کبد تجویز کرده باشد. درستی و یا اختلال عملکرد کبد یا جگر در برگه آزمایش معلوم میشود.

اما در اکثر مواقع چون از خود ناحیه کبد دردی احساس نمیشود. مثل شکم درد که درد به همه جای بدن حتی پهلوها سرایت میکند. انسان در واقع نمیداند که با مشکل کم کاری و یا کبد سمی  مواجه است.

در هر صورت اگر شما با مشکل عملکرد کبد و یا دارای کبد چرب هستید. یکی از نشانه های زیر به عنوان علائم کبد چرب در زنان یا مردان دیده می شود.

 • تیره گی پوست صورت و یا سیاهی زیر چشم
 • حس و حال تفریح، گردش و ورزش و هیچ تحرکی ندارید
 • سوزش و رفلا کس معده و بوی بد دهان
 • طعم تلخ دهان و احساس کلافه گی و نگران بودن
 • دیدن خوابهای بد و یا کابوس های وحشتناک
 • دچار خستگی زودرس شدن
 • اکثر مواقع کم طاقت و بی حوصله بودن
 • جوش صورت و پشت و کمر
 • کک و مک و لک صورت
 • بد خلقی دائمی
 • ریزش شدید موی سر و کم پشت شدن دائمی ابروها
 • بد بو بودن عرق پا و زیر بغل و بدن
 • دائم دل آشوب هستید و بخاطر دلخوری های کوچک اشتغال فکری دارید و تا صبح بیدار هستید.
 • زرد رنگ شدن پوست بدن و صورت و…..

سایر توضیحات و علائم کبد چرب…..

 

تیره گی پوست صورت و سیاهی دورچشم از علائم کبد سمی است

عوارض  بالا ،مهم ترین علائم کبد چرب در زنان و مردان و نوجوانان هستند. ممکنه فردی بیشترِ این نشانه ها را یکجا داشته باشد. و شخص دیگری  تنها چند نشانه شاخص دارا باشد.

خسته نباشی، خدا قوت، تو هیچی ت نیست. کبد شما چربه درست کار نمیکنه و به روغن سوزی افتاده و نمیتواند وظیفه خود را که دفع سموم بدن است. به درستی انجام دهد. کاسه چه کنم چه کنم و زمین بگذارید. کمتر وسواس بخرج دهید و  تا دیر نشده به کمکش بشتابید.

اینها علائم ظاهری بیماری های کبدی هستند. که فقط خودتان بر آنها واقفید، و شاید این نشانه ها در هیچ برگه آزمایشی درج نگردد. اصلا جای نگرانی نیست.

ما بخاطر برطرف کردن این مشکلات و علائم  ظاهری بیماری شما اینجا هستیم، به ما اعتماد کنید. چند روزی هم به خودتان فرصت بدهید تا روند درمان را با همدیگه آغاز کرده و به سرانجام برسانیم.

چیزی حدود 15تا30روز …..

ترکیبات بهترین  قرص خارجی برای  پاکسازی کبد

ماده اصلی در ترکیب داروی گیاهی درمان جگر چرب خارمریم است

ماده اصلی به کار رفته در ترکیبات قرص پاکسازی کبد،

 • مارتیغال با نام علمی سیلیمارین است. که خاصیت آنتی اکسیدان بسیار قوی و دفع سریع سموم از بدن را دارد. به مجموعه فلاونوئیدهای موجود در عصاره ماریتغال «سیلیمارین» گفته می‌ شود.
 • عصاره ریشه گیاه قاصدک و کنگر فرنگی و عصاره زردچوبه اصل هندی، از دیگر ترکیبات به کار رفته در این داروی گیاهی برای پاکسازی کبد است.
 • گیاه مارتیغال ( خار مریم) ضد التهاب و آنتی تومور می باشد. همچنین قابلیت مهار پراکسیداسیون کبدی، تحریک  بیوسنتز پروتئین و تسریع بازسازی کبد را دارا می باشد.
 • گیاه آرتیشو یا کنگر فرنگی :دارای خواص آنتی اکسیدان و محافظ کبد می باشد. همچنین چندین مطالعه قابلیت مهار بیوسنتز کلسترول و در نتیجه خواص هیپولیپیدمیک این گیاه را ثابت کرده است. کمسیون E آلمان ( German Commission E) ریشه گیاه قاصدک را برای رفع اختلالات کبدی و کیسه صفرا تایید نموده است. این قرص گیاهی در تحریک ترشح صفرا مفید است.
 • زردچوبه دارای خواص محافظ کبد، آنتی اکسیدان، کلرتیک (افزایش دفع صفرا) می باشد.
 • زنجبیل و فلفل سیاه جهت افزایش جذب ترکیب ها به این فرآورده اضافه شده است.

ترکیبات شاخص و استاندارد به کار رفته در این داروی محبوب و مشهور که باعث سلامت و بهبودی هزاران بیمار شده است. آنرا در ردیف بهترین قرص پاکسازی کبد قرار داده است. تا جای یکه شرکت های دارو سازی زیادی اقدام به کپی از روی این قرص کرده اند. در این زمینه، شاید اندکی هم موفق بوده اند اما کپی هیچگاه برابر با اصل نیست.

داروی گیاهی برای کبد چرب اصل، اورجینال و با کیفیت را از ما بخواهید. اولین و قدرتمند ترین قرص پاکسازی کبد که به افزایش قدرت نوسازی سلولهای کبدی کمک میکند.

موارد مصرف بهترین قرص برای پاکسازی کبد

کاربرد داروی گیاهی اوکسین

عنصر مهم  کار گرفته شده  در قرص گیاهی برای کبد چرب _(اوکسین_جی) سیلیمارین نام دارد. این عنصر به بازسازی سلولهای کبدی که بر اثر مصرف الکل یا سموم آسیب دیده اند کمک می کند.

همچنین با تغییر در لایه بیرونی سلولهای کبدی از ورود سموم متعدد به داخل سلولها جلوگیری می کند.

به طور خلاصه موارد مصرف داروی گیاهی کبد چرب اوکسین برای مشکلات زیر تجویز می شود

 • هپاتیت
 • کبد چرب
 • یبوست و اختلالات گوارشی
 • بی اشتهایی
 • کبد چرب الکلی
 • سیروز کبدی
 • سم زدایی و پاکسازی کامل کبد

روش مصرف بهترین قرص برای پاکسازی کبد: روزانه دو عدد قرص بعد از وعده غذایی ظهر و شب مصرف شود.

مدت زمان مصرف :15الی 20روز

قصه غم انگیز بیماری من

داستان بیماری من

این داستان بسیار آموزنده حاوی تجربیات تلخ و شیرین و نکته  به نکته بر اساس واقعیت زندگی یکی از بیماران  نوشته شده است. بیماری که دست آخر و به صورت کاملا تصادفی  به مرسی درمان مراجعه میکند.

خودتان مابقی ماجرا را ببینید و بخوانید.

نوع غذایی که در معده انباشته میشه ارتباط مستقیمی بین روح و روان دارد.

من هوشنگ هستم دوستام هوشی صدام میکنن، 38سال سن دارم قدم 178و چیزی حدود 92 کیلو وزن دارم. 2تا فرزند دختر و پسر دارم. کارمند یه شرکت خصوصی هستم. برای اینکه بعد از ظهرها بیکار نمونم هر از چند گاهی مسافر کشی هم میکنم.

در کل امواراتم  خوب میگذره، اگه بخوام بیشتر خودمو معرفی کنم، علاقه خاصی به انواع کباب دارم. عاشق غذاهای چرب و چیل مثل قرمه سبزی و قیمه بادمجان هستم. من دیوانه کله پاچه هستم. مخصوصا تو روزهای بارونی  و سرد همیشه صبح زود میرم بیرون و با یه قابلمه کله پاچه و نون سنگک داغ بر میگردم خونه.

اکثر روزهای جمعه به خانمم میگم برام آبگوشت بار کنه، بوی آبگوشت و خوردن اون با خیار شور و سنگک داغ من و مست و دیوانه میکنه….

علاقه ای به خوردن مشروبات الکلی ندارم. اما در جمع های خوشی و خرمی تعارف دوستان را رد نمیکنم.

زیاد اهل قلیان و دود و دم  نیستم. اما موقع کتاب خوندن حال میکنم یه  چند نخ سیگار دود کنم. من عاشق چای تلخ و داغ هستم، اما هیچ علاقه ای به خوردن قهوه ندارم.

میدونم ورزش برام مفیده اما باور کنید هیچ علاقه ای بهش ندارم. خیلی بار هم تصمیم گرفتم که یه حرکتی بزنم اما هر دفعه موکول شده به فرداهای دیگر…

قصه پر غصه من از اینجا شروع شد که :

داستان بیماری من قهرمان نداشت

احساس میکردم  این اواخر دچار روز مره گی شده ام. علی رغم اینکه تعداد زیادی کتابهای موفقیت و قانون جذب و … خونده بودم . حتی همایش ها و کنفراسهای زیادی در این زمینه  شرکت میکردم.

آدم مقید و مذهبی هستم. حلال و حرام سرمون میشد و بهش اعتقاد داشتم.

دقیقا نمیدونم مشکل من از چه تاریخی و یا چه سال و ماهی شروع شد. ولی تا اونجا که یادمه صبح که از خواب بیدارم میشدم. حال و حوصله هیچ کاری نداشتم. از شما چه پنهان اخلاقم سگی می شد….

تلاش می کردم به محض باز کردن چشمهام، مثلا خدار و بابت همه چیزهایی که بهم داده شکر گذار باشم. اما افسرده و دپرس بودم به محض بیدار شدن پر از انرژی منفی و بهانه های ناجور بودم.

به همه چیز گیر میدادم. کلافه بودم با کوچکترین حرف و یا شوخی و یا حتی یک پیامک ساده از طرف دوستانم بهم می ریختم. و با همه سر جنگ داشتم. البته خیلی رابطه های دوستی و خانوادگی و اجتماعی ام تیره و تار شده بود.

محیط خونه برای من و همسر و فرزندانم،  عینهو باتلاق شده بود. سر کوچکترین موضوعی داد میزدم با همسرم به مشاجره بر می خواستم. نسبت به همه کس بدبین و به همه چیز ظنین بودم

کار به جای باریک کشیده شد، و همسرم منو ترک کرد. احساس میکردم بچه هام دیگه منو دوست نداشتن و ازم می ترسیدن…

میدونید فکر میکردم کسی منو درک نمیکنه ….اطرافیانم تصور میکردند من مخدر های صنعتی مصرف میکنم …!

بنا به توصیه یکی از دوستان :

خودمو به یک روانشناس نشون دادم. و ایشون هم بعد از چند جلسه مشاوره و کلی هزینه منو به یک روانپزشک معرفی کرد. با یه پلاستیک پر از داروهای آرام بخش برگشتم خونه…

چند هفته ای وضع به همین منوال گذشت. و به داروها عادت کرده بودم دیگه خوردن و نخوردنش زیاد اثری روم نداشت. و من نمیدونم چم شده بود. به همه ظنین بودم. ترس از اتفاقات نیفتاده آینده داشتم. همیشه با خودم و دیگران در جنگ بودم.

یه دوستی بهم پیشنهاد کرد شبها مناجات کنم و دعا و قرآن بخونم… من به این موضوع علاقه خاصی داشتم هر شب قبل از خواب آیت الکرسی میخوندم….. اما…..

شبها دچار کابوس های وحشتناک میشدم… باور کنید یا نه..، من شبها خواب میدیدم که همسرم جلو چشم من و بچه هام بهم خیانت میکنه و تو خواب از دستم کاری برنمیومد.

بعضی شبها خواب میدیدم که دارم بچه هامو سر میبرم… با داد و هوار از خواب بیدار میشدم.. میدونید من خیلی تنها بودم .. چون دیگه هیچکی دور وبرم نمونده بود.. تنهای تنهای..

بخاطر خواب بد شب گذشته کل روز افسرده و غمگین بودم و با همه کس سر جنگ و درگیری داشتم.

رفتم وارد یه (NGO)  معنوی شدم و با اونها آمد و شد  و نشست و برخاست می کردم. بهم گفتن این اتفاقات به دلیل یک سری کینه و رنجش و عقده ای هست .که از دوران بچگی تا امروز در وجود تو ریشه دوانیده.

کمکم کردنم و بهم گفتند که چه کار کنم که رها شم. ولی وضعیت من همچنان بغرنج بود…

این کمکها فقط به صورت سطحی و مقطعی موضوعات روحی و روانی منو تسکین میداد. در حالیکه من میخواستم مشکل و یا بیماری که داشت منو قورت میداد و خفه میکرد به شکل ریشه ای حل بشه.

حالم هر روز بدتر می شد….

من هم دوست داشتم حوصله امو مثل قبل به دست می آوردم. تفریح میرفتم و میهمانی میدادم و تعادلمو به دست می آوردم ..اما نمیدونم یه چیزی یه نیرویی مانع میشد.

بعضی مواقع با خودم فکر میکردم حتما یه جایی یه اشتباهی کردم که الان دارم اینجوری تقاص شو پس میدم. شروع کردم به کمک کردن به نیازمندها و نذر و نیاز کردن و دخیل بستن..

میدانید واقعیتش اینه که همه این راهها بی نتیجه بود..

مصرف سیگارم به طرز وحشتناکی رفته بود بالا… رنگ صورتم تیره و زیر چشمانم از سیاهی عین ماهواره حلقه بسته بود.. با خودم تو آینه غریبه بودم… رنگ و رخم زرد شده بود. موهای سر تن و بدنم داشت می ریخت… ابروهام کم پشت شده بود….

یک روز چشمم به تبلیغات یک مجله خورد … درمورد بوتاکس و کرم های زیبایی و جراحی اینجور چیزها بود. بلافاصله گوشی و برداشتم و شروع کردم به زنگ زدن. دو روز بعد، از اداره مرخصی گرفتم و خودمو وسط اون سالن زیبایی دیدم.

کارشون خوب بود اما من تنها داشتم صورت مسئله را پاک می کردم ….

یک روز غرق در خواندن کتابهای معنوی و انگیزشی بودم که با صدای زنگ درب از جا پریدم. پستچی بود نامه برام آورده بود.. همسرم تقاضای طلاق کرده بود.. فرداش رفتم با یه وکیل مشورت کردم گفتش اگه پزشکی قانونی تشخیص بده که که من جنون دارم باید حضانت بچه هامو به مادرشون بدم..

آخه مگه من می تونستم از جگر گوشه هام بگذرم.. دست خودم نبود من مریض بودم… اما نمیدونستم چم بود….

معجزه ها به وقوع می پیوندند

به داروهای مخدر و سیگار عادت کرده بودم 5شنبه  شبی بود که مست قرص و سیگار پشت میز کارم لم داده بودم .و داشتم راجع به یکی از بیماری ها با لب تاپم سرچ میکردم. که به سایتی با نام فانتزی مرسی درمان رسیدم.

شماره تلفن و یادداشت کردم و یکی دو روز بعد تماس گرفتم که خانمی جواب دادند . چیزی که میخواستم سفارش دادم و چند روز بعد وقت مشاوره خصوصی با کارشناس اصلی سایت بهم دادن.

ساعت 12 ظهر بود که تماس گرفتم. یه حسی بهم میگفت این تماس خیلی طولانی میشه همه چیز گذاشتم دم دستم. سیگار آب چای شکلات..

اون روز من برا ی حل مشکلم که یبوست و … تماس گرفتم.. اما وقتی به خودم اومدم دیدم حدود 56دقیقه است که دارم برای کارشناس سایت  با گریه درد و دل میکردم.

هر چند ایشان بسیار متین و آرام به صحبتهای من گوش میداد. اما وقتی احساس کرد من با مرگ و باختن هیچ فاصله ای ندارم. خودشان درخواست ملاقات حضوری دادند…

 

نمیخوام زیاد طولانی بشه … اما این عزیز که از خانواده ام هم الان عزیز تر هستند. تمامی این مشکلات و از سموم بالای کبد من میدانستند. و اظهار داشتند که خون غلیظ سودایی و عدم توانایی کبد در تصفیه این خون باعث مختل شدن عملکرد سایر اندامهای بدن شده.

و در نتیجه جسم و روح و روان من کلا بهم خورده بود…

من درمان و با داروی اوکسین و پاپرینا شروع کردم….. در عین پیچیدگی دنبال سادگی باش..

به همین سادگی….

به همین سادگی ….. کبد من چرب بود…. خون من کثیف شده بود…. کبد دیگه نمیتوانست وظیفه اشو به درستی انجام بده…تغذیه و عادات بد غذایی و عدم تحرک کافی باعث شده فشار بیش از حدی به کبد بخت برگشته من وارد بشه ….

سم تمام بدن منو در برگرفته بود تمام وجود من  سمی شده بود… افکارم ،احساساتم و کردارم….

من دو دوره دارو را مرتب و طبق توصیه های این عزیز شروع کردم… در هفته اول استفاده احساس کردم تغییراتی در حال رخ دادن است … چیزی شبیه معجزه بود…شبها راحت می خوابیدم.. باور کنید خوابهای خوب می دیدم…اخلاقم خوب شده بود…

من خودمو پیدا کردم ..

و همسرمو به دست آوردم

من الان به دنیا  عشق میورزم..

متاسفانه برای حل مشکلم دنبال پیچیدگی های خاص بودم دنبال راههای سخت . و فرمولهای پیچیده و آزمایشات سنگین و رنگین…..

بعضی از مشکلات و بیماری های روش درمانی ساده و کم هزینه ای دارند. البته بستگی داره به چه کسی مراجعه کنید . من همیشه اعتقاد دارم که تشخیص یک درد بیشتر از درمان آن درد  ارزش دارد.

من رژیم غذایی خودمو طبق توصیه های مرسی درمان تغییر دادم. الان ورزش میکنم. غذاهای چرب و شیرین کمتر میخورم و شبها بجای شام خوردن یک سیب قرمز میخورم یا مقدار کمی آجیل.

مرسی درمان زندگی به من بخشید .. خدایا ممنونم ازت مرسی درمان مچکرم..

سخن پایانی از مجله سلامتی مرسی درمان

تشخیص درد بیشتر از درمان یک درد هزینه بر است. بعضی اوقات ما میلیون ها تومان هزینه میکنیم که فقط بدانیم مشکل یا بیماری از کجا نشاءت می گیرد. هر چند در این راه آزمون و خطا هم زیاد صورت می گیرد.

در وهله دوم تشخیص منشاء درد. درمان را آسان و کم هزینه می کند. ماها عادت داریم همیشه برای حل مشکلات خود دنبال راههای پرپیچ و خم و فرمولهای کشف نشده برویم.

اما درمان در یک قدمی ما است در جاییکه خودمان هم باور نداریم. اگر برگه آزمایش کبد شما مثبت است و یا با هر کدام از علائم کبد چرب که در بالا بهش اشاره کردیم مواجه هستید. شک نکنید که کبد شما کارایی لازم را ندارد و در دفع سموم بدن با مشکل مواجه است.

چاره کار اینه که همین الان وارد فروشگاه سایت مرسی درمان شوید. و بهترین قرص برای پاکسازی و درمان کبد چرب سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مهمترین مقالات

نتیجه‌ای پیدا نشد.