درمان سوزش مقعدی درمان خانگی سوزش مقعدی بعد از دفع و اسهال

 1. مرسی درمان
 2. علائم بواسیر و شقاق
 3. درمان سوزش مقعدی درمان خانگی سوزش مقعدی بعد از دفع و اسهال
سوزش مقعد پماد برای درمان سوزش مقعد

مهمترین دلیل و علت سوزش مقعدی بعد از دفع یا اسهال همراه با پرکاربردترین روشهای خانگی درمان سوزش مقعدی در طب سنتی با شما به اشتراک میگذاریم همچنین به شما میگویئم که چه پمادی برای سوزش مقعدی خوبه . مهم است که بدانید سوزش مخرج بیماری نیست بلکه به عنوان یک علامت و عارضه شناسایی می شود.

علائم بواسیر و شقاق

درمان خانگی سوزش مقعدی بعد از دفع یا اسهال همراه با علت سوزش مقعدی به شما آموزش می دهیم.  همچنین  پماد درمان سوزش مقعدی به شما معرفی می کنیم. بدیهی است که عملی کردن روشهای خانگی درمان  نیاز به نظم و استمرار خاصی دارد.

و انتظار نداشته باشید با یکبار عملی کردن این روش ها، به صورت ابد و یک روز و برای همیشه معالجه شوید. همانطور که گفته شد برای حصول یک نتیجه درمانی موفق، نیاز به استمرار در به کار بردن این روش های خانگی دارد.ما راهی برای درمان سوزش و درد بعد از مدفوع به شما معرفی میکنیم.

همیشه هنگام درمان، موضوعی که اولویت دارد، پیدا کردن منشاء درد است. با شناسایی و یافتن این منشاء ما راحت تر میتوانیم به  معالجه بپردازیم. اگر این مقاله را به دقت مطالعه کنید متوجه خیلی چیزهای دیگر خواهید شد.

با این حال تمامی این روشها زمانی کاربرد دارند، که این عارضه در شما به مرحله پیشرفت و درگیری شدید نرسیده باشد. چنانچه ناحیه نشیمنگاه شما در اثر سوزش مقعدی بدخیم شده و  شما را آزار میدهد. حتما در بخش پشتیبانی واتس آپ از ما راهنمایی بگیرید. تا به صورت خصوصی  در طب سنتی مدرن شما را تحت مداوا قرار دهیم.

در اینجا چند ترکیب و راه کار  خانگی موثر برای رهایی از درد و سوزش مخرج به شما آموزش میدهیم. همچنین اگر  این عارضه در شما به مرحله پیشرفت رسیده است، و یا به اصطلاح بدخیم است. ما بهترین پماد برای درمان سوزش مقعدی به شما معرفی خواهیم کرد.

در ادامه شما را با علت و دلایل ایجاد این عارضه دردناک نشیمنگاه و همچنین درمان گیاهی سوزش مقعد ی آشنا خواهیم کرد.

شما در خانه میتوانید با درمانهای خانگی آسان و تغییرات ساده ای در سبک زندگی خود، این ناراحتی ها را مداوا کنید. امیدواریم با به کار بردن این توصیه ها در سلامت و بهبودی شما نقشی موثر داشته باشیم.

خریدپماد گیاهی رینای سبز

سوزش مقعد چیست؟

احساس گزیدگی در ناحیه مخرج بیماران یک عارضه است و بیماری نیستسوزش مقعدی واکنش ناحیه رکتوم به مواد غذایی و یا اختلالات گوارشی است. در واقع عارضه ای است که ممکن است  هر کسی در هر رنج سنی به آن مبتلا شود. از این مشکل نمیتوان به عنوان بیماری یاد کرد، اما میتواند به عنوان یک علامت از یک بیماری باشد.

نتیجه : سوزش مقعدی یک علامت می باشد و به عنوان عارضه مقعد شناسایی شده و بیماری تعریف نمیشود.

به بیان ساده تر سوزش مقعدی نوعی التهاب پوستی است، که به آن اگزمای ناحیه نشستگاه هم میگویند. که در نتیجه عوامل مختلفی در انتهای روده و ناحیه مقعد مشاهده میشود.

در سالهای اخیر که ویروس کرونا همه گیر شده بود،  تعداد مراجعین به درمانگاه های خصوصی و مراکز طب سنتی، بسیار زیاد شده بود. و همه آنها  از مشکل سوزش شدید در ناحیه  مقعد  خود ناله میکردند.

مصرف بالا و بی رویه آنتی بیوتیک ها در طول درمان در این دسته از بیماران، منجر به اسهال یا یبوست شدید شده بود. که عامل اصلی سوزش در ناحیه مقعد آنها، اسهال و اختلالات گوارشی گزارش شده بود.

خرید پماد رینای سبز پلاس

علت سوزش مقعدی هنگام دفع یا اسهال چیست؟

علت سوزش مقعدی هنگام دفع یا اسهال چیست

مهمترین علت سوزش مقعد ی در بیماران ممکن است یکی از موارد زیر باشد.

 • حساسیت به مواد غذایی تند و پر ادویه: که موجب التهاب معده شده و هنگام دفع با احساس گزیدگی و سوزش شدید مخرج  همراه است.
 • حساسیت به میوه های فصلی : بعضی از افراد به میوه های فصلی مانند خربزه، گوجه، ملون، پرتقال یا کیوی ممکنه حساسیت غذایی داشته باشند. که در صورت مصرف این خوراکی ها باعث اگزمای شدید ناحیه گوارشی و در نتیجه هنگام دفع با سوزش شدید مقعد مواجه هستند.
 • شقاق : عامل اصلی این عارضه هنگام اجابت مزاج است. که به دلیل پاره گی یا چاک خوردن پوست دهانه مقعد هنگام دفع با سوزش شدیدی همراه است.
 • اسهال : هم میتواند دلیلی بر سوزش ناحیه مقعدی بعد از دفع مدفوع باشد.  و اگر ادامه دار باشد باعث قرمزی و التهاب و حتی خون ریزی ناحیه نشیمنگاه بیماران میشود.
 • مواد غذایی حاوی کافئین بالا مانند قهوه و چای تلخ و همچنین خوراکی هایی که حاوی شکر زیادی هستند. از علت سوزش  یا خارش مقعدی گزارش شده است.
 • عدم رعایت بهداشت مقعد : همچنانکه میدانیم بهداشت مقعد مدار سلامتی تمامی بیماران است. در فصل گرما و هنگام تحرک باعث تعریق ناحیه نشیمنگاه شده و در نتیجه احساس سوزش و گزیدگی در ناحیه رکتوم میشود.
 • بارداری هم از دیگر علت های احساس ناخوشایند سوزش ناحیه مخرج بیماران می باشد. البته بعد از وضع حمل این احساس تا حدودی از بین میرود.
 • هموروئید : زمانی شکل میگیرد که رگ های ناحیه رکتوم بر اثر فشار بیش از حد حین اجابت مزاج متورم و سیاه میشوند. که خود دلیل اصلی سوزش مقعد است. اگر میخواهید در مورد بواسیر بیشتر بدانید لطفا مجموعه مقالات بواسیر چیست را مطالعه کنید.
 • سندروم روده بیقرار :که با اختلالات عمده گوارشی مانند اسهال و یبوست همراه است. همانطور که اشاره شد اسهال و یبوست هم میتواند دلیل دیگری برای سوزش مقعد باشد.
 • پروکتیت : یا التهاب ناحیه رکتوم هم میتواند باعث سوزش مقعدی شود.

جدول اطلاعات و دلایل بیماری

 علت سوزش مقعدی
اسهالغذاهای تند و پرادویه
زخم شقاقحساسیت به میوه های فصلی
 کولیت اولسراتیوعدم رعایت بهداشت
سندروم روده بیقرارهموروئید
بارداریعفونت روده و پروکتیت

درمان خانگی سوزش مقعدی بعد از اسهال

در قسمت قبل با علت سوزش مقعدی آشنا شدید، اما میخواهیم بدانید که : عمده دلیل اصلی احساس گزیدگی در ناحیه رکتوم اسهال است.

افراد به دلایل مختلفی مبتلا به اسهال میشوند. عده ای ممکن است در اثر خوردن غذاهایی آلوده در مکانهای دسته جمعی مانند رستوران ها یا مراسم  های خانوادگی دچار اسهال بشوند. لازم است که بدانید که این عارضه نباید با عارضه خارش مقعد ی اشتباه گرفته شود

بیمارانی که به هر دلیلی داروهای آنتی بیوتیک مصرف کنند، ممکنه به اسهال مبتلا شوند. و یا اسهال های عفونی دیگر که شاید دلایل دیگری داشته باشد.

فرقی نمیکنه شما یک فرد عادی باشید یا یک ورزشکار حرفه ای، رژیم غذایی خاصی را دنبال میکنید و یا اینکه هیچ برنامه غذایی نداشته باشید. وقتی فردی به اسهال مبتلا میشود و اگر این وضعیت تا 3 روز ادامه پیدا کند.

این موضوع باعث سوزش و التهاب شدید ناحیه مقعد شده. و به حدی آزار دهنده و دردناک به نظر میرسد که از تحمل و حوصله اکثر بیماران و مراجعین خارج  است.

 • بهترین روش های درمان خانگی سوزش مقعد ی بعد از اسهال استفاده از پودر سنجد است . روزانه دو قاشق غذا خوری پودر سنجد را میل کنید.
 • پنیر و چای خشک راه حل خانگی دیگری برای درمان علائم بواسیر و بیماری مقعدی هنگام اسهال است. قطعه ای پنیر را به چای خشک آغشته کرده و مصرف کنید. مصرف بیش از حد این ترکیب ممکن عوارض داشته باشد. این روش خانگی فورا اسهال را بند می آورد.
 • با توجه به اینکه مصرف آنتی بیوتیک ها باعث از بین رفتن باکتری های مثبت روده میشود، که در نتیجه اسهال به همراه دارد. میتوانید با مصرف غذاهایی پرفیبر و یا خوردن فیبرهای آماده که در سبوس و غلات یافت میشود. اسهال را به راحتی در منزل درمان کنید.

وقتی که بیماری اسهال کنترل شود، یعنی از عارضه سوزش مقعد ی پیشگیری شده و اینها بهترین راهکارهای درمان خانگی سوزش مقعدی بعد از اسهال بود.

اگر به روشهای رایج خانگی نتوانستید اسهال خود را کنترل کنید. و همچنان با احساس سوزش و التهاب مقعد همراه بودید، بهتر است به یک متخصص گوارش مراجعه کنید.

جدول اطلاعات روش های درمان خانگی

 روش های پرکاربرد درمان خانگی سوزش مقعد
استفاده از پودر سنجد کمپرس سرد
کته با ماستپودر انبه
 پنیر کم چرب و چای خشک استعمال ژل آلوئه ورا
استحمام نشیمنگاه با بتادینمصرف آنتی بیوتیک
پماد درمان سوزش مقعدیپماد گیاهی رینا پلاس

درمان خانگی سوزش مقعدی بعد از دفع

استفاده از حمام سیتیز با محلول بتادین یک روش موثر برای تسکین دردهای ناشی از التهاب نشیمنگاه است

خبر خوش این است که درمان های خانگی زیادی برای سوزش مقعد وجود دارد. شما میتوانید در خانه با روش های آسان و تغییرات در سبک زندگی خود، علائم و نشانه های این بیماری را کنترل کنید. البته همچنانکه در بالا اشاره کردیم :

روش های درمان خانگی سوزش مقعد ی زمانی کاربرد دارد. که بیماری شما به مرحله پیشرفت نرسیده باشد. اگر موضع نشیمن گاه در اثر سوزش مکرر یا التهاب بدخیم و خشن شده لطفا در پشتیبانی واتس آپ با کارشناسان سایت در تماس باشید. تا به صورت مدرن در طب سنتی شما را تحت مداوا قرار دهند.

استحمام نشیمنگاه با نمک اپسوم:

توجه افراد مبتلا به دیابت و مشکلات کلیوی باید از درمان با نمک اپسوم اجتناب کنند. اگر اسهال دارید این روش را امتحان نکنید.

چیزهایی که به آن نیاز دارید :

 • 1تا 2فنجان نمک اپسوم
 • آب گرم ( ولرم)

روند انجام این کار :

وان حمام یا یک لگن را با آب گرم پر کنید و نمک اپسوم را داخل آب مخلوط کرده و با دست خوب بهم بزنید. به مدت 10 الی 15دقیقه داخل آن قرار بگیرید. با این کار احساس سوزش و گزیدگی ناحیه مقعد تا حد زیادی کاهش پیدا میکند.

استحمام نشیمنگاه با محلول بتادین:(حمام سیتیز)

چیزهایی که به آن نیاز دارید:

 • چند قطره محلول بتادین
 • آب گرم

روند انجام این کار :

 • لگن پلاستیکی را تا نصفه از آب ولرم پر کرده چند قطره محلول بتادین با آن مخلوط کرده و خوب بهم بزنید. بعد به مدت 10الی 15دقیقه نشستگاه خود را داخل آن قرار دهید. این کار موجب تسکین سوزش ناحیه مقعد میشود. این روش برای درمان سریع شقاق مقعد هم کاربرد دارد.
 • کمپرس سرد و گرم : مقداری یخ داخل کیسه نخی قرارداده و بر روی موضع نشیمنگاه خود به مدت 5دقیقه قرار دهید. با کمپرس سرد و گرم برای تسکین و کاهش علائم سوزش مقعد به نتیجه مطلوبی میرسید .امروزه وسایل کمپرس سرد و گرم در داروخانه ها و مراکز فروش تجهیزات پزشکی زیاد هستند.
 • آتروپات برزنتی سرد و گرم، کیسه برزنتی ویژه ای است که برای کمپرس  میتوانید تهیه کنید که با قراردادن داخل مایکروویو گرم میشود و با قرارگرفتن داخل فریزر سرد میشود.

هنگام استفاده از این کیسه برزنتی به دستورات و توصیه های داخل بروشور دقت کنید. چون اگر دمای این کیسه در داخل مایکرویو از حدی بیشتر شود باعث سوختگی شدید ناحیه تناسلی و مقعدی بیمار میشود.

خریدپماد گیاهی رینای سبز

درمان گیاهی سوزش مقعدی در طب سنتی

 

درمان گیاهی سوزش مقعدی در طب سنتی با روش های پرکاربرد مرسی درمان

درمان گیاهی سوزش مقعدی در طب سنتی یک روش بدون عارضه و کم هزینه برای مداوای بیمارهای مقعدی کاربرد دارد. که شامل گیاه درمانی زیر است:

 • آلوئه ورا :استعمال ژل برگ آلوئه ورا بر ناحیه داخل مقعد و یا اطراف آن باعث کاهش و تسکین فوری سوزش و التهاب موضع می باشد.
 • روند انجام کار : یک برگ آلوئه ورا خریداری کنید و ژل داخل آنرا به دقت جدا کرده و در ظرفی تمیز نگه داری کنید. برای حصول نتیجه بهتر مقداری روغن نارگیل هم به آن اضافه کنید. سپس با نوک انگشتان خود مقداری از این ترکیب را داخل کانال مقعدی بمالید.
 • و مقداری هم بر روی دهانه مخرج قرار دهید. این ترکیب خاصیت ضد التهاب و گزیدگی و همچنین یک روش خوب برای درمان گیاهی سوزش مقعدی است.
 • سیر خام یا سیر تر و تازه : روزانه 2حبه سیر را با معده خالی بخورید.  یا دو حبه سیر له شده را در یک فنجان شیر بدون لاکتوز بجوشانید. این ترکیب را هم ناشتا میل کنید و تا یک هفته ادامه دهید. سیر خاصیت ضد عفونی کننده و ضد باکتریایی و ضد قارچی دارد.
 • 3گرم پودر دانه انبه با دو قاشق غذا خوری عسل ترکیب کرده و هر روز در دو نوبت مصرف کنید.
 • شبها مقداری دانه گشنیز را در آب حل کرده و صبح روز بعد میل کنید.

سایر روشهای درمان در منزل

 • از مصرف غذاهایی که باعث ایجاد گرمی و عطش در بدن میشود خودداری کنید. اگر سوزش مقعد شما بر اثر اسهال است. بهترین غذایی که برای تسکین و رفع علائم درد میتوانید مصرف کنید. ترکیب کته با ماست پروبیوتیک است.
 • کته با ماست از نوع پروبیوتیک معجزه میکند هم اسهال را بند میاورد و هم سوزش مقعدی را درمان میکند. بعضی ها اعتقاد دارند که استعمال ماست بر روی ناحیه مقعد به مدت 5 الی 10دقیقه برای معالجه درد و سوزش کاربرد دارد.
 • از دیگر خوراکی ها برای کنترل علائم و تسکین این بیماری میتوان به آب دوغ، آب لیموی تازه و یا از بین سبزیجات به خوردن تربچه اشاره کرد.تربچه حاوی فیبر بالایی است. و اگر به هر دلیلی شما دچار اختلالات گوارشی مانند یبوست و اسهال هستید.
 • تربچه میتواند مفید به فایده باشد. اگر بخواهیم از یک ترکیب کاملا سحر انگیز برای درمان گیاهی سوزش مقعدی در طب سنتی نام ببریم ترکیب تربچه و اسفناج است . میتوانید در مخلوط کن آنها را با هم ترکیب کرده و هر روز در دو نوبت میل کنید .چیزی شبیه معجزه میتونه باشد.

روش های زیادی برای درمان گیاهی سوزش مقعدی در طب سنتی وجود دارد. که در اینجا به مهمترین و پر کاربرد ترین آنها که تاثیر زیادی در درمان و کنترل علائم درد دارد اشاره می شود. بدیهی است تبعیت از این دستورات غذایی ساده تا حد زیادی در میزان سلامتی شما نقش دارد.

پماد برای درمان سوزش مقعدی [برای سوزش مقعدی چه پمادی خوبه]

پماد رینا پلاس ومحلول موضعی رینا برای درمان سوزش مقعدی کاربرد دارد

ما اینجا هستیم با بهترین پماد برای درمان سوزش مقعدی، امروزه خیلی از بیماران حال و حوصله سرو کله زدن و کنار آمدن با موضوع بیماری خود ندارند. این یک امر طبیعیه  بعضی ها هم شاید وقت کافی برای پرداختن به درمانهای خانگی و رعایت رژیم غذایی نداشته باشند.

در اینجا ما میخواهیم به شما یاد بدهیم که برای سوزش مقعدی چه پمادی خوبه؟

ممکن است شما شاغل باشید و اعتقادی هم به روشهای دست و پا گیر و وقت گیر نداشته باشید. و به دنبال راه میان بری برای درمان ناراحتی سوزش و التهاب مقعد ی باشید. تجربه ده ساله ما در سایت مرسی درمان که فقط تمرکز ما در این سالها روی درمان کم هزینه و قطعی بیماری های نشیمن گاهی بوده است. که ما را به فرمول کامل و طبیعی و ارگانیک پماد رینای سبز رسانیده است .

با استناد به درمان موفق بیش از3200نفر از بیماران در یک سال اخیر، که رضایت نامه کتبی بیشتر آنها در سایت و پیچ Instagram مرسی درمان منتشر شده است. به جرات میتوان گفت که برای درمان سوزش و خارش مقعد ی حداقل در ایران بدون رقیب است.

این پماد گیاهی بهترین گزینه برای درمان دائمی سوزش و خارش مقعد است. و هیچ گونه عوارضی ندارد. همچنین طول درمان آن از 7تا 21روزه، اثرات استفاده در 24ساعت اول کاملا مشهود است.

امروزه پمادها و مرهم زیادی برای درمان سوزش مقعد وجود دارد. که طبیعتا هر کدام از آنها تاثیر و مکانیسم اثر خاص خودش را دارد. ما چون اطلاعات دقیقی از میزان رضایت  بیماران استفاده کننده از این پمادها نداریم. نمیتوانیم این برند ها و مارک ها را رد یا تایید کنیم.

حتما بخوانید  پماد برای درمان زخم مقعدی بزرگسالان

قرص برای درمان سوزش مقعد درمان گیاهی سوزش مقعد

قرص برای درمان سوزش مقعد داروهای خوراکی برای درمان سوزش مقعد

قرص برای درمان سوزش مقعدی در بازار دارویی کشور زیاد است. از آنجا که ما نمیدانیم که بیماری سوزش مقعدی شما در چه مرحله ای است. اخلاق حرفه ای به ما اجازه نمیدهد که اسامی داروهای خوراکی را اینجا درج کنیم.

لازم است که  تمام داروهای خوراکی تحت نظر مستقیم پزشک متخصص تجویز شود. بنابراین ذکر اسامی این داروها ممکنه باعث مصرف خودسرانه گردد. که این خود عوارض بسیار جدی در پی خواهد داشت. همچنین مکانیسم اثر این قرصها برای سوزش مقعد در همه بیماران یکسان نیست.

همچنانکه در بالا اشاره شد اگر بیماری شما پیشرفت کرده و خارج از تحمل شما است. حتما موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید.

در مورد درمان گیاهی سوزش مقعدی در طب سنتی با توجه به حرفه و سابقه ای که در این زمینه داریم. دست ما یک مقدار بازتره. درمان گیاهی با داروهای خوراکی  کاملا گیاهی و ارگانیک صورت میگیرد. که هیچ گونه تبعات و عوارضی برای بیمار ندارد.

حتما بخوانید بهترین قرص برای درمان سوزش مقعد 

قرصهای  گیاهی چگونه باید تهیه شود؟

این داروهای خوراکی  موثر و و کاملا طبیعی است.  و با موفقیت روی صدها بیمار آزمایش کردیم، و نتیجه قابل قبولی هم گرفتیم. که در قالب پکیج ممتاز درمان و پکیج اختصاصی درمان در فروشگاه سایت مرسی درمان قابل عرضه است. این پک حاوی پماد درمان سوزش مقعدی نیز هست.

مکانیسم اثر این قرص های خوراکی تاثیر مستقیم بر درد، سوزش، خارش و خون ریزی ناحیه مقعد ی بوده. و اثرات استفاده از آن در همان 24ساعت ابتدایی اولیه مصرف برای بیمار کاملا مشهود است. برای خرید پکیج اختصاصی درمان حاوی قرص های ضد درد و سوزش اینجا کلیک کنید

برای درمان سوزش مقعد باید به کدام پزشک مراجعه کرد؟

برای درمان سوزش مقعد به کدام پزشک مراجعه کنیمباید بدانید که پزشک محرم بیمار است و شما باید بدون هر گونه شرم و یا پنهان کاری تمام مشکلات و بیماری خود را به صورت کامل برای پزشکتان تشریح کنید. با این کار در واقع به خودتان کمک کرده اید. زیرا هر چقدر پزشک نسبت به مشکلات و موضوع بیماری شما اطلاعات داشته باشد بهتر میتواند شما را درمان کند.

بطور کلی اگر شما از هر گونه ناراحتی نشیمن گاهی مانند سوزش ،خارش، خون ریزی یا هموروئید و شقاق در رنج هستید. میتوانید به پزشکان عمومی و یا متخصص گوارش و داخلی مراجعه کنید.

شاید این عارضه دردناک و آزار دهنده باشد. اما روش های درمانی پیچیده و سختی ندارد، که فقط پزشکان خاصی درمان گر آن باشند.

وقتی وارد مطب پزشک شدید، اصلا نیازی نیست شرح ماوقع را در قالب یک داستان بلند بالا اشاره کنید. کافی است در مورد وضعیتی که دارید. یک جمله کوتاه به دکتر خود  بگویید، او خود میداند چه کار کند و چه دارویی را برای شما تجویز کند.

خیلی اوقات بیمارانی که برای مشاوره در مورد وضعیت بیماری خود با مجموعه مرسی درمان تماس میگیرند. احساس میکنند باید ساعتها بیماری خود را پشت تلفن تشریح کنند تا کارشناس متوجه بیماری گردد. در حالیکه اصلا اینطور نیست.

زیرا پزشک، کارشناس و مشاور در 2یا حداکثر 3سوال متوجه وضعیت بیمار میشود. و میداند چه راه کار درمانی ارائه دهد.

کلام آخــــر: از مجله سلامتی مرسی درمان

لازم است توجه کنید که تمرکز ما اینجا صرفا روی درمان خانگی سوزش مقعدی و علت سوزش مقعدی بود. و این بیماری با بیماری خارش مقعد ی فرق میکند. ممکنه  علت خارش مقعدی  چیزهای دیگری باشد.

اما متدهای خانگی درمان ممکنه یکی باشه و شاید هم در جاهایی علت و روش درمان با همدیگر فرق داشته باشد. این را به آن جهت ذکر کردیم که موضوع و درمان این دو علائم بیماری  با همدیگه قاطی نکنید.

ما معتقدیم که عمده دلیل  و علت اصلی سوزش مقعد ی بیماران، اسهال است. در این پست روشهای کاربردی زیادی که خودتان هم میتوانید در منزل انجام بدهید برای درمان خانگی سوزش مقعدی به شما آموزش دادیم.

البته روشهای اختصاصی هم برای کنترل علائم درد، سوزش و خون ریزی ناحیه مقعد وجود دارد. که در قالب پکیج ممتاز درمان بواسیر و شقاق که مداوا به صورت قطعی و تضمینی است. در فروشگاه سایت مرسی درمان عرضه می شود.

این پک ممتاز حاوی داروهای خوراکی گیاهی ضد سوزش و خارش و درد است. که مستقیما بر ناحیه مخرج بیماران تاثیر میگذارد. و دارای هیچ گونه عوارضی نیست.

همچنین الگوی غذایی ویژه و سایر متدهای درمان در قالب یک بروشور اختصاصی داخل پک قرار دادیم. که بیماران سریعتر درمان شود و زودتر به نتیجه مطلوب و قطعی برسد. اگر شما علت سوزش مقعد ی را چیزهای دیگری می دانید که از قلم افتاده است. لطفا تجربیات خودتان را برامون کامنت کنید.

مقالات مرتبط و مشابه