پماد آنتی هموروئید داخل مقعدی بهترین مارک قیمت و طریقه استفاده

پماد آنتی هموروئید گیاهی و خارجی رینای سبز بهترین مارک برای درمان بواسیر

پماد آنتی هموروئید با نام تجاری ایپروئید نوعی مرهم موضعی است. که برای درمان درد، سوزش، خارش و التهاب ناشی از بیماری بواسیر کاربرد دارد. در ترکیبات پماد هموروئید، فنیل افرین، لیدو کائین و هیدرو کورتیزون برای بی حسی، کاهش تورم و درد ناشی از هموروئید به کار رفته است. ترکیب بعضی از انواع پمادهای انتی هموروئید گیاهی مانند پماد رینای سبز و آنوسل حاوی روغن فندوق جادوگر، روغن کبد کوسه و پیه اردک است. این ترکیبات بهترین پماد برای درمان بواسیر است. قیمت این پمادهای از 50 تا 500هزار تومان متغیر است. و بعد از هر نوبت اجابت مزاج استفاده می شود. برای خرید و ثبت سفارش از طریق فروشگاه سایت می توانید اقدام کنید

مطالب این سایت جهت بالابردن اطلاعات عمومی بیماران می باشد. و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک دانست

لیست پماد آنتی هموروئید خارجی موجود در بازار دارویی که به عنوان بهترین پماد برای درمان بواسیر خارجی و داخلی شناخته می شوند.

 • پماد رینای سبز
 • پماد شیلد
 • پماد رکتول
 • پماد Equate
 • پماد آنو وات
 • پماد شریول
 • پماد آنوسل

برای شروع درمان توصیه ما به شما اینه که از قویترین داروی هموروئید استفاده کنید. اگر حوصله خواندن این مقاله را ندارید به این پادکست گوش کنید:

پماد رینای سبز

کرم ضد هموروئید گیاهی  رینای سبز بهترین پماد برای درمان بواسیر خارجی و داخلی و یک مرهم گیاهی قوی و تاثیر گذار است. این روغن گیاهی  برای درمان دائمی درد، سوزش، خارش و خون ریزی ناشی از هموروئید یا بواسیر  کاربرد موثر و مفیدی دارد. در ترکیبات پماد REEINA GREEN از عصاره گیاهانی مانند گیاه مورد، فندق جادوگر و گیاه بابونه استفاده شده است. که بیشترین تاثیر گذاری برای درمان سوزش، خارش، و التهاب و درد ناشی از بواسیر دارد. که شما را از هر گونه عمل جراحی بی نیاز می کند.

ترکیبات مرهم گیاهی رینای سبز

 • روغن کبد کوسه
 • روغن مورد
 • روغن فندوق افسونگر
 • عصاره گیاه ملیلوتوس
 • زانتالین
 • هیدرو کورتیزون
 • عصاره گیاه بابونه

طریقه مصرف پماد آنتی هموروئید

روزانه بعد از هر نوبت اجابت مزاج محل نشیمن‌گاه خود را با آب ولرم و صابون خوب نظافت کنید. انگشت اشاره خود را به مقداری از محتویات داخل قوطی آغشته کرده و به آرامی داخل مقعد فرو کنید. بعد از آن به مدت 15 دقیقه دراز بکشید؛ و استراحت کنید. طی مدتی که از این کرم همورویید استفاده می کنید روی باسن خود قرار نگیرید( ننشینید). .

خرید پماد آنتی هموروئید خارجی

پماد آنتی هموروئید

این پماد یک مرهم شیمیایی و در دسترس که در اکثر داروخانه های عمومی موجود است. یک پماد OTC بوده و نیازی به تجویز پزشک ندارد و با  هزینه ناچیزی هم می توانید تهیه کنید. کمپانی های دارو سازی زیادی در ایران اقدام به تولید  این پماد شیمیایی می کنند. که معروفترین آنها داروسازی ابوریحان است.

تر کیبات

 • هیدروکورتیزون
 • لیدوکائین
 • زینک اکساید
 • آلومنیوم ساب استات

موارد مصرف

برای  مهار و تسکین درد و سوزش  ناشی از هموروئید و شقاق و سایر اختلالات مجرای مقعدی کاربرد مصرفی دارد. به نقل از سایت webmd  مصرف بیش از اندازه این پماد عوارض مانند قرمزی و نازک شدن و حساسیت پوستی دارد.

طریقه مصرف

اپلیکاتور را به دهانه پماد ببنید. و به تیوپ پماد را به آرامی فشار دهید تا به اندازه یک نخود کرم وارد اپلیکاتور شود. بعد آنرا به آرامی داخل مقعد فرو کنید. تا محتویات  آن داخل مقعد خالی شود. اگر مقعد شما زخم است اینکار را با احتیاط بیشتری انجام دهید.

پماد شیلد

 

پماد انتی هموروئید شیلد

شیلد یک پماد آنتی هموروئید قوی است؛ که  توسط  کمپانی  GLAXOSMITHKLINEدارو سازی با مسئولیت محدود  کشور هندوستان تولید و عرضه می شود. به ندرت در بازار دارویی کشور مان پیدا می شود. این پماد دارای عوارض جانبی مانند قرمزی پوست، سرگیجه و مشکلات بینایی است.

ترکیبات کرم موضعی شیلد

 • آلانتونین 5%
 • هیدرو کورتیزون 0.2.5%
 • لیدوکائین 3%
 • اوکسید روی 5% 0( زینک)

موارد مصرف

برای مهار درد،خارش، و سوزش ناشی از بواسیر و شقاق کاربرد دارد. البته برای درمان هموروئید نوع یک و دوم در کنار  پرهیز از کم تحرکی و اصلاح عادات غذایی پماد شیلد گزینه درمانی خوبی است. اما بیماران باید مراقب باشند که بواسیر آنها عود نکند.

طریقه استفاده پماد شیلد

مانند سایر پمادهای مقعدی و طبق تجویز پزشک مصرف یا استفاده  کنید.

پماد رکتول

پماد موضعی  رکتول 20گرمی حاوی عصاره گیاه مورد است. که توسط شرکت داروسازی خرمان استان لرستان تولید و عرضه می شود. ما از بیماران استفاده کننده از این کرم شیمیایی مقعدی  هیچ اطلاعاتی در دست نداریم. و از میزان اثر گذاری آن اطلاعات موثقی در دسترس نیست.

اما با توجه به قیمت پایینی که دارد جهت تسکین موقت هموروئید داخلی کاربرد دارد.

پماد اکووایت Equate

 

پماد آنتی هموروئید اکووایت equate

 

پماد اکوایت   یک انتی هموروئید قوی و ساخت کشور هندوستان است. که برای درمان درد و سوزش ناشی  بواسیر کاربرد دارد. توصیه می شود بیمارانی که مشکلات قلبی و یا دیابتی دارند از این پماد استفاده نکنند. برای درمان توده داخلی و خارجی هموروئید فوق العاده موثر است. بعید میدانم در حال حاضر این پماد در بازار دارویی کشور موجود باشد.

ترکیبات  پماد اکوایت

 • وازلین سفید
 • پراموکسین
 • گلیسیرین
 • فنیل افرین

نحوه مصرف پماد

از آنجا که پماد Equate حاوی فنیل افرین و گلیسرین تری نیترات است. بدون مشورت با پزشک و بدون تجویز داروساز هیچ گاه از این پماد استفاده نکنید.

اپلیکاتور را به دهانه پماد بسته و به اندازه یک نخود از پماد داخل اپلیکاتور رها کنید. و دهانه اپلیکاتور  را به آرامی وارد دهانه مقعد نمایید. و به آرامی فشار دهید تا محتویات آن وارد کانال مقعدی شود. این کار را سه نوبت در هر روز انجام دهید.

پماد  ANOVATE

 

بهترین مارک پماد آنتی هموروئید خارجی

آنووات یک کرم  هموروئید است؛ که توسط شرکت داروسازی  USV LTD کشور هندوستان تولید و عرضه می شود. و برای درمان خارش، سوزش و خون ریزی ناشی از بواسیر و شقاق موثر است. این کرم هموروئیدی می تواند درد و اختلات ناشی از بواسیر را سرکوب کند.

ترکیبات تشکیل دهنده کرم هموروئید آنووات

 • اوسرین
 • بکلومتازون
 • لیدوکائین
 • زینک اکساید

دستور مصرف و استفاده از پماد

مانند سایر کرم های هموروئید از آن استفاده کنید.  در نوبت بعدی مقعد خود را با آب و صابون آنتی باکتریال خوب شستشو دهید.

پماد شریول

پماد انتی همورویید Cherioll هم توسط شرکت  داروسازی شریول هندوستان تولید و عرضه می شود.در حال حاضر این پماد موضعی در بازار دارویی کشور موجود نیست.

این مرهم موضعی یک نوع کرم همورییدی حاوی آنتی بیوتیک است. که بسیار قوی و فوق العاده موثر و کاربردی می باشد. برای درمان واقعی درد، خارش، سوزش  و کاهش التهاب و اگزمای حاد ناحیه مقعدی کاربرد فوق العاده عالی دارد.

پماد شریول برای درمان بواسیر خارجی و داخلی کاربرد دارد. برای جوش خوردن زخم شقاق و جلوگیری از تجمع باکتری های مقعد هم مفید و موثر است.

ترکیبات

فلودندرون آمورنس، سوفورا، آلوئه، کلرهگزیدین استات (0.03٪ – 0.25٪)، ویتامین E، بورنئول

طریقه مصرف پماد شریول

بعد از هر نوبت اجابت مزاج و طبق تجویز پزشک مقداری از پماد را داخل کانال مقعدی  خالی کنید. و به مدت نیم ساعت دراز بکشید. و اجازه بدهید پماد جذب ناحیه شود. بعد از استعمال پماد  به مدت چند ساعت روی باسن خود قرار نگیرید( ننشینید)

پماد آنوسل

یکی از بهترین مرهم های موضعی مقعد و ساخت کشور انگلستان است. که برای درمان واقعی درد، سوزش و خونریزی ناشی از شقاق و هموروئید تاثیر دارد. التهابات و تورم ناحیه مقعدی را به شدت از بین می برد.

ترکیبات بی نظیر و دستور مصرف آن هم مانند سایر پمادهای بواسیری است. متاسفانه این پماد داخل کشور پیدا نمی شود. اما می توانید از طریق سایت آمازون چند عدد از آنرا ثبت سفارش کنید.

پماد آنتی هموروئید برای چست؟

پماد آنتی هموروئید با نام تجاری ایپروئید نوعی مرهم موضعی است. که برای درمان درد، سوزش، خارش و التهاب ناشی از بیماری بواسیر کاربرد دارد. در ترکیبات پماد هموروئید، فنیل افرین، لیدو کائین و هیدرو کورتیزون برای بی حسی، کاهش تورم و درد ناشی از هموروئید به کار رفته است. روش های زیادی برای درمان هموروئید وجود دارد. آیا میدانید روش های کاربردی درمان خانگی بواسیر چیست ؟

به طور کلی هر ضمادی که در مداوای بیماران  مبتلا به بواسیر و شقاق به کار برود. به آن ضماد بواسیر می گویند. البته این پماد با برندها و اسامی مختلف توسط شرکت های دارویی متعددی در داخل و خارج از کشور تولید می شود. که هریک قیمت  و کاربرد مختلفی دارند.

پماد آنتی هموروئید خارجی = مرهم ضد بواسیر یا داروی آنتی هموروئید  این آسان ترین معنی است. که برای این واژه به زبان عامیانه میتوانیم پیدا کنیم. امروزه مرهم های شیمیایی و گیاهی زیادی با قیمت های متفاوت  در بازار دارویی کشور موجود است. عمده مصرف پماد آنتی هموروئید داخل مقعدی است. قیمت این کرم موضعی  از 5هزار تومان تا 500هزار تومان متفاوت است.

درمان هموروئید با مرهم گیاهی رینا پلاس

فیلم نحوه استفاده از پماد انتی هموروئید

در این فیلم به شما یاد خواهیم داد که چگونه از یک پماد تیوپی یا کاسه ای  آنتی هموروئید استفاده کنید. بروشور داخل جعبه را با دقت مطالعه کنید و از دستوراتی که پزشک معالج خود به دقت پیروی کنید. مهم اینه که بطور منظم و مرتب از داروهای تجویزی خود استفاده کنید. تا اثرات درد، سوزش و خارش مقعدی در شما فروکش کند.

از این مرهم موضعی  می توانید تا سه نوبت در روز و یا بعد از هر بار اجابت مزاج استفاده کنید. قبل از استفاده بهتره که روده های شما کاملا تخلیه و خالی از مدفوع باشد. ناحیه نشیمنگاه را با آب ولرم و صابون غیر قلیایی خوب شستشو دهید. بعد محل را به آرامی با ی دستمال توالت خشک کرده و مقداری پماد را به نوک انگشت اشاره خود آغشته کرده و به آرامی ناحیه داخلی و خارجی کانال مقعدی  را با آن ماساژ ( استعمال) دهید.

با توجه به اینکه این مرهم موضعی خاصیت جذب بالایی دارد. به سرعت جذب ناحیه مقعد شده و روند درمان و تسکین درد را بهبود می بخشد. البته بعضی از انواع پمادهای تیوپی حاوی اپلیکاتور هستند. که کافیه آنرا به دهانه پماد بسته و اپلیکاتور را به آرامی به مقعد فرو کرده و با فشار دادن تیوپ مقداری از پماد داخل کانال مقعدی قرار می‌ گیرد.

توجه : اگر مقعد شما در اثر بواسیر یا فیشر زخم شده و دچار خونریزی است. بهتره از اپلیکاتور استفاده نکرده و با انگشت دست پماد را به کار ببرید. اگر در اثر عفونت و تجمع باکتری مقعد شما دچار درد و سوزش شده است؛ از بهترین آنتی بیوتیک برای عفونت مقعدی استفاده کنید.

قیمت پماد آنتی هموروئید خارجی

قیمت پماد آنتی هموروئید داخل مقعدی بین 5تا 500هزار تومان متفاوت است. معمولا پمادهای خارجی و وارداتی قیمت، کیفیت و اثر گذاری بالاتری نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار دارند. پمادهای تیوپی دارای اپلیکاتور هستند.

قیمت پماد آنتی هموروئید خارجی

 • ضماد باریج110هزار تومان
 • پماد گیاهی رینای سبز  367هزار تومان
 • ضماد بواسیر شیمیایی 15هزار تومان
 • پماد هموزوت فارمالید با قیمت 7یورو
 • قیمت پماد دکتر باتلر  25دلار معادل 1.250.000 تومان
 • پماد آنوسل ساخت انگلستان به قیمت 9 پوند معادل585.000تومان
 • سایر پمادهای ترکیبی و نسخه ای و سفارشی  بین 150تا 450هزار تومان

مهمه که بدانید پماد  درمان خانگی بواسیر در زنان باید چه مشخصاتی داشته باشد؟  در آن بخش به روش های کاربردی و مراقبت های خانگی هموروئید در خانم ها پرداختیم.

بهترین مارک پماد آنتی هموروئید خارجی

 

 بهترین مارک آنتی هموروئید خارجی پماد رینای سبز آنوسل و دکتر باتلر

بهترین مارک پماد آنتی  هموروئید خارجی به شرح زیر است:

 • پماد دکتر باتلرس Doctor Butler’s
 • پماد  آنوسل ساخت کشور انگلستان
 • پماد قوی رینای سبز
 • پماد هموزوت فارمالید
 • پماد اسپرتی
 • پماد شریول ساخت کشور هندوستان

 

قویترین دارو برای درمان هموروئید داخلی

پماد انتی همورئید در بارداری چگونه استفاده می شود؟

 

پماد درمان هموروئید در دوران بارداری

اگر می خواهید از پماد آنتی هموروئید در بارداری استفاده کنید. این موضوع را  با پزشک معالج خود در میان بگذارید. در دوران بارداری و یا شیردهی بدون تجویز پزشک از هیچ داروی موضعی و یا خوراکی استفاده نکنید. از آنجا که بیشتر خانم ها در دوران بارداری مبتلا به هموروئید و یا زخم شقاق مقعدی می شوند. برای درمان از داروهای OTC به هیچ وجه استفاده نکنید. و بهتره بیماری و نحوه درمان خود را با پزشک حاذقی در میان بگذارید.

اگر شما و یا یکی از بستگانتان باردار است. و می خواهید از محصولات درمانی فروشگاه مرسی درمان استفاده کنید. بعد از مشاوره رایگان با کارشناسان سایت توصیه می شود از پک مخصوص بارداری استفاده کنید.

عوارض پماد آنتی همورویید چیست؟

اگر به برچسب روی داروها و بعضی از پمادهای موضعی شیمایی را دقت کنید. چیزی که داخل بروشور جعبه جلب توجه می کند، این جمله است. هر دارو به موازات اثرات درمانی که دارد دارای عوارضی هم هست، در صورت بروز هر کدام از عوارض زیر با پزشک خود در تماس باشید.

حالا سوال اینه؟

عوارض پماد آنتی هموروئید داخل مقعدی چه میتواند باشد؟ پماد های شیمیایی موجود در داروخانه های کشور که با مارک و برند مختلف عرضه می‌شود حتما دارای عوارض هستند. چون داخل این مرهم ها از بعضی ترکیبات شیمیای تسکین دهنده استفاده میشود. که مصرف زیاد آن باعث نازکی و حساس شدن پوست اطراف و دهانه مقعد شده و چنانچه مصرف این گونه پمادهای شیمیایی بیش از 7روز ادامه داشته باشد.

 این پماد دارای عوارضی همچون:

 • سوزش
 • قرمزی پوست
 • درد و راش پوستی
 • احساس خارش شدید
 • التهاب پوستی ( بافت مردگی )

عوارض فوق طی تحقیقاتی که توسط سایت وب ام دی صورت گرفته شناسایی شده است.

لذا  استفاده زیاد از مرهم های شیمیایی موجود در بازار دارویی کشور که خودسرانه هم باشد دارای عوارض خیلی جدی است. چنانچه بطور خودسرانه به مصرف ادامه بدهید، من به شما اطمینان میدهم که درد ناحیه مقعدی آنچنان بدخیم می شود. که دیگر درمانهای خانگی بواسیر در مورد شما کارساز نخواهد بود ناچار هستید. درد خیلی زیادی را تحمل کنید. حتی ممکنه کار به درمانهای تهاجمی تر مانند عمل جراحی بکشد.

در مورد مرهم گیاهی مانند پماد رینای سبز ( پلاس)، چون ترکیبات و مواد تشکیل دهنده آن، گیاهان دارویی و 100%ارگانیک است. هیچ عوارضی تا کنون توسط بیمارانی که استفاده کرده اند، ثبت نشده است. زیرا  بر اساس تلفیقی از طب نوین سنتی و طب کلاسیک ساخته شده است. به همین دلیله که پماد رینای سبز عوارضی ندارد.

حتما مطالعه کنید:  درمان گیاهی زخم مقعدی

پماد کوهان شتر در درمان بواسیر

 

پماد کوهان شتر در درمان بواسیر موثر است

پماد کوهان شتر در درمان بواسیر تا چه اندازه موثر است.؟  لازمه بدانید که امروزه به اندازه ای روغن کوهان شتر در بسته بندی های متفاوت و با قیمت های بسیار پایین برای عرضه و فروش وجود دارد. تو گویی که شتر در  این مملکت، حکم مرغ ماشینی را دارد.!

به این معنی که اگر در سطح کشتارگاه های کشور به اندازه مرغ ماشینی شتر ذبح شود. بازهم نمیتوان این حجم زیاد از روغن کوهان شتر را به قیمت پایین در دسترس مردم قرارداد.

چیزی که به شما عرضه میکنند، اصلا روغن یا پماد کوهان شتر نیست. البته اسما پماد کوهان شتر است. اگه بخواهیم یک مثال عینی بزنیم مانند روغن آفتابگردان میماند. که در سطح قفسه های فروشگاهها پر است از این روغن،  اسما آفتابگردان است. اما آیا این حجم از روغن از گل آفتابگردان تهیه میشود ؟

مگه  ما در کشورمان چقدر مزرعه آفتابگردان داریم که این همه روغن ازش در میاد؟

امیدواریم کسی بخاطر روغن کوهان شتر مجبور به کشتن این حیوانات اهلی زبان بسته نشود. ولی کسی که پرورش شتر داشته باشد. شاید بتوانید مقداری روغن کوهان هم ازش بگیرید. در غیر اینصورت وقت و هزینه خودتان را در جاهای دیگه و با پمادهای  جعلی  هدر ندهید.

پماد کوهان شتر دارای طبع گرم است. حاوی ویتامین ای  بوده و خاصیت آنتی اکسیدان بسیار بالایی دارد. برای تسکین دردهای عضلانی، روماتیسم، کمر درد، و دردهای استخوانی و گرفتگی عضلات بسیار مفید و کاربردی است.

پماد کوهان شتر برای رفع و تسکین درد، سوزش و خارش ناشی از هموروئید و شقاق، میتواند کاربردی و مفید باشد. به دلیل خاصیت آنتی اکسیدان بالایی که دارد در رفع التهاب و اگزمای حاد ناحیه مقعد می تواند موثر باشد. آیا میدانید بهترین پماد برای درمان خون ریزی مقعدی چیست؟

کلام آخر از مجله سلامتی مرسی درمان

استفاده از پماد آنتی هموروئیدخارجی برای درمان خانگی بواسیر به تنهایی کفایت نمی‌کند. این موضوع در مورد 70% بیماران صدق می کند. برای درمان هموروئید ابتدا باید علائم بواسیر در زنان و مردان  را شناخت. بعد بدانیم که  علت بواسیر در زنان و مردان از چیست؟  بعبارت دیگر اگر با منشاء و نشانه های این بیماری دردناک آشنا شویم. بهتر به مراقبت از خودمان می پردازیم. توقع نداشته باشید که تنها با استعمال چند روزه یک مرهم گیاهی یا شیمیایی معجزه اتفاق بیفتد. برای درمان ریشه ای هموروئید نیاز به اصلاح سبک زندگی و تغییر الگوی غذایی و پرهیز از کم تحرکی و چاقی است.

کارشناسان طب سنتی اعتقاد دارند، که دلیل و منشاء اصلی بیمارهای نشیمنگاهی یبوست  است. قبل از شروع هر گونه درمانی بیماران باید بدانند، که این وضعیت خود را مداوا کنند. به همین خاطر اکثر مراجعه کننده گان از من می پرسند؛ که برای درمان سریع یبوست چی بخوریم ؟ در پاسخ باید گفت:

مصرف مداوم و منظم داروهای توصیه شده و داشتن پشتکار در ورزش و پیاده روی بهترین و سریعترین روش درمان این معضل است.

درمان بواسیر با مرهم گیاهی رینا پلاس

نوشته قبلی
وازلین برای درمان بواسیر چقدر موثر است؟ حتما بخوانید
نوشته بعدی
الگوی غذایی مناسب بیماران هموروئید

106 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • فعال در حوزه طب سنتی
  1401-04-03 14:11

  مطالب سایت و به دقت مطالعه کردم ضماد موضعی بواسیر به تنهایی هیچ دردی را از کسی دوا نمیکند مثل اینه که کسی صبح تا شب غذاهای چرب بخوره و ورزش هم نکنه و سیگار بکشه بعد با یه دونه قرص ازش بخواهید که سکته نزنه .. این نمیشه که بیماران باید ورزش کنند و فیبر و سبزیجات و میوه مصرف کنند تا دوباره گرفتار همورویید یا شقاق نشوند. نمیشه هم پماد زد هم ورزش نکرد هم پماد زد هم هر چی که آدم دلش بخواد بخوره من هم مثل شما معتقدم که باید موضوع ریشه ای حل بشه ممنونم

 • مرسی درمان
  1401-04-03 18:33

  در پاسخ به شما :
  ما هم با نظر شما موافق هستیم کلیه فاکتورهایی که دست به دست هم میدهند تا بیمار به مرز سلامتی برسد بصورت بروشور داخل جعبه رینا پلاس و سایر پک های درمانی قراردادیم.

 • علیخسروی
  1401-04-06 08:43

  با عرض سلام و خسته نباشید.من دو هفته بود که فهمیدم هموروئید دارم رفتم متخصص معاینه کرد قرص و دارو داد همون پماد هموروئید زرد زنگه چند روز هست که استفاده میکنم کوچیک شده ولی خوب خوب نشده وقتی پماد نمیزنی یا یه خورده دیرتر میزنی خارش داره. این پماد رو سفارش بدیم چند روزه به دستمون میرسه و قیمت اون چقدره؟ممنون

 • مرسی درمان
  1401-04-06 12:22

  در پاسخ به علیخسروی:
  در مورد ثبت سفارش مرهم موضعی رینای سبز از طریق پشتیبانی واتس آپ در ارتباط باشید

 • علی امیر دوماری
  1401-04-07 09:29

  سلام. من خودم به‌ این‌ دارو اعتماد دارم ولی پسرم ۲۸ سال سن دارد و چند روزی هست که خیلی دارد رنج می کشد و خجالتی هست و تا اینکه دو سه روز هست که می‌گوید از مقعدش گوشتی زده بیرون و دیگر نتوانسته آن را داخل کند و از شدت درد راه نمی تواند برود و خودخوری می‌کند لطفا راهنمایی کنید که چکار باید انجام داد.
  دارو استفاده کند بهتر است يا جراحی کند.

 • مرسی درمان
  1401-04-07 11:14

  در پاسخ به بیمار:
  سپاس از اعتماد شما همیشه جراحی اولین گزینه نیست . اگر مقالات سایت را مطالعه کرده باشید و از محصولات فروشگاه سایت مانند مرهم رینای سبز استفاده کنید به این نتیجه میرسید که جراحی آخرین گزینه است

 • الهام
  1401-04-07 18:40

  سلام وقت بخیر بعد از زایمانم بیرون‌زدگی پیدا کردم خیلی دردناکه که حتی نمیتونم درست بشینم میشه راهنمایی کنید چکار کنم

 • مرسی درمان
  1401-04-07 21:19

  در پاسخ به الهام :
  چون در دوران شیر دهی هستید فقط میتوانید از بسته درمانی رینای سبز استفاده کنید برای از بین بردن زائده گوشتی پکیج ممتاز درمان بواسیر داریم ولی برای شما توصیه نمیشه

 • من پماد رینای سبز مرسی درمان استفاده کردم خوب شدم به جرات میتونم بگم که از بین مارکها و برندهای موجود در بازار و داروخانه های کشور این پماد بهترین مارک پماد خارجی است هر کی هم استفاده کنه یک شرط داره اونم اینه که به دقت از تمام دستورات و توصیه های نوشته شده داخل جعبه باید پیروی کنی هر کی بزنه و خوب نشه مشگل از افکار خودشه چون اگه جراحی هم کنه خوب نمیشه ببخشید رک گفتم

 • مرسی درمان
  1401-04-10 19:38

  در پاسخ به سارا:
  با تشکر از دیدگاه خوب و سازنده شما

 • متین
  1401-04-14 17:55

  من از دیروز تمام داروخانه های گنبد کاوس و گشتم نتوستم پماد رینا و گیر بیارم از بس درد کشیدم و جون کندم خسته شدم دکتر هم میری سرشو میندازه پایین میگه باید رعایت کنی اینجا توی شهر کوچکی مثل اینجا اخه خدمات و جراحی هم نیست والله بخدا دیگه خسته شدیم پماد انتی هموریید 10هزار تومانی هم زدم هیچ دردی ازم درمان نکرد شما بگید ما در شهرهای کوچک که امکانات نداریم چه کار بادی بکنیم یک راهی ترو خدا پیش پای ما بگذارید

 • مرسی درمان
  1401-04-14 20:35

  در پاسخ به متین :
  متاسفانه ما توی گنبد کاووس نمایندگی پخش برای مرهم رینای سبز نداریم به محض ثبت سفارش از طریق سایت ظرف مهلت 48ساعت میتوانید تحویل بگیرید و استفاده کنید

 • دهقانی
  1401-04-15 22:57

  من یک سالی میشه بواسیر داخلی دارم ابتدا با خون ریزی همراه بود ورزش کردم و رعایت کردم خوب شدم الان یه 10روزی میشه دوباره عود کرده و شبها از بس درش زیاد میشه پاهام و درد به پهلوهام میزنه تو گوگل سرچ کردم که با سایت شما آشنا شدم یه مقدار هم تب دارم ایا این ها ممکنه علائم ودرد بواسیر باشه به سایر جاهای بدنم میزنه درحال حاضر یبوست ندارم با پماد رینا خوب میشم سفارش بدم

 • مرسی درمان
  1401-04-16 11:11

  در پاسخ به دهقانی :
  تمام این علائمی که نوشتید می تواند از عوارض هموروئید باشد.برای درمان هموروئید شما پماد گیاهی رینای سبز ( پلاس ) کفایت میکند

 • توکلی
  1401-04-18 00:08

  سلام و خسته نباشید ممنون از توضیحات خوب شما در سایت من درد مقعدی دارم هیچ کدام از علائم فیشر یا هموروید ندارم خون ریزی هم ندارم اما به شدت نایحه مقعدم درد میکنه خون ریزی هم نیست. وقتی میشینم یه جا به شدت درد میکنه ناراحتی معده هم ندارم و عادی هستم ورزش هم میکنم بدنسازی ایا پماد رینای سبز برای درمان میتونم ثبت سفارش کنم ممنون میشم اگر راهمنمای بکونیئد

 • مرسی درمان
  1401-04-18 12:02

  در پاسخ به توکلی :
  جناب توکلی اینهای که نوشتید از علامت آبسه مقعدی یا فیستول است درد مقعد بدون هیچ علائم دیگری میتونه نشانه ای از آبسه مقعدی باشد اژ انجا که مشخصه بارز این بیماری بصورت عفونت و چرک است بهتر به پزشک متخصص گوارش و غدد مراجعه کنید پماد رینای سبز برای درمان بواسیر و شقاق است نه برای درمان آبسه مقعدی.

 • moradbaigee
  1401-04-20 23:33

  من سه ماهه که باردار هستم و نمی توانم هر دارو و یا پمادی مصرف کنم از طرفی به شدت از درد هموریید به خودم میپیچم شما نوشتید پماد آنتی همورویید برای زنان باردار این پماد چه فرقی میکنه من یبوست ندارم و تا جاییکه ممکنه سعی میکنم از اینگونه غذاهای یبوست زا دوری کنم از طرفی هم دست خودم نیست خیلی اذیت میشم چون مقعدم به شدت تحریک میشه و میخاره از دارو گیاهی و شیمیایی هم بدم میاد پماد رینای سبز میتونم بخرم استفاده کنم چه کار باید بکنم که دیگه اینجوری نشم خواهشا جواب بدید این سومین کامنت بی جواب من است مدیر محترم سایت چرا تایید نمیکنه چرا جواب نیمده اخه این چه وضعشه ایا پماد رینای سبز در داروخانه ها موجود است.

 • مصطفی ویسی
  1401-04-21 07:28

  من ۲۹ساله و ساکن آب و هوای خشک هستم سمت یزد میشینم خیلی وقته یبوست دارم و برای مریضی که دارم درد و اینجور چیزها دکتر دارو بهم داده که مصرف کنم از زمانی که دارو میخورم یبوست بیشتر شده و خونریزی و سوزش پیدا کردم به نظر شما پماد رینای سبزخوبم میکنه راهنمایی کنی لدفا

 • مرسی درمان
  1401-04-21 19:22

  در پاسخ به مصطفی :
  آب و هوا هم میتواند در شدت و حدت یبوست موثر باشد. مثلا ممکنه مزاج شما در آب و هوای مرطوب بهتر باشد و در اثر قرار گرفتن در مقابل نسیم دریا یا کوهستان عملکرد گوارشی بهتری داشته باشیدو پماد گیاهی رینای سبز برای درمان همورویید است و نه یبوست بریا یبوست از پودر پاپرینا موجود در فروشگاه سایت استفاده کنید

 • ابوذر
  1401-04-22 09:12

  من از پماد گیاهی رینای سبز و داروهای گیاهی رینا استفاده کردم خیلی بهتر شدم و بعد از یک هفته استفاده اثر خودشو گذاشت وقتی پماد به این خوبی دارید چرا در زنجان نمایندگی نمیزنید و یا در سطح جهان معرفی نمیکنید که همه شاید بشناسن و استفاده کنند و تو این پیچ های یه شاهی ایسنتا وقت و هزینه خودشونو تلف نکنن هر کی اومده یه پیچی زده داره ادعای درمان میکنه من از سایت مرسی درمان و پماد شما و خدمات شما استفاده کردم و رضایت دارم امیدارم خدا هم به کارتون خیر وبرکت بده چون از درد بواسیر نجات پیدا کردم و زائده گوشتی که داشتم کلا از بین رفت قربان شما ابوذر عطایی از زنجان ابهر

 • مرسی درمان
  1401-04-22 12:18

  در پاسخ به ابوذر :
  با تشکر از حسن نظر حضرتعالی شما در شهر خودتان می توانید نماینده فروش محصولات گیاهی مرسی درمان باشید

 • محبعلی
  1401-04-24 00:23

  سلام و احترام خدمت تمام دست اندرکاران این سایت کلا فرقی نمکینه که چه بیماری باشه این پماد هموریید شما به دردش میخوره که من هم سفارش بدم موضوعی که هست چند وقت پیش آجر داغ گذاشتم رو ناحیه میکفتن برا درد خوبه حتی از دود عنبر نسا هم استعمال کردم روی مقعد اما فرق زیادی حس نکردم با حمام سیتیز که شما نوشتید تا دوساعت خوبم بعد دوبارع درد شروع میشه خون ریزی کم دارم ولی بیشترش سوزش است لطفا برا من بفرشتید یه دانه خدمتگزار شنا هستم

 • مرسی درمان
  1401-04-24 10:56

  در پاسخ به محبعلی:
  مکانیسم اثر پماد گیاهی رینای سبز برای درمان بیمارهای نشیمنگاهی است لطفا در منزل خودسرانه روش های من درآوردی را روی خودتان تست نکنید از طریق فروشگاه سایت مرسی درمان ثبت سفارش کنید

 • حمید موذن
  1401-04-25 18:43

  عصر بخیر امیدوارم روز خوبی را سپری کرده باشید غرض از مزاحمت بنده داشتم توی اینترنت سرچ میکردم که به سایت شما برخوردم جزئ به جزء این مقاله هم خوندم میخوام بگم که الان من سنگین کار هستم و فیبر و مواد غذایی ملین هم مصرف میکنم اما دچار پرولاپس مقعد شدم در ضمن موقع دفع به شدت احساس سوزش و گزیدگی دارم لطفا بگید با این پماد همورویید رینا سبز خوب میشم راهنمایی کنید 27ساله اهل گرگان

 • مرسی درمان
  1401-04-25 23:46

  در پاسخ به حمید:
  ما درمان خانگی با پماد انتی همورویید رینای سبز را توصیه میکنیم به شرطی که برای مدت حداقل 6ماه از انجام تمرینات سنگین ورزشی خودداری کنید و بطور کامل از مکمل های ورزشی دست ساز امتناع نمایید. تغییر در رژیم غذایی بسیار مفید است چنانچه با این روش ها بهبود پیدا نکردی روش های تهاجمی تر مانند عمل جراحی پرولاپس رکتوم به عنوان آخرین گزینه توصیه میشود

 • سمانه گنجعلی
  1401-04-30 18:11

  خدا قوت و خسته نباشید من مقعدم درد و سوزش داشت رفتم دکتر بهم گفت باباسیل و شقاق داری و باید غذای مقوی بخوری من هر روز عسل میخورم و هر روز دوبار توی تشت اب گرم حمام میشینم اما به محض اینکه میخوام توی خیابون قدم بزنم اونجام به شدت شروعمیکنه به خارش و دردم میکگیره تا جاییکه مجبور میشم زود برگردم خونه و خودمو شستشو بدم دکتر هم گکفت ناز به جراحی نداری پماد انتی همورویئد میزنم خوب نمیشه الان من باید چه کار کنم خسته شدم بخدا

 • مرسی درمان
  1401-04-30 21:04

  در پاسخ به سمانه :
  مصرف بیش از اندازه و طولانی مدت پمادهای شیمیایی موجود در داروخانه ها نه تنها دردی را از شما برطرف نمیکنه بلکه به شدت ضرر دارد و باعث نازک شدن پوست اطراف مقعد و دهانه مقعد میشودو بهترین ضماد گیاهی داخل مقعدی بسته درمانی رینا ی سبز است با پیروی دقیق از دستورات غذایی و رفتاری داخل جعبه مشگل شما انشالله حل خواهد شد

 • نسترن باقری
  1401-04-31 11:01

  سلام روز شما بخیر ممنون از اینکه وقت میزارید و به سوالات ما جواب میدهید من سه سال پیش جراحی کردم الان حدود دو هفته ای میشه که دردم خیلی شدید شده اصلا نمیتونم یه جا بمونم زائده گوشتی بیرون زده دوباره از سمت دیگه مقعد زده بیرون هر چی که هم هست من به شدت رعایت میکنم سبزیجات و غذاهای پرفیبر میخورم خیلی کم پیش میاد یبوست بشم شغلم ارایشگری هست بچه هم شیر نمیدم چون قبلا جواب دادید که همه اطلاعات درست بنویسیم که بهتر راهنمایی کنید یه پمادی چیزی هر چی هست بهم بدید که من راحت بشم دیگه نو جرا جراحی دارم و نه توان مالی یه راهی جلو پای من بذارید خواهشمند است ممنون و تشکر

 • مرسی درمان
  1401-05-01 12:23

  در پاسخ به نسترن :
  در اثر جراحی ناحیه نشیمنگاه به شدت حساس و آسیب پذیر شده است. یکی از دلایل دردناک بودن و عود مجدد این بیماری بخاطر عوارض جراحی است. جراحی یکروش درمانی تهاجمیه که در بعضی بیماران مفیده. به شرطی که رعایت کنند یکی از دلائل بازگشت مجدد هموروئید یا شقاق در شما خود درمانی و هرچی خواری و ایستادن های طوالانی است.

 • مهستی انصاری
  1401-05-01 14:41

  من از این پماد آنتی هموریید رینا ی سبز استفاده کردم علایم درد و سوزش و خارش همون ساعات اولیه از بین میبره توی یک دقیقه اول که میزنی احساس گزیدگی شدید به آدم دست میده که بعدش همه چی آروم میشه و تسکین بالایی داره قدرت جمع کنندگی زایده گوشتی بیرون زدگی و داره حالا مهندسین آزمایشگاه چه چیزی قاطی این کردن خدا می‌دونه ولی دست سازنده اش درد نکنه من استفاده کردم خوب شدم برای یکی از دوستام که ترکیه هستش هم سفارش دادم براش فرستادم .بعد چند وقت که بهش زنگ زدم راضی بود البته در کنارش باید مواظب خوردن و خوابیدن هم باشید ممنون

 • مرسی درمان
  1401-05-01 22:14

  درپاسخ به خانم انصاری:
  با تشکر از حسن نظر حضرتعالی نسبت به خدمات سایت مرسی درمان تمرکز ما روی حصول نتیجه درمانی بیماران است. هدف صرفا فروش پماد نیست.

 • اسفندیار
  1401-05-04 13:45

  من اکثر کشورهای اروپایی رفتم کار من تجارته یکبار هم جراحی لیزر کردم بهترین پماد آنتی هموروییدی که تا الان به دستم رسیده و استفاده کردم تو ایتالیا خریدم جلدش سبز بود تیوپی نمی‌دونم اسمش چی بود تا زدم دو روزه خوبم کرد کاش ده تاشو می‌خریدم به قرآن که نمی‌دونستم اینجوریه پماد رینای سبز و که دیدم چون جلدش سبزه فکر کردم همون پماد ایتالیایی هست خریدم زدم خوب بود راضی کننده است
  اما در برابر پماد ایتالیایی به نظر من چهار ستاره در برابر پنج ستاره است من به پماد رینا چهار ستاره میدم

 • مرسی درمان
  1401-05-04 18:51

  در پاسخ به اسفندیار :
  از اینکه تجربه خودتان را با ما در میان گذاشتید از شما قدردان و سپاسگذاریم …هر سبزی ….ســــبز….نیست

 • از اردبیل
  1401-05-06 16:24

  من بواسیر داشتم خوب شدم اما حدود سه روزیه که متوجه یک تیکه گوشت اضافه روی مقعدم شدم که بعضی وقتها درد میکنه خیلی ترسیدم این موضوع ربطی به یبوست داشته باشه در حالیکه من اصلا یبوست نمیشم و خیلی مواظب هستم خانم هستم 24ساله شغلم هم خانه داری است چند سال پیش همورویید داشتم پماد زدم خوب شدم الان گوشت دهانه مقعد مال چی میتونه باشه حدود 10روزیه اینجور شدم از رینای سبز خوب میشم استفاده کنم ایا

 • مرسی درمان
  1401-05-06 23:23

  در پاسخ به بیمار:

  اینکه دلیل گوشت اضافه مقعد چی میتونه باشه در همین رابطه مقاله علت گوشت اضافه مقعد را مطالعه کنید.یبوست صرفا نمیتونه دلیل این عارضه مقعدی باشد. استفاده از پماد رینای سبز توصیه می شود

 • تروسکه
  1401-05-15 10:25

  وقت بخیر
  پس چرا فیلم استفاده از پماد انتی هموروئید داخل مقعدی نمیزارید چطوری باید استفاده بشه من نمیخوام از اپلیکاتور استفاده کنم مقعدم زخم میکنه شما چی پیشنهاد میدید فیلم شم که نزاشتید

 • مرسی درمان
  1401-05-15 12:32

  در پاسخ به تروسکه
  خانم تروسکه بزودی فیلم استفاده از مرهم موضعی برای داخل مقعد حاضر میشود. و در سایت بارگزاری میگردد. اگر از اپلیکاتور استفاده نمیکنید میتوانید مقداری پماد را به انگشت دست خود بمالید و داخل کانال رکتوم فرو کنید. از طرفی میتوانید مقداری پنبه بهداشتی را به پماد آغشته کرده و داخل مقعد برای نیم ساعت شیاف کنید.

 • سواره از ارومیه
  1401-05-17 11:43

  خانم تروسکه الان مشگل شما فیلم استفاده از پماد انتی همورییده واقعا که ؟ دیگه یک پماد بخوای استفاده کنی نیاز به اموزش داره ؟بجای اینکه در مورد خود مشگل اینجا صحبت کنید چسبیدی به حاشیه اگر از پماد رینای سبز استفاده کردی خوب بود بد بود درمان شدی نشدی کاش در مورد اینها مینوشتی من از پماد رینا سبز هلندی استفاده کردم سوزش و خارش همان روز اول از بین میره اما برای از بین بردن زائده باید دو دوره استفاده کنی چون دور اول در من گوشت اضافه تا 50درصد کم شد

 • مرسی درمان
  1401-05-17 17:24

  در پاسخ به سواره :
  هر کسی نظر و تجربه ای در مورد بیماری خود دارد. فیلم به زودی حاضر میشه و در سایت قرار میگیره از اینکه تجربه خودتان را در سایت مرسی درمان کامنت کردید ازتون سپاسگذاریم

 • ناصر
  1401-05-19 23:32

  سلام خسته نباشیدبنده یه تیکه مثل تیله درداخل مقعددارم که موقع اجابت مزاج درد،سوزش وخونریزی میکنه به دکترمراجعه کردم پمادوشیاف آنتی هموروئیدومترونیدازول تجویزکردن وگفتن هموروئید۲۰kهست الان دردوسوزش دارم وموقع اجابت مزاج خون میادچندقطره بنظر شما ازچه پمادکیاهی مرسی درمان استفاده کنم ممنون ازسایت خوبتون که مارو راهنمایی میکنید

 • مرسی درمان
  1401-05-20 01:51

  در پاسخ به ناصر :
  به نظر میرسه هموروئید شما از نوع سوم باشه زائده گوشتی داخل مقعدی که با سوزش و خونریزی و درد همراه است. مترونیدازول یک آنتی بیوتیک است که برای کاهش علائم عفونت مقعدی تجویز شده. این در مواردی که شما آبسه مقعدی داشته باشید . مداخله دارویی درمانی موثر است. برای شروع درمان تحت نظر مرسی درمان الزاما تمام درمانهای جانبی دیگر را رها کنید و سه هفته ای تحت مراقبت ما باشید. وضعیت گوارش خود را تشریح کنید و با پشتیبانی واتس آپ در تماس باشید تا بهتر بتوانیم کمکتان کنیم

 • من اصلا نمیتونم دسشوری برم مقعدم می سوزه یکبار از تون پماد خریدم با دستورات غذایی که الگو بود پارسال زمستان خیلی بهتر شدم الان دوباره اینجور هستم خوددمو با اب ولرم شستشو میدم و تو لگن میشینم اما یبوست من خوب نمیشه برای درمان راه قطعی چیه ممنون

 • مهناز
  1401-05-31 17:15

  پماد آنتی هموریید به صورت شیاف من استفاده کردم خوب نشدم پانزده هزار تومان هم داروخانه پول دادم بواسیر دارم الان هم درد می‌کنه تو آب گرم هم می‌شینم سبزی و میوه هم میخورم همه اینها شعاره چرا خوب نمیشم
  ما فقیر بیچاره ها که هزینه جراحی نداریم پماد هم می‌زنیم خوب نمیشم چه خاکی رو سرمون کنیم

 • مرسی درمان
  1401-05-31 21:02

  در پاسخ به مهناز :
  هر گردی گردو نیست
  برای شروع درمان از محصولات انتی هموروئید مرسی درمان و مشاوران سایت کمک بگیرد خود درمانی نکنید چون بی نتیجه است.

 • محمد
  1401-06-12 16:04

  سلام خسته نباشید منم چند روزیه ک مقعدم دانه زده نه درد داره نه سوزش نه خون ریزی میخواستم ببینم این به نظر شما چی می‌تونه باشه ممنون

 • کیانوش جودکی
  1401-06-15 19:07

  سلام،ببخشید چرا با این همه تبلیغ که میکنین از این دارو ( رینای سبز) چرا به راحتی تو دسترس نیست و باید کلی زنگ و پیام بزنیم !!! جواب هم نمیدین نه به تماس نه تو واتساپ آخه این چه چجور خدماته …خدا خیرتون بده مثلأ ادعای معزه آسایی دارین !!! معجزه نمیخواد هی به تماس و پیامها جواب بدین

 • مرسی درمان
  1401-06-15 22:51

  در پاسخ به بیمار :
  پشتیبانی واتس آپ همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد در ضمن از طریق فرم مشاوره هم میتوانید رایگان مشاوره شوید چنانچه در اوقات اداری پیام بدهید و سوال هم منطقی باشد حتما به درخواست شما جواب داده می شود.

 • پارسه
  1401-06-16 00:46

  من امروز فهمیدم هموروئید دارم وازمقعدم گوشتهای اضافه زده بیرون شکم درد پهلوها هم دردمیکنه میشه لطفا بگید چ پمادی خوبه ک بزنم وخیلی خجالت میکشم

 • مرسی درمان
  1401-06-16 06:26

  در پاسخ به بیمار:
  دردی که به شکم و پهلوهای شما میزند ناشی از هموروئید داخلی است. اگر مقاله پیش رو را به دقت خوانده باشید. و به درک درستی از پماد آنتی هموروئید داخل مقعدی رسیده باشید خودتان باید بدانید چه کار کنید

 • اصغر سیفی
  1401-06-16 21:59

  من قبلا هموروئید کتومی عمل کردم و کماکان با عوارضش روبرو بودمو به نحوی باهاش زندگی کردم تا الآن که مدتیه که درد و سوزش دارم و موقع اجابت مزاج هم خونریزی و درد و سوزش بیشتر میشه !!! آیا این پماد برای من مناسب هستش ؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 • مرسی درمان
  1401-06-21 21:42

  در پاسخ به اصغر:
  درد و سوزش ناشی از اختلالات گوارشی است البته به دلیل جراحی عضلات ناحیه مقعد به شدت آسیب پذیر و ضعیف شده است و نیاز است که بصورت دائمی از موضع مراقبت کنید برای شروع درمان هم ضماد رینای سبز استفاده کنید و هم پودر پاپرینا جهت رفع یبوست .بعد از اینکه بسته دستت رسید بصورت تلفنی با مشاور در تماس باشید تا نکات مراقبتی لازم به شما یادآوری کند لطفا از خوددرمانی در منزل بپرهیزید و سعی کنید تحت نظر باشید

 • حسام
  1401-06-22 17:04

  سلام من دوبار بواسیر بیرون زده درمان چطوره اول یبوست نداشته باش ومدفوعت سفت نباشه دو زیاد زور نزن وهر موقع فشار روت اومد برو دستشویی و سه بار سنگین برندار که خودم به خاطر همین بیرون زد میگن زیاد زور نزن از تهت درمیره شامل بواسیر هم میشه اما درمان پماد ام جی هر روز دوبار با اپلیکاتور داخل مقعد ،شیاف آنتی همورویید شبی یکی ،کپسول روهمورین یک ساعت قبل ناهار و شام دو تا بخورین واز همه واجب‌تر تشت آب گرم داخل حمام میرفتم داخل تشت مینشستم وشیلنگ دوش از سر دوش باز میکردم داخل تشت میگذاشتم آب گرم تا جایی که تحمل باز میکردم باز سر میشد دوبار گرم باز میکردم به مدت بیست دقیقه روز هر چه بیشتر بهتر چون خون جمع شده در بواسیر به برگشت خون کمک می‌کنه فقط تا جایی که میتونی عمل نکن

 • سرباز وطن
  1401-06-26 18:25

  سلام من تو پیچ شما پی ام دادم کسی جوابگو نبود
  من به شدت یبوست هستم و دکتر رفتم گفت سندروم روده بیقرار داری
  هر چی دوا و قرص هم می خورم خوب نشدم
  کنار مقعدم سوراخی شبیه زخم سرباز ایجاد شده که خیلی دردناکه
  ایا این ضماد بواسیر رای مسئله بیماری من مورد استفاده قرار میگیره
  یا فقط برلی وباسیله جواب بدید

 • مرسی درمان
  1401-06-26 20:49

  در پاسخ به بیمار:
  به نظر میرسه که به زخم شقاق مبتلا شدید که ناشی از یبوست شما است. برای شروع درمان بهتره پکیج اختصاصی را از طریق پشتیبانی واتس آپ 09926843197 ثبت سفارش کنید

 • صبورا
  1401-07-01 11:23

  سلام و عرض روز بخیر :
  ببخشید این پماد رینای سبز برای هموروئید داخلی هم کاربرد داره چون روش نوشته شده برای استعمال خارجی
  از طرفی من در حال حاضر بچه شیر میدهم پماد رینای سبز شما برایم مضر نیست ؟
  الان دو روزه دارم استفاده میکنم
  چون اینجا نوشته شده داخل مقعدی ممنون میشم اگه پاسخ را به ایمیلم بفرستید

 • مرسی درمان
  1401-07-01 14:22

  در پاسخ به صبورا :
  برای استعمال خارجی به معنی اینه که خوراکی نیست برای استعمال ناحیه ابتدایی (داخلی ) مقعد کاربرد دارد هیچ تداخلی در دوران شیردهی ندارد

 • مهناز رحیمی
  1401-07-05 04:57

  سلام و خسته نباشید
  من هفته قبل سفارش دادم 2روزه دستم رسید بروشور داخلش داره که در واقع کامل در مورد بیماری و الگو و عادات زندگی بسته به طبعی که داری راهنمایی میکنه
  الان که 4روزه طبق دستوران عمل میکنم و پماد و میزنم حالم خیلی خوب شده
  ممنون اقای حسینی تلگرام قطعه نمیشد پیام تشکر بفستم
  گفتم اینجا سهمم و ادا کنم
  درود به شماها که زحمت میکش

 • سلام من بیرون زدگی دارم مشکلی باهاش نداشتم تا اینکه شروع به خونریزی کرده الان ۴ روزه که هم قبل و بعد دستشویی خونریزی زیاد دارم این پماد خونریزی را قطع میکند؟

 • مرسی درمان
  1401-07-10 10:08

  در پاسخ به سحر :
  اگر خون ریزی ناشی از پاره گی عضلات مقعد باشد. و یا زخم زائده بیرون زده باشد قطعا با پماد رینا پلاس برطرف و درمان می شود.
  ممکنه خون ریزی از زخم معده یا بخاطر کولیت روده باشد که در اینصورت باید به متخصص گوارش مراجعه کنید و ازمایش بدید

 • عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مشاورین محترم ،عرضم به حضور شما بنده 8سال پیش 1394بدلیل یبوست شدید دچار خونریزی شقاق مقعد شدم و درد شدید در آن ناحیه داشتم و دنبال یه راهکار درست بودم و هر روز در گوگل سرچ میکردم که چه دارویی مناسبه که بتونم استفاده کنم تا این مشکل برطرف شه حتی چند بار مراجعه به دکتر کردم ولی جواب درستی نگرفتم تا اینکه تصمیم گرفتم برنامه غذایی مو تغییر بدم ، بعد از مدتی دوباره بوجود میومد و حالا در ناحیه مقعدم زائده گوشتی خیلی کم به اندازه یک نخود بیرون زدگی داره می‌خوام کاملا خوبه خوب بشه ، اگر پماد رینای سبز بگیرم بیرون زدگی از بین می‌ره یا نه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

 • مرسی درمان
  1401-07-10 16:29

  در پاسخ به بیمار:
  مکانسیم اثر پماد رینای سبز به عنوان یک قوی ترین پماد برای بواسیر خارجی از بین بردن و خشکاندن زائده گوشتی بیرون زده در یک دوره 2الی 3هفته ای است

 • میلاد از شاهرود
  1401-07-14 12:34

  من پارسال از شما پماد آنتی همورویید رینا سبز خریدم استفاده کردم خوب شدم الان وقتی توالت میرم خیلی سوزش داخل مقعدم حس میکنم بیرونش نه زخم هست و نه زایده داره فقط بعضی مواقع خارش داره فقط داخل مقعدم خیلی میسوزه راهنمایی کنید چه کارکنم اینطور نشه

 • مرسی درمان
  1401-07-14 20:02

  در پاسخ به میلاد :
  برای شروع درمان پکیج ممتاز را ثبت سفارش کنید حاوی داروهای گیاهی خوراکی مکمل پماد رینا سبز است که درد سوزش و خارش مقعد را درمان میکند.

 • محمد
  1401-07-20 00:37

  باسلام من ٣ ماه جراحی لیزر همورید انجام دادم.ولی هنوز اون برجستگی و سوزش و دردخفیف رودارم.همورید داخلی درجه ١ بنظرم .میشه رااهنمایی کنین

 • مرسی درمان
  1401-07-22 10:28

  در پاسخ به محمد :
  برای راهنمایی و مشورت لطفا به پزشک خودتان مراجعه کنید

 • باران
  1401-07-28 14:59

  باسلام من خانم 37ساله هستم که تبخال واژینال زدم حتی دور مقعدم هم گرفت با داروهای مختلف تبخال ها خوب شدند ولی درد عجیبی در مقعد احساس میکنم طوری که درد به باسن وپشت ران پا میرسه وزیاد نمیتونم بشینم حتی روی کمرم هم نمیتونم بخوابم انتهای ستون فقراتم درد میگیره
  از داروی آنتی همورویید هم از داخل و خارج مقعد استفاده کردم ولی همچنان درد دارم یکبار هنگام دستشویی خونریزی داشتم
  سوزش وخارش هم دارم
  لطفاً منو راهنمایی کنید که باید چیکار کنم

 • بابک
  1401-08-02 22:55

  باسلام من چندساله هست وقتی میرم دستشویی میشینم مدفوع سخت میاد مقعدم مثل بادکنک میاد بیرون سخت خروج میشه دهنه مقعد تنگ میشه ایادرمانش عمل جراحی هست یانه؟

 • عراقی هستم دانشجوی محقق
  1401-08-03 08:01

  یعنی بعضی ها وضعیت بیماری خودشان را یه جوری توضیح میدن که اگه حکیم ابوعلی سینا هم از قبر بیرون بیاد این متن و توضیحات بعضی ها را بخونه مجددا سکته میزنه
  آقا یا خانم محترم چیزی که نوشتی و توضیح دادی خودت بشین یه بار مرور کن ببین خودت متوجه می شی چه خواستی و چی نوشتی ؟
  درک یک سوال 80درصد جوابه
  ولی به نظر من اینجا بعضی ها انقدر ا.ح.م.ق.انه . سطحی اقدام به طرح سوال میکنند..
  ادمین محترم لطفا سوالهات بیخود و بیجا را اینجا تایید نزن
  بعضی ها میخونند دیوانه میشن

 • شریفی
  1401-08-07 17:22

  سلام من باردارم و چند روز به زایمانم مونده،از ماه سوم بارداری دچار یبوست و درد و سوزش و خارش شدید مقعد شدم،الان کاملا مقعدم زده بیرون و ورم کرده،،شش ماهه دارم تحمل میکنم و از پماد ام جی باریج استفاده میکنم و فایده نداره,الان پماد رینای سبز شما رو سفارش دادم،ایا برای بچه ضرر ندارد من استفاده کنم؟

 • سلام من علی هستم من چند ساله بواسیر دارم بیرون مقعد گوشت اضافه هست اون ورم می‌کنه و درد دارم برای من چی داروی تشخیص میدهید؟

 • محمدی
  1401-08-13 00:25

  سلام .چند روز پیش اسهال خیلی شدیدی داشتم و بعدش متوجه بیرون زدگی به اندازه فندق شدم خونریزی ندارم و موقع دفع هم ناراحتی ندارم .فقط سوزش این بیرون زدگی اذیتم میکنه.چه دارویی پیشنهاد میکنید؟

 • مرسی درمان
  1401-08-13 11:24

  در پاسخ به محمدی:
  برای شروع درمان می توانید پکیج ممتاز درمان زائده گوشتی بیرون زده را از اینجا تهیه کنید

 • سلام من سالهاست که این مشکل رو دارم آیا این پماد برای شقاق من هم مناسبه ؟ درمان میشه ؟ فقط بیرون زدگی دارم درد و سوزش یا خونریزی ندارم . اگر دچار یبوست شدیدی بشم شاید چند قطره خون بیاد

 • حمید
  1401-10-07 12:58

  سلام. ده سالی است که بواسیر دارم. تاکنون دو بار جراحی کرده ام. سال 87 به روش آلتراسونیک که بی فایده بود و سال 90 به روش رابرباند که تا 50% موفق بود اما مدتی است دوباره عود کرده. آیا ناگزیر به جراحی مجدد هستم یا با همین پمادها قابل کنترل خواهد بود؟ در ضمن ترکیبی از خارجی و داخلی دارم.

 • مرسی درمان
  1401-10-10 11:12

  در پاسخ به حمید :
  اگر جراحی بواسیر به درمان شما پاسخگو بود چرا 2 نوبت و به روش های مختلف جراحی کردید؟
  و چرا بعد از نوبت دوم برای نوبت سوم جراحی استخاره میگیرید؟
  هر چقدر دفعات جراحی شما بیشتر باشد درد بیشتری میکشید تا جاییکه هر سه ماه یکبار باید جراحی کنید لطفا مقاله معایب جراحی شقاق یا بواسیر را مطالعه کنید

 • احمد رضا ایروانی فرد
  1401-10-25 09:47

  سلام من از شما می خواهم قیمت داروهای پزشکی را بسیار بسیار پایین بیاورید و حقوق کارمندان خیریه بدون تبعیض با حقوق کارمندان دولتی باشد و تبعیضی در حقوق ها نشود چون مواردی وجود دارند که در این نحوه سیاسی یا نظامی شده اند

 • محمدرضا
  1401-10-25 14:52

  سلام محمدرضا هستم از اصفهان، من۳۵سالمه چندسالی هست که دچار بیماری هموروئید شدم رفتم لیزر کردم ولی متاسفانه باز عود کرده مدتی بود بعداز مدفوع بیرون میزد و با انگشت میرفت داخل ولی جدیدا جوری شده ک بعد از مدفوع زائده گوشتی که برگشت ب داخل داده میشه درد شدیدی دارم جوری که نمیتونم دیگه راه برم و از درد ب خودم می پیچم و تا الان چند روزی از شیافت بعد از دستشویی استفاده میکنم و اروم میشه درد.
  ممنون میشم راهنماییم کنید چکار کنم ک کلا از درد نجات پیدا کنم و خوب بشه؟؟

 • نیما
  1401-11-01 21:23

  من یه هفته ای میشه متوجه شدم که همورئید دارم درد زیادی ندارم خیلی دردش کمه مشکلی تو نشتن هم ندارم فقط یه کوچولو بیرون زده ممنون میشم راهنمایی کنید

 • نصرت
  1401-11-14 04:12

  من هم همورید دارم سوزش ندارد اما گوشت اضافه دارد

 • نظرآبادی
  1401-11-20 06:46

  باسلام و درود من هیچ علائمی مثل خونریزی یبوست شدید سوزش و درد ندارم فقط موقع نشستن روی نشیمنگاه بخصوص روی صندلی احساس یک زائده کوچیک داخلی طرف چپ مقعدم میکنم رفتم دکتر فوق تخصص معاینه شدم گفت طرف چپ مقعدم بواسیر کوچیک ایجاد شده گفت شاید با دارو بتوانی برای یک مدت کوتاهی کنترلش کنی که بزرگ تر و مزمن نشه امادارو درمان قطعی نیست نظر دکتر این بود که تا بزرگتر و مزمن و علائم دار نشده و به خونریزی نیفتاده زودتر عمل لیزر انجام بدم در مطب خودش اما من وقتی فهمیدم فعلان بواسیرم کوچیکه و تازه یک هفته ست که ایجاد شده قبول نکردم که فوری لیزر کنم به همین دلیل اول ترجیح دادم که با دارو امتحان کنم گفتم هیچ علائم خونریزی یا یبوست شدید و سوزش و درد ندارم طبق تشخیص فوق تخصص فعلان فقط یک بواسیر کوچیک داخلی طرف چپ مقعدم ایجاد شده و بیرون زدگی هم ندارم تا اینکه داخل سایت با داروی گیاهی شما آشنا شدم میخوام بدونم تصمیم درستی گرفتم که اول با داروی گیاهی رینای سبز درمان را شروع کنم یا خیر لطفا نظر شما چیه آیا استفاده از پماد یا شیاف رینای سبز برای من موثره تجویز شما برای من چیه لطفا تلفن سفارش را ذکر کنید سپاسگزارم

 • مریم
  1401-12-09 01:15

  سلام اقاب دکتروقت بخیر
  من درناحیه مقعدزخم شده میخواستم برای درمان پمادهمورییدکافیه..ممنونم

 • مجتبی
  1401-12-09 07:43

  سلام من حدود یک سال است به این بیماری گرفتار شدم چندین دکتر مراجعه کردم تشخیص پزشک ترک خوری یا همان شقاق بوده چندی پماد استفاده کردم خونریزی هم ندارم چند روز پیش دوباره به دکتر مراجعه کردم بعد از بازدید گفت شما شقاق داشتی وخوب درمان نشدی والان احتیاج به عمل لیزر داری الان همه اذيت نمی‌کند بعضی وقتها این زائده سوزش دارد لطفا راهنمایی کنید

 • مجتبی
  1401-12-09 07:49

  سلام حدود یک سال است مشکل هموروئید پیدا کردم چندین بار به دکتر مراجه کردم وچندین پماد استفاده کردم تشخیص پزشکان ترک خوردگی یا شقاق بوده خونریزی هم ندارم چند روز پیش به دکتر مراجعه کردم پزشک گفت که این یک ترک خوردگی بوده وخوب درمان نشده والان میبایستی لیزشود لطفا رهنمایی کنید

 • احمد
  1401-12-11 11:59

  سلام خشته نباشی من چند روز پیش چند قطره خون ریزی مقعدی داشتم دکتر رفتم خوب شدم بعد دو هفته یبوست گرفتم و بیرون مقعدم کمی برامدگی داره چه کار کنم

 • احمد
  1401-12-11 12:04

  سلام خسته نباشید من بواسیر درجه 2دارم فقط مقعدم متورم شده چه کار کنم ورم خوب بشه در ضمن من 10سال پیش عمل هموریید لیزری انجام دادم

 • سلام من بچه ۳ ساله دارم هی خودشو میمالوند زمین رفتیم دکتر قرص نوشت ولی اصلا جواب نداد تازه چند روزه فهمیدیم بیرون مقعدش یه کوچولو گوشت اضافی داده ایا این محصولتون برای کودک ما جواب میده ممنون میشم راهنماییم کنین

 • زهرا
  1402-02-22 10:33

  سلام وقتتون به خیر
  من خانمی 26 ساله و متاهل هستم‌ و 6 سال پیش در زمان بارداری به هموروئید و بواسیر مبتلا شدم و بعد از زایمان هم شدتش بیشتر شد. به پزشک های مختلف مراجعه کردم اما فقط یه مدت کوتاه بهبود پیدا میکردم و دوباره روز از نو. الان هم 6 سال است که با این دردو عذاب دست و پنجه نرم میکنم
  بواسیر من به صورت زائده گوشتی و درد و سوزش و خونریزی که خیلی آزار دهنده شده. ازتون خواهش میکنم در درمان این بیماری به من کمک کنید ممنون میشم

 • سلام من تقریبا 8 یا 9 ماهیی میشه تو مقعدم احساس سوزش و درد می کنم بطوری که دسشویی هم میرم برای دفع مدفوعم خیلی درد دارم بعضی وقتا هم رو مدفوعم خون میبینم هیچ گوشت اضافه که بیرون زده باشع ندارم آیا این شقاقه یا همورئید بااین پمادی که شما توصیه میکنید خوب میشم

 • فاطمه ن
  1402-02-22 18:05

  هرچقد پماد میزنم خوب نمیشم درد و سوزش شدید تو مقعدم احساس میکنم یبوست هم دارم گوشت بیرون زده ندارم لطفا بگید چیکار کنم هم یبوستم خوب شه هم درد و سوزش خیلی عذاب میکشم

 • مرسی درمان
  1402-02-22 20:29

  در پاسخ به فاطمه :
  کافی بود به مطالب نوشته شده در مقاله یه مقدار توجه میکردید مخصوصا پاراگراف آخر دقیقا برای وضعیت شما نوشته شده است.
  موفق باشید.

 • مرسی درمان
  1402-02-22 20:37

  در پاسخ به زهرا :
  برای درمان بواسیر در دوران بارداری پک مخصوص خانم های باردار توصیه می شود. برای درمان وضعیت بیماری شما که کهنه و بدخیم شده کار از راهنمایی و ارشاد خانگی گذشته. از مصرف خودسرانه داروها و تست کردن روش های بدون منبع خانگی دست بکشید و وضعیت خودتان را به پشتیبانی تلگرام 09926843197 بفرستید تا هر چه زودتر درمان شما شروع شود.

 • نرگس محمدی
  1402-02-27 01:30

  من گوشت اضافه مقعدی دارم ولی نه درد دارم نه خونریزی نزدیک به ۴ ساله فک کنم هست و چون ظاهر زشتی داره میخوام درمانش کنم

 • فاطیما گنجی
  1402-03-19 08:21

  من الان سه چهار ساله هموروئید دارم ولی الان ده روزه که درد دارم و خونریزی و یبوست رفتم دکتر گفت که شقاق دارم و برام یسری داروی روان کننده و پماد آنتی هموروئد تجویز کرد سه چهار روزه دارم استفاده میگنم بعلاوه یسری مراعات ها ولی خیلی اذیت میشم و درد و خونریزی دارم همچنان هرچه از این داروها و پماد شیمیای میزنم بدتر میشم لطفا بگید چه کار کنم ممنون از نمطالب خوب و سایت خوب شما

 • فاطمه
  1402-04-30 12:24

  سلام وقت بخیر من بیرون زدگی ناحیه مقعد دارم آندو کلونوسکوپی هم انجام دادم دکتر گفت ورم معدس دارو کلی نوشت ک هیچکدومو نخوردم و دکتر دیگ ک رفتم برام ازمایش نوشت و گفت فقط ورزش کن و برنامه غذاییت از غذاهای فیبر دار و ملین استفاده کن و چند قرص نوشت ک مصرفشو از همون هفته اول قطع کردم بشدت یبوست شدم حالا عمل جراحی داشتم و در اثر بیهوشی ی یبوست وحشتناک گرفتم ک تاحالا تجربشو نداشتم خونریزی و سوزش و درد شدید هنگام دفع واقعا دنبال راهیم ک برطرف شه و دیگ این دردو تحمل نکنم از ترسم هیچی نمیخورم جونم رفته لطفا راهنماییم کنید خدا خیرتون بده ممنونم

 • حسینی
  1402-05-13 00:32

  باسلام
  کنار این همه تعریف و تمجید از این دارو کاش در پکیج یه اپلیکاتور هم قرار میدادید تا بتونیم استفاده کنیم و نتیجه تاثیر دارو رو و خودمون ببینیم

 • شهلا از مشهد
  1402-05-16 13:33

  با سلام. مجرد هستم و هیچ گونه رابطه ای نداشته ام. منتها کارم طوری هست که ساعتها نشسته و یا ایستاده ام… از نظر روحی همیشه استرس انجام کارهایم را دارم چون سرم خیلی شلوغ است. کم خواب هستم. تا کنون دوبار دچار فقر شدید اهن شده ام که تحت درمان وریدی بودم. اما این مشکل فعلی از نظر درد و سوزش مشکلی ندارم تنها بیرون زدگی اعصابم را بهم میریزد و دنبال درمان آن هستم از عمل جراحی و لیزر بسیار میترسم و قادر به انجامش نیستم. از راهنمایی شما سپاسگزارم

 • کتی عیدی از رامسر
  1402-05-26 03:36

  باسلام با مراجعه به پزشک و علائمی که داشتم مطمن شدم سندروم روده تحریک پذیر دارم .غلظت مدفوع من طبیعیه اما حرکتشو داخل روده تا به مقعد برسه حس می کنم موقع خروج به سختی دفع میشه کلونوسکوپی انجام دادم گفتن مشکلی نیست.کیست آندومتریاز دارم که باعث التهاب بیشتر شده زائده گوشتی کوچیک بود اما الان خیلی بزرگ شده اندازه هسته خرما .دفع مرتب روزانه دارم رنگ مدفوع و غلظت تقریبا طبیعیه .انگار حرکت روده هام ضعیف باید غذاو خوراکی زیاد بخورم که دفع عمومی داشته باشم
  من قبلن از پماد رینای سبز استفاده کردم خیلی خوب و عالی بود تا اینکه یه سالی بهش اهمیت ندادم اینجوری شدم

 • نعمت اله.از یزد
  1402-06-03 20:08

  وقت بخیر
  حدود 6 سال پیش شاید هم بیشتر موقع اجابت مزاج یبوست که داشتم درد میکشیدم و بعد سه یا چهار روز خوب میشدم رفته به رفته سوزش زیاد شد و بعد خومریزی هم اضافه شد تا چند ماه پیش که دیگه درد طولانی شده بود و تکراری و خوب هم نمیشدم بعد از کش وقوس های فراوان ناگزیر بخاطر اینکه مجبور شدم حدود یک ماه پیش بخاطری مشکلی که دارم برم پیش متخصص جراح داخلی… پس از معاینه گفتند که زخم فیشر دارم. درحالی که خودم فکر میکردم بواسیر هست.دکتر گفت آب کافی و غذای ملین بخورم تا یبوست نگیرم (در صورتی که غذای ملین هم که میخورم باز بعلت دیر رفتن به اجابت مزاج مجدد دچار یبوست میشم) برای همین پودر ملین تجویز کرد و گفت تا دو ماه مصرف کنم. تاحدودی بهتر شدم ولی همچنان انگار داخل یه زخمی یا برجستگی هست که موقع اجابت مزاج انگار سوزن میزنند و میسوزه ولی بعدش سوزش نداره. زائده گوشتی هم به اندازه یک دانه عدس بیرون زده ولی از داخل احساس میکنم بزرگتره. همین زائده گوشتی هم چون تو مسیر اجابت مزاج هست باعث در و سوزش میشه.
  در حال حاضر اندکی سوزش دارم و البته موقع رابطه جنسی این سوزش بیشتر میشه بخاطر تغییر حالت در محل معقد
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  از طریق یکی از دوستان با سایت شما آشنا شدم حالا نمیدونم بایستی پماد رینای سبز سفارش بدم یا پک ممتاز خارجی یا چیز دیگری؟
  و اینکه آیا پک ممتاز دارای پماد قوی رینای سبز ⭐ هست یا خیر؟

 • لیلا
  1402-06-03 21:36

  سلام . خسته نباشید
  من حدود پنج روز هست که از ناحیه مقعد درد دارم و سوزش … دستشویی که میرم واقعا درد و سوزش بی اندازه دارم و اصلا نمیتونم راه برم و از شدت درد تنگی نفس میگیرم ..

  مقدار کمی هم بیرون زدی دارم .. نمیدونم این پماد به درد من میخوره یا نه .. لطفا راهنمایی کنید .

 • مهدی
  1402-06-11 00:16

  ببینید دوستان پماد خوبه ولی درمان خونگی نه من عموم خدا بیامرز فکر میکرد هموروئید داره که بعدا فهمیدیم سرطان روده داره با هفتصد الی هشتصد هزار تومان پول ویزیت و کلونسکوپی همه چی مشخص میشه واسه بعضیا با معاینه
  ولی حتما برید دکتر تا معاینه کنه
  عموم رفته بود دکتر عمومی طرفم هیچی نفهمیدش الان دو ساله زیر خاکه جوونم بود
  لطفا واسه خودتونم شده خسیس بازی در نیارید که بعدا کلی پول خرج کنید
  ما کلی خرج کردیم ولی دیر فهمیدیم

 • زهرا .
  1402-08-15 21:53

  سلام.من از بچگی تا الان مواقع زیادی شده که یبوست داشتم و ناحیه مقعدم درد می‌گرفته تا حدی که نشستن برام سخت میشد و بعد ازچند روز خودش خوب میشد.الان ۳۶ سالم هست و گاهی یبوست دارم گاهی هم اسهال .مثلا ممکنه وقتی مسافرت بریم یا بیرون از شهر من یهو اسهال میگیرم یا وقتی از چیزی نگران هستم و دلشوره دارم دائم اسهال می گیرم و میرم دستشویی.
  به هر حال… در مواقع عادی هر صبح اجابت مزاج دارم.الان حدودا یک ماه هست اجابت مزاج همراه با درد شدید هست انگار دارن تیغ میندازن ،همچین به خودم میپیچم و بالا و پایین میشم تا دفع کنم.انگار دارن چنگ میندازن .تمام این گوشت های اطراف مقدم هم درد میکنه. بیشتر وقت ها هم میل به خوردن شیرینی دارم.مدتی هم هست شروع کردم به پیاده روی. قبلا که یبوست داشتم و مقدم زخم میشد کمی خونریزی داشتم ولی الان نه. فقط موقع دستشویی کردن درد شدید دارم مثل اینکه از داخل یه شمشیر کج میشینه به دل و رودم. دکتر هم بهم یه پماد برای بواسیر داد تاثیری نداشت. البته وقتی دیدم تاثیر نداره دیگه استفاده نکردم. سفید هست

 • حسن پورزارعیان
  1402-08-17 14:38

  با سلام چند روزی است که اطراف مقعد من کمی ورم کرده درد و خونریزی ندارد می خواستم راهنمایی کنید

 • دادور از قم
  1402-12-09 06:21

  من چند سال پیش بخاطر درد هموروئید عمل کردم تقریبا تمام نمونه پمادهای خارجی و داخلی استفاده کردم ترکیب پماد رینا و پماد قهوه ای و داروی بیسنل معجزه افرین است راضی کننده و عمل کننده واقعی به نظر من برای داخل وبیرون مقهد از پماد هموروئید رینا سبز استفاده کنید جوابگوه

 • سارا
  1402-12-20 01:30

  سلام .ببخشید این پماد برای درمان چه بیماری مقعدی خوبه؟فقط تاثیرگذاریش روی بواسیر هست؟

 • سارا
  1402-12-20 11:48

  سلام. شماره تلفن جهت خرید رینای سبز لطف میکنید بزارید

 • در پاسخ به سارا :
  سارا جان عزیز دلم پماد رینای سبز یک پماد آنتی هموروئید خارجی و قدرتمند و فوق العاده تاثیر گذار برای مهار و درمان هر گونه سوزش، خارش، درد، خونریزی و زائده گوشتی ناشی از هموروئید و فیشر کاربرد دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.