پماد برای درمان بواسیر خارجی و خونریزی بواسیر

پماد رینا پلاس یک مرهم گیاهی قوی برای درمان بواسیر و شقاق حاوی عصاره گیاه فندوق جاودگر و روغن مورد است. مکانیسم اثر بهترین پماد برای درمان بواسیر و شقاق تسکین فوری علائم سوزش، خارش و خونریزی بواسیر است. خاصیت قابض و ضد التهاب داشته، و در کنترل درد ناحیه نشیمن گاهی بسیار موثر است. مدت زمان اثر گذاری این پماد 24ساعت و در کمتر از 2هفته به درمان قطعی می رسید.

پماد برای درمان بواسیر  باید دارای چه مشخصات و مکانیسم اثری باشد؟  ما معتقدیم،  که پماد برای  بواسیر خارجی و داخلی   باید تمام دردهای مقعد ی از قبیل  سوزش و خارش و خون ریزی ناشی از ناراحتی های مقعد  برطرف کند. تا به عنوان بهترین پماد برای بواسیر و شقاق شناخته شود.

از طرفی مهم ترین نشانه های این بیماری، ،التهاب حاد ناحیه مقعدی، سوزش و درد شدید، خون ریزی و حتی در بیشتر بیماران به صورت یک تکه زائده گوشتی بیرون زده است.  خوب به نظر شما مکانیسم اثر یک پماد خوب چگونه باید باشد؟

میدانیم که پاسخ شما ساده است و انتظار دارید که یک مرهم گیاهی خوب تمامی علائم بیماری  را در شما از بین ببرد.  ما هم  با شما کاملا موافق هستیم، البته به یک شرط که قبول آن از طرف شما زیاد هم سخت نیست. و آن شرط  اینه که بیمارانی که برای مداوا به سایت مرسی درمان مراجعه میکنند باید حرف گوش بدهند و طبق توصیه های ما عمل کنند.

قوی ترین پماد درمان بواسیر

برای عبور کردن  از درد و رنج بیمارهای مقعدی، و رسیدن به مرز سلامتی و تندرستی.  بیماران باید از خودشان دائم مراقبت کنند،  و این مراقبت در قالب یک سری فاکتورها ارائه میگردد که شامل :

 • الگوی غذای ویژه بیماران هموروئید
 • اصلاح شیوه و سبک زندگی
 • تغییر نگرش فکری و دوری از استرس و اضطراب
 • و استفاده از داروهای خوراکی ضد بواسیر و شقاق به عنوان مکمل اصلی پمادهای گیاهی درمان بواسیر

پماد درمان  بواسیر خونی

 

درمان خون ریزی بواسیر با پکیج ممتاز مرسی درمان

بواسیر (بابا سیل) و بعضی ها هم و باسیل تلفظ میکنند. ما قاطعانه یقین داریم که درمان خون ریزی بواسیر با پماد گیاهی رینا پلاس امکان پذیر است. اگر نمیدانید که پماد رینا پلاس چی هست، همین الان در هد سایت روی دکمه قرمز رنگ خرید پماد رینای سبز کلیک کنید.  مشخصات  و توضیحات و کاربرد این مرهم فوق العاده موثر و معجزه آسای سایت ما را بخوانید و ببینید.

به جرات میتوانیم بگوییم که پماد رینای سبز، ( پلاس) بهترین پماد درمان بواسیر خونی است. تمام دردها و سوزش ها و اگزمای حاد ناحیه مقعد ی، با این پماد قوی برطرف خواهد شد. کاملا بدون عوارض بوده و در صورتیکه،  به توصیه های گفته شده در این بسته درمانی عمل کنید، شاهد برگشت یا عود مجدد بواسیر در کوتاه مدت نخواهید بود. آیا می دانید بهترین پماد برای درمان بواسیر در زنان چه مشخصاتی دارد؟

 ❌علائم بواسیر
 مکانیسم اثر پماد رینا⭐
درد  ضد درد
سوزش
 🟥ضد سوزش
خارش  تسکین فوری خارش
خون ریزی  بند آوردن سریع خون ریزی
زائده گوشتی ⚡
خشکاندن زائده گوشتی 💯
وجود همه علائم در یک فرد  مصرف در یک دوره ۲۱روزه 🕙
بهترین پماد برای بواسیر و شقاق  ❤ رینا پلاس

 

بواسیر چه زمانی خونی میشود ؟

 

درمان باباسیل خونی در سایت مرسی درمان و هموروئید خونی

 • زمانیکه به صورت یک زائده گوشتی دهانه مقعد ایجاد  میشود به مرور و در اثر عدم مراقبت ملتهب و بزرگ شده. و در اثر یبوست یا نشستن های طولانی و یا برداشتن اجسام سنگین شروع به خون ریزی میکند.
 • در بواسیر نوع اول و دوم که هموروئید داخلی نام دارد نیز خون ریزی ظاهر میشود. بیشتر در اثر عدم مراقبت و عدم رعایت مواد غذایی و یا فشارهای درون شکمی و یا  اسهال ممکن است شروع به خون ریزی کند.

اصلا نگران نباشید ما در کنار شما هستیم. وجود یکی چند قطره خون روی مدفوع چیز زیاد نگران کننده ای نیست، و نباید این موضوع شما را مضطرب کند. و دائم در پی متوقف کردن آن نباشید، ما معتقدیم  که در روزهای اول  ابتلا وجود چند قطره خون طبیعی است. و زیاد وسواس به خرج ندهید اگه خون ریزی موضع نشیمن گاه ادامه دار شد حتما برای درمان اقدام کنید.

خیلی مهم است که بدانید علت خون ریزی شما از هموروئید یا شقاق است. البته تمرکز سخنان ما اینجا بیشتر بر روی بیماری بواسیر است، و ما در مقالات جداگانه ای خیلی مفصل در مورد درمان خانگی شقاق توضیح دادیم .

ممکنه دلیل خون ریزی ناحیه مقعدی شما از ناراحتی های گوارشی و یا ضعف در معده و روده شما باشد. (کولیت روده ) که این موضوع فعلا از بحث ما خارج است، ما در این مقاله به بررسی علت  و درمان خون ریزی بواسیر داخلی و خارجی و راهکارهای خانگی آن میپردازیم.

قوی ترین پماد درمان بواسیر

  پماد برای درمان خارش بواسیر مکانیسم اثر

 

درمان خارش باباسیل با کمپرس یخ و ضمادهای گیاهی در سایت مرسی درمان

پماد برای درمان خارش بواسیر دارای مکانیسم اثر بهبودی قطعی ظرف مدت ساعات ابتدایی مصرف است. به این معنی که اگر ناحیه مقعدی شما دچار خارش و و سوزش شدید شده است. مکانیسم اثر یک پماد قوی گیاهی تسکین و برطرف کردن قطعی کلیه این علائم در همان ساعات ابتدایی مصرف است.

امروزه شاهد ظهور پمادهای شیمیایی و گیاهی فراوانی در بازار دارویی کشور هستیم. همچنین در طب سنتی خیلی از  سایتها و عطاری های آنلاین و یا پیج های اینستاگرام، ادعاهای زیادی در مورد معالجه بواسیر با پماد در زنان و مردان دارند.

جالبه بدانید که :

متاسفانه بیشتر گردانندگان این پیچ های اینستاگرام و یا عطاری های آنلاین فقط فروشنده محصولات دیگران هستند. و بازهم متاسفانه کمترین اطلاعاتی در مورد بیماریِ  مبتلایان بخت برگشته  را ندارند. بخت برگشته از این جهت گفتیم که اگر خدای نکرده گذر این مریضها به این قبیل افراد سود جو بیفتد عوارض و عواقب بدی دارد. کمترین عوارض تلف شدن وقت و هزینه بیماران است.

نکته کاربردی که باید بدانید اینه که تا ۸۰% علت خارش مقعدی در اثر استعمال پمادهای غیر استاندارد و شیمایی است. وقتی پماد ی استفاده میکنید حداکثر ۱ساعت بعد از استفاده ناحیه را با آب ولرم و صابون غیر اسیدی کاملا شستشو دهید.  استعمال مدت زمان طولانی هر پماد ی در ناحیه مقعد ی، و همچنین پیاده روی و یا نشستن های طولانی مخصوصا در روزهای گرم سال باعث ایجاد خارش در ناحیه آسیب دیده میشود.

توصیه اکید ما این است که ۱ساعت بعد از استفاده از پماد های گیاهی رینای سبز. ناحیه آسیب دیده را با آب ولرم و صابون ویژه صاپرینا، که مخصوص بیماران بواسیری ه  کاملا شستشو دهید.

ما ادعای نداریم اما تجربه ده ساله تیم تحقیقاتی ما در زمینه ناراحتی های نشیمن گاهی.  و معالجه موفق  و رضایت بیش از ۳۲۰۰ نفر از بیماران این حوزه تنها در ۱سال اخیر گواهی موثقی بر عملکرد خوب  پمادهای گیاهی مرسی درمان است.

پماد برای بواسیر در شیردهی

 

مادران شیرده از پماد رینای سبز برای درمان هموروئید استفاده میکنند

مادرانی که بعد از زایمان به بواسیر و شقاق مبتلا می شوند. هم می توانند از پماد قوی رینا پلاس به عنوان پماد برای بواسیر در شیردهی استفاده کنند. ترکیبات این پماد کاملا گیاهی بوده و چون موضعی است و بر ناحیه آسیب دیده مقعد استعمال میشود. هیچ گونه تداخلی با شیردهی ندارد.

کلا پمادهای موضعی هنگام شیردهی نمیتوانند زیاد مضر باشند. زیرا اساسا وارد بدن و جریان خون نمیشوند. که بخواهند طعم شیر مادر را عوض کنند یا برای بچه مضر باشد.

مکانیسم اثر پماد قوی رینای سبز برای بواسیر در شیردهی :

قابض و جمع کننده عروق، بی حس کننده، ضد التهاب و خارش، ضد عفونت قارچ و باکتری می باشد.

همچنین دارای سرعت اثر گذاری فوری در ترمیم عضلات آسیب دیده ناحیه رکتال دارد.

نکته مهم حین درمان بواسیر در شیردهی پرهیز از ملین های شیمیایی مانند سی لاکس و یا شربت های ملین دیگر است. زیرا این ملین ها باعث نرم و روان شدن بیش از اندازه روده و مدفوع شده، و به دلیل اینکه مدفوع هنگام شل شدن ماهیت اسیدی پیدا میکند.

حین دفع سوزش و خارش شدیدی توسط مادران شیرده احساس می شود. در عوض از ملین های طبیعی مانند خاکشیر و انجیر استفاده کنید. و روزانه حجم زیادی مایعات و سبزیجات و میوه و غلات پر فیبر استفاده کنید.

پماد برای بواسیر خارجی مکانیسم اثر

 

خیلی ها شاید ادعا کنند که بعضی از مرهم های گیاهی و یا شیمایی بهترین پماد برای بواسیر خارجی است.  بیائید به این مشکلی که بعضی از بیماران دارند یه مقدار دقیق تر نگاه کنیم. تا بهتون بگیم چه پمادی برای بواسیر خوبه ؟

 •  در اثر فشارهای درون شکمی و یا برداشتن اجسام سنگین و میزان فشاری که در اثر یبوست به ناحیه رکتوم وارد میشود.  به مرور زمان بیماران شاهد یک تکه زائده گوشتی بیرون زدگی در دهانه مقعد خود هستند.
 • در یک حالت دیگر ممکن است در اثر استمرار در رابطه مقعدی. ( سکس آنال) شما شاهد زائده گوشتی در دهانه مقعد خود باشید.
 • شکل دیگر زائده گوشتی بیرونی معمولا در اثر اسهال (یبوست شدید) و بیرون روی مکرر است.  که معمولا در اثر مصرف حجم زیادی از مایعات، شیر و لبنیات ،و یا میوه و سبزیجات است. به وجود می آید، که این مورد سوم به آسانی قابل پیشگیری و درمان بوسیله پماد رینای سبز است.

اما در ۲مورد اول باید در کنار استفاده از مرهم گیاهی رینا پلاس.  داروهای خوراکی که به عنوان مکملی برای درمان زائده گوشتی و سوزش و خارش هستند استفاده شود. بعلاوه یک سری فاکتورها که در بالا بهش اشاره کردیم باید رعایت کنید.  تا به مرور زمان  بواسیر خارجی که به صورت زائده گوشتی مداوا شود.

 بسته درمانی که توسط این سایت ارائه می شود.  تمامی فاکتورهای لازم در قالب یک پکیج و حتی به صورت پکیج های ممتاز درمان هموروئید و شقاق ارائه میگردد.

لازم است بدانید که اگر عمر بواسیر خارجی در شما بیش از ۲سال است.  و به عبارتی کهنه و وخیم شده، ممکن است کار  معالجه  بواسیر با پماد یه مقدار مشکل باشد. اما این اطمینان را به شما میدهیم که غیر ممکن نیست. و در صورت استفاده از پکیج ممتاز درمان همورویئد و شقاق به نتیجه احسنت و قابل قبولی برسید. زیرا این پک حاوی بهترین پماد برای بواسیر و شقاق است.

برای از بین بردن زائده گوشتی بیرون زده  چه کار کنیم

مهم ترین اقداماتی که برای مداوای فوری باید انجام بدید به شرح زیر است.

 • اگر زائده گوشتی دهانه مقعد بعلت رابطه مقعدی شما بوده فورا از این کار دست بکشید. حتی رابطه مقعدی با کاندوم یا بدون کاندوم ضرر دارد.
 • لازم است فورا نسبت به تهیه پکیج ممتاز درمانی که حاوی داروهای گیاهی خوراکی و پماد برای  زائده گوشتی ه اقدام کنید.  ممکنه در اثر یبوست یا اسهال دچار این حالت ناخوشایند هستید، که در این صورت به دلیل التهاب اندازه آن بزرگ و بزرگتر است.  که علاوه بر استفاده از مرهم رینای سبز مرسی درمان.  شما باید الگوی غذایی و سبک زندگی و رفتاری خود را تغییر دهید تا بهترین نتیجه عایدتان بشود.
 • ذکر این نکته حائز اهمیت است که: معمولا وجود این مشکل برای خانمها صورت ناخوشا یندی دارد. اگر شما بیمار مذکر هستید و بواسیر خارجی دارید و اذیت هم نمیکند بهتره زیاد حساسیت به خرج ندهید.
 • مورد سوم که ممکن است بدخیم و خشن باشد. هموروئید ترومبوزه یا بواسیر خارجی نام دارد. (زائده گوشتی بیرون زدگی اندازه بزرگتر از هسته خرما)
 • اگر عمر این زائده بیشتر از دو سال است. و تاکنون از بین نرفته و دچار خون ریزی هم باشد.  لطفا تمام مداواهای جانبی و خانگی دیگر را رها کنید.  و جهت مشاوره به پشتیبانی واتس آپ پیام بدهید تا بهترین راه حل رهایی از درد و رنج به شما ارائه دهیم.
 • علائم هموروئید در بزرگسالان  به صورت زخم و خون ریزی بیشتر است. پماد رینا پلاس و محلول موضعی رینای سبز که در فروشگاه سایت عرضه میشود. به عنوان بهترین” پماد برای  بواسیر و شقاق “ توصیه میشود.
 • برای درمان این زائده که صورت ناخوشایندی دارد از رینا پلاس به بهترین پماد برای درمان بواسیر استفاده کنید.
 • با بهترین پماد برای شقاق مقعدی آشنا شوید
 • پماد درمان بواسیر در زنان  و مردان بالغ  و نحوه درمان زیاد تفاوتی ندارد.

 

سخن پایانی مجله سلامتی مرسی درمان

 

باندل یا مجموعه داروهای درمان زائده گوشتی بیرون زده

امیدواریم تا اینجا به این نتیجه رسیده باشید که پماد آنتی هموروئید برای چیست ؟

اگر مطالب مقاله، بهترین پماد برای درمان بواسیر  را به دقت بخوانید، چند تا امتیاز خوب میگیرید.

 • اولین امتیاز اینه که شما دانش کافی در مورد بیماری خود پیدا کردید.  با داشتن دانش و آگاهی کافی در مورد بیمارهای بدن،  ابزار کافی برای پیشگیری و مداوای خود پیدا میکنید.
 • مطالبی که اینجا نوشتیم کاملا شفاف و بدون اغراق بوده و ماحصل ۱۰سال تجربه تیم علمی تحقیقاتی ما در زمینه درمان بیماری های مقعد است. و نتیجه آن عرضه، یکی از بهترین پمادهای گیاهی درمان هموروئید و شقاق  است. (پماد رینا پلاس+ پکیج های اختصاصی درمان)

اگر سایر مقالات سایت را مطالعه کنید، و همچنین سری به فروشگاه سایت بزنید.  و از پمادهای گیاهی بواسیر و شقاق  استفاده کنید خودتان بخوبی متوجه خواهید شد. که چرا  عمل جراحی بواسیر آخرین گزینه معالجه است. و نه اولین راه حل !

ما به شما اطمینان میدهیم که  در صورت استفاده از پمادهای گیاهی این مجموعه، هیچ گونه عوارضی نخواهید داشت و در صورت عمل کردن به توصیه های ما هیچ گاه دچار عود مجدد بیماری نمی شوید.  در ۱سال اخیر ما دارای بیش از ۳۲۰۰درمان موفق و رضایت نامه دست نویس از بیماران خود هستیم. همین دلایل برای رینا پلاس کافیه که به عنوان بهترین پماد برای بواسیر و شقاق شناخته شود.

39 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • فهمیه شکری
  1401-03-14 23:11

  سلام و ارادت نسبت به نمونه های موجود در بازار پماد رینای سبز بهترین پماد برای درمان هموروئید است زیرا من خودم برای همسرم گرفتم یه الگوی غذایی هست داخل جعبه که هیچ مرکز درمانی اینو تو ایران بهت نمیده اما به رایگان توسط شرکت مرسی درمان در اختیارت میزارن من تو واتس آپ به خانم محمد زاده تشکر کردم گفت بیام اینجا هم تجربه خودمو بزرام پول دادم نتیجه هم گرفتم هیچ منتی نیست اما روش صحیح درمان توسط شما بی نظیره من در پیچ خودم شما را استوری کردم خیلی ممنون

 • مرسی درمان
  1401-03-15 17:37

  در پاسخ به فهمیه :
  با تشکر از حسن نظر حضرتعالی خداوند بزرگترین شفا دهنده است

 • لک لک تنها
  1401-03-29 16:19

  چند وقت پیش از مرهم گیاهی …..⚡استفاده کردم فروشنده میگفت که دکترای تاجیکستان داره و دوره اش هم چهل روزه من استفاده کردم و هیچ نتیجه ای نگرفتم وقتی به مدیرش گفتم گفتند باید یه دوره دیگه بگیری و استفاده کنید متاسفم برای این آدمهای که از بدبختی ما بیماران سوء استفاده میکنند 600هزار تومان از من پول گرفت ولی خوب نشدم اخرش هم منو بلاک کرد تا اینکه توی گوگل با پماد رینا پلاس آشنا شدم استفاده کردم ولی خیلی نتیجه خوبی هم گرفتم امیدورام از خدا هر چی بخواهین بهتون بده

 • مرصاد
  1401-04-22 17:32

  من زائده گوشتی بیرون زده دارم و بوسایرم حدود هفت ماهه که عود کرده در برگه مشاوره رایگان هم فرم پر کردم ولی جوابی بهم ندادن حدود 42سال هم سن دارم که تو این اواخر به دلیل اینکه قیمت ها رفت بالا و من یه سری ضرر کردم استرس و فشار زیادی بهم وارد شد که من نمیدونم فگر کنیم بیشتر بخاطر این بود که فشار به مقعئم اورد و یبوست شدو و زائده دارد که بعد از اینکه با افتابه خودمو میشورم خود بهئخود داخل میرفت ولی الانه دیگه نیمره درد داره از پماد رینای سبز که نوشتید برام بفرستید خوب میکنه

 • مرسی درمان
  1401-04-22 21:50

  در پاسخ به مرصاد :
  وقتی فرم مشاوره رایگان در سایت پر میکنید الزاما باید نشانی ایمیل خود را صحیح وارد کنید تا ما بتوانیم پاسخ به میل شما بفرستیم.استرس و اضطراب میتونه دلیل بر یبوست باشه ولی تمام علت نیست
  برای درمان بیماری شما در طب سنتی علاوه بر پماد درمان بواسیر باید مکملهای درمان فوری یبوست که در فروشگاه سایت عرضه میشود تهیه و مصرف کنید.چنانجه از برشورهای داخل جعبه پیروی کنید و با ما در تماس باشید زائده گوشتی ظرف کمتر از یکماه محو میشه و از بین میرود .

 • مدینه
  1401-04-30 18:22

  با عرض سلام و ضمن عرض خسته نباشید خدمت آکادمی مرس یدرمان بنده مدت سه سالی هست که بواسیر داخلی دارم که یک مقدار درد میکند منتها احساس میکنم که داخل مقعد ورم برداشته و متورم شده گاهی بعضی موقعها یه قطره خون میاد که دکتر بهم گفت هم بواسیر داری و هم شقاق برام پماد انتی هموروئید نوشت رفتم داروخانه گرفتم میزنم یه مدت خوب میشه یبوست هم رعایت میکنم فعلا ندارم صبحها خاکشیر میخورم یا پیاده روی میرم اما هر چند وقت یکبار اذیت هستم از عمل جراحی هم خوشم نمیاد میگن عوارض داره بهخ نظر شما پماد رینا پلاس درد من و دوا میکنه خواهش میکنم

 • مرسی درمان
  1401-04-30 23:25

  در پاسخ به مدینه:
  دوست عزیر با رعایت یکی دو فاکتور ساده نمیتوانید برای همیشه از شر هموروئید یا درد شقاق خلاص شوید توصیه ما این است که منبعد از خوددرمانی اکیدا پرهیز کنید و هر روشی که میخوانید یا می بینید بلافاصله روی خودتان تست نکیند که ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد. سعی کنید همیشه یک نفر کارشناس یا مشاور در کنار خود داشته باشید و این بیماری و علامت آنرا هیچ وقت دست کم نگیرید .
  بسته درمانی رینا پلاس بهترین پماد گیاهی برای درمان بواسیر و شقاق است با پیروی دقیق از توصیه های داخل جعبه شما میتوانید به مرز بهبودی و سلامیت برسید.

 • موسی
  1401-05-27 12:42

  من تحت پوشش بهزیستی هستم و هزینه عمل جراحی ندارم میشه بهم بگید چطوری درمان را شروع کنم چون واقعا دیگه از دست این بواسیر کلافه شدم هر کاری که تو سایت نوشتید من انجام دادم حدود سه ماه قبل از طریق یکی از دوستانم که از داروهای شما استفاده کرده بود و راضی بودم با سایت شما آشنا شدم الان هم به وضعیت ی رسیدم که دیگه اصلا نمیتونم یکجا بشینم به زور سوار سه چرخه ام میشه ام و بیرون میرم مرد هستم 42ساله و سیگار و قلیان هم زیاد میکشیدم که ده روزی میشه ترک کردم باور کنید به اخر خط رسیدم

 • موسی
  1401-05-27 12:43

  موضوع دیگه ای که وجود داره و من از قلم انداختم اینه که بواسیر من به شکل جوش داخل مقعدم است و خیلی خارش داره هر دفعه حموم میرم خوبه و یبوست هم ندارم یعنی وضعیت مزاجم خیلی رسیدگی میکنم و بیشتر مایعات میخورم پس چرا تمومی نداره اخه لدفا شما به من بگید چه کار کنم برای شروع درمان

 • مرسی درمان
  1401-05-27 16:28

  در پاسخ به موسی :

  برای شروع درمان پشتیبانی واتس آپ 09926843197 پیام بدهید و پکیج اختصاصی را تهیه کنید.
  از خود درمانی پرهیز کنید
  هنگام شروع درمان تمام درمانهای جانبی دیگر را رها کنید
  زمانی به حصول نتیجه قطعی درمان میرسید که از تمام دستورات داخل پک اختصاصی تبعیت کنید
  یک سری دستورات ساده ولی انجام شدنی

 • دوستان اگه زایده بیرون بصورت گوشت اضافه دارید فقط و فقط از پکیج ممتاز درمانی استفاده کنید کن سفارش دادم روم نشد فرستادم درب خونه کادر بزرگم تحویل گرفتم یه هفته ای زایده رو از بین میبره من دو سال بود که این مشگل و داشتم به هیچکی هم روم نشد بگم تا از طریق سایت مرسی درمان سفارش دادم ممنون از ادمین این فروشگاه که با صبر و حوصله رسیدگی می کنند

 • مرسی درمان
  1401-05-28 13:28

  در پاسخ به مهناز:
  رینا پلاس بهترین پماد برای درمان بواسیر داخلی و خارجی است این بسته درمانی حاوی الگوی تخصصی غذایی ویژه بیماران هموروئیدی است
  از اینکه تجربه خودتان را درسایت درج کردید از شما تشکر میکنیم.
  برای خرید بعدی تخفیف ده درصدی لحاظ میشود گ
  از طریق پشتیبانی واتس اپ اقدام کنید
  موفق باشید

 • شعله سعدی
  1401-05-30 10:22

  من حمل و نقل و تدارکات سینما هستم که در اکثر فیلمهای شناخته شده و سریالهای تلویزونی نقش داشته ام البته عمده فعالیت حقیر پشت صحنه

  بوده موضوعی که وجود داشت بخاطر انکه کارها زودتر از موعد حاضر بشه و تحویل داده بشه عوامل پشت صحنه خیلی به تیم ما فشار وارد می اوردن بعضی مواقع نهارمو ساعت 5 بعدازظهر میخوردم تازه نهار هم نبود بیشتر سیب زمنی سرخ کرده گوشت های یخ زده و یا فست بود و نوشابه چای هم مصرف زیادی داشتم چون خسته میشدم و دوست نداشتم مشروبات الکلی یا مخدر دیگه برای خستگی ای که بهم غالب شده مصرف کنم.
  فشار کاری و موضوع تغذیه روی من و دوستام تاصیر گذاشت
  یکی از بهترین دوستانم بخاطر سوء تغذیه 10روز تو بیمارستان قلب شهیدئ رجایی بستری شد
  من هم جدیدا دچار بواسیر دردناکی شدم

  همه علائمی که شما اینجا نوشتید من دارم

  دو نسخه دکتر هم رفتم میگخ نیازی به جراحی نیست گ

  پماد و شیاف هموروئید استفاده میکنم اما درد بواسیرم همچنان پابرجا هست
  بیشتر خارش دارم و احساس میکنم کرمکی چیزی افتاده بهد جونم

  ترو خدا بهم بگید چه کار کنم

  روانی شدم من از این قسمت

  خدا خیرت بده

  جبران میکنم

  لطفا بهم ایمیل بزنید

 • مرسی درمان
  1401-05-30 12:53

  در پاسخ به شعله سعدی:
  برای شروع درمان نیاز به اصلاح الگوی رفتاری و اصلاح الگویی غذایی دارید تمامی این اصلاحات بصورت بروشور داخل جعبه پماد رینا پلاس گنجانده شده برای درمان بواسیر بعلاوه پماد قرص خوراکی هم وجود دارد رعایت تمامی این فاکتورها شما را به مرز سلامتی میرساند.

 • فرنگیس
  1401-06-01 03:34

  سلام وقت بخیر الان پمادی که برای درمان بواسیر معرفی کردید من دیروز و پریروز کل گلپایگان و گشتم داروخانه ها نداشتن ..میگفتم پماد همورویید چیز دیگری بهم نشون میدادن برای زایده بیرون زده میخواستم دختر هستم ۲۳ساله تازه نامزد کردیم شش ماهی میشه رابطه از پشت داریم

 • مرسی درمان
  1401-06-01 14:12

  در پاسخ به فرنگیس:
  پماد برای درمان بواسیر با مارکها و برندهای مختلفی وجود دارد متاسفانه ما در گلپایگان نمایندگی نداریم .رابطه مقعدی را کنار بگذارید چون به شدت عوارض دارد باعث زائده گوشتی و یا زگیل تناسلی می شود سفارش خود را از طریق فروشگاه سایت ثبت سفارش کنید.48ساعته ارسال میشه

 • من دوتا دونه زایده گوشتی بیرون زده از دهانه مقعدم و اکثر اوقات دل پیچه و اسهال دارم یه دیفنو میخورم تا دو روزی خوبم باز اینجوری میشم فرم مشاوره پر کردم براتون فرستادم جواب ندادید پماد لارا گرفتم سر کاری بود خدا براشون نسازه که پول و وقت مردم و میگیرن ترو بخدا پماد رینا اینجور نباشه

 • مرسی درمان
  1401-06-05 22:41

  در پاسخ به بیمار:
  اگر ایمیل خود را در برگه فرم شماوره صحیح وارد کنید پاسخ برای شما ایمیل می شود حدود 50% پاسخ های ما به کاربران بعلت عدم درج ایمیل مناسب برگشت میخورد و زحمات ما به هدر میرود بارها تاکید کرده ایم که برای پاسخ درست اطلاعات صحیح وارد کنید.
  با توجه به وضعیتی که گزارش کردید احتمال سندروم روده بیقرار در شما زیاد است.
  برای شروع درمان ابتدا وضعیت گوارشی شما باید نرمال و عادی شود.
  زائده های گوشتی ناشی از التهاب و اسهال است
  پماد علائم و نشانه های بیماری را از بین میبرد
  اما ابتدا باید اسهال و دل پیچه شما درمان شود
  احتمالا نیاز به دارو درمانی و قرص های خوراکی مانند کلیدینیوم سی پیدا کنید

 • عمر بیشتر سلامتی بیشتر ...رافون
  1401-06-16 07:21

  تو به نتیجه درمانی میرسی با کمترین هزینه و با تحمل کمترین درد شاید برات سوال باشه چه جوری خوب الان بهت میگم
  اگه مبتلا به بواسیر خونی یا خارجی هستید

  اگر زائده گوشتی بیرون زده دارید

  و یا مبتلا به شقاق هستید

  اولا کمتر از این شاخه به اون شاخه بپرید

  دوما وقتی درمان را شروع میکنید باید به توصیه های درمانگر گوش کنید

  سوما طبق برنامه و داروهایی که براتون تجویز میکنه عمل کنید

  چهارما در منزل خود محوری و تک روی نکنید و به اصطلاح خود درمانی نکنید

  اگر دنبال دارویی قرصی آمپولی چیزی هستی که تا بزنی به مقعدت و 1.2.3 خوب بشی

  خودتو معطل نکن برای این کار یه زنگ بزن کاخ سفید آمریکا با دلار هزینه کن شاید یه چیزی بهت دادن

  دنبال جراحی نباش که جز هزینه تراشی و آسیب زدن به عضلات اسفنکتر مقعد چیزی عایدت نمیشه

  از توی ایسنتاگرام هرچی به خوردذت میدن بلافاصله رو خودت عملی نکن چون تو موش آزمایشگاهی نیستی

  میخواهی به نتیجه برسی من با سایت مرسی درمان 3هفته وقت گذاشتم به نتیجه رسیدم

  پس مطمئن باش تو هم میرسی

  هرچند تا قبل از این خیلی جاها هم وقت منو تلف کردن هم پولمو چاپیدن

  سه سال پیش هم جراحی کردم

  تجربه من بود دردناک هم بود شاید به درد کسی بخوره
  ادمین محترم لطفا تایید کنید

 • دلشاد
  1401-06-19 17:40

  سلام و عرض خسته نباشید دوستان کسی میخواد از این نحوه درمان مرسی درمان برای درمان بواسیر خونی و خارجی نتیجه 100%بگیره هم پماد رینا و هم قطره آبکی رینای سبز و با هم بگیرید مصرف کنید بخدا معجزه میکنه من زنگ زدم با مشاور توی واتس آپ حرف زدم این پیشنهاد و بهم داد حالا یه مقدار هزینه کردم ولی انصافا و خدایی و پیغمبری خیلی به نفعم شد. 3روزه خوب شدم ممنون این هم تجربه من بود

 • شهره
  1401-06-26 18:22

  یعنی چی اینجا هر کی میاد به نفع خودش یه چیزی مینویسه
  من الان 5روزه دارم از درد تو حیاط خونه امون راه میرم کسی هم جوابگو نیست
  پماد رینا پلاس سفارش دادم گفتن برا درمان بواسیر و سوزش خوبه
  من هم پرداخت کردم تا الان به دستم نرسیده
  پس چرا کسی جوابگو نیست
  اینستاگرام انتقاد کردم چرا منو بلاک کردید
  حرفمو کجا باید بزنم
  من منتقد سرسخت شما هستم
  چرا رسیدگی نمیکنید

 • مرسی درمان
  1401-06-26 20:55

  در پاسخ به شهره :
  ما یک فروشگاه اینترنتی هستیم اوراژانس نیستیم که هر موقع شما دردت بگیره ، تو یک ربع درب منزل شما حاضر باشیم. و درد شما را درمان کنیم.
  برای مراکز روستاها از 4تا 6روز کاری زمان میبرد تا بسته به دستتون برسد
  برای سایر شهر حداقل 48تا 72ساعت کاری
  وظیفه ما بعد از ثبت سفارش ..ارسال کالا در سریعترین زمان ممکن است
  انتقاد اگه منصفانه باشد همه پاسخگو هستند
  اگر از روی نا آگاهی ..قصد تضعیف هر سیستمی را داشته باشید
  شما را بلاک خواهند کرد
  موفق باشید

 • رها قرایی
  1401-07-01 11:34

  لطفا و خواهشا بگید که پماد بواسیر با پماد انتی هموروئید فرق داره
  من بواسیر داخلی دارم دردش امانمو بریده رفتم داروخانه شیاف بهم داد زدم هیچ بدتر هم شدم خواهشا از این پماد رینای سبز اگه کسی نتیجه گرفته به منم بگه که من هم میخوام بخرم
  بوسایر داخلی خیلی اذیت کننده هست یبوستم هم ندارم اما زیاد تو ارایشگکاه سر پا هستم مال اون میتونه بلشه

 • مرسی درمان
  1401-07-01 14:21

  در پاسخ به بیمار :
  نظرات رضایت بخش بیماران در پیچ ایسنتاگرام مرسی درمان بصورت کامل قرار دادیم
  هموروئید نام علمی بواسیر است
  پماد بواسیر و. هموروئید یکی هست

 • صابر اراک
  1401-07-05 05:00

  دوستان در کنار توصیه های درمان بواسیر و طب سنتی بهتر است همزمان از پماد و قطره رینا با همدیگه استفاده کنید اینو هیچ جا گفته نشده من هم قطره که بصورت محلول ابکیه و هم پماد بواسیر رینا سفارش دادم تخفیف هم بهم دادن
  میخواید خوب بشید هم قطره بزنید هم پماد سه روزه خوب میشی به قران

 • محسن
  1401-07-09 08:20

  سلام من درد مقعد دارم حدود 5 ماهی هست خون ندیدم ولی گاهی خارش دارم وقتی میرم دستشویی مقعدم درد می کنه ولی بعد 10 دقیقه رفع میشه باید چیکار کنم

 • سینا
  1401-07-11 22:55

  باسلامایا برای بیرون زدگی بواسیر که بخاطر بارداری باشه هم تاثیر داره

 • سبحان
  1401-07-14 03:00

  من به تازگی متوجه زایده بیرون زده کنار مقعدم شدم که با دست قابل لمس ه شیاف و پماد آنتی همورویید زدم تا یک هفته هیچ تاثیری نداشت پماد رینا تاثیر داره آیا

 • مرسی درمان
  1401-07-14 09:29

  در پاسخ به سبحان :
  شمال احتمالا بد متوجه شدید
  چه کسی گفته شیاف و پماد انتی هموروئید شیمیایی موجود در داروخانه که مجموعا 10تا 15هزار تومانه بواسیر خارجی را از بین میبره ؟
  ما برای درمان بواسیر خارجی _زائده گوشتی بیرون زده – پکیج ممتاز داریم که در فروشگاه سایت میتوانید ثبت سفارش کنید

 • سلام‌من‌‌یه‌سال‌پیش‌بعدازدفع‌خون‌میومدرفتم‌دکترکرم‌باشیاف‌داددرست‌شدالان‌یه‌هفتس‌بعددفع‌خون‌ریزی‌شدیدمیادبیرون‌افتادگی‌مقعدهم‌دارم‌ورزش‌‌سنگین‌هم‌میکنم‌ومکمل‌امپول‌هم‌میزنم‌این‌دلیل‌برخونریزی‌داره‌لطفاراهننایی‌کنین‌واگ‌دارویی‌پمادی‌دارین‌راهنمایی‌کنین‌تشکر

 • رضا امجدی
  1401-12-26 07:34

  با سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان من قطره و پمادو می‌خوام لطفاً درد دارم شدید ممنون میشم اگه سری تر به دستم برسه و قیمتشون چنده مرسی

 • بیتا
  1402-01-11 10:49

  سلام
  ببخشید برای زایده گوشتی خیلی کم به اندازه نصف هسته خرما همون پماد رینا پلاس کافیه یا حتما باید پکیج بخریم؟

 • بهروز
  1402-02-17 01:35

  اگر قسمت باشه میخوام استفاده کنم‌‌‌

 • mina...s
  1402-02-20 18:44

  شاغل هستم
  درد و سوزش شدید در ناحیه مقعد
  بیرون زدگی بزرگتر از هسته خرما
  یبوست و خونریزی بعد از هر اجابت مزاج
  مشکل اصلی یبوست است که با هر روشی که گفته شده برطرف نمی شود در مدتی که یبوست ندارم نه گوشت اضافه ای هست نه سوزش و خارش
  بر اثر درد زیار قادر. به نشستن نیستم
  بیرون زدگی خیلی اذیت کننده
  در اثر درد زیاد از رفع نفخ شکم و رفتن به سرویس بهداشتی هراس دارم

 • خانم حلاج
  1402-02-29 12:17

  سلام دارای کولیت روده هستم که موقعه دفع بسیار عذیت میشم به کندی دفع میکنم بیشتر بصورت اسهال الان جند روزه دچار هموروئید شدم قبلا شدم ولی خودش خوب میشد الان شدید شده با سوزش و خارش در مقعد که یکی بزرگ ویکی کوچکتر دکتر رفتم پماد آفی راکتیل با شربت لاکتولوز با آنتی بیوتیک سیپرو فلاکساسین مصرف میکنم چهار روزه ولی خوب نشدم در کنار مقعد چهار تا دیگه هم بصورت خطی ایجاد شده

 • صبا ثنا
  1402-04-22 20:39

  سلام خسته نباشید من ۲۴ سالمه تقریبا نزدیک به دو سال هست که مشکل گوشته بیرون زده و سوزش و درد رو موقع دفع دارم و بعضی اوقات هم خونریزی دارم البته کم واقعا کلافه ام خیلی مایعات مصرف میکنم ولی بازم فایده ایی نداره پماد همورئید هم استفاده کردم نتجه ایی برام نداشت لطفا راهنمایی کنید چون واقعا خسته شدم لطفا کمکم کنی

 • پریسا
  1402-05-24 05:40

  سلام من امروز تاریخ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ میخوام از محصولاتتون برای درمان هموروئید خرید انجام بدم ان شاءالله اگر جواب مثبتی گرفتم حتما نظرم رو انتقال میدم امیدوارم تاثیر گذار باشه.اگر تاثیر گذار بود واقعا یک عمر دعا گو تون خواهم بود

 • سلام. پماد رینا پلاس برای فیشر مزمن استفاده کردم بعلاوه پماد قهوه ای. باید خدمتتون بگم که بعلاوه استفاده از این پمادها حتما بعد از اجابت مزاج با یه مواد شوینده غیر اسیدی مقعد رو به آرامی بشورید (من از شامپو بچه استفاده کردم) و برای فعالیت در روز مخصوصا در فصل گرم حتما گاز نخی بزارید تا تعریق باعث آزار ناحیه نشود. درسته که فیشر بنده مزمن شده بود و فرمت مقعد رو تغییر داده اما با استفاده از پماد ریناپلاس و پماد قهوه ای دیگه اذیت نیستم ولی مرتب مراقب نرم بود مدفوع هستم. پماد خوبیه، دوباره سفارش دادم. من با اون شرایط به شراط بهتری نسبت به قبل رسیدم شما هم استفاده کنید صبوری کنید خوب میشید.

 • مرسی درمان
  1402-07-02 09:25

  در پاسخ به علی :
  علی جان باید اعتراف کنم که خودت خوب هستید که هر چی دور و برت هم هست خوب می بینی امیدوارم هر چی خیر و برکت و خوبی نصیب شما بشود و خداوند شما را مورد شفاعت خود قرار دهد.
  ممنون از کامنت خوب و تجربه گرانبهای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مقالات مهم و مرتبط 

محصولات درمانی مرتبط