بهترین پماد برای درمان شقاق مقعد چه مشخصاتی دارد💥

 1. مرسی درمان
 2. شقاق
 3. بهترین پماد برای درمان شقاق مقعد چه مشخصاتی دارد💥
پماد برای درمان شقاق بهترین پماد برای درمان زخم مقعد

بهترین پماد برای شقاق مقعد⭐که به عنوان قوی ترین پماد گیاهی درمان بواسیر و شقاق شناخته شده این مرهم به عنوان موثرترین پماد درمان زخم مقعدی در اثر یبوست عمل میکند با رینا پلاس سبز بیشتر آشنا شوید

دسته بندی: شقاق

،بهترین پماد برای درمان شقاق مقعد پماد رینا پلاس است زیرا:⭐

 • یک روش 200هزار تومانی برای جلوگیری از یک عمل جراحی 8میلیون تومانی است. ما به شما اطمینان می دهیم که این یک روش جدید، تضمینی و البته اثبات شده است.
 • سلام دوست من خیلی خوش آمدید ،باور کن اینجا که آمدی و پیاده شدی ایستگاه آخر درمان است ،اگر شما علاقه مند به “درمان سریع شقاق مقعد” هستید ،همین الان با بهترین روش درمان خانگی شقاق آشنا خواهید شد.
 • همچنین اطلاعات محرمانه و مفیدی در خصوص نتیجه کارآزمایی بالینی بیماران ،که کمتر کسی آنرا در اختیار شما قرار می دهد به شما می دهیم.
 • به شما آموزش می دهیم که از چه داروها و پمادی برای “درمان زخم مقعدی” نباید استفاده کرد!!
 • قبل از معرفی بهترین پماد برای درمان زخم مقعدی اجازه بدهید یک مثال براتون بزنم :
 • تا حالا متوجه این موضوع شدید ،کسانی که گواهینامه رانندگی دارند هر 5سال یکبار نسبت به تمدید آن اقدام می کنند؟
 • می خواهم بهتون بگم که بیماری شقاق هم یک عارضه برگشت پذیر است .
 • شما متوسل به هر روش درمانی که شوید چه درمان این بیماری مزمن با عمل جراحی و چه “درمان شقاق با داروهای گیاهی”
 • هر 3سال یکبار بیماری شما عود می کند یعنی هر 3یا 5سال یکبار باید عمل جراحی خود را تمدید کنید ،به همین جهت گرایش زیادی به “روش درمان خانگی شقاق” وجود دارد .
 • زیرا نسبت به عمل جراحی کم عارضه تر  و هم از لحاظ اقتصادی به صرفه تراست.
 • کارشناسان مجله مرسی درمان به شما قول میدهند که با خواندن این مقاله به این درک و راهکار خواهید رسید که چرا دیگر عمل جراحی زخم فیشر آخرین گزینه “درمان سریع شقاق مقعد” نیست.!

خرید پماد رینا پلاس برای شقاق

آیا می شود به رینا پلاس به عنوان بهترین پماد برای درمان  بواسیر وشقاق اعتماد کنیم؟

امروزه برای “درمان شقاق مقعدی با داروهای گیاهی”  انواع پمادها ،مارک ها و برندهای مختلفی در سطح بازار دارویی کشور وجود دارد. اینکه چرا ما ادعا می کنیم که پماد رینا پلاس به عنوان بهترین “پماد برای درمان زخم مقعدی بزرگسالان  انتخاب شده دلیل مستند داریم.

درمان شقاق مقعد با پمادهای گیاهی مرسی درمان درمان خانگی شقاق با بهترین پماد

در مقایسه با درمان جراحی و داروهای طبی دیگر ،رینا پلاس ارجحیت خود را نشان داده و از قدرت ترمیم و درمان بالایی و حتی =مساوی=با عمل جراحی برخوردار است.

اگر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید متوجه نکات کلیدی و اسراری می شوید، که دیگران هرگز به شما نگفته اند.

با شناخت پاتوژنزی بیماری شقاق به انگلیسی (Pathogensis) (پاتوژنزی=یعنی سازوکار یا عواملی که باعث ایجاد بیماری شقاق می شود )

و با هدف درمان سالم تر و اقتصادی گرایش زیادی به درمان های غیر جراحی معطوف شده است.

درمان های غیر جراحی شامل درمان خانگی شقاق مقعد” و درمان شقاق با داروهای گیاهی است.

با توجه به اینکه در حال حاضر درمان انتخابی زخم مزمن مقعد عمل جراحی است. اما لازم است بدانید که درمان جراحی فیشر مانند هر عمل جراحی دیگری عوارض عمومی و عوارض اختصاصی مانند هماتوم ،خون ریزی ،بی اختیاری گاز و مدفوع ،آبسه و فیستول را به همراه خواهد داشت.

برای احتراز از این عوارض و کم کردن هزینه های بیمارستانی، هزینه تعطیلی کار و مرخضی استعلاجی و درد بسیار کشنده، تمایل بیماران به طرف درمانهای غیر جراحی بیشتر است.

پماد رینا پلاس به عنوان قوی ترین شل کننده عضله اسفنکتر مقعد در مقایسه با درمان جراحی به طور مساوی در “درمان خانگی شقاق” حاد و مزمن موثر است.

توجه کنید: ما برای آزمون و خطا نیامده ایم ،رضایت صدها بیماری که از پماد گیاهی رینا پلاس استفاده کرده اند موید این ادعاست.

نتیجه کار آزماییِ بالینیِ بیمارانی که جراحی و یا از پماد استفاده کردند

مطالعه کارآزمایی بالینی که توسط دانشجویان طب سنتی انجام شده است. و نویسندگان این مطالعه از افراد کاملا بی طرف و هدفشان صرفا کمک به بهبود و درمان سریعتر بیماران، با صرف هزینه های کمتر و نتیجه بهتر بوده است.

اسراری که هرگز به شما نخواهند گفت :

پماد برای درمان زخم مقعدی بزرگسالان

در این مطالعه 10نفر بیمار میتلا به شقاق مزمن انتخاب شدند، با توجه به اینکه این افراد در جریان کامل مطالعه و درمان قرار گرفتند،4نفر آز آنها به دلایل شخصی متاسفانه تا پایان کارآزمایی ما را همراهی نکردند و انصراف دادند.

6بیمار باقی مانده به 2گروه 3نفری تقسیم شدند.

گروه اول با روش عمل جراحی  و گروه دوم با بسته درمانی رینا پلاس، که شامل (پماد رینا پلاس +استفاده از ملین +روش سرد و گرم کردن مقعد +روزانه 2نوبت استفاده از حمام سیتیز)بود ،مورد درمان و مطالعه قرار گرفتند.

2هفته پس از شروع درمان تسکین درد در گروه عمل جراحی 75%بود و در گروه رینا پلاس 45%مشاهده شد.

اما بعد از گذشت 4هفته تسکین درد و ترمیم زخم در هر 2گروه بصورت یکسانی گزارش شد.

نتیجه گیری : اسرار برملا شد.

درمان جراحی و درمان خانگی شقاق (بسته  درمانی رینا پلاس )به طور مساوی در درمان و ترمیم زخم مقعد موثر هستند.

لازم است به این نکته توجه کنید :

که حُسن پکیج درمانی رینا پلاس در کم عارضه بودن،خوب تحمل شدن ، و عدم نیاز به بستری شدن می باشد.

و مهمتر اینکه از لحاظ اقتصادی به صرفه تر و مناسب تر از درمان جراحی می باشد.

پس باید به عنوان اولین قدم درمانی در زخم فیشر حاد و مزمن مورد استفاده قرار گیرد و درمان جراحی برای موارد خاص مدنظر باشد.

هشدار احتیاط کنید از این پماد برای درمان  شقاق و بواسیرهیچ گاه استفاده نکنید

از این پماد برای درمان شقاق مقعد استفاده نکنید

پمادها و داروهای خوراکیِ ضدِ اسپاسمِ (آنتی فیشر)انگشت شماری در بازار دارویی کشور موجود است.

البته توصیه می شود هیچگاه خودسرانه و بدون تجویز پزشک از آنها استفاده نکنید.

از مشهورترین پمادهای موضعی درمان سریع شقاق مقعدی  پماد نیترو گلیسیرین 2%است.

مکانسیم اثر آن شل کننده عضله اسفنکتر مقعد است، که استفاده از آن در یک دوره 6هفته ای به عنوان بهترین پماد برای درمان شقاق و بواسیر استفاده می شود.

در گزارشاتی که از شرح حال بیمارانی که از این پماد استفاده کرده اند. از عوارض جدی آن مانند علائم سردرد شدید، افت فشار خون و تهوع و تپش قلب شکایت داشتند. که این روش درمانی برای بیمارانی که مبتلا به ناراحتی های قلبی و عروقی هستند اصلا توصیه نمی شود.

لازم است بدانید  که طول ناحیه مقعدی بین 3تا 5سانتی متر است. در شرح حال بیماران یبوست وخشکی مزاج، هنگام دفع مدفوع 35%و اسهال 12%عامل اصلی مستعد کننده شقاق و زخم مقعد است.

این دو عامل اصلی، باعث فشار به عضلات ناحیه اسفنکتر مقعد می شود. و عارضه زخم مقعدی و درد و سوزش و خون ریزی ایجاد می شود.

منظور از عضلات ناحیه اسفنکتر همان ناحیه 3تا 5سانتی متری کانال مقعدی بود که اشاره شد.

در نتیجه بیماران مبتلا به فیشر یا شقاق باید از قرص ها و یا پمادی استفاده کنند. که موجب شل شدن عضلات اسفنکتر مقعد شده، و با این عمل درمان بهتر و سریعتر اتفاق میفتد.

پیشنهاد ما به شما در “درمان شقاق مقعد با داروهای گیاهی” استفاده از بسته رینا پلاس است. زیرا به عنوان یک روش خوب برای “درمان خانگی سوزش مقعدی”  شناخته می شود. همچنین باعث شل شدن عضله اسفنکتر مقعد شده و هم موجب ترمیم سریعتر زخم مقعد می گردد.

نکته مهم تر اینکه عوارض جدی از این بسته درمانی گزارش نشده است.

روش های کاربردی دیگر در خانه برای معالجه زخم شقاق

رضایت نامه بیمارانی که از پماد گیاهی رینای سبز استفاده کرده اند

برای درمان بیمارهای نشیمنگاهی مانند فیشر اولین گزینه استفاده از مرهم های گیاهی و یا شیمیایی است. شاید هر شرکت توزیع کننده و یا تولید کننده ادعا کند که محصول وی بهترین پماد برای بواسیر و شقاق است.

این موضوع در عمل اثبات می شود،  تاریخچه بیماران استفاده کننده از پمادهای موضعی و رضایت بالای آنها نشان میدهد که ادعای فروشگاه مرسی درمان در مورد توزیع  بهترین پماد برای بواسیر و شقاق  بی ربط نبوده است. در این زمینه استناد مابه  آمار بالای رضایت بیماران در سایت و پیچ اینستاگرام مرسی درمان است.

یبوست منشاء اصلی شقاق است. در همین رابطه ما روش های کاربردی درمان سریع یبوست در منزل را توضیح دادیم. که جهت آگاهی بیشتر و کنترل این بیماری میتوانید مقاله مرتبط را مطالعه کنید.

تا زمانیکه وضعیت مزاجی شما خشک و سفت باشد، و فکری برای درمان آن نکنید. استعمال قوی ترین پمادهای موضعی و حتی نوشداری سهراب داستان هم تاثیر چندانی نخواهد داشت. خبر خوش اینکه با استفاده از چند راهکار کاربردی زیر میتوانید خیلی سریع زخم شقاق خود را ترمیم دهید.

 • استحمام نشیمنگاه با محلول بتادین و آب گرم
 • تقلیل حجم مواد غذایی برای حداقل 96ساعت
 • استفاده از ملین و مسهل بریا رفع فوری یبوست حداقل برای 4روز
 • استفاده از یک پماد موضعی خوب و قوی که صرفا برای مداوای بواسیر وشقاق توصیه شده است.
 • پرهیز از کم تحرکی و اصلاح الگوی غذایی و رفتاری

مکانسیم اثر پماد برای درمان زخم مقعدی، ترمیم زخم این ناحیه در کوتاهترین زمان ممکن است. این زمان بیشتر از 4روز باشد. یعنی اینکه وضعیت شما بدخیم شده و درمان های خانگی به آن پاسخ مثبت نمیدهد. فیشر مقعدی به اندازه بواسیر دردناک و آزار دهنده نیست و دوره درمان آن کوتاه تر است.

سخن پایانی از مجله سلامتی مرسی درمان |درمان خانگی بواسیر

 

خرید پماد رینا پلاس برای شقاق

 • ما همچنان معتقدیم که هیچ چیزی ارزش درمانی کمک یک بیمار به بیمار دیگر را ندارد، اگر در این زمینه شما هم تجربه خوبی از انواع درمان خانگی شقاق دارید. حتما برایمان در پایین همین صفحه کامنت کنید.
 • باشد که چراغ راهی بشه برای کسانی که میخواهند راه درمان وبهبودی خود را کم هزینه و البته موثرتر دنبال کنند.
 • اگر دچار شقاق حاد هستید.  ما به شما اطمینان می دهیم. که دیگه به جراحی و تحمل هزینه های بالای درمان  نیازی ندارید.
 • با پماد رینا پلاس در کمتر از 10روز بهبودی و سلامتی خودتان را به دست می آورید.
 • چنانچه 6هفته از بیماری فیشر شما گذشته باشد. و بهش اهمیت نداده اید،  یا راه حل درمانی موثری پیدا نکرده اید. همچنین تمایلی به عمل جراحی هم ندارید. متاسفانه بیماری در مرحله مزمن قرار دارد. و توصیه مرسی درمان استفاده از پماد رینا پلاس است.
 • به صرف اینکه یک روش موثر و کم هزینه برای “درمان خانگی سوزش مقعدی است. شما چی تجربه دردناک و آزار دهنده شقاق یا زخم مقعد دارید؟ در همین صفحه برامون بنویسید چگونه مبتلا شدید؟  یا برای درمان خود چه اقداماتی انجام دادید؟  شاید هم هنوز با این بیماری دست و پنجه نرم میکنید. و یا اینکه هر چند وقت یکبار عود میکند و به سراغتان می آید. هرتجربه ای دارید برامون کامنت کنید.
 • کارشناس سایت  به کامنت ها و تجربیات ارزنده شما پاسخ میدهد. ما معتقدیم که هیچ چیزی ارزش درمانی کمک یک بیمار به بیمار دیگر را ندارد. تجربه کوله بار ارزشمندی است. برامون بنویسید که تجربه استفاده از پماد برای درمان شقاق مقعد داشته اید ؟

مهمترین مقالات