هزینه لیزر بواسیر در ایران چند است؟

هزینه لیزر بواسیر با لیزر در شهرهای مختلف

هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شهرها زیاد فرق نداره هزینه جراحی بواسیر در شیراز یا اصفهان و هزینه جراحی لیزر شقاق در تهران و کرج با توجه به وضعیت بیمار محاسبه می شود. اما از 8تا 10میلیون تومان برای جراحی با لیزر بهتره کنار بگذارید. دوران نقاهت بعد از عمل 6تا 8هفته و مدت زمان جراحی 30تا 60دقیقه و به صورت سرپایی انجام می شود.

مطالب این سایت جهت بالابردن اطلاعات عمومی بیماران می باشد. و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک دانست

برآورد هزینه لیزر بواسیر و جراحی سنتی که با تیغ و سوزن و بیهوشی انجام میشه، به صورت تقریبی محاسبه شده است.

زمان مطالعه :8دقیقه ولی میزان اطلاعاتی که این مقاله  به شما میدهد بسیار ارزشمند است.

این سایت هیچ گونه عمل جراحی را تقبل نمی‌کند. و با هیچ شخص حقیقی و یا مراکز درمانی هم در زمینه جراحی انواع هموروئید، طرف قرارداد نیست. مقاله زیر صرفا برگرفته از تجارب بیمارانی است؛ که قبلا این راه را رفته اند. هدف ما در این مقاله صرفا اطلاع رسانی است. و برای هیچ شخص یا سازمانی تبلیغ نمی‌کنیم .

بنابراین ممکنه  بعضی از مراکز درمان بواسیر با لیزر تفاوت قیمتی هم داشته باشند، اما زیاد چشمگیر نیست.

ما در مقاله ای به صورت مفصل به شما یاد خواهیم داد. که چه بخوریم تا بواسیر از بین برود

هزینه جراحی بواسیر با لیزر در بیمارستان میلاد یا “هزینه جراحی بواسیر با لیزر در کرمانشاه” یا “هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شیراز” و یا “هزینه جراحی بواسیر با لیزر در اصفهان و یا اهواز” زیاد متفاوت نیست. یعنی این جور نیست در یک شهری هزینه 15تومان باشد. و در شهر دیگه 7تومان باشد. مثل مراکز کاشت مو نیست که مثلا در شیراز ارزانتر از سایر جاها باشه و همه به اونجا  هجوم ببرند.

اگر شما از آندسته بیمارانی هستید، که مدتهاست که با شقاق مقعدی دست و پنجه نرم می کنید. و مکررا دچار خون ریزی و سوزش و خارش مقعدی می شوید. و مرتبا بواسیر شما عود می کند. باید بهتون بگم که چاره ای جز جراحی هموروئید با لیزر ندارید. ما در این مقاله هزینه های حدودی جراحی  بیماریهای نشیمن گاهی با لیزر و همچنین  قیمتهای عمل جراحی سنتی در تهران و کرج بررسی کردیم.

ما همچنان معتقدیم که بهترین روش درمان سریع بواسیر در خانه  استفاده از پماد آنتی هموروئید فروشگاه مرسی درمان است.

برای آگاهی از هزینه عمل جراحی با لیزر مشاوره بگیرید

تجربه یک بیمار از هزینه جراحی بواسیر خود با لیزر

 

گلایه یک بیمار هموروئیدی از هزینه بالای جراحی با لیزر در تهران برای من 2.300.000تومان تمام شد

تقریبا دو سالی میشد که من دچار هموروئید بودم.هر راهی که برای درمان بواسیر خارجی پیشنهاد میدادند، عملی میکردم. از طرفی شده بودم -مستر تستر -که انواع روشهای درمانی و پمادها و داروهای ضد بواسیری را تست میکردم .نتیجه هم میگرفتم اما به صورت مقطعی بود، یعنی یه چند روزی از درد و سوزش خبری نبود. ولی با توجه به اینکه شغلم طوری بود که باید از صبح تا شب پشت سیستم باشم. مرتبا درد بواسیر من عود میکرد روزانه 2یا سه بار توی لگن آب گرم با محلول بتادین می نشستم ولی ثمری نداشت .و بصورت مقطعی دردم کم میشد.

تا اینکه تصمیم به عمل این بیماری  با لیزر گرفتم به مراکز درمانی و کلینیکهای مختلفی سر زدم هر کی قیمتی پیشنهاد میداد تا اینکه به سفارش یکی از دوستانم  به پزشکی در شهرستان رشت مراجعه کردم وبا یک کلینک تخصصی توافق کردیم که بستری بشم .حدود ساعت 11صبح در کلینک پذیرش شدم و ساعت 5غروب منو به اطاق عمل بردند بعد از اینکه به هوش آمدم فردا صبح ساعت 11 با نظر پزشکم ترخیص شدم . و الان بعد از اون مدت دیگه خبری از درد نیست .هزینه جراحی هموروئید من با لیزر بعلاوه هزینه یک شب بستری در بیمارستان خصوصی حدود 2300.000تومان در سال 1394 شد. در همین سال هزینه جراحی در یکی از کلینیکهای تهران 4.500.000تومان بهم پیشنهاد شد. که خارج از توان مالی بنده بود. در این رابطه تجربیات بیماران هموروئیدی در سایت مرسی درمان  درج شده که میتوانید آنها را مطالعه کنید.

چه نوع هموروئیدی نیاز به جراحی با لیزر دارد؟

 

ایینترنال هموروئید و اکسترنال هموروئید و شقاق مقعدی که بصورت یک زخم و چاک خورده گی دهانه مقعد است نیاز به جراحی دارد

اگر بیماری هموروئید شما یکی از انواع زیر است ممکن است بعد از مشورت با پزشک تان نیاز به جراحی داشته باشید .

1-شقاق مقعدی :شقاق یک نوع زخم دهانه مقعدی است که بصورت چاک خوردگی  می باشد در این نوع بیماری معمولا هنگام توالت رفتن و دفع مدفوع با خون ریزی و سوزش و خارش شدیدی همراه است باید بهتون بگم که این نوع هموروئید بدترین و دردناکترین نوع آن است

2- هموروئید داخلی : که به صورت یک زائده گوشتی داخل ناحیه مقعدی رشد کرده و بعد از هر بار اجابت مزاج متورم شده و حتی در معدود مواردی بیرون زده گی دارد درد کمتری دارد با آب سرد شستشو شود درد کمتری احساس میشود ولی بهتر آن است که هر چه زودتر این زائده جراحی شود چرا که با هر دفعه اجابت مزاج این زائده گوشتی متورم شده و بزرگ و بزرگتر میشود.

3- هموروئید بیرونی که باز هم بصورت یک زائده گوشتی بیرون دهانه مقعد رشد میکند تقریبا در صورت تداوم تبدیل به شقاق از نوع دسته اول میشود . این نوع  بواسیر بیرون زده هم نیاز به جراحی دارد.

4- خانمهای باردار در مورد درمان بواسیر در بارداری یک مقدار حوصله به خرج بدهید، و با پزشک متخصص زنان و زایمان مشورت کنید. چرا که جراحی در زمان بارداری سلامت جنین را به خطر می اندازد.

برای آگاهی از هزینه عمل جراحی با لیزر مشاوره بگیرید

قیمت های تقریبی جراحی هموروئید و شقاق با لیزردر تهران و کرج

 

در این نوع جراحی هیچ کدام از موسسات بیمه هزینه درمان را متقبل نمی شوند.

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در تهران ،تعرفه قیمت انواع جراحی با لیزر در کرج

این هزینه ها برای شهر تهران برآورد شده در سایر استانها ممکن است قیمتها تا حدودی کمتر باشد .اما اگر میخواهید یه آمار تقریبی قیمتی داشته باشید ،میتوان به جدول زیر استناد کرد از آنجا که هیچ تعرفه ای برای این گونه جراحی ها در نظر گرفته نشده است با توجه به فرمی که در اطاق پزشک پر میکنید و یک سری معیارهای دیگر برای شما هزینه ای در نظر میگیرند که جای چک و چونه هم دارد .

توجه :قیمتهای زیر تقریبی است

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ایران |مرسی درمانهزینه جراحی بواسیر با لیزر

در ضمن هزینه و دستمزد جراحی که قراره شما را جراحی با لیزر کند، جدای از هزینه بستری شدن در کلینک خصوصی می باشد .معمولا هر جراحی با یک سری کلینیکهای خصوصی قرارداد دارد که بیماران خود را برای بستری شدن به آنجا معرفی میکنند. که هزینه این کلینک ها بعلاوه دستمزد جراح تا سقف 5یا 6 میلیون تومان با توجه به نرخ تورم حاکم بر جامعه آب میخورد.

قطعا هر بیماری باید 24 ساعت کامل تحت نظر در کلینیک مدنظر باشد چیزی به نام سرپایی و جراحی فوری هم نداریم .چون بیهوشی مطلق صورت میگیرد .

البته در جراحی سنتی هم به این منوال است منتها پذیرش در اکثر بیمارستان هایی که پزشکان متخصص و جراح آنجا حضور دارند صورت میگیرد .با یکی دو میلیون تومان تفاوت قیمت میتوانید خودتان را جراحی کنید .دستمزد جراح سنتی از یک میلیون تا زیر دو میلون تومان میرسد . هزینه یک شبانه روز بستری در بیمارستان اگر بیمه در نظر نگیریم از یک تا یک و نیم میلیون میرسد.

نکته ای که حائز اهمیته اینه که: روش های درمان بواسیر در طب سنتی به نسبت روش های لیزر بواسیر عوارض و هزینه کمتری دارد.

 

مقایسه جراحی هموروئید با لیزر و جراحی سنتی :

مقایسه جراحی هموروئید با لیزر و سنتی

در جراحی با لیزر وقت کمتری از بیمار گرفته می شود. ترس از بیهوشی و یا استرس اطاق عمل جراحی بر بیمار و خانواده وی وارد نمی شود. در حین عملیات جراحی با لیزر مریض درد کمتری را متوجه می شود. صرفنظر از هزینه بالای اقتصادی که به بیمار و خانواده وی در این روش وارد می شود. بیمار قادره روز بعد به محل کار خود برگردد و به کارهای روزمره و عادی مشغول شود.

اما اینها تنها یک روی سکه است. در طرف دیگر سکه خبرهای است که کسی دوست ندارد شما از آن مطلع شوید.

دوران نقاهت بعد از عمل 40تا 60روزاست. که به شدت دردناک و زجر آور و آزار دهنده است. شما طی این مدت هر روز باید مسکن تزریق کنید. در 10روز اول بعد از عمل شاید روزانه بتوانید نیم ساعت بنشینید. بیشتر از این فشار به ناحیه رکتوم وارد می شود. که باعث دردناکی نشیمن گاه می شود.

احتمال عود مجدد بیماری فیشر و هموروئید بعد از جراحی بین 2تا 5 سال می باشد. در جراحی به شیوه سنتی وضع از توضیحات بالا یک مقدار وخیم تر و دردناکتر است. تصور نکنید بعد از جراحی و گذراندن دوران نقاهت همه چیز به روال قبل بر می گردد. و شما هر کاری دوست داشتید می توانید انجام بدهید. و هرچیزی که دوست داشتید می توانید بخورید. اصلا اینطور نیست. ناحیه به شدت در اثر جراحی حساستر و آسیب پذیر تر می شود.

هم با اصلاح رفتار و هم با اصلاح الگوی غذایی باید  دائما از خودتان مراقبت کنید.

در روش جراحی سنتی بیهوشی مطلق داریم و 24ساعت کامل بیمار باید تحت نظر باشد .هیچ گاه از منابع و سایتهای متخصص در این زمینه قیمت نگیرید چون به شما نمیگویند . پیشنهاد آنها معاینه شما است .بعد حضورا قیمت میدهند .

شاید ترس از جراحی داشته باشید و یا هزینه آن در توانا مالی شما نباشد. از قسمت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

حتما با پماد برای درمان سوزش مقعدی آشنا شوید.

هزینه لیزر بواسیر با لیزر یا سنتی از توان من خارج است چه کار کنم ؟

من از جراحی هموروئید میترسم چه کار کنم ؟

همچنانکه در بالا توضیح دادیم عمل جراحی بواسیر با با لیزر هیچ گونه تعرفه ای ندارد. مانند جراحی زیبایی بینی و صورته، که تعرفه بخصوصی ندارد و اکثر پزشکان هم بیمه قبول نمی کنند. و قیمتها را به صورت عرفی و با توجه به تورم حاکم بر جامعه تعیین می کنند. ولی اگر این هزینه ها خارج از توان مالی شما است و یا اینکه از جراحی میترسید. در زیر چند تا راهکار برای شما داریم.

حتما با یک پزشک عمومی در این رابطه مشورت کنید ممکن است نیاز به جراحی نداشته باشید. و با روشهای خانگی درمان هموروئید شما امکان پذیر باشد.

سعی کنید در مدت زمانی که برای خودتان تعیین میکنید. حتما بخش قابل توجهی از درآمدتان را پس انداز کنید، تا از پس هزینه های جراحی بیایید.

اگر فوبیا یا ترس از جراحی دارید حتما با روانپزشک مشورت کنید.

در آخر توصیه جدی ما برای معالجه همیشگی شما روشهای کاربردی درمان قطعی بواسیر بدون عمل جراحی در سایت مرسی درمان است.

کلام آخر از مجله سلامتی مرسی درمان

امروزه جراحی با لیزر اولین گزینه درمان بیماری های نشیمنگاهی نیست. اگر بیماری شما به درمان های خانگی و مراقبت های در منزل پاسخ مثبت میدهد. با نظارت پزشک معالج خود و یا با استفاده از راهنمایی کارشناس ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی روش های کاربردی درمان خانگی هموروئید در خانه می توانید عملی کنید.

گزینه های درمانی زیادی برای مداوای هموروئید وجود دارد مانند استفاده از داروهای موضعی یا دارو های خوراکی که به عنوان قویترین داروی هموروئید شناخته می شوند.

جدای از هزینه های بالای عمل جراحی با لیزر دوران دردناک نقاهت بعد از عمل واقعا کلافه کننده و زجر آور است. البته ما نمی خواهیم که چشم بیماران را از این روش درمانی بترسانیم. اما یک سری حقایق وجود دارد. که باید تماما آنها را با مخاطبان خود در میان بگذاریم. در اینصورت افراد حق انتخاب بیشتری دارند.

بهتره عمل بواسیر در زنان توسط فلوشیپ جراحی کولورکتال خانم انجام شود. اگر دسترسی به متخصص خانم نداشتید. جراح مرد هم مانع شرعی ندارد. در هر حال جامعه پزشکی محترم هستند؛ و اطباء محرم اسرار بیماران خود هستند.

179 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • ابوالفضل
  1398-07-26 21:43

  من پارسال همین موقع ها بود که هموروئیدم را با لیزر جراحی کردم راننده تاکسی شهری هستم الان مدتیه که دوباره سوزش دارم و بعضی اوقات محل جراحی یا زخم اون دچار خون ریزی میشه توی ایستگاه وایستاده بودم که به سایت شما رسیدم ،به نظرتون بواسیرم دوباره عود کرده ؟ و باید جراحی کنم؟باور کنید دیگه هزینه جراحی با لیزر را ندارم دوستام بهم میگن باید سنتی عمل میکردی واقعا نمیدونم چه کار باید بکنم در حال حاضر شما روشی دارید که از این وضعیت خلاص بشم

 • مرسی درمان
  1398-07-27 12:28

  ابوالفضل عزیز :
  شغل شما یه جوریه که حتی اگر چندین بار هم بواسیر خود را با لیزر جراحی کنید احتمال عود و بازگشت آن خیلی زیاد است عوامل اصلی مستعد کننده بواسیر را در همین سایت مطالعه کنید
  بازگشت و عود مجدد بواسیر در بیماران هموروئیدی یک امر طبیعی است ،
  زیاد نگران نباشید ،نیازی به جراحی مجدد نیست ،جراحی با لیزر یا سنتی هم زیاد فرقی نمیکند تنها فرقش در تسریع بهبودی بیماران است.
  مرتب ناحیه آسیب دیده را پانسمان کنید بعد از مدتی رفع میشود

 • ببخشید من قصد دارم بواسیرم و با لیزر جراحی کنم ساکن شهر لاهیجان هستم اینجا مرکز درمانی با لیزر نداره توی شهر رشت کسی و شما می شناسید که معرفی کنید ؟این هزینه هایی که شما برای درمان جراحی لیزر بواسیر نوشتید در همه جا هم همینطوره ؟ممنونم میشم اگه پاسخمو سریع بدید بهترین و نزدیکترین مراکز درمان جراحی لیزر هموروئید در حال حاضر کجا است؟

 • مرسی درمان
  1398-07-28 08:35

  ندای عزیز :
  هزینه های جراحی بواسیر با لیزر بصورت تقریبی آورده شده ممکن است یک مرکز درمانی بواسیر ،بیشتر بگیرد و ممکن است که یک مقدار هم کمتر باشد (البته اصلا دنبال کمتر نباشید )
  در شهرستان رشت هم یکی چند نفر دکتر هستند که این کار را انجام میدهند ،چون تبلیغ برای یک شخص خاص است اینجا نمیتوانیم بگوییم در تماس تلفنی وقت اداری حتما توضیح میدهم و ادرس هم بهت میدیم

 • زهرا
  1398-08-01 20:13

  سلام ممنون از اگاهی ک در اختیارمون گذاشتین!من ۱۸سالمه قبلا حدود یکسالی هس ک بواسیر دارم اولا خون میومد یا اذیت میشدم ولی ب خانوادم هیچی نگفتم چون میترسیدم!ولی حالا نه میسوزه نه درد میکنه فقط یه گوشت اضافس ک ظاهرش زشته!بعد من پمادی ک گرفتم فایده ای نداشت!و هیچ فرقی نکرده!فقط میخواستم بپرسم برای لیزر کردنش ک هیچ دردیم ندارم عمل سر پایی و سریع نیست؟چون نمیخوام بستری شم!

 • مرسی درمان
  1398-08-02 00:14

  زهرای عزیز
  اگر بواسیر بیرون زده اذیتت نمیکنه زیاد خودتونو درگیرش نکنید در 60درصد مواقع زائده های گوشتی ناحیه مقعدی هیچ گونه سوزش و خارشی ندارند ،برای درمان زائد های بیرون زدگی نیازی نیست حتما جراحی با لیزر یا سنتی انجام داد ، در اینگونه مواقع تا 80درصد به درمان های داروئی پاسخ میدهد درمان سرپایی و فوری که شما مثلا یک ساعته هم انجام بدید و کسی هم نفهمد ،وجود ندارد.اگر هیچ دردی ندارید فعلا سر به سر درد نگذارید
  این گونه زائده ها در اثر احابت مزاج متورم میشوند من نمیدانم شما از چه پمادی استفاده کردیدکه نتیجه نگرفته اید ، ولی پیشنهاد میکنم برای رفع تورم زائده از پک ممتاز خارجی مرسی درمان را هم امتحان کنید. که نتیجه درمان آن کاملا تضمینی است.

 • یونس دهقان
  1398-08-06 00:15

  این هزینه جراحی بواسیر با لیزر در همه شهرها همین طوره یا هر شهری فرق میکنه؟
  من مدتها ست که با بواسیر دست و پنجه نرم کردم درد هم زیاد کشیدم
  پمادی که برام فرستادی استفاده کردم خیلی خوب بود مرسی
  من اگه بخواهم هموروییدمو عمل کنم جراحی با لیزر بهتره یا عمل سنتی ؟؟؟

 • مرسی درمان
  1398-08-06 22:19

  یونس عزیز
  در هر شهری با توجه به نرخ تورم حاکم بر جامعه بعید میدونم قیمتها زیاد تفاوتی داشته باشد اگر بیرون زدگی یا زخم شقاق بواسیر شما را اذیت میکند پیشنهاد ماجراحی بواسیر با لیزر است چون
  بهبودی سریعتر صورت میگیرد

 • یاسمن
  1398-08-09 00:11

  خسته نباشید به مشاوران درمان خانگی بواسیر در مرسی درمان من تمام مطالب این سایت و تقریبا مطالعه کردم از بس تو سایتهای درمان هموروئید چرخ زدم باور کنید تمام درمانهای طب سنتی و خانگی بواسیر و از حفظ شدم واقعا تصمیم قطعی به جراحی بواسیر با لیزر گرفتم چون خیلی دارم اذیت میشم و درد میکشم ،
  احساس میکنم که دارو و پماد بهم جواب نمیده با این هزینه های بالای جراحی لیزر بواسیر هم واقعا درمانده ام جایی سراغ دارید که یصورت اقساطی ایت کارو برام انجام بده خیر ببینی اگه راهنمایی کنید ؟

 • مرسی درمان
  1398-08-11 11:25

  یاسمن عزیز
  اگر با پزشک مشورت کردید و به این نتیجه رسید ه اید که باید بواسیر خود را بالیزر یا به روش سنتی جراحی کنید تصمیم خوبی است ،مرسی درمان از وجود مراکز درمانی که بصورت اقساطی بیروه زده گی بواسیر را جراحی کنند اطلاعی ندارد

 • شیوا
  1398-08-17 22:42

  من 37ساله و خانم و متاهل هستم شغلم کارمند بانک هستم برای جراحی بواسیر به پزشک مراجعه کردم اونم معرفی کرد به پزشک دیگری و هزینه جراحی بواسیر با لیزر را برایم حدود 3500هزار تومان گفتند ،هزینه جراحی بواسیر با عمل سنتی هم چیزی حدود 1700هزار تومان بهم اعلام کردند سوالم اینه که بیام تهران بواسیرمو جراحی کنم بهتره یا همینجا توی سنندج انجام بدم
  البته سنندج هم معرفی کردند استان همدان
  با هزینه ایاب و ذهاب چیزی حدود 5 میلیون تومان اب میخورد به نظر شما چه کار باید بکنم ؟

 • مرسی درمان
  1398-08-18 16:03

  شیوای عزیز :
  امروز هزینه جراحی بواسیر با لیزر بسیار بالا است فرقی نمیکند که شما هموروئید خود را در چه شهری جراحی میکنید ،از لحاظ کیفیت فرق چندانی نمکیند ،تهران هم اگر بیایی هزینه ایاب و ذهاب و سایر هزینه ها و هزینه بالای کلینیکهای خصوصی هم باید در نظر بگیرید

 • حدیث میر امینی
  1398-08-22 23:43

  سلام میشه لطف کنید و درمورد کلینکهایی استانداردی که بواسیر را با لیزر جراحی میکنند یه اطلاعاتی بهم بدید من هموروئیدمو پیرارسال یعنی 2سال قبل عمل سنتی کردم الان هم 2ماهی میشه اذیت میشم .پماد انتی هموروئید رینا هم استفاده کردم پماد که تموم شد یک هفته بعد دوباره دردم شروع شد موندم چه کار کنم
  هزینه لیزر بواسیر با لیزر چقدر با لاست

 • مرسی درمان
  1398-08-23 08:41

  حدیث عزیز :
  به کرات در سایت مرسی درمان توضیح دادیم که بیماران مبتلا به انواع بواسیر باید مراقبت های ویژه غذایی و درمانی ،همیشه از خودشان به عمل بیاورند فرقی نمیکندبیمار جراحی کرده است یا خیر .مراکز درمانی زیادی بواسیر را با لیزر جراحی میکنند مرسی درمان نه انها را تایید میکند نه رد نام بردن از یک مرکز خاص باعث تبلیغات میشود .

 • محسن تانکر
  1398-09-14 18:15

  محسن تانکر هستم راننده ماشین سنگین من همورویید بیرون زده داشتم یه ماهی میشه جراحی کردم کاش قبل از جراحی مطالب سایت مرسی درمان را می‌خواندم من تو شیراز بواسیر مو با لیزر جراحی کردم حدود چهار میلیون هم برام هزینه داشت
  البته یه مریض دیگه بود هزینه جراحی همورویید اون با لیزر چهار میلیون و پانصد هزار تومان شده بود
  هر چند یه کم عجله کردم اما ممنون از مطالب خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.