پماد برای درمان بواسیر و خونریزی بواسیر

 1. مرسی درمان
 2. بواسیر
 3. پماد برای درمان بواسیر و خونریزی بواسیر
پماد برای درمان بواسیر

تمام سعی ما این است که خیلی دقیق و شفاف و بدون اغراق بهترین پماد برای درمان بواسیر داخلی و خارجی را به شما معرفی کنیم که در کمترین زمان به نتیجه مطلوب رسیده و وقت و هزینه خودتان را در جاهای دیگر هدر ندهید

دسته بندی: بواسیر

پماد برای درمان بواسیر  باید دارای چه مشخصات و مکانسیم اثری باشد؟  که درکوتاه ترین زمان  بین 3تا6 روزکاری بیشترین اثر گذاری داشته باشد. خوب پاسخ دادن به این سوال از نظر ما ساده است. ما در مجله سلامتی مرسی درمان معتقدیم،  که پماد برای درمان زخم مقعدی بزرگسالان  باید تمام دردهای مقعدی از قبیل  سوزش و خارش و خون ریزی ناشی از ناراحتی های مقعدی برطرف کند.

از طرفی مهم ترین نشانه های این بیماری، ،التهاب حاد ناحیه مقعدی، سوزش و درد شدید، خون ریزی و حتی در بیشتر بیماران بصورت یک تکه زائده گوشتی بیرون زده است.  خوب به نظر شما مکانسیم اثر یک پماد خوب چگونه باید باشد؟

میدانیم که پاسخ شما ساده است و انتظار دارید که یک مرهم گیاهی خوب تمامی علائم بیماری  را در شما ازبین ببرد.  ما هم  با شما کاملا موافق هستیم، البته به یک شرط که قبول آن از طرف شمازیاد هم سخت نیست. و آن شرط  اینه که بیمارانی که برای مداوا به سایت مرسی درمان مراجعه میکنند باید حرف گوش بدهند و طبق توصیه های ما عمل کنند.

برای عبور کردن  از درد و رنج بیمارهای مقعدی، و رسیدن به مرز سلامتی و تندرستی.  بیماران باید از خودشان دائم مراقبت کنند،  و این مراقبت در قالب یک سری فاکتورها ارائه میگردد که شامل :

 1. الگوی غذای ویژه بیماران هموروئیدی
 2. اصلاح شیوه و سبک زندگی
 3. تغییر نگرش فکری و دوری از استرس و اضطراب
 4. و استفاده از داروهای خوراکی ضد بواسیر و شقاق به عنوان مکمل اصلی پمادهای گیاهی درمان بواسیر

آیا درمان خون ریزی بواسیر(وباسیل) با پماد گیاهی امکان پذیره

درمان خون ریزی بواسیر با پماد

بواسیر (باباسیل) و بعضی ها هم وباسیل تلفظ میکنند. ما قاطعانه یقین داریم که درمان خون ریزی بواسیر با پماد گیاهی رینا پلاس امکان پذیر است. اگر نمیدانید که پماد رینا پلاس چی هست، همین الان در هد سایت روی دکمه قرمز رنگ خرید پماد رینای سبز کلیک کنید.  مشخصات  و توضیحات و کاربرد این مرهم فوق العاده موثر و معجزه آسای سایت ما را بخوانید و ببینید.

به جرات میتوانیم بگوییم که پماد رینای سبز، ( پلاس) بهترین پماد درمان خون ریزی هموروئید داخلی و خارجی است. تمام دردها و سوزش ها واگزمای حاد ناحیه مقعدی، با این پماد قوی برطرف خواهدشد. کاملا بدون عوارض بوده و در صورتیکه،  به توصیه های گفته شده در این بسته درمانی عمل کنید، شاهد برگشت یا عود مجدد بواسیر در کوتاه مدت نخواهید بود.

بواسیر چه زمانی خونی میشود ؟

 1. زمانیکه بصورت یک زائده گوشتی دهانه مقعد ایجاد  میشود به مرور و در اثر عدم مراقبت ملتهب و بزرگ شده. و در اثر یبوست یا نشستن های طولانی و یا برداشتن اجسام سنگین شروع به خون ریزی میکند.
 2. در بواسیر نوع اول و دوم که هموروئید داخلی نام دارد نیز خون ریزی ظاهر میشود. بیشتر در اثر عدم مراقبت و عدم رعایت مواد غذایی و یا فشارهای درون شکمی و یا  اسهال ممکن است شروع به خون ریزی کند.

اصلا نگران نباشید ما در کنارتان هستیم. وجود یکی چند قطره خون روی مدفوع چیز زیاد نگران کننده ای نیست، و نباید این موضوع شما را مضطرب کند. و دائم در پی متوقف کردن آن نباشید، ما معتقدیم  که در روزهای اول  ابتلا وجود چند قطره خون طبیعی است. و زیاد وسواس به خرج ندهید اگه خون ریزی موضع نشیمنگاه ادامه دار شد حتما برای درمان اقدام کنید.

خیلی مهم است که بدانید علت خون ریزی شما از هموروئید یا شقاق است. البته تمرکز سخنان ما اینجا بیشتر بر روی بیماری بواسیر است، و ما در مقالات جداگانه ای خیلی مفصل در مورد درمان خانگی شقاق توضیح دادیم .

ممکنه دلیل خون ریزی ناحیه مقعدی شما از ناراحتی های گوارشی و یا ضعف در معده و روده شما باشد. (کولیت روده ) که این موضوع فعلا از بحث ما خارج است، ما در این مقاله به بررسی علت  و درمان خون ریزی بواسیر داخلی و خارجی و راهکارهای خانگی آن میپردازیم.

 مکانسیم اثر بهترین پماد برای درمان خارش هموروئید

پماد برای درمان خارش بواسیر دارای مکانسیم اثر بهبودی قطعی ظرف مدت ساعات ابتدایی مصرف است. به این معنی که اگر ناحیه مقعدی شما دچار خارش و وسوزش شدید شده است. مکانسیم اثر یک پماد قوی گیاهی تسکین و برطرف کردن قطعی کلیه این علائم در همان ساعات ابتدایی مصرف است.

امروزه شاهد ظهور پمادهای شیمیای و گیاهی فراوانی در بازار دارویی کشور هستیم. همچنین در طب سنتی خیلی از  سایتها و عطاری های آنلاین و یا پیج های ایسنتاگرامی، ادعاهای زیادی در مورد معالجه بواسیر با پماد دارند.

جالبه بدانید که :

متاسفانه بیشتر گردانندگان این پیچ های ایسنتاگرامی و یا عطارهای آنلاین فقط فروشنده محصولات دیگران هستند. و بازهم متاسفانه کمترین اطلاعاتی در مورد بیماریِ مبتلایان بخت برگشته  راندارند. بخت برگشته از این جهت گفتیم که اگر خدای نکرده گذر این مریضها به این قبیل افراد سودجو بیفتد عوارض و عواقب بدی دارد. کمترین عوارض تلف شدن وقت و هزینه بیماران است.

نکته کاربردی که باید بدایند اینه که تا 80% علت خارش مقعدی در اثر استعمال پمادهای غیر استاندارد و شیمایی است. وقتی پمادی استفاده میکنید حداکثر 1ساعت بعد از استفاده ناحیه را با آب ولرم و صابون غیر اسیدی کاملا شستشو دهید.  ماندن مدت زمان طولانی هر پمادی در ناحیه مقعدی، و همچنین پیاده روی و یا نشستن های طولانی مخصوصا در روزهای گرم سال باعث ایجاد خارش در ناحیه آسیب دیده میشود.

توصیه اکید ما این است که 1ساعت بعد از استفاده از پماد های گیاهی رینای سبز. ناحیه آسیب دیده را با آب ولرم و صابون ویژه صاپرینا که مخصوص بیماران هموروئیدی طراحی شده  کاملا شستشو دهید.

ما ادعای نداریم اما تجربه ده ساله تیم تحقیقاتی ما در زمینه ناراحتی های نشیمنگاهی.  و معالجه موفق  و رضایت بیش از 3200 نفر از بدحالان این حوزه تنها در 1سال اخیر گواهی موثقی بر عملکرد خوب  پمادهای گیاهی مرسی درمان است.

پماد برای بواسیر خارجی  باید چه مکانیسمی داشته باشد

خیلی ها شاید ادعا کنند که بعضی از مرهم های گیاهی و یا شیمایی بهترین پماد برای بواسیر خارجی است.  بیائید به این مشگلی که بعضی از بیماران دارند یه مقدار دقیق تر نگاه کنیم.

 1.  در اثر فشارهای درون شکمی و یا برداشتن اجسام سنگین و میزان فشاری که در اثر یبوست به ناحیه رکتوم وارد میشود.  به مرور زمان بیماران شاهد یک تکه زائده گوشتی بیرون زده در دهانه مقعد خود هستند.
 2. در یک حالت دیگر ممکن است در اثر استمرار در رابطه مقعدی. ( سکس آنال) شما شاهد زائده گوشتی در دهانه مقعد خود باشید.
 3. شکل دیگر زائده گوشتی بیرون زده معمولا در اثر اسهال (یبوست شدید) و بیرون روی مکرر.  که معمولا در اثر مصرف حجم زیادی از مایعات،شیر و لبنیات ،و یا میوه وسبزیجات است. بوجود می آید، که این مورد سوم به آسانی قابل پیشگیری و درمان بوسیله پماد رینای سبز است.

اما در 2مورد اول باید در کنار استفاده از مرهم گیاهی رینا پلاس.  داروهای خوارکی که به عنوان مکملی برای درمان زائده گوشتی و سوزش و خارش هستند استفاده شود. بعلاوه یک سری فاکتورها که در بالا بهش اشاره کردیم باید رعایت کنید.  تا به مرور زمان شاهد از بین بردن بواسیر خارجی که بصورت زائده گوشتی است باشید.

ناگفته نماند که در بسته درمانی که توسط این سایت ارائه میگردد.  تمامی این فاکتورهای درمانی در قالب یک بسته درمانی و حتی بصورت پکیج های ممتاز درمان هموروئید و شقاق ارائه میگردد.

لازم است بدانید که اگر عمر بواسیر خارجی در شما بیش از 2سال است.  و به عبارتی کهنه و وخیم شده، ممکن است کار  معالجه  بواسیر با پماد یه مقدار مشگل باشد. اما این اطمینان را به شما میدهیم که غیر ممکن نیست. و در صورت استفاده از پکیج ممتاز درمان همورویئد و شقاق به نتیجه احسنت و قابل قبولی برسید.

برای از بین بردن زائده گوشتی بیرون زده دقیقا باید چه کار کنیم

مهم ترین اقداماتی که برای مداوای فوری باید انجام بدید به شرح زیر است.

اگر بخاطر داشتن رابطه مقعدی، زائده گوشتی دهانه مقعد ایجاد شده فورا از این کار دست بکشید.  حتی رابطه مقعدی با کاندوم یا بدون کاندوم ضرر دارد.  در دین مبین اسلام به دلیل این قبیل عوارض ها،  شدیدا این عمل زشت حرام و منع  شده است.

لازم است فورا نسبت به تهیه پکیج ممتاز درمانی که حاوی داروهای گیاهی خوراکی وِیژه زائده گوشتی است اقدام کنید.  ممکنه در اثر یبوست یا اسهال دچار این حالت ناخوشایند شده باشید، که در این صورت به دلیل التهاب اندازه آن بزرگ و بزرگتر میشود.  که علاوه بر استفاده از مرهم رینای سبز مرسی درمان.  شما باید الگوی غذایی و سبک زندگی و رفتاری خود را تغییر دهید تا بهترین نتیجه عایدتان بشود.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که: معمولا وجود این مشگل برای خانمها صورت ناخوشایندی دارد. اگر شما بیمار مذکر هستید وبواسیر خارجی دارید و اذیت هم نمیکند بهتره زیاد حساسیت به خرج ندهید.

مورد سوم که ممکن است بدخیم و خشن باشد. هموروئید ترمبوزه یا بواسیر خارجی نام دارد. (زائده گوشتی بیرون زده اندازه بزرگتر از هسته خرما)

اگر عمر این زائده بیشتر از دو سال است. و تاکنون از بین نرفته و دچار خون ریزی هم باشد.  لطفا تمام مداوهای جانبی و خانگی دیگر را رها کنید.  و جهت مشاوره به پشتیبانی واتس آپ پیام بدهید تا بهترین راه حل رهایی از درد و رنج به شما ارائه دهیم.

علائم هموروئید در بزرگسالان بیشتر بصورت زخم و خون ریزی دیده میشود. پماد رینا پلاس و محلول موضعی رینای سبز که در فروشگاه سایت عرضه میشود. به عنوان بهترین” پماد برای درمان زخم مقعدی بزرگسالان” توصیه میشود.

برای درمان این زائد که صورت ناخوشایندی دارد ازرینا پلاس به بهترین پماد برای درمان بواسیر استفاده کنید

سخن پایانی مجله سلامتی مرسی درمان

اگر مطالب مقاله، بهترین پماد برای درمان بواسیر را به دقت بخوانید، چند تا امتیاز خوب میگیرید. اولین امتیاز اینه که شما دانش کافی در مورد بیماری خود پیدا کردید.  با داشتن دانش و آگاهی کافی در مورد بیمارهای بدن،  ابزار کافی برای پیشگیری و مداوی خود پیدا میکنید.

مطالبی که اینجا نوشتیم کاملا شفاف و بدون اغراق بوده و ماحصل 10سال تجربه تیم علمی تحقیقاتی ما در زمینه درمان بیماری های مقعد است. که در 2سال اخیر موفق به عرضه، یکی از بی نظیرترین پمادهای گیاهی درمان هموروئید و شقاق شده ایم. (پماد رینا پلاس+ پکیج های اختصاصی درمان)

اگر سایر مقالات سایت را مطالعه کنید، وهمچنین سری به فروشگاه سایت بزنید.  و از پمادهای گیاهی بواسیر و شقاق  استفاده کنید خودتان بخوبی متوجه خواهید شد. که چرا  عمل جراحی بواسیر آخرین گزینه معالجه است. و نه اولین راه حل !

ما به شما اطیمنان میدهیم که  در صورت استفاده از پمادهای گیاهی این مجموعه، هیچ گونه عوارضی نخواهید داشت و در صورت عمل کردن به توصیه های ما هیچ گاه دچار عود مجدد بیماری نمیشوید.  در 1سال اخیر ما دارای بیش از 3200درمان موفق و رضایت نامه دست نویس از بیماران خود هستیم. و این برای تیم مرسی درمان  و تمام مراجعه کنندگان افتخار است.

مهمترین مقالات

3 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • فهمیه شکری
  1401-03-14 23:11

  سلام و ارادت نسبت به نمونه های موجود در بازار پماد رینای سبز بهترین پماد برای درمان هموروئید است زیرا من خودم برای همسرم گرفتم یه الگوی غذایی هست داخل جعبه که هیچ مرکز درمانی اینو تو ایران بهت نمیده اما به رایگان توسط شرکت مرسی درمان در اختیارت میزارن من تو واتس آپ به خانم محمد زاده تشکر کردم گفت بیام اینجا هم تجربه خودمو بزرام پول دادم نتیجه هم گرفتم هیچ منتی نیست اما روش صحیح درمان توسط شما بی نظیره من در پیچ خودم شما را استوری کردم خیلی ممنون

 • مرسی درمان
  1401-03-15 17:37

  در پاسخ به فهمیه :
  با تشکر از حسن نظر حضرتعالی خداوند بزرگترین شفا دهنده است

 • لک لک تنها
  1401-03-29 16:19

  چند وقت پیش از مرهم گیاهی …..⚡استفاده کردم فروشنده میگفت که دکترای تاجیکستان داره و دوره اش هم چهل روزه من استفاده کردم و هیچ نتیجه ای نگرفتم وقتی به مدیرش گفتم گفتند باید یه دوره دیگه بگیری و استفاده کنید متاسفم برای این آدمهای که از بدبختی ما بیماران سوء استفاده میکنند 600هزار تومان از من پول گرفت ولی خوب نشدم اخرش هم منو بلاک کرد تا اینکه توی گوگل با پماد رینا پلاس آشنا شدم استفاده کردم ولی خیلی نتیجه خوبی هم گرفتم امیدورام از خدا هر چی بخواهین بهتون بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست