7علت بواسیر در زنان مردان و دختر مجرد چیست؟

علت بواسیر در زنان و مردان و دختران جوان یبوست و کم تحرکی و اضافه وزن است

در مقایسه با مردان علت بواسیر در زنان ناشی از ساختار متفاوت فیزیولوژی بدن و شرایط جسمی خاصی که دارند مانند تجربه بارداری، زایمان، اضافه وزن و چاقی، ویارهای دوران بارداری که منجر به هرچی خواری می شود. و همچنین تن دادن به رژیم های کاهش وزن خودسرانه است. در این بین سکس آنال ( رابطه جنسی از پشت) از مهم ترین علت بواسیر در زنان و بعضی از مردان است.

مطالب این سایت جهت بالابردن اطلاعات عمومی بیماران می باشد. و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک دانست

اگر با علت و منشاء بیماری بواسیر آشنا شوید؛ پیشگیری و درمان آن راحت و کم هزینه می شود. به همین دلیل ما در این مقاله به بررسی دلایل و علت بواسیر در زنان چیست ، چگونگی و علت بواسیر در مردان و همچنین علت بواسیر در دختر مجرد می پردازیم.

مهمترین علت  به وجود آمدن بواسیر در زنان و منشاء آنرا به شما آموزش می دهیم. همچنین در انتها راه کار قطعی و کم هزینه درمان خانگی بواسیر  در طب سنتی و کلاسیک پیش پای شما میگذاریم. مرسی درمان تلاش می کند.  تمام حقایق این بیماری آنطور که هست برای شما شفاف سازی کند. و امیدوار هستیم مانند بعضی سایتها بخاطر منفعت طلبی و حرص و آز  مجبور به تحریف حقیقت نشویم.

اگر شما مبتلا به علائم بواسیر هستید. و نمی دانید چگونه و از چه راهی درمان خود را شروع کنید. خواندن ادامه این مقاله چشم انداز روشنی برای شما ایجاد می کند.

راهکارهای گفته شده به شکل چند نکته کوتاه، اما بسیار کاربردی در راستای اینکه چه چیزهای باعث بواسیر می شود. و افراد را از سنین و جنسیت های مختلف مانند زنان، مردان و دختر مجرد را درگیر خود میکند. در اختیار شما قرار می دهیم.

همچنین در مورد علائم بواسیر داخلی در زنان و مردان و راه کار درمان بیماری بواسیر در زنان با شما صحبت خواهیم کرد. فیلم عمل بواسیر در زنان را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. عمل جراحی که 20دقیقه طول میکشد. اما تا 60روز آثار و علائم خونین جراحی، به شدت بیمار را شکنجه میدهد.

علت بواسیر در زنان با فیلم عمل جراحی

مدت زمان ویدئو : 2M:46S

حجم ویدئو :10MB

 

علت هموروئید در زنان و یا علت بواسیر در مردان هر چه که باشد. با درمانهای دارویی و مرهم های گیاهیِ قدرتمندِ عرضه شده در فروشگاه مرسی درمان قابل پیشگیری و درمان است.

در معدود مواردی بعلت کهولت سن و یا بی توجهی بیش از حد، باعث پیشرفت و بدخیم شدن این بیماری ها شده، و ممکنه درمانهای دارویی و خانگی هموروئید پاسخ مثبت ندهد. و نیاز به یک روش تهاجمی تر مانند بیهوشی و اطاق عمل یا انواع دیگر جراحی باشد.

توجه : فیلم عمل بواسیر در زنان و مردان حاوی صحنه های دلخراشی است. که ممکنه برای هر کسی خوشایند نباشد. اما واقعیت است و باید دید.

سوالی که بعد از پایان فیلم لیزر بواسیر زنان از خودتان باید بکنید این است که:

 • به راستی دوران نقاهت بعد از این عمل های جراحی طاقت فرسا چند روز است؟
 • واقعا  قراره بیمار بعد از عمل جراحی بتونه بره سر کارش و فعالیت فیزیکی عادی داشته باشد؟
 • بعد از عمل بیمار میتونه به صورت طبیعی غذا بخوره یا عمل دفع انجام بده ؟
 • قضاوت با شما

مهمترین علت باباسیل در زنان و مردان چیست ؟

 

بررسی علت هموروئید مردان و زنان

در این جدول فاکتورهای مهم و اثر گذاری که، به عنوان مهمترین علت بواسیر در مردان است. را به صورت کامل و به اختصار با شما عزیزان در میان می گذاریم. اینکه علت بواسیر در زنان چیست ؟ پاسخ به این سوال در جدول زیر آورده شده است.

طی تحقیقات صورت گرفته توسط مجله علمی تحقیقاتی مرسی درمان، از هر 6 بزرگسال، حدود 4یا 5نفر در طول زندگی خود، یکبار مبتلا به یکی از علائم بواسیر و شقاق می شوند. اگه زیاد اغراق نشه اختلال گوارشی مانند یبوست، عامل اصلی درد  و سوزش مقعد است.

در خانمها به دلیل ساختار متفاوت فیزیولوژی بدن، و شرایط جسمی خاصی که دارند. مانند تجربه بارداری، دوران سخت زایمان، افسردگی های بعد از زایمان، داشتن ویار های دوران بارداری که خانم ها را مجبور به هر چی خواری می کند. همچنین تغییرات هورمونی و عادات ماهیانه که در زنان شایع است. می تواند مهم ترین دلیل بواسیر در زنان باشد. و به تمام دلایل فوق بیماری هموروئید در زنان از مردان شایع تر است.

البته این توضیحات به این معنی نیست که کودکان، جوانان و یا نوجوانان مبتلا به بیمارهای مقعدی نمی‌شوند. هر کسی در هر رنج سنی یکی از آثار و عوارض درج شده در جدول زیر داشته باشد. بدون شک این بیماری را  تجربه می کند.

هر چند ژنتیک و وراثت در ابتلا به هر بیماری می تواند اجتناب ناپذیر باشد. به طور کلی بواسیر داخلی و شقاق علت خارش مقعدی بزرگسالان است.

جدول علت بواسیر در زنان و مردان

در جدول زیر علت و منشاء بیماری بواسیر در زنان و مردان گردآوری شده است. ما معتقدیم که بعد از آشنایی با علت و منشاء بیماری ها راحت تر می توانیم به مداوای بیماران خود بپردازیم در همین راستا توجه شما را به روش های کاربردی درمان خانگی بواسیر در زنان جلب می کنیم.

 

 ⭐علت بواسیر در زنان
 علت بواسیر در مردان
چاقی و اضافه وزن  یبوست و اسهال
زایمان طبیعی  مواد و داروی مخدر
 یبوست بعد از سزازرین
 داروهای روان گردان
 رژیم های لاغری⭐ ایستادن های طولانی
 عمل وای پس معده
ورزش سنگین⚡
 یبوست بعد از زایمان
 جابجای اجسام سنگین
 ویار بارداری⭐
 نشستن های طولانی
 مصرف مکرر ملین ها
غلظت خون بالا
 اسهال مکرر
سیگار و قلیان⚡
 سکس مقعدی 💥
رانندگی طولانی
 استرس و اضطراب
استرس و اضطراب
 نشستن های طولانی
دیابت و فشار خون
 لباس زیر تنگ
 بی تحرکی🔟

علت بواسیر در دختر مجرد و نوجوانان

 

بررسی دلیل بوجود آمدن هموروئید در دختران و نوجوانان باکره

به راستی در یک دختر مجرد یا در نوجوانان در سن و با هر جنسیتی چه چیزهای باعث بواسیر می شود ؟

همچنانکه در بالا علت بواسیر در زنان را توضیح دادیم در این بخش توجه شما را به پاسخ سوالات پرتکرار بیماران خود جلب می کنیم.

 • علت درد و سوزش بواسیر
 • علت درد بواسیر در شب
 • علت خارش بواسیر
 • علت درد بواسیر چیست
 • علت بواسیر در دختر مجرد ویا مردان و زنان چیست….
 • علت درد مقعدی در زنان 

در این قسمت باید اعتراف کنیم که بواسیر از آن بیماری های رنج آور و دردناک است. که باعث سلب آرامش و آسایش و مختل شدن کار و زندگی و درس و مدرسه افراد مبتلا می گردد.

متاسفانه چیزی که بین مردم کشورمان این سالها خیلی رواج پیدا کرده این است که کمتر به زبان و درد بدن توجهی می کنند. و تا درد به استخوان مردم نرسد و وضعیت بدخیمی پیدا نکنند. هیچ گاه برای درمان اقدام نمی کنند.

بی اهمیت دانستن این موضوع باعث دردسر و پیشرفت این بیماری در آینده می شود. در صورتیکه که خبر خوش این است که بیش از 75% بیماری های هموروئید و شقاق و علائم بواسیر با درمان های خانگی قابل پیشگیری و معالجه است.

درصد اندکی از بیماران بعلت بی توجهی و پیشرفت گسترده بیماری، ممکنه به درمانهای دارویی پاسخ مثبت نداده. و احتیاج به روش های تهاجمی تر مانند جراحی و یا اطاق عمل باشد.

مهم ترین علت بواسیر در دختر مجرد؟

 

سکس مقعدی و یبوست علت هموروئید دختران مجرد به هموروئید یا علت هموروئید در دختران باکره

 

 • یبوست و زور زدن بیش از حد هنگام دفع
 • اسهال مکرر و طولانی بعلت عفونت گوارشی یا استرس
 • سندروم روده بیقرار
 • سکس مقعد ی پرخاشگرانه یا از روی کنجکاوی و لذت طلبی
 • افسردگی و استرس و اضطراب و اختلال روانی
 • وراثت و ژنتیک
 • بی تحرکی و حس و حال فعالیت فیزیکی نداشتن

مهم ترین علت بواسیر در نوجوانان پسر؟

 • وراثت
 • داشتن یبوست ژنتیکی
 • یبوست و اسهال های طولانی
 • نشستن های طولانی هنگام مطالعه
 • استرس و بی قراری برای پشت کنکوری ها
 • داشتن بیماری زمینه ای
 • استعمال دخانیات
 • شرم و ترس از مطرح کردن بیماری

سایر علت بیماری هموروئید  یا علت ابتلا به هموروئید

ممکنه علت درد بواسیر در افراد مختلف و در سنین و جنسیت های مختلف با همدیگه متفاوت باشد.

علت بواسیر در دختر مجرد یا یک زن متاهل، و یا مردان  و نوجوانان ،چیزی نیست که امروزه برای ما ناشناخته باشد.

علت بیماری بواسیر هر چه که باشد مهم است شناسایی شود. اما در اکثر موارد تشخیص این علتها به تنهایی از عهده بیمار خارج است. و توصیه ما اینه که خودسرانه ادقام به تشخیص و خوددرمانی در منزل نکنید.

و سعی کنید هنگام اقدام درمانی حتما از مشاوران و ارائه دهندگان مراقبتهای بهداشتی در سایت مرسی درمان و یا سایر مراکز تشخیص درمانی معتبر کمک بگیرید. این نکته کمک زیادی در تسریع بهبودی شما  می کند.

اگر شما یک دختر مجرد یا پسر نوجوان هستید و مبتلا به یکی از انواع هموروئید و شقاق هستید. بدون شرم و واهمه موضوع را با بزرگسالان خود در میان بگذارید. و از پنهان کاری و اهمال کاری شدیدا امتناع کنید.

 • اگر بنا به هر دلیلی بعلت سکس مقعدی کنجکاوانه یا سکس پرخاشگرانه، مبتلا به زخم و سوزش مقعدی هستید.
 • و یا دچار خون ریزی و زائده گوشتی بیرون زدگی شده اید.
 • حتما برای مشاوره رایگان با کارشناسان مجله سلامتی مرسی درمان فرم مشاوره را از پایان همین مقاله و از اینجا تکمیل کرده و ارسال کنید.
 • ما می توانیم به صورت سکرت و محرمانه شما را تحت درمان با تخفیف قابل ملاحظه قرار دهیم. امیدواریم تا اینجا به جواب سوال علت بواسیر در زنان چیست ؟ یا در مردان و دختران مجرد رسیده باشید.

درمان بواسیر با  شیاف آنتی هموروئید  یک روش چندش آور و حال بهم زن حتما بخوانید.

جمع بندی مطالب

 

بواسیر و راه حل درمانی آن در خانمها

همچنانکه میدانیم زنان در برابر این بیماری نسبت به مردان آسیب پذیر تر هستند. و تقریبا یک و نیم برابر بیشتر از مردان به علائم و نشانه های هموروئید و شقاق مقعد مبتلا می شوند.

لازمه با علائم  بواسیر در زنان و مردان بیشتر آشنا شوید. و چیزی که ممکنه بیش از همه خانمها را آزار دهد، گوشت اضافه مقعدی است. سوال اصلی اینجاست چطوری برای درمان و تسکین بیماری خود اقدام کنیم:

تصور بیشتر مردم از درمان تزریق آمپول، سرم و یا اطاق عمل و بستری در بیمارستان است. یعنی اگر در بسته درمانی بیماری آمپول و سرم و یا بستری وجود نداشته باشد. تصور بر این است که یا اصلا درمان نمیشود و یا پزشک معالج وی…..

این تفکر کهنه و قدیمی که به صورت یک رسم و سنت از قدیمی ها به نسل جدید هم رسیده باید منسوخ شود.

برای رسیدن به درمان پایدار در بعضی از بیماری ها ما نیاز به زمان بیشتری داریم . فاکتورهای مهمی باید دست به دست هم بدهند تا بهبودی و سلامتی قطعی در افراد اتفاق بیفتد. بخش مهمی این فاکتور ها که نقش زیادی در درمان ناراحتی های مقعدی دارد و رعایت آنها برای همه اجباری است:

 • اصلاح الگوی غذایی
 • اصلاح سبک و شیوه زندگی
 • مصرف داروها و پمادهای گیاهی قدرتمند
 • در معدود مواردی اگر سن بیمار بیشتر از 55سال باشد و درمانهای دارویی پاسخ ندهد از یک روش تهاجمی تر مانند درمان با جراحی اقدام میکنند. که زیاد هم  ضرورت ندارد.

امیدواریم به جواب سوال اصلی که علت بواسیر در زنان چیست رسیده باشید. اگر شما علت بواسیر در مردان و یا زنان و دختران مجرد را چیزهایی دیگری میدانید. حتما در بخش کامنت ها در پایین همین صفحه تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

منبع: saudigerman.com

22 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • رقیه شاه گلی
  1401-09-21 10:01

  سلام عزیزم خسته نباشی
  من 6ماه پیش جراحی لیزر کردم 20روزی درد امان مو برید ه بود تا اینکه چند روز قبل دقیقا از جای لیزر یه تیکه گوشت اضافه زده بیرون و بعد از این که دسشوری میکنم خیلی میسوزه لطفا به من بگید برای این درد از توی فرشوگاه کدام محوصل ثبت سفازش بدم چن روزه میاد من تبریز م

 • عایشه
  1402-01-14 07:23

  ۲ روز میشود که هنگام مدفوع خون کم از مقعد ام خارج میشود برای درمان آن چی باید کرد

 • مرسی درمان
  1402-01-14 08:10

  در پاسخ به عایشه :
  اجازه بدهید چند روزی دیگر این وضعیت شما ادامه پیدا کند اصلا نگران خون ریزی هموروئید نباشید برای اطلاعات بیشتر مقاله بواسیر خونی چیست را مطالعه کنید.بعد از یک هفته خون ریزی قطع نشد با پشتیبانی واتس آپ برای شروع درمان تماس بگیرید09926843196

 • افسانه
  1402-01-19 15:46

  سلام خسته نباشید من در قسمت مقعد گوشت اضافه بیرون زده دارم خونریزی ندارم برای درمانش باید چیکار کنم

 • مرسی درمان
  1402-01-19 17:46

  در پاسخ به افسانه :
  بیمار عزیز به شما توصیه می کنیم که در این زمینه مقاله درمان قطعی و خانگی گوشت اضافه مقعد را مطالعه کنید

 • سلام وقت بخیر خانمی۵۳ساله هستم و گوشت اضافه در خارج مقعد دارم گاهی اوقات شب با درد زیاد مقعد بیدار میشم و چند سالی هست که یبوست دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

 • مرسی درمان
  1402-01-22 16:25

  در پاسخ به مهری:
  خانم 53ساله خودتان ماشالله یک حکیم تمام عیار هستید با توجه به وضعیت سن و سالی که دارید.
  درد در ناحیه مقعد ممکنه ناشی از تجمع چرک و عفونت در پوست اطراف مقعد باشد. البته اگر توده خارجی هموروئید هم دچار التهاب شود با درد زیادی همراه است.
  شما علاوه بر داروهای موضعی باید از داروهای داخلی هم استفاده کنید. وارد فروشگاه سایت شوید و پکیج درمان زائده گوشتی بیرون زده را ثبت سفارش کنید.

 • فاطمه
  1402-02-09 02:52

  سلام خانمی ۳۰ ساله هستم الان نزدیک چند ماهه دچار سوزش مقعدی هستم بعد ازدفع وخونریزی هم دارم کمی احساس ضایعه گوشتی روتازگی دارم

 • مرسی درمان
  1402-02-09 09:53

  در پاسخ به فاطمه :
  فاطمه عزیزم تو این سن و سال اخه چه سوزش مقعدی گرفتید؟! خون ریزی اگر مربوط به هموروئید یا زخم شقاق باشه اصلا واهمه و استرس نداشته باشید. برای درمان سوزش مقعدی و اینکه علت سوزش مقعدی چیست؟ لطفا مقاله مرتبط را بخوانید

 • درد شدید ناحیه مقعد خصوصا قسمتی که زائده گوشتی بیرون زده سوزش و خارش بعضی وقتها احساس میکنم رودهام کاملا تخلیه نشده شیاف آنتی هموروئید مصرف میکنم چند روز خوب میشه بعد دوباره شروع میشه
  چند تا دکتر جراح در شهرستان ما هستن که همشون آقا هستن متاسفانه نمیشه بهشون مراجعه کرد لطفا پیام بدهید با پیام راحتر هستم ممنون

 • سلام وقت بخیر
  دخترم ،یه مدت زیاد یبوست داشتم .گوشت اضافه در اوردع و هنگام دفع به راحتی نمی تونم تخلیه کنم باید چکار کنم.قبلا چند بار درد و خارش داشتم.ممنون میشم کمکم کنید

 • مرسی درمان
  1402-02-21 09:21

  در پاسخ به کتی:
  یبوست مداوم باعث فشار وارد کردن به رگ های کانال رکتوم شده و همین موضوع باعث ایجاد توده خارجی هموروئید شده است. برایصابون آنتی باکتریال برای بهداشت مقهد استفاده کنید. الگوی غذایی خود را تغییر دهید. در صورت رفع حاجت از انما کمک بگیرید. برای درمان گوشت اضافه از پکیج ممتاز استفاده کنید یا به پشتیبانی تلگرام09926843196 پیام بگذارید.

 • مسیح.ازلردگان
  1402-02-26 02:33

  سلام و خسته نباشید . من یک ماه هست زایمان کردم(سزارین). یک ماه پیش به دلیل یبوست شقاق یا پارگی مقعدی عود کرد و تبدیل به لخته خونی جلوی حلقه مقعدم شده بود که هنگام دفع مدفوع درد شدیدی داشتم و خون ریزی میشد البته خون کم. بعدشم که سوزش شدید. بعد زایمان هم یکم رژیم غذایی را رعایت نکردم دچار یبوست شدم و باز این شقاق یا پارگی مقعدم عود کرد و همان اذیت هارو داره.طوری که اسپاسم‌ میکنه و هنگام دفع مدفوع خیلی درد دارم. بواسیر خارجی هم دارم که اون زیاد اذیت نمیکنه.فقط خواهش که زودتر رسیدگی کنید که اذیت زیاد میشم.

 • فاطمه
  1402-05-03 02:09

  سلام وقتتون بخیر توروخدا کمکم کنید امروز متوجه شدم ناحیه مقعدم باد کرده یخورده
  تا الان اینجور نبودم ولی این چندوقت درگیر ویروس جدید بودم و اسهال مکرر داشتم امروز متوجه این موضوع شدم کمی سوزش هم دارم میشه کمکم کنید راه حل بدید تا از نگرانی دربیام ممنون

 • من چند روز پیش عمل تومور استخونی تو پام داشتم و خیلی استرس داشتم امروز ک رفتم دیدم باباسیل خارج مقعد برام در اومده الانم نمیدونم چ کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.