پماد آنتی هموروئید داخل مقعدی بهترین مارک قیمت و نحوه استفاده

  1. مرسی درمان
  2. بواسیر(هموروئید)
  3. پماد آنتی هموروئید داخل مقعدی بهترین مارک قیمت و نحوه استفاده
پماد آنتی هموروئید

ما در اینجا در مورد پماد آنتی هموروئید داخل مقعدی و بهترین مارک و قیمت آن اطلاعاتی به شما میدهیم همچنین در مورد پماد آنتی هموروئید خارجی و گیاهی که مطالبی با شما در میان خواهیم گذاشت. مرسی درمان داروی آنتی هموروئید با بهترین قیمت و کیفیت در دسترس شما قرار میدهد

بواسیر(هموروئید)

پماد آنتی هموروئید = مرهم ضد بواسیر یا داروی آنتی هموروئید  این آسان ترین معنی است. که برای این واژه به زبان عامیانه میتوانیم پیدا کنیم. امروزه مرهم های شیمیایی و گیاهی زیادی با قیمت های متفاوت  در بازار دارویی کشور موجود است. عمده مصرف پماد آنتی هموروئید داخل مقعدی است. قیمت پماد آنتی هموروئید از 5هزار تومان تا 300هزار تومان متفاوت است.

به طور کلی هر ضمادی که در مداوای بیماران  مبتلا به بواسیر و شقاق به کار برود. به آن پماد انتی هموروئید می گویند. البته این پماد با برندها و اسامی مختلف توسط شرکت های دارویی متعددی در داخل و خارج از کشور تولید میشوند. که هر کدام قیمت مختلفی دارند. ما در اینجا از عوارض پماد آنتی همورئید برای شما سخن خواهیم گفت.

از طرفی امروزه به تعداد عطاری های سراسر کشور، ضماد گیاهی  با نام و اسامی مختلف برای درمان بواسیر و شقاق عرضه میشود.

ما در اینجا قصد نداریم که به تک تک اسامی این پمادها اشاره کنیم ،و از تاثیر یا عدم تاثیر آنها صحبت به میان آوریم. ما میخواهیم به شما آموزش بدهیم که برای معالجه بیماری های نشیمن گاهی،  یک ضماد خوب و تاثیر گذار باید دارای چه مشخصا تی باشد.

یک پماد خوب باید دارای چه مکانیسم اثری باشه، که در کوتاه مدت بیشترین نتیجه درمان را داشته باشد. تا بیماران متحمل هزینه های اضافی و درد و رنج بیشتری نگردند.

همچنین از میان نمونه های موجود  بهترین مارک پماد آنتی هموروئید خارجی همراه  با قیمت پماد آنتی هموروئید گیاهی به شما معرفی خواهیم کرد.

فیلم نحوه استفاده از پماد انتی هموروئید و قیمت پماد آنتی هموروئید

در فیلم نحوه استفاده از پماد آنتی هموروئید به شما یاد خواهیم داد که چگونه از یک پماد تیوپی یا کاسه ای  آنتی هموروئید استفاده کنید. ما معتقدیم که پمادهای کاسه ای نسبت به پمادهای تیوپی دارای وزن بیشتری هستند یک پماد تیوپی نهایتا تا 20گرم وزن دارد اما بعضا  وزن پمادهای کاسه ای تا 50گرم هم می رسد.

فیلم استفاده از پماد انتی هموروئید.( فیلم در حال تدوین است و به زودی آماده میشود و در سایت قرار میدهیم ما را ببخشید)

قیمت پماد آنتی هموروئید داخل مقعدی از 5هزار تومان شروع میشود تا 300هزار تومان ادامه دارد. معمولا پمادهای خارجی و وارداتی قیمت و کیفیت و اثر گذاری بالاتری نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار دارند.

پمادهای تیوپی دارای اپلیکاتور هستند،  جهت خالی کردن پماد داخل ناحیه ابتدایی مقعد میتوان از این دستگاه استفاده کرد. اما بیشتر از یکی و دوبار در هفته توصیه نمیشود، بخصوص اگر دهانه یا ناحیه ابتدایی مقعد مبتلا به زخم بواسیر یا شقاق باشد .اپلیکاتور وسیله ای پلاستیکی و بهداشتی شبیه به سورنگ است.

طول ناحیه مقعد از 3تا 5سانتی متر است. که معمولا بوسیله انگشت کوچک هم میتوان دهانه ابتدایی داخل مقعد هم با پماد پانسمان کرد. بهترین روش استفاده از پماد معمولا با دست است.

البته ملاک یک مرهم خوب و تاثیر گذار قیمت بالا و پایین آن نیست. میزان رضایت بیماران از یک پماد و میزان درمان موفق، میزان استفاده و اثر گذاری یک ضماد خوب را تعیین خواهد کرد. قیمت پماد آنتی هموروئید رینای سبز در فروشگاه مرسی درمان 365هزار تومان است. ممکنه بعضی ها بجای پماد از شیاف آنتی هموروئید استفاده کنند.

خرید پماد رینای سبز پلاس

مکانیسم اثر پماد برای درمان گوشت اضافه مقعد چگونه است

 

پماد برای درمان گوشت اضافه مقعد دارای چه مشخصات  است؟ مکانیسم اثر آن چگونه است؟ طول درمان و نحوه بهبودی بیماران چگونه اتفاق می افتد؟ اینها دسته سوالاتی هستند که ما بهش پاسخ دقیق میدهیم.

بطور حتم هیچ منبعی برای پاسخ گویی شفاف به درمان گوشت اضافه مقعد وجود ندارد. متاسفانه این روزها  روش درمانی  جراحی با لیزر توصیه میشود. که هزینه اقتصادی زیادی بر خانوارها وارد می آورد، از طرفی با توجه به تجربیات بیماران این حوزه، معالجه  لیزر دارای عوارض و تبعات بدی ممکنه باشد.

اینکه زائده گوشتی اضافه دهانه مقعد چیست؟ و چرا و به چه علتی  به وجود می آید؟ موضوع مورد بحث ما نیست. تمرکز ما در اینجا فقط بر روش درمان این معضل آزار دهنده در مبتلایان است.

معمولا تا 60% زائده گوشتی بیرون زده به درمانهای خانگی و روشهای مراقبت پاسخ مثبت میدهد. .با توجه به سابقه و تجربه چندین ساله ای که داریم.  و رضایت بیماران مداوا شده توسط سایت مرسی درمان فعلا از روش درمانی خودمان صحبت میکنیم. در مورد  سایر محصولات موجود در بازار دارویی و سنتی کشور اطلاع دقیق و مستندی از رضایت بیماران در دسترس نداریم.

باندل یا مجموعه داروهای درمان زائده گوشتی بیرون زده

لازمه بدانید که اگر عمر زائده گوشتی بیرون زده بیش از 3سال است. و بدخیم و کهنه شده باشد، و به درمانهای دارویی پاسخ ندهد. میتوان گفت عمل جراحی بواسیر با لیزر آخرین گزینه است.

اما با توجه به اینکه در اثر عدم رعایت الگوی غذایی و رفتاری نادرست بیشتر این زائده ها ملتهب و متورم می شود.  با استفاده از پماد آنتی هموروئید رینای سبز و داروهای خوراکی مکمل آن در یک دوره 21روزه زائده از بین میرود.

بهترین مارک پماد آنتی هموروئید موجود در بازار دارویی کشور چیست؟

بهترین مارک پماد آنتی هموروئید

پمادهای شیمایی و گیاهی زیادی با اسامی و مارکهای مختلف در بازار دارویی کشور و در طب سنتی وجود دارد. ما در اینجا نمیتوانیم  بهترین مارک پماد آنتی هموروئید را به شما معرفی کنیم. زیرا همانطور که گفته شده اطلاعات مستند و دقیقی از میزان رضایت بیماران استفاده کننده نداریم.

اما چیزی که شایع است صرفنظر از خوب یا بد بودن عملکرد آن پماد معروف آنتی هموروئید جهت درمان این بیماری است. که بدون نسخه پزشک هم قابل دسترسی بوده و در پیشخوان داروخانه ها موجود است. با مطالعه بهترین پماد برای درمان بواسیر به دیدگاه بهتری در این زمینه می رسید.

اما بجای بهترین مارک بهتره بگوییم بهترین پماد آنتی هموروئید از نظر عملکرد و میزان رضایت بیماران استفاده کننده کدام است؟ هر چند در 90درصد بیماران مبتلا به ناراحتی های نشیمن گاهی پماد به تنهایی اثرات ماندگار و چندانی ندارد. و ممکنه در بعضی از بیماران نیاز به مراقبتهای جدی تر، تبعیت از یک الگوی غذایی و رفتاری ویژه، و نیز مصرف داروهای خوارکی مکمل مرهم هم نیاز باشد.

که تمامی اینها در پکیج ممتاز درمان بواسیر و شقاق، که توسط فروشگاه مرسی درمان عرضه می شود گنجانده شده است. رضایت نامه بیماران استفاده کننده و درمان موفق بیش از 3200نفر تا کنون موید این ادعا است.

پماد آنتی هموروئید خارجی و پماد آنتی هموروئید گیاهی چه کاربردی دارد؟

پماد آنتی هموروئید خارجی در درمان بواسیر نوع چهارم که به هموروئید خارجی مشهور است کاربرد دارد. و ساختار یک کرم آنتی هموروئید گیاهی بیشتر بر اساس  ترکیبات گیاهان دارویی می باشد.

اگر بواسیر به شکل زائده گوشتی بیرون زده است. که معمولا بعد از دفع این زائده دهانه مقعد میماند و به داخل بر نمیگردد. این یعنی اینکه شما مبتلا به هموروئید نوع چهارم هستید. که این نوع هموروئید به هموروئید خارجی مشهور است.  پماد هموروئید خارجی را در فروشگاه سایت مرسی درمان ثبت سفارش کنید.

از ضمادهای که برای درمان بواسیر داخلی کاربرد دارد. برای معالجه هموروئید خارجی هم  همان تاثیر را دارد. منتها با توجه به هیستوری مریض، معمولا ما در مجله سلامتی مرسی درمان پک ها ی مخصوص هر بیماری به صورت جداگانه ارائه میدهیم تا زودتر به نتیجه برسد.

منظور از پماد انتی هموروئید گیاهی هم آندسته از مرهم های هستند. که بر پایه گیاهان دارویی موثر در درمان بواسیر و شقاق تشکیل شده باشد. و معمولا استفاده طولانی مدت آز آنها هم دارای هیچ گونه عوارضی نمی باشد.

قوی ترین پماد آنتی هموروئید گیاهی داخل مقعد ی  پماد رینای سبز می باشد. همچنین لازمه مقاله بهترین پماد برای شقاق مقعدی مطالعه کنید

پماد انتی همورئید در بارداری چه مشخصاتی دارد؟

 

پماد درمان هموروئید در دوران بارداری

با توجه به اینکه علامت بواسیر و شقاق در میان خانمها نسبت به مردان غالب تر است. و این بیماری در  میان زنان باردار و حتی بعد از زایمان شیوع بیشتری دارد. لذا با توجه به اینکه سلامت مادر و جنین در درجه اولویت قراردارد. هر روش درمان خانگی را برای زنان باردار نمیتوان تجویز کرد.

پماد آنتی هموروئید در بارداری به صورت یک پکیج ویژه در سایت مرسی درمان طراحی شده است. ما توصیه نمی کنیم  زنان باردار از هر مرهم گیاهی و یا شیمیایی استفاده کنند. با توجه به اینکه خانم های باردار دارای ویار هر چی خواری در طول دوران حاملگی خود هستند ما نمیتوانیم از الگوی غذایی ویژه خانم های باردار برای این دسته از بیماران خود استفاده کنیم.

ما اصلا توصیه نمی کنیم که یک خانم حامله در طول دوران بارداری خود برای جراحی با لیزر یا جراحی به هر روش دیگری اقدام کند.

تنها توصیه ما اینه که از پکیج درمان بواسیر و شقاق در بارداری استفاده کند.

در این زمینه ها ما یک مقدار دست به عصا بوده، آنقدری که در معالجه سایر مریضها اختیار عمل داریم در اینجا دستمون بسته است. هر چند علائم بواسیر و شقاق محدود به سن و یا جنسیت خاصی نیست.

عوارض پماد آنتی همورویید چیست؟ و چه ضرری دارد

اگر به برچسب روی داروها و بعضی از پمادهای موضعی شیمایی را دقت کنید. چیزی که داخل بروشور جعبه جلب توجه می کند، این جمله است. هر دارو به موازات اثرات درمانی که دارد دارای عوارضی هم هست، در صورت بروز هر کدام از عوارض زیر با پزشک خود در تماس باشید. پماد آنتی هموروئید برای چیست ؟ برای درمان بواسیر خارجی و داخلی و حتی فیشر مقعدی کاربرد دارد.

حالا سوال اینه؟

عوارض پماد آنتی هموروئید داخل مقعدی چه میتواند باشد؟ پماد های شیمیایی موجود در داروخانه های کشور که با مارک و برند آنتی همورویید عرضه میشود حتما دارای عوارض هستند. چون داخل این مرهم ها از بعضی ترکیبات شیمیای تسکین دهنده استفاده میشود. که مصرف زیاد آن باعث نازکی و حساس شدن پوست اطراف و دهانه مقعد شده و چنانچه مصرف این گونه پمادهای شیمیایی بیش از 7روز ادامه داشته باشد.

 این پماد دارای عوارضی همچون :

  • قرمزی پوست
  • خارش شدید پوست مقعد
  • سوزش
  • درد و راش پوستی
  • التهاب پوستی ( بافت مردگی )

لذا  استفاده زیاد از مرهم های شیمیایی موجود در بازار دارویی کشور که خودسرانه هم باشد دارای عوارض خیلی جدی است. چنانچه بطور خودسرانه به مصرف ادامه بدهید، من به شما اطمینان میدهم که درد ناحیه مقعدی آنچنان بدخیم می شود. که دیگر درمانهای خانگی بواسیر در مورد شما کارساز نخواهد بود ناچار هستید. درد خیلی زیادی را تحمل کنید. حتی ممکنه کار به درمانهای تهاجمی تر مانند عمل جراحی بکشد.

در مورد مرهم گیاهی مانند پماد رینای سبز ( پلاس)، چون ترکیبات و مواد تشکیل دهنده آن، گیاهان دارویی و 100%ارگانیک است. هیچ عوارضی تا کنون توسط بیمارانی که استفاده کرده اند، ثبت نشده است. زیرا  بر اساس تلفیقی از طب نوین سنتی و طب کلاسیک ساخته شده است. به همین دلیله که پماد رینای سبز عوارضی ندارد.

حتما مطالعه کنید:  درمان گیاهی زخم مقعدی

پماد کوهان شتر در درمان بواسیر

پماد کوهان شتر در درمان بواسیر موثر است

پماد کوهان شتر در درمان بواسیر تا چه اندازه موثر است.؟  لازمه بدانید که امروزه به اندازه ای روغن کوهان شتر در بسته بندی های متفاوت و با قیمت های بسیار پایین برای عرضه و فروش وجود دارد. تو گویی که شتر در  این مملکت، حکم مرغ ماشینی را دارد.!

به این معنی که اگر در سطح کشتارگاه های کشور به اندازه مرغ ماشینی شتر ذبح شود. بازهم نمیتوان این حجم زیاد از روغن کوهان شتر را به قیمت پایین در دسترس مردم قرارداد.

چیزی که به شما عرضه میکنند، اصلا روغن یا پماد کوهان شتر نیست. البته اسما پماد کوهان شتر است. اگه بخواهیم یک مثال عینی بزنیم مانند روغن آفتابگردان میماند. که در سطح قفسه های فروشگاهها پر است از این روغن،  اسما آفتابگردان است. اما آیا این حجم از روغن از گل آفتابگردان تهیه میشود ؟

مگه  ما در کشورمان چقدر مزرعه آفتابگردان داریم که این همه روغن ازش در میاد؟

امیدواریم کسی بخاطر روغن کوهان شتر مجبور به کشتن این حیوانات اهلی زبان بسته نشود. ولی کسی که پرورش شتر داشته باشد. شاید بتوانید مقداری روغن کوهان هم ازش بگیرید.

در غیر اینصورت وقت و هزینه خودتان را در جاهای دیگه و با پمادهای  جعلی  هدر ندهید.

پماد کوهان شتر دارای طبع گرم است. حاوی ویتامین ای  بوده و خاصیت آنتی اکسیدان بسیار بالایی دارد. برای تسکین دردهای عضلانی، روماتیسم، کمر درد، و دردهای استخوانی و گرفتگی عضلات بسیار مفید و کاربردی است.

پماد کوهان شتر برای رفع و تسکین درد، سوزش و خارش ناشی از هموروئید و شقاق، میتواند کاربردی و مفید باشد. به دلیل خاصیت آنتی اکسیدان بالایی که دارد در رفع التهاب و اگزمای حاد ناحیه مقعد می تواند موثر باشد.

کلام آخر از مجله سلامتی مرسی درمان

برای درمان بیماری های نشیمن گاهی ممکنه نیاز به درمانهای ترکیبی باشد. منظور از درمان های ترکیبی یعنی برای مداوای بیماری شما، ممکنه به ترکیبی از درمان های طب سنتی، طب کلاسیک و روش های تهاجمی تر مانند عمل جراحی نیاز باشد. البته این روش درمانی در مورد همه بیماران صدق نمیکند.

در80% بیمارانِ مبتلا به یکی از انواع بواسیر، علاوه بر داروهای موضعی به داروهای خوراکی هم نیاز است. یعنی داروهایی که مکمل پمادهای موضعی بوده و سبب عملکرد بهتری برای مداوای بیماران می شود. بعضی از بیماران توقع دارند. با استفاده از پماد موضعی رینای سبز تمام مشکلات بیماری آنها مانند، ناراحتی گوارشی، درد کلیه، افسردگی ، درد و سوزش مقعد و یا تیرگی پوست صورت ایشان برطرف شود.

اینها توقع زیادیه،  بهترین راه کار درمانی اینه که در مورد مشکلی که دارید.  فرم مشاوره رایگان  را پر کنید. تا کارشناسان مرسی درمان با توجه به وضعیتی که از خودتان تشریح کردید. بهترین روش های درمانی  برای شما تجویز کنند. در این مشاوره کارشناسان به شما  خواهند گفت، که از چه پماد و یا  داروی خوراکی دیگری باید استفاده کنید.

 

مهمترین مقالات