پماد برای درمان گیاهی و خانگی گوشت اضافه مقعدی در طب سنتی

 1. مرسی درمان
 2. علائم بواسیر و شقاق
 3. پماد برای درمان گیاهی و خانگی گوشت اضافه مقعدی در طب سنتی
پماد برای درمان گوشت اضافه مقعدی مرسی درمان محتویات این پکیج توده بواسیر خارجی را درمان می کند.

در اینجا پماد برای درمان گوشت اضافه مقعد به شما معرفی می کنیم.با استناد به مدارک معتبر علمی به شما یاد می دهیم که درمان زائده گوشتی بیرون زده در طب سنتی و بصورت خانگی و فارغ از هر گونه جراحی امکان پذیر است.لازم است بدانید بین پرولاپس رکتوم و زگیل تناسلی و توده گوشتی بیرون زده فرق اساسی وجود دارد و این علائم و روش درمان آنها را با همدیگه اشتباه نگیرید.

علائم بواسیر و شقاق

ما در این مقاله قصد داریم در مورد درمان خانگی و گیاهی گوشت اضافه مقعدی در طب سنتی  اطلاعاتی را با شما به اشتراک بگذاریم. میخواهیم بدانیم که علت گوشت اضافه مقعدی چیست؟ علائم آن چیست؟ و آیا پماد برای درمان گوشت اضافه مقعدی کاربرد دارد یا خیر؟

برای درمان زائده های گوشتی بیرون زده در طب کلاسیک، توصیه به جراحی شده که دارای عوارض خاص خود است .بعلاوه بیمار و خانواده وی باید استرس جراحی را تحمل کنند. و اثرات اجتماعی-اقتصادی بر خانواده و جامعه نیز قابل تامل است.

بنابر این لازم است که روش های جدید غیر تهاجمی -که دارای بیشترین اثر درمانی  در کوتاه مدت باشند. مورد تحقیق و ارزیابی قرار گیرند. از جمله این روشها استفاده از طب سنتی است که سالیان بسیاری در ایران سابقه دارد.

و حتی بسیاری از  کشورهای خارجی منابع طب سنتی ایران را در دانشگاههای خود تدریس می کنند. بر اساس نتایج یک تحقیق و پژوهش، نیمی از مردم برای درمان بیماری خود  از یکی از روشهای طب سنتی استفاده کرده اند. و به نتیجه درمانی مطلوبی هم رسیده اند.

در اینجا تمرکز سخنان ما بر روی درمان گوشت اضافه مقعدی بدون جراحی در طب سنتی است. لازم است بدانید که زائده گوشتی بیرون زده با پرولاپس رکتوم یا بیرون زدگی مقعدی فرق دارد.

پرولاپس مقعد یک بیماری بسیار نادر و کم شایع است. و زمانی به وجود می آید، که بخشی از روده بزرگ یا راست روده از مقعد بیرون زده باشد.

اما گوشت اضافه مقعدی زمانی ایجاد می شود که رگ های خونی اطراف مقعد دچار تورم یا التهاب شدید شوند.

فیلم درمان گوشت اضافه مقعدی با لیزر یا به روش سنتی

تماشای این فیلم برای افراد زیر 15سال توصیه نمیشود این فیلم حاوی صحنه های آزار دهنده ای هست که ممکن است خوشایند همه نباشد.

فیلم درمان برداشتن گوشت اضافه مقعد به روش سنتی است.( جراحی با تیغ و قیچی )

 

اگر میخواهید فیلم عمل جراحی با  لیزر ببینید اینجا را کلیک کنید.

گوشت اضافه مقعدی چیست ؟

همچنانکه در بالا اشاره شد زائده گوشتی مقعدی با پرولاپس مقعد تفاوت دارد. همچنین باید بدانید که این تکه های گوشتی مقعدی با زگیل تناسلی که در اثر ویروس (HPV)  روی سطح پوست مقعد ایجاد می شوند کاملا فرق دارند. به این معنی که ماهیت این دو بیماری با هم دیگر فرق دارند.

برچسب های پوستی مقعد یک مشکل شایع و خوش خیم است. مهم است که بدانید گوشت اضافه مقعدی چیست ؟ اگر رگ های خونی نزدیک مقعد بزرگ شوند و یا در اثر التهاب شدید متورم شوند. سبب بروز بیماری بواسیر می گردد. در اثر بواسیر پوست اضافی مقعد ی تولید می شود. که به یک زائده گوشتی بیرون زده تبدیل می شود.

ممکن است این تکه های گوشت اضافه در داخل کانال رکتال  ایجاد شود که معمولا به صورت جوش های سر سفید (زائده گوشتی سر سفید) و بسیار دردناک و آزار دهنده است.

اگر این برچسب های مقعدی از داخل کانال مقعد بیرون بزند ما بهش هموروئید خارجی یا بواسیر با گوشت اضافه مقعدی می گوئیم.

معمولا این زائده های گوشتی که دهانه مقعد ایجاد می شوند. صورت بسیار ناخوشایند و آزاردهنده ای دارد. و در اثر نشستن های طولانی و فشار به ناحیه رکتوم باعث ایجاد خارش و سوزش و درد در ناحیه مقعد می شوند.

حتما بخوانید : علت درد مقعدی چیست

چه کار باید کرد و چگونه برای درمان اقدام کنیم؟

متاسفانه به دلیل وجود منابع غیر معتبر و مقالات و تکست های غیر کارشناسی در سطح نت و پیچ های اینستاگرامی که این روزها خیلی باب شده است. بیشتر بیماران اغلب گیج می شوند، که این ابهام و سردرگمی باعث تاخیر در بهبودی و درمان های بی اثر می شود.

در این زمینه وقت و هزینه اکثر بیماران الکی به هدر می رود. بنابراین آگاهی از علائم بواسیر و نشانه های هشدار دهنده خاص باعث تشخیص درست و زود هنگام و درمان های مناسب و اثر گذار می شود.

دقیقا ما برای ارائه روش درمانی این بیماری اینجا هستیم. پمادهای پر کاربرد که حالت قابض دارند، برای درمان گوشت اضافه مقعدی معرفی خواهیم کرد. همچنین روش های پر کاربرد درمان گیاهی و خانگی گوشت اضافه مقعدی در طب سنتی به شما آموزش خواهیم داد.

علت زائده گوشتی بیرون زده چیست؟

یبوست و اسهال و حمل اجسام سنگین از دلایل هموروئید خارجی هستند

ما باید ابتدا به دنبال علت ایجاد این عارضه مقعدی باشیم. زیرا با پیدا کردن منشاء بیماری . طبیعتا درمان و مقابله با آن خیلی آسان تر است.

در صورتیکه ندانیم علت زائده گوشتی بیرون زده چیست. حتی در صورت اقدام برای درمان های تهاجمی تر در طب کلاسیک، در کوتاه مدت متوجه می شویم همان زائده در شکل و اندازه دیگری در ناحیه دیگری از مقعد مجددا سر بر می آورد.( ظاهر می شود)

به این نتیجه میرسیم که تشخیص علت عوارض مقعدی باعث جلوگیری از عود مجدد آن خواهد شد. معمولا علت زائده گوشتی بیرون زده می تواند یکی از موارد زیر باشد.

 1. زور زدن بیش از حد به دلیل یبوست
 2. اسهال و مدفوع آبکی بعلت اینکه مدفوع شل ماهیتی اسیدی دارد باعث پاک کردن بیش از حد موضوع نشیمن گاه و دفع بیش از حد و تحریک مقعد می شود.
 3. حمل و جابجایی اجسام سنگین
 4. نشستن ها و ایستادن های طولانی
 5. بارداری
 6. تحریک و اصطحکاک بیش از حد ناحیه در اثر پوشش لباس های تنگ یا تمیز کردن وسواسی ناحیه با دستمال توالت زبر
 7. لخته شدن خون در داخل یا اطراف مقعد که شایعترین و مهمترین علت زائده گوشتی مقعدی است.

حتما ببینید و بخوانید : کپسول گیاهی آنتی هموروئید جهت درمان سوزش و خارش و خونریزی مقعدی

بیمارهای مقعدی و گوارشی که باعث ایجاد تکه های گوشتی اضافه می شوند کدامند؟

 • بواسیر : بواسیر چیست ؟ اگر بواسیر یا سایر بیماری های عروق خونی در ناحیه مقعد وجود داشته باشند. ممکن است احتمال ایجاد زائده گوشتی در شما افزایش یابد.
 • بیماری کرون روده : چنانچه به بیماری کرون یا دیگر بیماری های التهاب روده مبتلا هستید. دلیل ایجاد توده گوشتی بیرون زده ممکن است التهاب باشد.
 • شقاق یا فیشر مقعدی . باعث ایجاد ترک خوردگی یا بریدگی در حد یک سانتی متر دهانه مقعد می شود. اگر این زخم مقعدی درست درمان نشود و به خوب جوش نخورد باعث ایجاد برچسب ها پوستی اضافی در دهانه نشیمنگاه می گردند.

سایر عوامل تحریک کننده :

سکس مقعدی یا رابطه جنسی پرخاشگرانه به دلیل پاره گی عضلات اسفنکتر داخلی مقعد، و در صورت استمرار این ارتباط جنسی میتواند در مدت زمان کوتاهی دلیل ایجاد توده های بیرون زده مقعدی باشد.

حتی احتمال ابتلا به زگیل تناسلی بسیار بالاست.

دردناک بودن این عارضه مقعدی معمولا به دلیل التهاب و تورم ناحیه است. اندازه این توده های گوشتی در بزرگترین حالت به چند سانتی متر می رسد.

معمولا اندازه آنها در بعضی بیماران اندازه  عدس است، و در بعضی ها به اندازه یک هسته خرما یا یک مقدار بزرگتر است.

روش های پرکاربرد درمان خانگی و گیاهی  زائده گوشتی بیرون زده در طب سنتی

از ملین های طبیعی و پماد گیاهی رینا پلاس برای درمان توده بیرون زده هموروئید استفاده می شود

 

 1. استفاده از ملین های طبیعی مانند مانند آلو، خاکشیر، انجیر، بارهنگ، کاهو، اسفناج، سبزیجات و غلات حاوی فیبر بالا، ماست پروبیوتیک و دوغ کفیر
 2. مصرف ملین ها یا مسهل های شیمیایی مانند: قرص های سی لاکس و  سنا که از خانواده برگ سنا هستند
 3. مکمل ها حاوی فیبر در وعده های غذایی خود بگنجانید. این مکمل ها حاوی فیبر بسیار بالایی بوده و نیازی نیست شما هر روز طعم غذاها و یا سبزیجات که از آنها متنفر هستید تحمل کنید . این مکمل ها مانند پودر پاپرینا مراکشی در فروشگاه سایت مرسی درمان قابل عرضه است.
 4. یاد تونه در مورد پمادهای موضعی برای درمان زائده گوشتی بیرون زده صحبت کردیم ؟از این پمادها میتوان به عنوان روان کننده کانال مقعد هر روز استفاده کرد چون گیاهی هستند هیچ عوارضی از آنها تاکنون گزارش نشده. همین الان پماد رینا پلاس را ثبت سفارش کنید.
 5. همچنین میتوان از وازلین برای روان کردن کانال مقعد هم استفاده کرد. این باعث میشود مدفوع راحتر دفع شود.
 6. استفاده از پودر آب زن : این پودر از ترکیب گلنار، پوست عدس و سماق تشکیل شده است. آنرا جوشانده داخل یک لگن آب بریزید و روزانه دو بار در آن بنشینید. استفاده بیش از حد خشکی پوست و واژن می آورد. حالت قابض دارد و برای جمع کردن گوشت اضافه نشستگاه کاربرد دارد.

این توضیح برای درک موضوع بیماری و درمان آن خیلی لازمه حتما بخوانید.

روش های که تا اینجا برای درمان خانگی گوشت اضافه مقعدی بدون جراحی و در طب سنتی به آن اشاره کردیم. راه حل هایی بود که همه جا عمومیت دارد. و موضوعاتی که عمومیت داشته باشد. بیماران ارزش و اعتبار چندانی برایش قائل نیستند.

خوب است بدانید که عملی کردن این روش ها باید تحت نظر یک مشاور یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی باشد. استفاده خودسرانه و یا خود درمانی در منزل بدون آگاهی فقط وضعیت شما را وخیم تر میکند.

علی رغم تبلیغات ضد و نقیض در طب کلاسیک. ما میخواهیم به بیماران خود اثبات کنیم که درمان خانگی گوشت اضافه مقعدی در طب سنتی امکان پذیر است. و برای این اثبات  این ادعا به اندازه کافی مدرک و اسناد معتبر علمی در دست داریم.

ما برای اثبات ادعای خود در زمینه درمان گیاهی و خانگی گوشت اضافه مقعدی با پماد موضعی و سایر روش های طب سنتی استناد میکنیم به:

فصلنامه علمی پژوهشی طب مکمل شماره 1 بهار 1395

این گزارش بر پایه طب سنتی، توسط اشخاص علمی زیر تکمیل شده است.

 1. آقای دکتر نظام نهرینی :عضو هئیت علمی موسسه تحقیقات حجامت ایران و مدرس طب سنتی جهاد دانشگاهی گیاهان دارویی
 2. خانم دکتر مریم جدید میلانی :استادیار، عضو هیئت علمی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه شاهد

مورد مطالعه  بیمار مرد 64ساله که مبتلا به گوشت اضافه مقعدی بودند

درمان خانگی زائده گوشتی بیرون زدگی

مبتلا به بواسیر درجه 4 با علائم گوشت اضافه مقعدی بیرون زده با علائم بسیار شدید بوده. که با اقدامات درمانی صورت گرفته در طب سنتی در طی مدت کمتر از 5هفته علائم بواسیر وی از بین رفته و زائده گوشتی بیرون زده از مقعد بیمار بطور کامل خشکانده شده و از بین میرود.

این روش کاملا بدون عوارض و کم هزینه بوده و با اندکی آموزش و آگاهی و مشاوره توسط هر بیماری در منزل میتواند عملی شود.

شاید تا الان کنجکاو شدید که این روش درمانی چه بوده که میخواهید به صورت خصوصی در دسترس کسانی که واقعا تمایل به بهبودی و سلامت دارند قرار دهید.

روش های درمانی که کلیت دارند و عمومیت دارند همه جا یافت میشود.

اما روش های درمانی بهتر و نتیجه بخش را کمتر کسی در اختیار عموم میگذارد. همچنین بیماران با موضوعات و مقالات پراکنده ای در سطح نت مواجه هستند. که اکتفا و استناد به همه آنها تقریبا غیر ممکن است.

ما سعی کردیم تمام مطالب خصوصی و  100%ارزنده را که تا الان به صورت یک راز بوده در اختیار بیماران خود بگذاریم. حالا چرا این موضوع یک راز است؟ چون اگر افراد با متد درمان خانگی آشنایی داشته باشند. نان بعضی ها آجر می شود.

اما ما تصمیم گرفتیم تمام این اطلاعات را در قالب یک فایل پی دی اف در اختیار شما بگذاریم همراه با یک عدد پماد رینا پلاس که به عنوان یک مرهم گیاهی تاثیر گذار برای درمان گوشت اضافه مقعدی کاربرد دارد. به صورت رایگان و هدیه برای دانلود و مشاهده این فایل اینجا کلیک کنید.

مکانسیم اثر پماد برای درمان گوشت اضافه مقعدی

درمان بیرون زدگی مقعدی با پماد امکان پذیر است اما سوال اصلی اینجاست ؟!

 1. آیا درمان گوشت اضافه مقعدی با دارو و در خانه امکان پذیر است؟
 2. درمان دارویی گوشت اضافه مقعدی چیست؟
 3. کدام داروهای خوراکی یا استعمالی برای درمان زائده بیرون زدگی  بواسیر مناسب هستند ؟
 4. دارو برای درمان گوشت اضافه مقعدی نیاز به تجویز پزشک دارد یا در پیشخوان داروخانه ها موجود است؟ داروهای OTC
 5. درمان گوشت اضافه مقعد ی با دارو های شیمیایی عوارض دارد؟ داروهای گیاهی چطور؟
 6. درمان گوشت اضافه مقعدی با پماد چگونه امکان پذیر است؟

یکبار برای همیشه مرسی درمان به تمام این ابهامات و سوالات پاسخ خواهد داد؟ لازم به یاد آوریه که : تمرکز ما در اینجا روی محصولات گیاهی قابل عرضه در فروشگاه خودمان است.

این محصولات درمانی تا کنون رضایت بیش از 5000نفر از بیماران را در کارنامه خود دارد. لذا اظهار نظر  درمورد سایر روشهای که متاسفانه امروز در فضای  اینستاگرام رواج پیدا کرده ،خارج از اخلاق حرفه ای ما است.

اما توصیه مهم این است که وقت و هزینه خودتان را در جاهای غیر معتبر الکی تلف نکنید. چون هیچ نتیجه ای عایدتان نمیشود.

در بازار دارویی کشور قرص های خوراکی برای جمع شدن توده هموروئید وجود دارد، اما چون نیاز به تجویز طبیب متخصص دارند. لذا ذکر اسامی  اقلام دارویی در اینجا ممکنه باعث مصرف خودسرانه آنها شود.

مکانیسم اثر پکیج ممتاز درمانی توده بیرون زدگی هموروئید

گوشت اضافه مقعد با پماد و قرص های گیاهی برطرف میشود

قابض و جمع کننده عروق، ضد التهاب و خارش ،ضد عفونت قارچ و باکتری (آنتی باکتریال) است.

اگر زائده گوشتی بیرون زده در اثر التهاب متورم شده است پماد رینا پلاس و داروهای گیاهی خوراکی موجود در آن بهترین گزینه برای از بین بردن این توده های گوشتی هستند.

اگر این توده های گوشتی در اثر سوزش و اسهال و یا حتی یبوست بیشتر از هسته سنجد است. پکیج ممتاز درمانی بهترین گزینه برای رفع این عارضه است.

این پک حاوی داروی گیاهی خوراکی برای درمان گوشت اضافه مقعدی است. در کنار استفاده از پماد رینای سبز یک مکمل  قدرتمند برای  خشکاندن  توده های گوشتی هموروئید هستند.

اثرات قابض و جمع کننده گی در طول دوران 7روز کاری و همچنین اثرات تسکین دهند درد و سوزش و خارش ظرف مدت 24ساعت ابتدایی زمان مصرف است .

جهت حصول بهترین نتیجه لازم است طی یک دوره 21روز مصرف شود.

مقالات مرتبط و مشابه