درمـان همـوروئیـد بـدون نـیـاز بـه عمـل جراحـی|یـک روش کـاربـردی وِیـژه

241 دیدگاه

   هموروئید (بواسیر ) بیماری ،که همه ازگفتن  آن شرم دارند ،اینجا تمرکز اصلی سخنان ما روی “درمان هموروئید بدون عمل جراحی” است دربعضی از افراد ترس از مطرح کردن این بیماری در میان خانواده وجود دارد،شاید فکر کنید با یک مصیبت غیر قابل درمان   مواجه شده اید. شاید ترس از قضاوت داشته باشید .نگران نباشید اصلا اینطور نیست .

عکس بواسیر،درمان بواسیردراکثراوقات:هموروئید به راحتی در منزل و بدون نیاز به هر گونه بستری شدن درمان  میشود .یادمه بچه که بودم دستم شکست ، مادرم خیلی ترسیده بود بلافاصله منو به بیمارستان اعزام کردند، و از آنجا هم روانه یک کلینیک تخصصی ، مادرم از سر وسواس تا انتهای شب منو به چند تا دکتر نشون داد !!پزشکها هم هر کدام به یک روشی دست منو بستند .اخرش هم دستم !!!میدونید دست من کج شد دیگه اون دست سابق نشد .

کسانی که از درد بواسیر به خود می پیچند، افرادی هستند که در هفته شاید با دهها نفر و بالای 4 تا پزشک مشورت کنند، نتیجه اش میشه یک زخم کهنه و بیماریی که با انواع پمادها و داروهای طب سنتی و شیمایی غیر قابل درمان  شده ،اینها بیمارانی هستند که قطعا  نیاز به جراحی دارند.چون برای درمان به هر جایی که فکرشون رسیده مراجعه کرده و انواع پماد ها را تست کرده اند،   ما به اینها میگوئیم تستر دارو!خون ریزی شدید .شقاق.. بیرون زدگی و…….. ماحصل کار آنهاست .که پیشنهاد میکنیم حتما جراحی کنند و با پزشک خود مشورت کنند

سایت علمی و تحقیقاتی مرسی درمان ،برای اولین بار به یک ترکیب و راهکار معجزه آسا رسیده که بدون احتیاج به بستری شدن انواع  هموروئید را در منزل درمان  میکند. به این مقاله اعتماد کنید و تا آخر بخوانید  به شما اطمینان میدهم در همین یک صفحه چندراهکار قطعی برای  بیماری نشیمنگاهی شما داریم ،و بدون نیاز به هر گونه هزینه اضافی و با حداقل امکانات در خانه شما را درمان میکنیم .

شما هم به من قول بدید که تا زمان حصول بهبودی و درمان قطعی هموروئید خود  ،با سایت و تیم ما  همراه باشید زیرا برای  این بخش از بیماری بی نهایت منابع و انواع و اقسام داروی شیمایی و گیاهی وجود دارد.مراجعه به منابع مختلف و داروهای گوناگون _دست شما راهم مثل  دست من کج میکنه _ ماجرای شکستن دست من یادتونه؟

هموروئید بدون نیاز به بستری شدن قابل درمان است؟

من از درد بواسیر به خودم میپچیم از جراحی هم میترسم !چه کار باید بکنم؟

یک روش موثر در درمان خانگی هموروئید بدون نیاز به عمل جراحی استفاده از آموزش های مرسی درمان است ،در این روش درمانی بیمار نیاز به عمل جراحی ندارد

فرقی نمیکند که هموروئید شما از چه نوعی باشد، ممکن است با درد و خون ریزی شدیدی همراه باشد یا اینکه هر بار که دستشویی میکنیداز شدت درد ، اشکتون دربیاد در تمام انواع هموروئید نیازی به جراحی و بستری شدن نداریم. حالا چه با لیزر باشد چه سنتی باشد ،اگر میخواهید در مورد  این موضوع  و هزینه های هر کدام اطلاعات بیشتری کسب کنید لطفا مقاله درمان هموروئید با لیزر و هزینه آن را مطالعه کنید.

بیماران زیادی هستند ،در تماس با من اظهار میدارند که جراحی کردند ولی بازهم بیماریشان عود کرده است وکلافه شده اند متاسفانه عده زیادی ازآنها  در اثر عدم آگاهی به فروشگاههای مخرب  ماهوره ای پناه میبرند که اصلا توصیه نمیشود اینکه چرا  بوسیله این قبیل فروشگاهها خوب نیست در این زمینه مقاله عوارض  درمان هموروئید بوسیله فروشگاههای ماهواره ای را مطالعه کنید

4روش فوق العاده درمان هموروئید داخلی وخارجی چیست ؟

ما  پیشنهاد میکنیم روز اول  حجم مواد غذایی خود را به شدت کاهش دهید، زیاد تفاوتی نمیکند که  چه نوع رژیم غذایی را دنبال میکنید و یا از چه تسهیل کننده ای استفاده میکنید .زیرا با 4 روش زیر هموروئید  بدون نیاز به عمل جراحی درمان می شود.

1-گام اول :

کاهش حجم مواد غذایی و قطع کردن تسهیل کننده ها ی گوارشی

2- گام دوم :

شستشویی ناحیه مقعدی فقط  با آب سرد –توصیه جدی ما همینه

3-گام سوم:

یخ شیاف کنید !میخواهید بدونید چرا ؟در همین صفحه توضیحاتش هست از کمپرس یخ استفاده کنید

4- گام چهارم :

از محصول معجزه آسای قرن 21 –پماد آنتی هموروئیدرینای سبز استفاده کنید

ویا میتوانید از پکیج های اختصاصی درمان خانگی هموروئید در فروشگاه مرسی درمان استفاده کنید

چرا ما میگوییم  پماد های مرسی درمان معجزه قرن 21 است؟ شاید یه کم اغراق کننده به نظر بیاد،اما به امتحانش می ارزد برای آشنایی بیشتر با درمان بیماریهای تحتانی ، بهبودی معجزه آسا و درمان قطعی بیش از 1500نفر از بیماران تا کنون با این پکیج های اختصاصی صورت گرفته.

اولین قدم برای اینکه از شراین  بیماری خلاص شوید  و بیماری هموروئید را در منزل بدون نیاز به عمل جراحی درمان کنید ،عملی کردن 4 گام فوق است .

چطوری برای کاهش درد بیماران مبتلا به بواسیر از کمپرس یخ استفاده کنیم ؟

یکی دیگر از راههای درمان بواسیر خارجی و داخلی در طب سنتی استفاده از یخ یا سرما درمانی است

4 دستورالعمل کاربردی برای هموروئید بدون نیاز به بستری شدن و در منزل ،به امتحانش می ارزد

 

بیماران مبتلا به انواع بواسیر عادت دارند همیشه دنبال روشهای سخت و پیچیده بروند ،به من اطمینان کنید و دنبال روشها و فرمولهای پیچیده نباشید ، همین یک دستور ساده و ابتدایی در همان روز اول تا 98 درصد ، درد شما را قطعا کاهش میدهد .

1-    یخ سفت شیاف کنید2-    میتوانید از کمپرس یخ استفاده کنید
یخ سفت و کاملا منجمد باشد زیر آب  گرفته تا یه مقدار از حجمش ذوب شود وقتی به اندازه یک سنجد یا گردوی کوچک شد به آرامی درون مقعد خودتان قرار دهید ،گرمای ناحیه مقعدی باعث ذوب شدن یخ میشود ،در این حالت صبر کنید و مقداری یخ هم با دست خود  دردهانه  ناحیه مقعدی نگه دارید و به آرامی بمالید

 

در این روش مقداری یخ بصورت نرم شده داخل کیسه ای پارچه ای یا پلاستیکی قرار داده و روی دهانه و اطراف ناحیه مقعدی خود به مدت چند دقیقه نگه دارید روش اول نتیجه بخشتر است

با هر روشی که راحت هستید میتوانید 3یا  4باردر روز استفاده کنید یا اینکه هر وقت احساس درد داشتید بروید سراغ یخ  معجزه میکنید  !

عزیزان من ! این کار معجزه میکند و تمام درها و سوزشها و خارشهای حاد ناحیه مقعدی را تا 98 درصد کاهش میدهد

حالا که عمل کمپرس یخ  را انجام دادید، ناحیه مقعدی را با آب سرد شستشو داده و خشک کرده و با پماد آنتی هموروئید ضماد دهانه و داخل ناحیه مقعدی را پانسمان کنید بغیر ازپماد  ضماد چیزی دیگه ای استفاده نکنید زیرا باعث عفونت ناحیه نشیمنگاهی شده و طبیعتا مواد ی که ما  در ساخت این  پماد به کاربردیم  سازگاری کامل با این روش درمانی دارد.(Cryotherapy)

درمان هموروئید و خون ریزی مقعدی در طب سنتی

درمان هموروئید بدون نیاز به عمل جراحی

اگر برای بهبود  بیماری نشیمنگاهی وارد سایت مرسی درمان  شده اید بهتون تبریک میگم ،جای مطمئن و خوبی آمده اید  ،هر چند در اینترنت بی نهایت منابع و و داروهای شیمایی و گیاهی برای  درمان این بیماری وجود دارد .

اما روشهایی که در بالا توضیح دادیم  بهترین جایگزین برای جراحی درمان بواسیر و هموروئید است تا الان حداقل روی 1500نفر از بیماران آزمایش شده وبازخورد  درخشان و مثبت خود را پس داده است .اگر در هفته های ابتدایی  هستید ازتون خواهش میکنم تنها یک روش درمانی را پیش گرفته و با همان یک روش عمل کنید من توصیه نمیکنم حتما برای بهبودی باسایت ماکار کنید اما ازتون تمنا دارم  که یک راه  درمانی تا اخر پیش بگیرید و از این منبع به آن یکی سایت و از این پزشک به ان یکی نروید –ماجرای شکستن دستم یادتونه ؟الان هم کجه.

4گام درمانی هموروئید در خانه  که در جدول فوق آمده بعلاوه پانسمان با پماد محبوب آنتی هموروئید ضماد شما را از هرگونه نیاز به جراحی و بستری و هزینه های اضافی  معاف میکند درد و سوزش شما ساعت به ساعت کم و کمتر میشود آثار و علائم بهبودی از درد و رنجی که  اعصاب خرد کن و کلافه کننده است.

خیلی سریع ظاهر میشود .همچنین مرکز  علمی تحقیقاتی مرسی درمان  دارای پشتیبانی کامل تا بهبودی قطعی  شما و یک برنامه غذایی استاندارد و بهینه ،در طول زمان درمان  شما می باشد  که همراه پماد ضماد برای شما ارسال میشود .

درمان هموروئید با لیزر و عمل جراحی

چه کسانی باید بواسیر خود را جراحی کنند ؟

در کامنتهای که توی سایت میگذارند دیدگاه یکی از بیماران توجه منو خیلی  جلب کرد .تا جائیکه بنده مشکل  وی را با سایر استادان طب سنتی و دانشجویان این رشته و حتی در چند تا همایشی هم که داشتیم مطرح کردم تا به راه حل قطعی برسیم.

این خانم  که باردار بوده :پرسیده بود: شقاق مقعدی دارندو به شدت خون ریزی داره  با هر نوع پماد و داروی که فکرش را بکنید هم خودمو تحت  درمان قرار دادم حتی از عنبر  نساء هم استفاده کردم زالو درمانی هم انجام داده ام  واقعا نمیدونم چه کار باید بکنم ؟روزانه کامنتهای زیادی از بیماران هموروئیدی، دریافت میکنیم که مهمترین آنها را منتشر کردیم

کدام دسته از بیماران نشیمنگاهی باید جراحی کنند ؟ با لیزر یا سنتی کدام به صرقه است

این طفلک هر چی برای  به نظرش رسیده انجام داده اما در بعضی مواقع بیماریهای نشیمنگاهی و  درمان آنها تبدیل به یک معضل  میشه !در این زمینه مقاله درمان بواسیر  در دوران بارداری و شیر دهی را مطالعه کنید

همچنانکه میدانید دو نوع هموروئید داریم داخلی و خارجی تمرکز  ما در وب سایت مرسی درمان  بیشتر بر روی نوع اول  هستش چنانچه بواسیر شما خارجی است و یا اینکه زائد های گوشتی از مقعد بیرون زده و یا اینکه شقاق ( ترک گوشتی ناحیه مقعدی ) تقریبا بصورت بریدگی میشه – است و خون ریزی و درد شدید دارید حتما با پزشک متخصص خود مشورت کنید ،در این صورت درمان  بوسیله انواع پماد فقط تسکین درد به شکل مقطعی هست. اما برای رهایی از درد بصورت همیشگی توصیه میکنیم، خودتان را تحت  درمان جدی _که در اینجا من  هموروئید بوسیله لیزر را پیشنهاد میدهم _قرار دهید.برای اگاهی از هزینه هایدرمانی  بوسیله لیزر لطفا مقاله  درمان هموروئید خارجی  با لیزر  را مطالعه کنید .

همچنین میتوانید در پایین همین مقاله مشکل و بیماری و یا نوع هموروئید خود را در قسمت دیدگاها  ثبت کرده  تا کارشناسان ما آن را بررسی کرده و بهش پاسخ بدهند.

هموروئید را در خانه درمان کنید ؟

هر چند وقت یکبار هموروئید من عود میکند چه کار کنم ؟

همه ما با فلسفه   یبوست و نشستن های طولانی آشنایی داریم اما این مورد  نمیتواند همه  دلیل این مریضی باشد .اما شدیدترین عاملی که باعث تشدید و عود مجدد بواسیر میشود به شرح زیر است :

چند عامل اصلی تشدید و عود مجدد هموروئید ،یبوست و اسهال ویروسی را جدی بگیرید اسهال عفونی باعث متورم شدن ناحیه مقعدی و سوزش و خارش بیماران مستعد بواسیری میگردد1.یبوست حداقل 3روز در هفته

2-اسهال شدید حداقل 3روز در هفته

3-استرس و تنشهای درجه یک عصبی

4-برای اکثر بیماران در فصل سرما و پاییز عود میکند

حتی اگر شما هموروئید خود را با لیزر هم درمان کنید، هر چند وقت یکبار عود میکند اینگونه نیست که کسانی که جراحی میکنند دیگه با این بیماری برای همیشه خداحافظی میکنند این ناراحتی گریبانگیر هر کسی بشه هر جوری هم درمان کنید اگر موضوع ایمنی را رعایت نکنیدبا عوارض عود آن باید دست و پنجه نرم کنید .

اگر یبوست دارید که تقریبا خودتان باید بدانید چه کار کنید که چطوری آنرا برطرف کنید ،در این زمینه مقاله یبوست و اسهال عامل اصلی بیماری های نشیمنگاهی را مطالعه کنید.

اگر اسهال شما باعث عود بواسیر شما شده ،از قرص های سیپروفلوکساسین یا مترونیدازول استفاده کنید در این مورد با پزشک متخصص خود مشورت کنید.استرس و تنشهای عصبی را جدی بگیرید و حتما برای درمان آن اقدام کنید خودتان را آرام کنید و تا حد امکان به تفریحات و سرگرمی های سالم وگردش در طبیعت بپردازید.کمتر کردن چایی و سیگار ..هر چند دلائل زیادی در بازگشت و عود مجدد  هموروئید دخیل هستندبرای آگاهی از آنها مقاله عوامل مستعد کننده بیماری هموروئید و بواسیر را مطالعه کنید

 بواسیر من بصورت یک زائده گوشتی بیرون زده چه کار کنم ؟

چنانچه  بواسیر به شکل یک زائده گوشتی (شقاق مقعدی)هنگام توالت رفتن بیرون میزنه، احتمال درمان این نوع بواسیر در منزل زیاد نمیتونه باشه، که از حالات زیر خارج نیست.

درمان سرپایی و بدون درد هموروئید داخلی و خارجی زمانیکه بصورت یک زائده بیرون میزند 1-اگر بیرون زدگی کم است و در اثر اجابت مزاج (همراه با استمرار اسهال )ممکن است متورم شده باشد، که در این صورت برای کاهش درد و تورم میتوانید از یخ درمانی و محصولات مرسی درمان یا هر محصول دیگری که دم دستتون است استفاده کنید در این حالت درمان شما به مدت یک هفته است و بهبودی هم حاصل میشود اما نه قطعی چون بواسیری ها باید بدانند که احتمال عود این مریضی زیاده

2-اگربیرون زدگی زیاد است ،حتما برای سوزاندن این زائده گوشتی با جراحی لیزری اقدام کنید یکی دور روز تا نهایتا 5 روز اذیت میشوید ولی برای همیشه درمان میشوید باز هم سالیانه دو الی 3بار عود میکند و باید دائما مراقبت و پانسمان کنید .

3-در بعضی از حالات بیرون زدگی فقط بصورت یک زائده است .بیشتر خانمهای و دخترهای جوان و حتی پسرهای جوان از این حالات وحشت دارند ،چیز خاصی نیست اگه اذیتتون نمیکنه سر به سرش نذارید.

 

امیدوارم مقاله آموزشی که مطالعه کردید ، برای درمان هموروئید  بدون  عمل جراحی مفید بوده باشه. عزیزان اگر در این زمینه،  به جواب سوالات خود نرسیده اید. در بخش کامنت ها ی سایت مشکلات و پیشنهادات خود را درج کنید، و اگر هم از محصولات ما برای درمان استفاده کردید نظرات و بهبودی خود را با دیگران در میان بگذارید ،به قول معروف یک بیمار دردمند تجربه اش از هزاران حکیم بالاتره.

این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید ،آگاهی حق  مردم است

نوشتهٔ بعدی
هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ایران چند است ؟|مرسی درمان
 1. مرسی درمان
 2. روشهای خانگی درمان هموروئید
 3. درمـان همـوروئیـد بـدون نـیـاز بـه عمـل جراحـی|یـک روش کـاربـردی وِیـژه

241 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام من دخترم و ۱۷ سالمه و پنج سالی هست یبوست دارم و سه سال فکرکنم بواسیر گرفتم و نمیدونستم چیه امسال پیش پزشک رفتم و گفت با این سن چه جوری اینقد داغون شده و شیاف داد و من با اونا حالم بدتر میشه و درد بیشتری میکشم و فقط از خونریزی جلوگیری کرده از لیزر و عمل هم میترسم و دنبال روش خانگی هستم چیکار باید بکنم؟

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر .یک سوال داشتم از خدمتتون ..در نزدیکی مقعدم چند روزیه برامدگی هایی کوچکی در امده که برای نشستن مشکل دارم ولی در حین دفع مدفوع درد و خونریزی ندارم …و در نشستن خیلی مشکل دارم ..درمان فقط با جراحی است یا راه حل دیگری هم میتوته داشته باشه ؟ممنون میشم جوابمو بدید

  پاسخ
 • سلام لظفا یکی جواب بده من حدود 3 ساله پیش بواسیر گرفتم از نوع خارجی و خیلی بزرگ بود اون با کلی دارو پماد اوکی شد ولی از اون موقع به بعد هنگام مدفوع بواسیرم بیرون میزنهو بعد میره تو ولی درد و خون ریزی نداره و فقط بعد از مدفوع من در ندارم ولی میترسم دوباره بزنه بیرون و دردسر شه لطفا راهکار بدید

  پاسخ
 • فاطمه
  1400-05-12 18:30

  سلام ببخشید من ۲۴ سالمه و بعداز سزارین یبوست گرفتم بعداز چند روز که شکمم کار کرد با درد خیلی شدید دستشویی رفتم و چندتا ضایعات کوچیک بیرون اومد که بادستم به داخل فشار دادم و خوب شد و دوباره بعداز چند روز یه ضایعه بزرگتر گوشتی و سفت بیرون زده الان هم بچه شیر میدم و موقع راه رفتن و نشستن خیلی اذیت میشم واقعا کلافه شدم چکارکنم ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
 • ۱ماهه کنار و داخل مقعدم چندتا ضایعه کوچیک هست بخاطر رابطه نه درد دارم نه خون ریزی باید چیکار کنم که خوب بشه؟۲۰سالمه

  پاسخ
 • سلام ، من یکی دو ماهی هست که در گیر این موضوع شدمه ، ۲۵ سالمه و ی ضایعه کوچیک در مقعدم در اومده ، دو روزه از پماد انتی همورویید استفاده میکنم موقع استفاده سوزش زیادی حس میکنم ، ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • فقط موقع دستشویی درد خیلی زیادی حس میکنم و خونریزی ندارم ،، چیکار کنم؟؟

 • البته لازم به ذكره كه بواسير من از نوع داخلي هستش و خيلي بزرگه چون قديميه يه هشت سالي ميشه گرفتم

  پاسخ
 • سلام من26سالمه هشت سال پيش يبوست گرفتم و با مدفوعم كمي خون اومد كه باعث شد تا امروز بواسير بگيرم از هر دارويي استفاده كردم حتي زالو درمان هم گذاشتم ولي اصلا فايده نداشت لطفا راهنمايي كنيد چكار كنم خسته شدم از بس درد كشيدم دارم از سير استفاده ميكنم توصيه مي كنيد ادامه بدم يا قطعش كنم

  پاسخ
 • سلام من26سالمه هشت سال پيش يبوست گرفتم و با مدفوعم كمي خون اومد كه باعث شد تا امروز بواسير بگيرم از هر دارويي استفاده كردم حتي زالو درمان هم گذاشتم ولي اصلا فايده نداشت چي توصيه ميكنيد

  پاسخ
 • فاطمه
  1400-04-23 12:12

  ببخشید. من بعد یه مسافرت، دچار یبوست شدم و از استرس اون دچار سندروم روده تحریک پذیر، انقدری که برای استجابت به خودم فشار آوردم یه ضایعه کوچیک کنار مقعدم بوجود اومد. داروهای ملین استفاده کردم، مصرف فیبرم رو بردم بالاتر و مشکلم رفع شد. منتهی اون ضایعه گوشتی خیلی کوچولو از بین نرفت. هیچ دردی یا سوزشی ندارم(مگه هر ماهی یکی بار که دچار یبوست میشم) رفتم پیش دکتر گفت اگه درد نداری باهاش سازش کن، البته معاینه ام نکردن. میخواستم بدونم واقعا نیازه که اون زائده رو جراحی کرد؟

  پاسخ
 • سلام .دربین مطالبتون دیدم که برای بواسیرمیشه ازیخ استفاده کرد اما من خودم ازابگرم ونمک استفاده کردم که ارام شدم وکمتراذیت میشم .نمی دونم علت اینکه برعکس یخ با اب گرم ارام میشه رو نمی دونم .بواسیرمن ازنوع داخلی هست که موقع نشستن دردستشویی بیرون می زنه وخیلی هم اذیت می کنه .ممنون میشم اگر توضیحاتی بفرمایید.

  پاسخ
 • مبینا
  1400-04-15 18:01

  سلام من 18 سالمه و دخترم گوشت اضافه کنار مقعدم درومده دو ساله یبوست دارم و هر راهی رو بگید امتحان کردم چند جا مقعدم هم پارگی داره و این روزا بشدت اذیتم می کنه و کلافم کرده من نمی دونم چیکار کنم آیا این گوش اضافه و پارگی ها به دونه لیزر و عمل می شه خوب شد یا نه لطفا جواب بدید چون واقعا عصابی برام نمونده

  پاسخ
 • سلام من ۱۹ سالمه و متاسفانه زائده گوشتی دور مقعدم دارم و موقع اجابت مزاج خونریزی ومشکل یبوست و بعضی وقتا درد و خارش هم دارم و تو یه شرایطیم که نمی تونم اینو با خانوادم در میون بزارم و برم دکتر ممنون نیشم اگه راهنماییم کنین که اگه بشه تو خونه درمان بشه🙏

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1400-04-21 10:02

   طبق تحقیقاتی که تیم مرسی درمان انجام داده بیماران هموروئیدی اگر رژیم غذایی مناسبی را دنبال نکنند ، و نیز الگوی غذایی صحیحی نداشته باشند حتی اگر هر روز استخر بروند و شنا کنند و یا حتی روزانه هم یک ساعت ورزش کنند این موارد هیچ تاثیری توی درمان و بهبودی بیماریهای نشیمنگاهی ندارد
   در پاسخ به بیمار محترم با نام بهار باید خاطر نشان کرد که :حتما از روشهای درمانی مرسی درمان که پماد گیاهی رینای سبز است و همراه الگو و دستور غذایی ارائه میشود استفاده کنند تا بهبود یابند

 • پریناز
  1400-04-04 12:36

  سلام خسته نباشید
  من ۲۰ سالم هستش و هم زائده بیرونی دارم هم اینکه گاهی اوقات لکه های خونی روی دستمال میبینم
  هموروئید داخلی راهی برای خوب شدنش وجود داره برای اینکه دیگه خون ریزی نداشته باشه؟ ( مشکل یبوست هم ندارم)

  پاسخ
 • سلام خانم دکتر من ۳۰ سالمه سه سال پیش شقاق شدم ولی خوب شدم الان بعد از سه سال به فیستول دچار شدم الان یک ماه که خیلی اذیت م میکنه و چندین بار که دکتر میرم و همشون میگن که باید عمل بشی منم از عمل میترسم الان هم واقعان دیگه نمدونم چکار کنم دارم کارم رو از دست میدم خیلی اوضاعم بده همش درد و سوزش و خارش دارم ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  • سلام من ۲۰سالمه داخل و کنار مقعدم چندتا زائده دارم بخاطر رابطه .یبوست ندارم و درد و خون ریزی ام ندارم چیکار کنم؟

 • حسین رحمانی
  1400-03-23 00:38

  سلام.
  من ۷/۸ ماه هستش دارم‌سرو کله میزنم‌با بواسیرم، پیشه دکتر‌رفتم، پیشه طب سنتی رفتم، پیشه فامیلمون رفتم که مشکله منو داشت بعد هر بار اینکارا ۵/۶ روز خوب میشم‌بعد باز وضعیت خیلی بد میشه.
  من یه مدت ۶/۷ ناه ناهارمو قطع کردم و ورزش سنگین میکردم و بواسیرم از این کار به وجود اومد.
  واقعا دیگه خسته شدم.
  دلم باری یه روز بدون دقدقه ی این موضوع تنگ شده.
  اگه یه راه حله خیلی خوبی دارید که واقعا۱۰۰٪ حالمو دیگه خوب میکنه بگید.
  مرسی.

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1400-03-26 00:32

   در پاسخ به حسین رحمانی :
   مبتلا شدن به بیماری های نشیمنگاهی از نوع هموروئید داخلی یا بیرونی ممکنه با درمانهای داروئی و خانگی به بهبودی قطعی برسید ولی این بهبودی پایدار نیست و نمیتوان گفت از یک روش درمانی استفاده کردی و بهبود کامل پیدا کردی دیگه تمومه
   شما باید سبک درمانی خودتان را پیدا کنید ، پرهیز غذایی کاملی برای خودتان داشته باشید ، یک پماد گیاهی خوب همیشه دم دستتون باشه تا در صورت اولین نشانه های بروز استفاده کنید و
   حتی اگر هم جراحی کنید اگر ملاحضه نکنید و نسبت به زبان بدن خودتان بی تفاوت باشید این درد سراغتون می آید .
   متاسفانه در زندگی ماشینی و صنعتی امروزی هموروئید تنها بیماری است که ممکن است سالی چند بار عود کند
   لازم است رعایت کنید و الگوی غذایی مناسبی همیشه دنبال کنید و دائم هواستون به محل درد باشد تا وخیم نشود

 • سیدعلی
  1400-03-16 23:39

  سلام خسته نباشید.
  خیلی ممنون میشم کمکم کنید

  من ۳۲ سالمه
  حدود ۱۰ سال و شاید بیشتر
  خونریزی مقعد داشتم
  دلیل بیشترش بخاطر یبوست زیاد بود
  بعضی روزها شکم کار نمی کرد
  یهو بعد چند روز شکم کار میفتاد بدجور.

  تا اینکه همین ۲ روز پیش پس از کار کردن زیاد شکم بالای ۱۰ بار بخاطر داشتن سابقه کبد چرب و تیروئید کم کار.
  مقعدم احساس میکنم کمی زده بیرون
  شب که میخوابم و روز بیدار میشم
  میدیدم تشک کمی خونیه
  فقط احساس درد دارم هنگام نشستن و خوابیدن
  سوزش احساس نمیکنم

  پاسخ
 • فاطمه
  1400-03-15 13:16

  سلام عزیزان، خداوند مهربون همچنان که دوای دردهای روحی رو توسط پیامبران عزیز به انسان ها نشون داده، دوای دردهای جسمی رو هم توسط همون انبیاء گرامی در اختیار ما قرار داده. درمانهایی بسیار ساده که البته راز اونها در اختیار انسانهای کامل یعنی پیامبران هست که در واقع اونها غیر از رهبر و حاکم و معلم و قاضی و…، طبیب هم هستند. لذا دوستان تحقیقات خودشونو در مورد طب اسلامی که با طب سنتی فرق داره، و مبنای اون احادیث پیامبران هست، و در زمان حاضر آیت الله …… پدر طب اسلامی در جهان هستند، شروع کنند. متاسفانه طب مدرن که فقط درمان همه بیماریها رو تو جراحی میدونه اجازه رشد به این علم الهی رو نمیده، و تازه در مقابل او هم می ایستند. بنابراین اگه تو جایی درمانهای طب اسلامی رو دیدید که اشخاصی گفتند ما با اونها درمان نشدیم دو حالت داره یا مغرضانه گفتند یا تحقیقات خودشون و نحوه استفاده از آن درمانها رو کامل انجام ندادند. بنده خودم معجزات زیادی از این طب دیدم. اولین اون در مورد درد کلیه بود که با یک بار، تاکید میکنم فقط یک بار خوردن داروی طب اسلامی (زیره با جامع: چون درهنگام درد بود با همین دارو سنگ دفع شد) خدا از شر بیمارستان رفتن نجاتمون داد. در مورد شقاق هم دکترای امروزی هی میگند یبوست نداشته باشید و به قول دوستان مگه میشه طی چند هفته یبوست نداشت. اما معجزه این درد هم، خوردن تره زیاد هست. همانطور که امام رضا (ع) فرمودند: هر چیزی سروری دارد و سرور سبزیجات تره است. با خوردن تره زیاد طی همون روز اول با وجود یبوست هم می بینید دیگه خونریزی ندارید. داروی طب اسلامی خوردن یک کیلو تره در سه روز و شستن مقعد با سعد کوفی و خوردن قرص خون هست. قرص خون که بیشترش همون تره هست. تجربه بنده در این مورد اینه که با خوردن بیشتر از نیم کیلو تره در یک روز به شکل پختن تره با تخم مرغ یا ریختن تره زیاد در آش، با اینکه قبلش اشتباها اسفرزه زیاد با کمی آب خوردم و یبوست شدید گرفتم، ولی بدون خونریزی دفع داشتم. کار تره اینه که با ساختن پلاکت زیاد، خونریزی رو بند میاره و سریع زخم رو مداوا میکنه. البته با مالیدن سعد کوفی به مدت 1 یا 2 دقیقه روی مقعد نیز درد مقعد از بین رفت. قطعا سعد کوفی کارآیی هایی داره که ما بی خبریم شاید شل کردن عضلات مقعد یا رساندن خونرسانی بیشتر و … باشه. من یک بار خوندم که یه نفر گفت سعد کوفی استفاده کردم خیلی سوختم و بدتر شد و استفاده دیگه نکردم. با خوندن این کامنت اول گفتم پس استفاده نکنم و فایده نداره اما بعد گفتم شاید واقعا این شخص مغرضانه گفته یا عجله کرده و با یه مقدار سوختن، دیگه از ادامه درمان منصرف شده. برای همین گفتم عاقلانه اینه که خودم تجربه کنم و دیدم که اصلا سوزشی هم در کار نبود.در خصوص شقاق اگر زخم بیرونی بود، مالیدن عسل به تنهایی و اگر با داروی جامع باشه خیلی بهتره و به بهبود سریع زخم و جلوگیری از عفونت کمک میکنه. خلاصه بنده با رعایت همین دو مورد (تره و سعد کوفی) تو همون روز اول خوب شدم و آرامش عجیبی گرفتم و وظیفه خودم دونستم در راستای شکر این نعمت، این آرامش رو به بقیه هم هدیه بدم. حالا دیگه خدا رو هزاران بار به خاطر این نعمتش که این علم رو به وسیله انسان های عزیزش در اختیار من قرار داد، شاکرم. چون واقعا با مشکل جسمی، نمیشه کار روحی و فکری انجام داد و آرامش انسان با بیماری از بین میره و مانع رشد فکری و روحی میشه. خلاصه همانطور که در طب اسلامی درمان همه بیماریها رو اصلاح طبع و در یک کلمه اصلاح سردی با گرمی و گرمی رو با سردی میدونند و خانم ها بیشتر مزاجشون سرده، باید برای رهایی کلی از بیماریها گرمیجات و غذاهای سالم و سبزیجات و میوه های گرم بخورند و به دلیل سبک زندگی امروز که اکثرا نه تحرکی دارند نه آفتابی میبینند لازمه خوردن گرمیجات بیشتر بشه تا یه ورزش درونی ایجاد بشه و در طول روز از آفتاب هم استفاده کرد. خلاصه خودتون می تونید در مورد بیماری های دیگه از منظر طب اسلامی تحقیق کنید و از این نعمت الهی استفاده کنید.

  پاسخ
 • احمد احمدی
  1400-03-14 18:23

  سلام
  من ۱۵سالمه و وقتی که رفتم دستشویی متاسفانه داخل باسنم رو خیلی خاروندم و باعث شد زخم بشه و میترسم این‌خون بده داخل معدم میترسم کمی
  البته بگم خون ریزی نداره زیاد فقط موقع مدفوع کمی میاد ولی بعضی وقت ها بشدت میسوززززززرزه
  تو رو خدا کمکم کنید
  🙏🏻😨😨😨😨😩

  پاسخ
  • شقاق داری عزیزم
   خارش نشانه ی هموروئید ه
   شما خاروندی زخم‌شده
   زخم ناحیه ی مقعد چون مرطوبه خوب نمیشه و با هر بار دسشویی خونریزی مبکنه
   باید زودتر درمانش کنی

  • خاروندی زخم‌شده

 • من ۱۹ سالمه ماه رمضون یبوست منو گرف بعد همراه مدفوعم خون دیدم و موقعی ک میشینم خیلی اذیتم ..امروز بعد ۱ ماه با دستمال قسمت مقعدم گذاشتم دیدم خونیه و یک تودع ماهچیه ای حس کردم ک راهشو تنگ کرده ب نظزتون از چی میتونه باشع🤦‍♀🤦‍♀😭بواسیر هست
  کنکوری هستم موقعیت درمان و مسافرت از شهرمون به پزشک ندارم
  الان من چیکار کنم

  پاسخ
  • سلام حدود سه هفته است مقعدم دائم میسوزه ..مثل فلفل در دهان….پماد و شیاف و کپسول انتی هموروئید هم مصرف کردم خوب نشد..اصلا یبوست ندارم..فقط میسوزه..لطفا راهنمایی بفرمائید..ممنونم

 • سلام به دوستان از زردچوبه و روغن حیوانی در ناحیه مقعد استفاده کنین هم داخلی هم ناحیه دهانه مقعد بسیار تاثیر گذاره حداقل یه هفته هر روز استفاده کنین و بعدش هم هر وقت دوباره عود کرد دوباره استفاده کنین .

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1400-03-10 22:16

   درپاسخ به زهره:
   زرچوبه حساسیت میاره زهره جان ما نمیدانیم شما بر چه مبنایی از این روش استفاده میکنید

  • من استفاده کردم عفونت کردم و کلی زجر کشیدم تا خوب شد ، تو رو خدا زردچوبه رو به هیچ کس پیشنهاد نده ! از ادویه هاست…

 • سلام خسته نباشی مریم هستم 36ساله هم یوبوست دارم هم بواسیر دست شویی نمیتونم برم هر موقع که یوبوست شدید داشته باشم وقتیکه دستشویی میرم خونریزی شدید ودردیه سری بواسیر م زده بود بیرون ولی الان رفتن داخل ولی خونریزی شدید دارم کم کاری تیروئید هم دارم دارومصرف میکنم نمیدانم یوبوست شدنم ازقرص است هزینه جراحی هم ندارم ازشماخواهش میکنم یه راه حلی که بتوانم خوب بشم باتشکر

  پاسخ
  • سلام مریم اول از همه بهت توصیه میکنم تا بمی دوهفته نون و برنجو از وعده های غذایی برداری اینا تجربه خودم هست که الان 90 درصد خوب شدم نترس دو روز اول ممکنه اذیت شی ولی سعی کن بیشتر مایعات و غذاهای آبکی بخوری یه پیشنهاد هم برات دارم حتما حتما غذاتو خوب بجو خیلی تاثیر داره تا نزدیک یه هفته هم برای اینکه خونریزی قطع بشه و وضعت بهتر بشه از ملین استفاده کن نیم ساعت قبل ناهار و شام اگر انبر نسا هم داری دود کن این چیزی که میگم ممکنه دوهفته طول بکشه تا خ ب شی ولی بعد یه فهته سعی کن قرص ملین مصرف نکنی و چیزای دیگه جایگزین کنی از پماد های ام جی و آنتی هموروئید و دیلتیژل هم استفاده کن
   ایشالا که زود خوب میشی 🤲

  • فاطمه
   1400-03-16 13:39

   سلام مریم جان نگران نباش واس زخم و بواسیر از شیاف آنتی همورویید استفاده کن خوب میشی واس یبوست هم شربت انجیر بخور تاثیر مثبت داره
   واس منم دعا کن

  • ۱.کم کردن حجم غذا
   ۲.افزایش میوه و سبزیجات
   ۳.خوردن ۳ ق غ روغن زیتون در طول روز بصورت پراکنده، مثلا صبح یه قاشق ظهر یه قاشق شب یه قاشق
   ۴.یه ربع قبل از دسشویی کردن از پماد مقعدی لیدوکایین اچ استفاده کن خیلی درد موقع دسشویی کردن کم میشه
   ۵.بعداز دسشویی یه ربع توی لگن آب گرم بشین
   ۶.بیرون که اومدی روی مقعد کمپرس یخ بذار، یعنی میتونی روی یه کیسه یخ بشینی

   ۷.بعدش از یه پماد انتی فیشر استفاده کن (ام جی عالیه _ پماد رکتول هم خوبه_آنتی هموروئید _پماد ونداملیس هم عالیه)
   یک هفته ای خوب میشی
   روغن زیتون رو همیشه بخور
   آب زیاد در طول روز
   غذاهای سفت مثل ته دیگ و غذاهای نفاخ نخور اصلا

  • من خودم چندساله درگیر این بیماری ام و هر چیزی رو برای درمان یبوست تجربه کردم ولی این اواخر رفتم پیشِ فوقِ تخصص این بیماری و یه چیزی رو بهم معرفی کرد که دیگه یبوستم خیلی خیلی کم شد و ریشه کن شد
   درمانی که دکتر گفت : سه قاشق سبوس گندم رو تو یه کاسه ماست بریزید و هم بزنید ، مثل خمیر میشه ، بعد بخورید ، روزی دوبار – درضمن تاکید میکنم بعد خوردن این ماست آب فراوان بخورید ، قولِ شرف میدم یبوست شما درمان میشه ، چون خودم تمام بدبختی های این مریضی رو کشیدم.
   سه روز امتحان کنید اگر جواب نداد هرچی فحش نثارم کنید 🙂🙂

 • سلام من بیست سالمه بعضی وقتا یبوست دارم ولی از بالایه مقعدم پوستم ورم کرده خیلی کوچولو چندماه اینطوریه به نظرتون چیه راه درمانی داره نه خونریزی نه درد هیچی ندارم اصلا این چیزایی که خوندم ندارم

  پاسخ
  • آلیا هر چه زود تر مشکل یبوستت و حل کن من هم اول مثل تو بودم این بیماری یواش یواش عود میکنه خوبه که خونریزی نداری ولی اگه یبوستت ادامه دار شه مشکل میشه برات جدی بگیر از همین اول یه دوره هم پماد مصرف کن و مطمعن شو دیگه علامتی نداری فقط بی‌تفاوت نبااش به این موضوع چون الان راحت تره درمانش تا وقتی علامت هات بیشتر شه
   ایشالا مشکلت برطرف میشه

  • منم این مشکل رو داشتم.کسایی که برآمدگی میزنن. اول باید چرک خشک کن استفاده کنن و حتما از داروخانه محلول هموروئید بگیرن بریزن داخل آب داغ و روزس 3بار توش بشینن. خوب میشید به راحتی

 • فرهاد
  1400-01-15 00:11

  سلام من چندروزه ی تیکه گوشت اضافه اندازه عدس زیر پوستی روی مقعدم دراومده وکنار همون برامدگی ی فرورفتگی هست انگار زخم یا ترک هس ،۲۹ساله هستم از ملایر ممنونم

  پاسخ
 • سمانه حسنی
  1400-01-14 01:37

  سلام،وقت بخیر،من ۳۳ سال دارم و ۷ سال پیش به از زایمانم عمل کردم البته قبل از بارداری هم سالها شقاق داشتم.در این مدت چند باری ناحبه مقعدیم تورم می کرد ولی خونریزی نداشتم،اخیراً بعد از زایمان دوم دوباره و شدید تر هم تورم شدیدو شکاف،خونریزی و یبوست دارم،بنظرتون دوباره باید جراحی بشم؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشین
  من ۲۳سالمه و ۶ماه و نیمه که باردارم
  از ۴ماهم هموروئید گرفتم و تاالان اول ازپمادآنتی هموروئید بصورت موضعی بعد شیاف ام جی باریج بعدازآن پماد رکتول داخل مقعد استفاده کردم هیچ تاثیری نداشتن
  بعداز اجابت مزاج درد دوباره شروع میشه
  از لگن آب گرم و چرب کردن باروغن گیاهی واینام خیلی استفاده کردم ولی بی نتیجه بوده الان واقعا نمیدونم چکار کنم که خوب بشه
  دکتر جراح هم رفتم ایندفعه ک پمادرکتول داد و گف تا آخر بارداری یجوری باید صبرکنی ولی روحیم خیلی خراب شده نمیدونم دیگه باید چکار کنم

  پاسخ
  • باران
   1400-02-28 06:07

   سلام پماد رکتول اصلا فایده نداره پماد ام جی بهتره ژل کرایو هم بد نیست خوب خوب نمی کنند ولی فقط جلو پیشرفت بیماری را میگیرند پماد ونوگل هم میتونی همزمان که پماد ام جی استفاده میکنی از بیرون مقعد استفاده کنی جلوی پیشرفت گوشت اضافه را میگیره

 • سلام خسته نباشید. من در ناحیه مقعد یک زائده گوشتی بزرگ ودو سه تا بسیارکوچک دارم. نه خونریزی دارم ونه درد. فقط وقتی یبوست شدید دارم ودفع سخت صورت میگیره متورم میشن.
  آیا این زائده ها با پماد رینای سبز برطرف می شود؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-12-25 04:19

   در پاسخ به صبا :
   کاش برامون مینوشتی چند سالته و یا چند وقته که زائده گوشتی بیرون زده دارید
   پمادگیاهی رینا مخصوص درمان خانگی بواسیر بوده همراه با بروشور و الگوی غذایی براتون ارسال میشود

 • فاطمه
  1399-12-16 22:31

  سلام خانم دکتر عاجزانه خواهش می کنم پیام منو هم بخونید
  من دخترم و 18 سالمه… به دلیل افسردگی کنکور و تنبلی بعدش یبوست شدید گرفتم که به بهترین دکتر شهر خودمون مراجعه کردم اما ایشون داخلی منو معاینه کردن و چیزی نبود. در ضمن کلی برای من ملین نوشتن. بعد از معاینه ی ایشون یک چیز سخت در مقعدم احساس کردم و باز که رفتم گفتن بواسیر داخلیه. ایشون چهار بار منو داخلی معاینه کردن و هر بار بدتر شدم. فیزیوتراپی و پماد هیدروکورتیزون و ام جی و آنتی فیشر و لگن آب گرم و رژیم غذایی فیبر دار و ملین و کلی میوه و رژیم غذایی همه شون به توصیه ی دو پزشکی که پیششون رفتم استفاده کردم ولی دیگه حتی ورزش کگل هم برام تاثیری نداره و اصلا نه می تونم ورزش کنم نه می تونم از خونه برم بیرون نه می تونم راه برم نه بشینم نه بخوابم… یک بیرون زدگی گوشتی که فقط موقع دستشویی یا زیاد نشستن هست با خارش و سوزش فراوان و به دلیل تورم حتی دیگه نمی تونم از اپلیکاتور استفاده کنم… الان چهار ماهه و من هر روز فقط بدتر شدم و بیرون زدگی بیشتر شده (البته با فیزیوتراپی بیرون زدگی برای یک هفته موقتا بهتر شد) و اگر راه برم از قسمت جلو و اطراف دهانه ی واژن هم به شدت درد می کنه و ورم می کنه و حتی سوزش ادرار هم گرفتم که گفتن قارچه و پماد دادن اما با وجود رعایت کامل باز شروع شده و احساس می کنم موقع راه رفتن بدنم به سمت پایین کشیده میشه. دکتر دومی که پیششون رفتم گفتن واقعا نمی دونن چرا خوب نمیشه و هیچ مشکلی نمی بینن و منو به همکارشون ارجاع دادن برای معاینه داخلی ولی من دیگه نمی خوام داخلی معاینه شم.البته بگم با وجود این که یبوست نداشتم توی این چهار ماه خیلی روزاشو اسهال داشتم و هر روز هم ملین استفاده می کردم از ترس برگشت یبوست. خواهش می کنم بگید من چی کار کنم تازه دانشجو شدم ولی دو ماهه از خونه بیرون نرفتم حتی نمی تونم درسامو بخونم لطفا به من کمک کنید… چی کار باید بکنم؟

  پاسخ
  • اسهال خودش عامل محرکی هست که وضع رو بدتر میکنه ، دست کم رژیم غذاییت جوری باشه که نه اسهال بگیری و نه یبوست . اون ملین ها رو قطع کن مصرفشو .

  • بیجیلدا
   1400-02-28 23:54

   سلام شما رو راهنمایی میکنمـبه یک دکتری که در دو زمینه شیمیایی و گیاهی تجربه کافی داره و درمانهاش بینظیره بدترین دردها را هم با حوصله و تجویز داروهای گیاهی درمان میکنه آدرسش تهران روبروی سه راه شکوفه خیابان آیت الله وحیدخراسانی تقاطع اول سمت چپ داخل خیابان مطب وفروشگاه داروی گباهی دکتز مهر..انشالله جواب میگیرید.

  • سلام فاطمه خانم.من یکهفته به این درد وتورم مبتلاشده بودم که با شکرگزاری .عسل.پمادانتی هموروئید.زرد.درمان شدم ودربعضی روزهاکه ازداخل درد داشتم ازشیافت۱۰۰استفاده کردم وبه لطف خدا خوبترشدم.پمادانتی همورئیدزردیاسبز.سعدکوفی.عسل طبیعی.پمادانتی هموریدضماد.بهترین درمان هاهستندوبه هیج وجه به دکترمراجعه نکنیدمن به مدت ۳ساله که هیچ دکتری نرفتم ونخاهم رفت وخودم رو باچیزهای که درموردش تحقیق میکنم مداوا میکنم

 • Gul mahbob
  1399-12-15 17:19

  محبوب. سن 47 وزن85 بیماریها که دارم تکلیف. گوارش. معده. حدو سه ماه میشود که بواسیر پیدا کردم پیش داکتر رفتم با دارو خوب میشود عمل نکند. خوب. میشود یبوست همه. داشتم که فعلا. خوب شده با توصیه های شما سابقه خونریزی هم داشتم حال خوبم اما من درجریان دردشدید از اب گرم ومشگوله گرم استفاده کردم. دردام ارم میشود. حال چی توصیه میکند که از اب یخ. از خود یخ استفاده کنم امید است. رهنمای یم کند. تشکر. معلومات. همجانبه تان. به امید رهنمای

  پاسخ
 • سلام. آیا نشستن در لگن آپ گرم و بتادین برای دختران مضر نیست؟ من دختر هستم 24 سالمه میتونم از این روش استفاده کنم؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-12-10 22:30

   در پاسخ به ساغر :
   هیچ ضرری ندارد بتادین یک محلول ضد عفونی کننده است

 • سلام.خوبین.من خیلی اعصابم خورده.پسرم و ۱۷سالمه و یک زاعده گوشتی درون مقعدم پیدا کردم،میگن از رابطه جنسی میاد ولی من تا بحال تجربش نکردم،یبوست داشتم.احتمالن واسه همین باشه.
  حالا هی میگفتیم
  این زاعده اندازه یه عدسیه و خیلی ببخشید هنگام دفع،نه خونریزی دارم نه خارش
  بنظرتون چیکار کنم؟؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-12-08 04:16

   درپاسخ به صادق:
   علت زائده گوشتی و هموروئید هر چیزی میتونه باشه : ما زیاد کار به علتها نداریم دنبال معلول یا بعبارتی راه حل و درمان هستیم :اینکه از کجا میدانید زائده چه جوری هستش و دیدید برای من هم جای سوال است ؟درکل چیزی که شما را اذیت نمیکند زیاد روش حساسیت به خرج ندهید همین ،مواظب رژیم غذایی خود باشید در این سن و سال که من میدانم همه مسائلو درج نکردید ،کم تحرکی و این بیماری در شما جای تاسف داره لطفا ورزش کنید بصورت حرفه ای

 • سلام وقتتون بخیر .مادر ۲۱ساله هستم تقریبا ۷سال یبوست و بیرون زدگی دارم که گاهی عود میکنه که اخیرا سر بارداری و شیردهی بیشتر شده ۳تا بیرون زدگی دور مقعدم دراومده که وحشتناک دردناکه رفتم دکتر گفته باید عمل بشی ولی میترسم.آخرین دکتری که رفتم گفته ترمبوزه شده .خواهش میکنم ازتون کمکم کنید نظر شماهم عمله یا اینکه با داروی مرسی درمان جواب میگیرم؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-12-08 04:10

   درپاسخ به زهرا :
   نظر ما هم در این نوع بیماری عمل جراحی با لیزر می باشد لطفا ترس خود را کنار بگذارید و به نظر پزشک خود احترام بذارید

 • سلام ۳۵ سالم هست چند سال قبل یه زاییده گوشتی از مقعد بیرون زده بود که رفع شد ولی چند ساله سالی یکبار و دو بار از ناحیه مقعد خونریزی دارم زائده گوشتی بیرون مقعد ندارم انگار دور مقعد زخم شده یا پاره شده و موقع مدفوع کردن خونریزی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-11-26 20:32

   در پاسخ به علی :
   بیرون زدگی مقعدی و خون ریزی بیشتر در اثر التهاب و بیشتر اسهال می باشد ،ناراحتی گوارشی و اختلال در عملکرد معده باعث خون ریزی و التهاب زائده گوشتی بیرون زده می باشد ، در مرسی درمان علاوه بر ارائه محصولات گیاهی درمان خانگی بواسیر دستورالعمل رژیم غذایی خاص در یک دوره 4روزه هم ارائه میشود که اگر استفاده کنید به بهبودی کامل میرسید

  • دکترنرو

 • کیوان
  1399-11-19 23:50

  با سلام و عرض ادب ،مرد ۵۵ ساله ،از سال پیش دچار خونریزی در هنگام اجابت هستم ،بیرون زدگی شقاق ندارم ،این اتفاق در هفته یا بشکل خونریزی شدید و گاهی اصلا دیده ننی شود ،منتظر راهنمای شما هستم ،سپاس

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-11-20 14:25

   در پاسخ به کیوان :
   کیوان جان مرد 55ساله برومند حتما روزانه 15دقیقه با سرعت پیاده روی کنید ،رژیم غذایی را رعایت و از خوردن غذاهایی تند و ادویه و ترشیجات به شدت پرهیز کنید ،روزی یک مرتبه دوش آب گرم بگیرید کار خاص دیگری نمیخواهد انجام دهید در صورتی که درد دارید از محصولات گیاهی مرسی درمان استفاده کنید

 • سلام من ۲۲ سالمه سه سال پیش یه مدت دچار یبوست شده بودم بعد یه ماه از بین رفتی ولی هنوز دوتا زائده یوشتی از مقعدم بیرون زده نمیدونم چکار کنم به همه خاستگارام جواب رد میدم از بدن خودم خجالت میکشم از طرفی نمیدونم هزینه لیزرش چقدره حدودی کسی هم بهم نمیگه درحد یه تومنه یا بیشتر یا کمتر
  میتونم تو خونه خودم درمانش کنمء؟مثلا مثل زگیل که با نخ میبندنش میشه اینجوری بواسیرو از بین برد؟لطفا کمک کنین بگین هزینش تقریبا چقدره

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-11-20 14:22

   در پاسخ به نگین :
   عزیزم شما بیشتر از آنکه بیماری نشیمنگاهی داشته باشید ،به نظر میرسه ناراحتی روحی روانی دارید ، از بین بردن و خشکاندن زائده گوشتی بیرون زده بوسیله نخ مخصوص جراحی یا هر نخ دیگری سالهاست که منسوخ شده
   لطفا توصیه های غلمی مرسی درمان را جدی بگیرید برای از بین بردن زائده از پماد ضماد مرسی درمان استفاده کنید

 • با سلام و خسته نباشید
  دختری ۲۰ ساله هستم مدتی دچار یبوست و اسهال شده بودم که باعث سوزش و درد خفیف در ناحیه مقعد شد . الان مدتی هست که دو تا زایده گوشتی جلو و عقب مقعدم وجود داره یه یکیشون بعد از دفع خود به خود داخل میره ولی دیگری نه ، خونریزی ندارم ولی موقع دفع سوزش کم و درد متوسطی رو حس میکنم ، میشه بگین برای درمان چیکار کنم ؟ خجالت میکشم دکتر برم ، میخوام اگه ممکنه اول درمان خانگی رو امتحان کنم . رژیم غذایی نامناسبی داشتم و کم تحرک بودم و همچنین موقع دفع خیلی به خودم فشار میاوردم . و یه سوال دیگه کسی که به بواسیر و شقاق مبتلا میشه تا اخر عمرش این بیماری باهاشه ؟ اگه درمان نشه چه اتفاقی میفته ؟ کشنده اس ؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-11-15 23:46

   در پاسخ به رهــــــــا:
   تمام علائم مستعده کننده هموروئید داشته اید ،برای رفع التهاب زائده گوشتی بیرون زدگی مقعدی میتوانید از توصیه های مرسی درمان و محصولات گیاهی این مرکز استفاده کنید ،
   در پاسخ به سوال شما باید بگم کسانی که مبتلا به انواع هموروئید هستند چنانچه مواظبت نکنند و روش همیشگی غذایی وزندگی را پیش بگیرند این بیماری به گونه ای است که احتمال عود آن بسیار زیاد است ، حداقل سالی دو یا 3بار عود میکند
   بهتر است خجالت بذارید کنار و با پزشک حاذق مشورت کنید

 • سلام من دوسال پیش هموروید داشتم وعمل جراحی کردم العانم بیرون زدگی دارم ولی درد ندارم در فصل سرما بیرون زدگی دوباره متورم میشه چیکار کنم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-11-14 06:48

   در پاسخ به امید :
   متورم شدن زائده بیرون زده بیشتر در اثر اسهال و در فصل سرما اتفاق میفتد برای رفع التهاب بیرون زدگی قرص گیاهی بسیار موثر موجود است میتوانید در واتس آپ سفارش دهید 3عدد قرص هر روز یک عدد مصرف کنید

 • سلام
  تقریبا ۲۰ ساله هستم و حدود دو ساله که متوجه شدم از سنین خیلی کم شاید از زمانی که یاد گرفتم تنها توالت برم، زائده‌ی خارجی بواسیر داشتم. به خاطر شرایط روحی و بی تحرکی و رژیم غذایی کاملا نامناسب علی‌الخصوص در دو سال اخیر، خیلی موقع‌ها دچار یبوست و درد هنگام دفع شدم. خود زائده هیچوقت درد خاصی رو برام ایجاد نکرده و به ندرت دچار خارش شدم. (در کودکی خارش ایجاد میکرد) چند وقت هست که این زائده از لحاظ ذهنی آرامشم رو به هم زده و حس میکنم از وقتی بهش فکر میکنم داره بزرگتر میشه! وگرنه قبلا شاید به اندازه‌ی یک لپه‌ی عدس قابل لمس بود. چند روزه حس میکنم داره به اندازه‌ی یک نخود کوچیک در میاد.
  سوالم اینه که برای جلوگیری از پیشرفتش میتونم با ورزش و رژیم غذایی مناسب اقدام کنم؟ و بعدها برای حذف زائده به پزشک مراجعه کنم؟ یا این که در حال حاضر مراجعه‌م به پزشک ضروریه؟ از لحاظ ذهنی دارم دیوانه میشم و عملا هیچ درد، خون ریزی و امثالهم رو ندارم. تورمش هم به نظر به خاطر ذهن بدبینمه، چون به شدت بدبینم و کاملا سابقه دارم.

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-11-14 07:01

   در پاسخ به مریم
   مـــــریم جان بهترین توصیه های درمانی در متن سوالت وجو دارد لطفا لطفا به توصیه های خودتون عمل کنید شک نداشته باشید راه درستی را انتخاب کردید
   1- ورزشو پیاده روی
   2- مشورت با پزشک حاذق این رشته
   3-بهش اضافه کنید (مشورت با روان پزشک )

 • مدتیه که یه گوشت اضافه از مقعدم بیرون زده شده و موقع دفع خونریزی دارم اما درد نداره خیلی نگرانم و این گوشت اضافه حس میکنم داره بزرگ تر میشه .البته بگم که من یه مقدار روده هام حساسه و گاهی یبوست دارم.میخواستم بدونم بیماری من همون بواسیره و اینکه راه درمان بدون جراحی داره یا نه؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-11-06 22:34

   در پاسخ به سارا :
   بیرون زدگی گوشت اضافه مقعدی از نوع هموروئید 3و 4 است ،برای درمان گوشت اضافه مقعدی و رفع التهاب بهتر است به توصیه های مقالات مرسی درمان و پمادهای توصیه شده گوش کنید

 • naqibullahyahyazada
  1399-11-04 01:36

  سلام برای عمل جراحی بواسیر با لیزر درهرات افغانستان وجوددارد

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-11-06 22:32

   در پاسخ به کاربر:
   ما اطلاعی از مراکز درمانی جراحی بواسیر با لیزر در کشور افغانستان نداریم

  • مرتضی
   1399-11-06 23:41

   با سلام.چند سالی میشه که من هموروئيد دارم.به هر شکلی بود باهاش ساختم تا چند وقت قبل که بعد از مدتی یبوست و بعد دفع متاسفانه بخش کوچيکی از هموروئيد من کنده شده.حالا با هر بار دفع تا چند ساعت درگیر سوزش وحشتناکش هستم.اگه میشه راهنمایی کنید چه جوری این قسمت کنده شده که مثل یه زخم تازه هست رو درمان کنم. زخم تکه کنده شده سفت شه رویه ببنده از این حالت تازگی خارج بشه.من تهران زندگی نمیکنم برای عمل لیزر هم از لحاظ مالی شرایط مناسبی ندارم.
   بی نهایت ممنون می شم کمکم کنید.

  • مرسی درمان
   1399-11-07 21:07

   در پاسخ به مرتضی :
   بیرون زدگی هموروئید به خودی خود کنده نمیشه مگه اینکه خودت دستکاری کرده باشی .
   برای رفع سوزش ناشی از زخم ایجاد شده پیشنهاد میشود از محلول بتادین و آب گرم استفاده کنید یا محلول بتادین روی یک تکه دستمال کاغذی آغشته کرده و چند دقیقه ای در ناحیه مقعدی خود فتیله کنید بعد ناحیه را با آب گرم و صابون غیر قلیایی شستشو دهید و با پماد گیاهی مرسی درمان پانسمان کنید قطعا به بهبودی میرسید فعلا نیازی به جراحی ندارید

  • سلام خسته نباشید و ممنون از مطالب خوبتون
   بنده ۱۷ سالمه و تقریبا ۳ ساله که به صورت ارثی هموروئید دارم .
   هیچ مشکلی نداشتم تا حدود یک ماه پیش که هفته‌ی بسیار سختی رو گذروندم و با ورزش و… تونستم درد و خونریزی رو از بین ببرم ولی هنوز بیرون زدگی وجود داره.
   میخواستم بدونم اگه موارد رو رعایت کنم و مشکلی نداشته باشم باز هم لازمه به پزشک مراجعه کنم ؟

  • مرسی درمان
   1399-12-10 02:52

   در پاسخ به شما:
   بیرون زدگی اگه درد و خون ریزی نداشته باشد و شما همچنان رژیم غذایی را رعایت کنید وورزش کنید ، هیچ مشگلی ندارد ،بیشتر بیرون زدگی ها در اثر اسهال متورم و ملتهب میشود اما به خودی خود آزار دهنده نیست اگر تصمیم گرفته اید به پزشک مراجعه کنید هم خوب است

 • با عرض سلام و تشکر فراوان از زحمات شما بزرگوار
  بنده حدود ۴ سال پیش مشکل یبوست شدید داشتم و در اثر فشار دو تا بیرون زدگی خیلی کوچک در بالا و پایین مقعدم بوجود اومد و با درد و سوزش شدیدی همراه بود با استفاده پماد ام جی سه روزه خوب شد و مشکلم کاملا رفع شد متاسفانه حدود سه هقته است که در هنگام دفع ، درد و سوزش شدید و بعضی وقتا خارش دارم و از پماد ام جی استفاده می کنم و لی خوب نمی شه در ضمن اصلا خونریزی ندارم و احساس می کنم التهاب مقعدی دارم وقتی داخل لگن آب گرم و بتادین می شینم خوب می شه ولی با دفع دو باره درد و شوزش و خارش شروع می شه لطف کنین راهنمایی بفرمایین که چگونه می تونم از این مشکل خلاص بشم . در ضمن به علت شرم نتونستم به دکتر مراجعه کنم و ساکن زنجانم اگه ممکنه بعد از ارائه راهکارا ، لطف کنین یه دکتر خانم هم معرفی کنین . ممنون از لطفتون

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-11-06 22:39

   در پاسخ به زهرا :

   برای مشورت با پزشک متخصص جراحی عمومی زنان در شهر زنجان مراجعه کنید ،دکتر محرم اسرار بیمار است و نباید خجالت داشته باشید .اما بصورت کلی قبل از جراحی و درمان های دارویی همیشه باید بوسیله پمادهای خیلی قوی ناحیه را پانسمان کنید و اکیدا به بیماران هموروئیدی توصیه میشود رژیم غذایی خاصی را دنبال کنند اینگونه نیست شما سه روز یک روش درمانی دنبال کنید و تا ابد خوب شوید .یک بیمار هموروئید اگر پرهیز نداشته باشد تا ابد بیمار هموروئیدی است و باید روش درمانی خاصی را همیشه دنبال کند

 • سلام چند سال پیش بر اثر یبوست خراشیدگی مقعد پیدا کردم و یه زایده گوشتی پیدا شد با پماد های انتی همورویید درمان کردم خوب شد ولی زایده از بین نرفت ولی مشکلی تا الان باهاش نداشتم تا اینکه همین چند وقت پیش دوباره همون جریان یبوست و خراشیدگی مقعد واسم پیش اومد و دوباره بیرون زدگی دارم دقیقا روی همون بیرون زدگی قبلی که با درد و خون ریزی شدید همراه بود باز هم با پماد و مسهل کننده جلوی خون ریزی رو تا حدودی گرفتم ولی این بار این بیرون زدگی متورم شده و درد شدیدی رو دارم تحمل میکنم لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-10-25 12:22

   در پاسخ به مجید :
   بیرون زدگی دارید به هیچ وجه مسهل مصرف نکنید چون باعث التهاب میشود

  • سلام حدود سه هفته است مقعدم دائم میسوزه ..مثل فلفل در دهان….پماد و شیاف و کپسول انتی هموروئید هم مصرف کردم خوب نشد..اصلا یبوست ندارم..فقط میسوزه..لطفا راهنمایی بفرمائید..ممنونم

  • مرسی درمان
   1400-04-21 10:05

   در پاسخ به محمد :
   محمد جان از پماد گیاهی انتی هموروئید رینای سبز استفاده کنید وقتی پماد دستتون رسید حتما با کارشناسان مرسی درمان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند که چه دستوراتی و روشهایی به کار ببرید که در عرض2 ساعت خوب خوب شوید

 • سلام ببخشید من ۱۷ سالمه و خیلی کم تحرکم و حدود ۴ ماهه خیلی اذیت شدم و وقتی این مقاله رو خوندم متوجه شدم هموروئید خارجی نوع ۳ دارم ایا میشه بدون جراحی و فقط با درمان خانگی خوب شد ؟

  پاسخ
  • سلام، وقت بخیر، من داخل مقعد بیرون زدگی دارم که با سوزش همراهه، سه روزه پماد آنتی هموروئید مصرف کردم، اما کوچک نشده، از دکتر رفتن هم خجالت میکشم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 • سلام من میخام برا استخدامی نظام شرکت کنم کنار مقعدم اندازه نصف یه نخود گوشت اضافه هست ایا بهم گیر میدن

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-10-05 09:59

   در پاسخ به حسین :
   این موضوع روی فعالیت های نظامی شما در آینده زیاد نمیتوانه تاثیر بگذاره اما در عین حال همه چیز بستگی به نظر پزشکی مرکز نظامی داره

 • سلام عزیز
  من یک دختر 17 ساله هستم ی چندروزی برای اولین بار یبوست کردم و الان بعد ی مدتی یک گوشت به اندازه بند انگشت از مقعدم بیرون زده و من واقعا از ظاهرش بدم میاد چیکار باید بکنم برای از بین بردنش

  پاسخ
 • هر نوع درد و خونریزی مقعد، شست و شو و کمپرس با اب سرد توصیه میکنید؟

  پاسخ
 • رضا نیکراد
  1399-08-17 09:43

  سلام من چند روزی ه که متوجه شدم بواسیر دارم. به صورت یک زائده کوچک به اندازه لوبیا در دهانه مقعده. همرنگ پوست. درد و خونریزی هم ندارم. قصد ندارم به پزشک مراجعه کنم. در فامیل و بستگان ما یبوست به صورت همیشگی وجود داشته در من هم همینطور.
  من تغذیه رو دارم تغییر می‌دم بیشتر به مواد غذایی مثل سیب خام یا هویج پخته / روزی یک قاچق چای‌خوری زیتون / یک قرص منیزیم : مجموع این‌ها باعث می‌شه یبوست نداشته باشم اما باعث نفخ می‌شن.
  سوالم این ه که آیا نفخ بواسیر رو بدتر می‌کنه یا مشکلی نیست؟
  یکی هم درباره خوابیدن: من دارم سعی می‌کنم از نشستن روی باسن اجتناب کنم، یا دراز کشیده یا به یک طرف نشسته یا ایستاده: دراز کشیدن به چه سمتی بهتره؟ روی شکم (دمر) یا روی کمر (به پشت = طاق باز) یا به پهلو؟
  ممنون

  پاسخ
 • سلام ، ممنون از مطالب عالیتون
  من الان چند روزی هست که یه زائده گوشتی کوچک کنار مقدم ب وجود اومده.
  قبلا ب هیچ وجه نبود یا حتی وقتی به دستشویی میرفتم نه دردی داشتم و نه خونریزیی.اما امروز بعد از اینکه فعالیت زیادی داشتم و ب حموم رفتم دیدم ک خونریزی داشته(البته در حد خیلی کم) و روی اون زائده یه زخم کوچیک ب وجود اومده . برای درمانش میتونم از درمان خانگی استفاده کنم یا باید جراحی بشه؟ممنون

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-07-23 04:24

   در پاسخ به محمد :
   محمد جان در 65 درصد بیماریهای نشیمنگاهی به درمان های دارویی پاسخ مثبت میدهند ،بیماری بواسیر شما نه بدخیم است و نه کهنه و خشن شده ،لطفا به توصیه های توضیح داده شده در سایت مرسی درمان عمل کنید و درمان خانگی بواسیر را با پمادهای گیاهی رینای سبز ادامه بدهید بهبودی شما قطعی است

 • سلام و عرض ادب و احترام
  من ۲۳ سالمه و اولش خوب اصلا فقط یه سوزش داشتم موقع دفع ولی الان به اندازه یک بند انگشت در ناحیه مقعد بیرون زدگی دارم لطفا منو راهنمایی کنید و میشه بدون عمل جراحی و با درمان خانگی از بین بره؟ ،و این رو بگم معمولا روزها در معرض نور آفتاب قرار میگیرم در ناحیه مقعد عرق کرده و احساس سوزش دارم لطفا منو راهنمایی کنید مرسی

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-06-09 10:55

   در پاسخ به مهران :
   مهران عزیز بیرون زدگی شما زیاد وخیم نیست که نیاز به عمل جراحی داشته باشد ، هر بیرون زدگی نیازی به جراحی ندارد میتوانید با رعایت رژیم درمانی و غذایی بر این عارضه غلبه کنید
   وقتی که میدانید عرق کردن و ایستادن در دما بالا شما را اذیت میکند تا حد امکان از این کار خودداری کنید
   روشهای درمان بواسیر در طب سنتی را مطالعه کنید و با استفاده از پمادهای گیاهی مرسی درمان میتوانید بیماری خود را درمان کنید

 • سلام میشه لطفا به منم یه دکتر خوب تو رشت معرفی کنین ممنون میشم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-05-27 18:18

   در پاسخ به سارا :
   پزشکان حاذق انگشت شماری در رشت هستند که عمل جراحی هموروئید را انجام میدهند من در سایت مرسی درمان مجاز به معرفی نیست

  • سلام خانم سارا..آیا موفق شدید در رشت پزشک جراح با لیزر پیدا کنید؟ ضمنا من هم اهل و ساکن رشت هستم

 • سلام وقت بخیر
  ممنون از اطلاعات خوبتون
  من ۲۳ سالمه
  تحرک ندارم همیشه نشستم بخاطر درس
  و اینکه قرص آهن یا شربت آهن مصرف میکنم
  و همه اینها باعث شده ۴ روز هفته رو یبوست دارم با اینکه سبزیجات و آب زیاد مصرف میکنم
  و فکر میکنم یک سالی میشه
  با مطالبی که اینجا خوندم فکر میکنم از نوع 1 باشم
  دو زائده گوشتی دارم رشته مانند که یکی کوچیک و یکی بلندتر به اندازه لوبیا
  و زمانی که مدفوع میکنم میاد بیرون و دوباره میره داخل
  در حالت عادی اذیت نمیکنه
  ولی چون بیشتر مواقع یبوست دارم موقع یبوست خیلی درد داره انگار خراشیده میشه
  اوایل یک کمی خونریزی داشتم موقع یبوست ولی خیلی وقته فقط موقع یبوست درد دارم.
  به خانوادم چیزی نگفتم خجالت میکشم
  خیلی میترسم بزرگتر بشه
  و اصلا از بودنش ناراحتم
  چه قیمتی هست پماد انتی هموروئید؟
  و اینکه چطوری میتونم تهیه اش کنم؟
  آیا با روش های خونگی خوب میشه؟ و کامل از بین میره؟ یا مجبور میشم برم دکتر😢

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  من 20 سالمه و در ناحیه مقعد زائده گوشتی دارم مدتی یبوست داشتم ولی الان بهبود پیدا کردم اما هنوز اون گوشت اضافی هست لطفا کمکم کنین که بدونه نیاز به عمل و لیزر توی منزل درمان کنم
  خیلی ممنون

  پاسخ
 • سلام و تشکر از راهنمایی و مشاوره هاتون.
  من ۳۶ ساله هستم
  الان یه هفته میشه زائیده گوشتی بزرگتر از یه لوبیا هنگام دفع دور مقعد بیرون میاد و درد داره
  البته قبلا بیرون میومد ولی هیچ دردی نداشت.
  الانم دردش شدید نیست ولی در طول روز ادامه داره و قطع نمیشه خونریزی ندارم ولی هنگام دفع سوزش دارم. و دفع فقط با آب گرم راحتره بدون آب گرم خیلی سخته برام
  دوسالی میشه براثر عصبانیت دچار حمله دیابتی شدم و الان دیابت دارم که اونم باعث یبوستم شده به رژیم غذایی اهمیت میدم ولی اگه چند روز دفع نکنم با اذیت زیاد دفع خواهد شد و بدون آب گرم اصلا نمیتونم دفع کنم
  لطفا راهنمایی کنید ممنون
  اگه نیاز به عمل هست دکتر خوب تو تبریز سراغ داشتین ممنون میشم معرفی کنین

  پاسخ
 • سلام من هفده سالمه
  چند روزه مثل یک زائده گوشتی از معقدم بیرون زده و هیچگونه علائمی نداره فقط گاهی اوقات مقدار کمی درد داره ترسیدم میخواستم ببینم چیه

  پاسخ
 • شیرین
  1399-03-26 03:01

  سلام خسته نباشید من ۲۴ سالمه و نزدیک به یک هفتست که یبوست گرفتم.و به اندازه یک عدس دوروزه که پشتم ورم کرده…آیا درمان داره که دوباره به حالت قبل برگردم؟!؟ظاهر بدنم برام مهم هست..
  با درمان یبوست ورم از بین‌ میره یا میمونه؟!؟
  درد و خونریزی هم نداشتم تا به حال.
  ممنون میشم کمکم کنین بگین چه کار کنم برای این بیماری و اینکه ورم از بین بره
  خیلی نگرانم

  پاسخ
 • مبینا
  1399-03-14 09:42

  سلام خسته نباشین ۱۸سالمه یه چن روزی میشه که درقسمت بالای مقعد تقریبا انتهای باسنم درد میگره و امروز متوجه شدم که به اندازه تقریبا سه الی چهار سانتی متر یک تکه گوشت بع وجود امده که حتی نمی تونم ب راحتی بشینم میشه راهنماییم کنید

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-03-15 23:19

   در پاسخ به خانم مبینا :
   از اینکه تجربه و نظر خودت را با مرسی درمان در میان گذاشتید ازت ممنون و سپاسگذاریم عزیزم
   اینکه تو این سن و سال دارای زائده گوشتی هستی یه مقدار بعید به نظر میرسد اما میتوانید از آن پیشگیری کنید طبق توصیه هایی که در مقاله شقاق مقدی چیست آورده شده عمل کنید و سعی کنید رژیم غذایی خاصی را دنبال کنید که دچار یبوست نشوید چون اثرات زائده را تشدید میکند
   بهترین راهنمایی من به شما در وهله اول مشورت با پزشک متخصص و در وهله دوم استفاده از محصولات گیاهی مرسی درمان است
   اگر موقع نشستن مشکل دارید از بالشتک استفاده کنید

 • سلام .عذر میخوام که مزاحم تون میشم.من ۱۹ ساله هستم.امسال بعد از ورود به دانشگاه کم تحرک شدم.به دلیل اینکه در شهر دیگر تحصیل میکردم به تغذیمم درست رسیدگی نمیکردم.بعد از سه ماه همراه با یبوست احساس سوزش داشتم و در بهمن درد آن بدتر شد.بیرون زدگی بواسیر ندارم اما احساس میکنم دفع سخت تر شده است.هنگام و بعد از هربار اجابت مزاج درد شدید دارم به طوریکه تا ساعت ها ادامه دارد.پماد امجی باریج به همراه اپیلاکتور مقعدی استفاده کردم درد به شدت کاهش میداد اما نتونستم مرتب استفاده کنم تا الان.بعضی وقت ها خونریزی دارم که یک سری هم بخاطر یبوست شدید شدید شده بود.ترسیدم و اضطراب دارم. میترسم وضعیت خیلی خوبی نداشته باشم چکار باید انجام بدم تا بیماریم خوب شه؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-02-27 18:16

   در پاسخ به مهدی :
   در این حالت که بیماری هموروئید شما روز به روز در حال پیشرفت و وخیم شدن است یک برنامه غذایی منظم به همراه استفاده از محصولات گیاهی مرسی درمان توصیه میشود

 • سلام من۲۳ سالمه تا حدود چندماه پیش معمولا یبوست داشتم و موقع دفع از داخل مقعد احساس میکردم که یه زائده ی گوشتی پایین اومده اما در حدی نبود که بیرون بزنه و چندساعت بعد اثری ازش نبود درد و سوزش هم نداره فقط هر چندماه یبار یکم خونریزی داشت خیلی کم
  کلا اذیت نمیکنه از وقتیم که رژیم گرفتم و وزنمو کم کردم دیگه اثری ازش نیست
  اما مشکل اصلی من اینه که اطراف مقعدم از بیرون یه چیزی مثل گوشت اضافه در اومده که اونم دردوخارشو سوزشو چیزی نداره فقط ظاهر خیلی بدی داره و احساس میکنم که داره بزرگتر میشه راهی به جز عمل و لیزر هست که بشه اینارو از بین برد یا کوچیک کرد؟؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-02-25 18:11

   در پاسخ به شادی :
   اینکه مراعات حال خودت و میکنی و رژیم خاصی را دنبال میکنی خیلی خوب و عالی هستش .از این بابت جای تبریک داره .
   به نظر میرسد که دچار هموروئید نوع 4 هستید و به مرور دچار هموروئید خارجی شده اید .زائده های گوشتی که دهانه مقعد رشد میکنه و ملتهب و متورم میشه ،هموروئید ترومبوزه می باشد
   برای از بین بردن آن فقط باید جراحی کنید لازم است با پزشک متخصص مشورت کنید
   استفاده از پماد فقط اثرات التهاب و تورم و کم میکنه ،بطور دائمی از بین نمیبره

 • محمد رضا
  1399-02-16 01:07

  سلام من ساکن کاشان هستم خدا بگم چیکارشون کنه سال ۹۳ انققد تو خدمت غذای خشک بهم دادن ک مققدم ترک خورد انقققد درد داشتم ک نمیتونستم وایستم چ برسه بخوام رژه برم😅ب فرماندمونم ک میگفتم فک میگرد ما میخایم از زیر رژه فرار کنیم خلاصه ..ب مرور زمان گوشت بیرون زدو خونریزی کردو .گوشت اضافع اون موقع اندازه عدس بود الان اندازه نصف بند انگشت شده فقط قسمت خارجی مقعدمه داخلی اصلا چیزی نیس چون معدم همیشع خشک کار میکرد دکتر پمادو ی شربت بهم داد ک حال و حوصلشو نداشتم یک سرررره بزنم تا ۳ماه زدم هی بد نبود خونریزی بند اومد ولی معدم یکم خشک ک کار میکرد دوباره خونریزی میکرد دوبار شروع میکردم ب غذاهای پر خورشت ک معدم نرم کار کنه ک شکر خدا دوباره خونربزی خوب میشد.دردو ک کمو بیش داشتم ولی تا دو سه سال اصلا اذیتم نمیگرد ولی گوشت اضافع هر سال زیاد تر میشد ک گفتم اندازه نصف بند انگشته الان ی دوسااال پیش دکتر رفتم گف لازم نیس عمل کنی کارت نداره ولی اصلا دوست ندارم این گوشت اضافه رو داشته باشم
  الان دستویی ک میرم دوباره سوزش دارم قشنگ ی جوشه یا چیز دیگه روی این گوشت اضافع مقدم هست ک اون باعث سوزش میشه ولی ن درد دارم ن خونریزی فقط موقع مدفوع سوزش دارم کسی رو کاشان میشناسین ک برم پیشش درسو حسابی درمان کنن این گوشتم لیزز کنه ک زیاد تر نشه اخه داره دور مقدم هی این گوشت زیاد تر میشه جون هر دو سریع بگو .اقای دکتر اولا انقد خجالت میکشیدم ک نگو ولی این دکترا کاشان انققد پیششون رفتم ک دیگه خجالتم ریخته😅⁦✌️⁩

  پاسخ
 • سلام من ی زائده گوشتی تو مقعدم دارم ک درد و خونریزی و… ندارم یعنی در کل اذیتم نمیکنه حتی تو دفعم اذیتم نکرده هیچ وقت ولی ظاهرش بده و بزرگه الان حدودا یک سال و نیمه ک اون زائده گوشتی هست و اذیتم نکرده هیچ وقت باید دنبال درمام برم یا اینکه دست بهش نزنم و نیاز نیس دنبال درمان خاصی باشم من فقط گاهی از ظاهرش میترسم ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-02-15 21:17

   در پاسخ به سحر :
   “زائده بیرون زدگی بواسیر” ترس و اظطراب ندارد در کل ترس شما بی مورد است و زیادی حساسیت بخرج میدهید .
   به ندرت در بیماران هم مشاهده میشود که: زائده گوشتی بیرون زده هیچ گونه درد و سوزشی ندارد .با رعایت رژیم غذایی مناسب و پرهیز از استرس و اظطراب ،به همین روش درمانی ادامه بدهید .
   اگر در اینده تمایل به از بین بردن کلی زائده داشتید ،عمل جراحی هموروئید با لیزر توصیه میشود

 • مرضیه
  1399-02-12 23:32

  سلام
  ببخشید من سه سالی هست ناحیه مقعد بیرون زدگی دارم ولی الان سه ماهه بشدت واسه دفع مشکل دارم طوری که حس میکنم کلا دچار انسداد ناحیه مقعد شدم ولی با مصرف خاکشیر مشکلم حل میشه باز که قطع میکنم مصرف رو دوباره برمیگردم به همون حالت اولیه تورو خدا بگید چیکار کنم که خوب شم.ضمن اینکه فکر میکنم این زائده گوشتی بخاطر یبوست هست که کلا از بچگی درگیرش بودم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-02-14 17:27

   در پاسخ به مرضیه :
   وقتی ذهن انسان روش جدیدی را پیش میگیرد خیلی تمایل دارد به روش های قدیمی تر برگردد دنبال کردن رژیم غذایی خاص موقع عود کردن بواسیر هم یک روش و عادت جدید است که ذهن اصلا تمایل به زندگی با روش جدید ندارد
   با قطع کردن روش درمانی خاص و بعد از گذشت چند روز که بیخیال موضوع میشوید ،هموروئید این بیماری رنج آور مجددا عود میکند تا جاییکه ممکنه از ابتلا به یبوست و خوردن حجم زیادی از غذاها مخصوصا غذاهای پرچرب خود داری کنید
   از مصرف ادویه جات و غذاهای تند اکیدا خودداری کنید برای درمان و بهبودی “پماد گیاهی رینای سبز” توصیه میشود

 • سلام من ۱۷ سالمه به دلیل یبوست خون ریزی داشتم ولی با تغییر نوع تغذیه خونریزی و یبوست خوب شد ولی الان اندازه یه عدس بیرون زدگی دارم و خارش و سوزش هم ندارم چیکار کنم؟؟؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-02-09 09:12

   در پاسخ به علی :
   علی جان یبوست در سن و سال شما واقعا بعیده سعی کنید با نرمش و ورزشهای سبک و تغییر عادت غذایی و رهایی از استرس مشکلات گوارشی خود را درمان کنید
   در ارتباط با مشکل بیرون زده گی شما ،برای رفع التهاب و تورم در وهله اول از یبوست جلوگیری کنید در ضمن میتوانید از محصولات گیاهی مرسی درمان استفاده کنید

 • زهرا اسدی
  1399-02-04 04:53

  با سلام
  من حدود یک ساله که بواسیر دارم اولش به صورت یک جوش ریز بود و به مرور بزرگ تر شد دو ماه پیش زایمان طبیعی داشتم و حدود ۲۰ روز بعد زایمانم بواسیرم که تا حالا اصلا اذیت نکرده بود شروع کرده به خارش و سوزش طوری که بعد هر دفع حدود ۷ هشت ساعت درد دارم یه زاییده کوچیک دیگه هم پایین مقعدم در اومده رفتم دکتر و پماد انتی همورویید داده ولی فایده نداره توردخدا بگین چیکار کنم تا این درد از بین بره زاییده گوشتی از بین نره برام مهم نیس فقط درد نکشم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-02-06 18:40

   در پاسخ به زهرا :
   در اثر فشارهای درون شکمی که بر اثر زایمان طبیعی حاصل شده تمام رگهای ناحیه مقعدی شما دچار آسیب جدی شده اند ،بعد از زایمان طبیعی که شما داشتید ،خون رسانی به حس گرهای عصبی و رگهای خونی ضعیف شده در نتیجه درد و سوزش شدیدی را احساس میکنید برای رفع درد و سوزش هموروئید بعد از زایمان از پماد آنتی هموروئید رینای صورتی که مخصوص خانمهای باردار و بعد از بارداری است در فروشگاه پماد های گیاهی مرسی درمان استفاده کنید

 • عرفان
  1399-02-01 00:18

  سلام تروخدا کمکم کنید چارساله دارم عزاب میکشم بی نتیجه هرجا رفتم نتیجه نگرفتم ۴سال پیش یهو ناگهان دچار یبوست شدم برام تنقیه صابون انجام دادم ۵دقیقه بعدش چنان دردی کشیدم ک نگو خیلی بد بود از فردا تا یه هفته یبوستم شدید شد ماه ها ب همین وضع بودم طوری ک حس میکنم مقعدم حس ندارع برای دف سوزش درد وحشتناکش ولم نمیکررد مجبور شدم کولون شم گفتن هیچیت نی چیر خاصی نی درحالی ک من رنج میکشیدم کم کم حالت ورم پیدا کرد گوشت اضافع بزرگ ک محض فشار اوردن میومد بیرون و مجبور بودم با دست جا بزنم برع داخل خلاصه سرتونو درد نیارم حس میکنم مقعدم تنگ شده گوشت بزرگ اضافی ک کل مقعدو گرفتع و بزرگع طوری ک شیاف میزدم انگار اتیش میریختن روم انگار ی حالت پرده مانند بود تو داخل مقعد این از اون ب ارومی رد میشد مث ی بریدگی بزرگ ک داخلشع الانم حس میکنم مقعدم اسپاسمه شدید داره دچار ترک ترکه مدفوع نمیتونم کنم حرکات مدفوعو حس میکنما ولی انگار ی مانعی برا دف دارم بعد ی مدت طولانی یبوست یهو میشم اسهال اسهالای کم حجم با سوزش ۲سالی بود تقریبا حالم اوکی شده بود ۶۰درصد بهتر شده بودم الان ۶ماهه تمام علاییم برگشته دف بلغم خلط دارم اذیت میشم عصبی کرده منو پرخاشگر شدم بی اشتها همش میترسم این گوشت تنگی لنتی سرطانه دارم از ترس دلهره میمیرم تروخدا کمکم کنید ب نظرتون من دچار چ مریضیی شدم😥😥😥😥

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-02-01 09:53

   در پاسخ به عرفان :
   برای مشکلات گوارشی خود به پزشک متخصص بیماریهای گوارشی مراجعه کنید بیماری نشیمنگاهی شما ناشی از ناراحتی گوارشی است به نظر میرسد درمانهای خانگی بواسیر پاسخگوی بیماری شما که کهنه و پیشرفته شده نمی باشد “درمان داروئی و خانگی بواسیر “فقط مسکن موقتی است برای شما

 • سلام خسته نباشین من از دیروز یه زائده گوشتی به اندازه یک بند انگشت یکم متورم از مقعدم بیرون زده که خارشو‌ درد و سوزش داره با توجه به وضعیت کرونا که دکتر نمیشه رفت چه کاری باید انجام بدم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-01-25 12:44

   در پاسخ به جواد :
   برای بیرون زدگی زائده گوشتی میتوانید از پماد رینای سبز هموروئیدی در فروشگاه مرسی درمان استفاده کنید

 • مبینا
  1399-01-24 00:16

  سلام بخشید میشه بگین زائده گوشتی که زده باش بیرون هیچ جوره نمیشه ب داخل برگشت داد بشه؟ب غیر از جراحی الیته مثلا با پماد انتی همورویید اینا…البته بواسیر من اون اوایل خونریزی داشت ولی الان خیلی وقته ک نه اصلا درد دار ن خونریزی فقد زائده گوشتی بیرون زدگی داره میشه بگین میشه کاملا بره داخل یا ن؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-01-24 12:46

   در پاسخ به مبینا:
   در بیماریهای هموروئید که زائده گوشتی بیرون زده توسط دست به داخل برگشت داده نمیشود از نوع هموروئید 4 هست ،اگر دچار التهاب یا تورم نشود دردی ندارد برای درمان و از بین بردن این زائده از نوع 4 فقط یک راه حل دارید
   “عمل جراحی هموروئید با لیزر “

  • فاطمه
   1399-03-08 08:34

   سلام من 24 سالمه 4هفتس که کنار مقعدم زایده گوشتی درومده اول اندازه یه بند انگشت بود اماالان قد یه نخوده دیگه کوچیکتر نمیشه.نمیخوام داشته باشمش از ظاهر بدنم بدم میاد اگه لیزر کنم جاش میمونه؟؟؟؟؟؟

  • مرسی درمان
   1399-03-12 18:29

   در پاسخ به فاطمه خانم :
   در عمل جراحی زائده “بیرون زدگی بواسیر” با لیزر هیچ آثاری بر جا نمی ماند ،زیاد حساسیت به خرج ندهید .

 • سلام وقت بخیر.مدت۲سال است که ی تیکه زائد اندازه بندانگشت از مقعدم بیرون زده ولی نه درد دارم نه خونریزی چجوری میتونم درمانش کنم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-01-23 13:41

   در پاسخ به زهرا :
   برای درمان زائده گوشتی اضافه مقعدی که مدت 2 سال هم از پیشرفت آن میگذرد جراحی با لیزر می باشد

  • مبينا
   1399-07-29 13:28

   سلام خسته نباشيد ميشه بگيد روش از بين بردن بواسير خارجي كه زائده گوشتي بيرون زده داره با روش بستن لاستيك يا همون رابربند چجوريه و از بين ميره يا نه؟

 • سلام من مدت 2 هفته است که دچار هموروئید شده ام و هنگام دستشویی رفتن اطراف مقعد بیرون زده و می سوزد و گوشتی نازک رشته مانند در دهانه مقعد حس میکنم و بعد از دستشویی ناحیه مقعدم با سوزش و خارش درون مقعد مواجه میشم .
  لطفا اگه امکانش هست راهنمایی کنید خیلی اذیت میکنه . باتشکر

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-01-18 20:57

   در پاسخ به مهدی :
   به نظر میرسد هموروئید شما از نوع سوم است به مرور زمان و در اثر اجابت مزاج که با یبوست یا اسهال همراه باشد بیرون زده گی متورم و بزرگ میشود با اب سرد ناحیه را شستشو دهید و به دستورات کاربردی که در مقاله درمان بواسیر بدون نیاز به عمل جراحی آمده است عمل کنید در صورت تمایل میتوانید از پمادهای گیاهی مرسی درمان استفاده کنید

 • بارین
  1399-01-16 02:56

  سلام ببخشید من بیرون زدگی معقد دارم ولی دراثررابطه مقعدی پیش اومده .الانمیدونم چکارکنم خوب بشه .باید عمل کنم یابادارو رفع میشه

  پاسخ
  • سلام خسته نباشین من چند ماه است یه زائده گوشتی به اندازه یک بند انگشت یا کوچیک تر از مقعدم بیرون زده که خارش و یکم درد یکم سوزش داره لطفا بکید درمانش چیه یا چیکار باید بکنم ممنون میشم

  • مرسی درمان
   1399-02-02 21:08

   در پــــــاسخ به سلمان :
   “درمان زائده گوشتی بیرون زده مقعدی” در همین مقاله توضیح داده شده برای رفع درد و سوزش یخ شیاف کنید یا از کمپرس یخ استفاده کنید برای رفع التهاب و سوزش میتوانید از پمادهای گیاهی مرسی درمان استفاده کنید

 • سلام خسته نباشید.
  من حدودی دو ما خونریزی داشتم همراهی خونریزی درد هم داشتم اما من در فکرش نشدم اما فعلا یک برامدگی مانند دونه خیلی کوچک دارم خیلی درد و سوزش دارد به کمک شما نیاز دارم لطفا کمکم کنید.
  تشکر

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-01-13 10:59

   در پاسخ به احمد :
   شما در صفحه ای کامنت گذاشتید که یک مقاله جامع و کامل در مورد درمان خانگی بواسیر بدون نیاز به عمل جراحی نوشته شده
   هموروئید شما از نوع یک است و اگر بهش اهمیت ندهید یعنی بصورت پراکنده به درمان بپردازید ظرف مهلت چند ماه پیشرفت کرده ،بدخیم میشود و درمان داروئی پاسخ نمیدهد

 • Shahnawaz Darwish
  1399-01-09 00:50

  سلام من از افغانستان پیام ماندن
  آقا اون داروی که شما میگین اینجا نیست یه داروی بگویید که در اینجا (افغانستان) موجود باشد

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-01-09 11:07

   در پاسخ به دوست خوبم از افغانستان :
   خیر پماد آنتی هموروئید رینا نه در داروخانه های افغانستان و نه در داروخانه های ایران موجود نیست .یه محصول کاملا انحصاری که توسط شرکت هلندی وارد و تهیه میشود

 • سلام وقت بخیر میشه لطفا دکتر خوبی تو شهر رشت برای لیزر همورویید میشناسین بهم معرفی کنیم من رشت هستم ولی کسی را نمی شناسم متاسفانه .

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-01-09 11:20

   در پاسخ به سوسن :
   دوست خوبم پاسخ به ایمیل شما ارسال شده

  • سلام ممنون از ارائه مطالب مفیدتون. اگه امکانش هست یه پزشک خوب واسه جراحی بواسیر با لیزر در رشت به بنده معرفی کنید.مرسی از لطفتون ⁦🌹

  • مرسی درمان
   1399-01-27 09:20

   در پاسخ به سعید :
   پاسخ به ایمیل شما ارسال شده

 • سلام دختری هیجده ساله هستم و یه مدتی هست که متوجه زائده ای نرم و صورتی در ناحیه مقعدم شدم حدودا اندازه یه عدس هست و نرمه.از یه طرف به داخل مقعد راه داره . خونریزی ندارم فقط گاهی اوقات موقع دفع درد کمی رو احساس میکنم چون معمولا ییبوست دارم .حالت عادی بیرون نیست و تو حالت دفع بیرون میزنه.طوری نیست که خیلی اذیتم کنه ولی واقعا میترسم من کنکوری ام و مدت زیادی رو پشت صندلی میشینم ..روم نمیشه به خانوادم بگم و برای معاینه دکتر برم تروخدا بگید چیکار کنم واقعا حال روحیم بده

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-01-09 11:36

   در پاسخ به زهرا:
   شما دارای هموروئید نوع یک هستید : در اثر زور زدنهای درون شکمی و…باعث فشار امدن به رگهای ناحیه آنال و پاره شدن رگهای مقعدی و نیز در اثر عدم خون رسانی باعث بوجود آمدن زائده گوشتی میگردد .
   که با هر بار دفع مدفوع مخصوصا اگر یبوست داشته باشید باعث تحریک زائده شده و به مرور بزرگ و حجیم میشود در این نوع از بیماری برای درمان خانگی بواسیر و کاهش درد و سوزش مقداری یخ شیاف کرده و ناحیه را بوسیله پماد آنتی هموروئید رینا پانسمان کنید
   اگر مواظب رژیم غذایی خود باشید بعد از یک هفته بهبود می یابد و کار خاصی دیگری انجام ندهید
   نگران هم نباشید

 • قاسمی
  1399-01-07 21:22

  منظور شما از بدیخیمی چیه؟ سرطان یا پیشرفت هموروئید ؟ ممنون میشم زود جواب بدین نگران شدم. هزینه جراحی با لیزرم لطف میکنید بگید

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-01-09 11:27

   درپاسخ به خانم قاسمی :
   هموروئید خشن و بدخیم یعنی به حداکثر میزان پیشرفت خود رسیده و دارو درمانی هیچ پاسخی به آن نمیدهد و یاید فورا جراحی شوید

  • فرهاد
   1399-02-06 17:28

   باسلام و عرض ادب، عذر میخوام بنده ۳۵ سالمه زائده ای گوشتی نرم و در ناحیه مقعدم شدم حدودا اندازه یه لوبیاقرمز،چیتی ،بیرون زدگی داره از یه طرف هم موقع شستن که بیشتر با اب گرم بوده با انگشتم اشاره میکنم میره داخل احساس میکنم. خونریزی ندارم اما یبوست رو دارم دستشویی مدفوع رو هر دوروز یا زیاد بشه سه روز یه بار میرم تازگیا ولی در عوض ادرارم کمی زردرنگ و روشن شده بعضی وقتها هم هفته ای یکی دوبار زرد پررنگ میشه . ولی این بیرون زدگی در حال فشار وارده مدفوع بیرون میزنه .فقط گاهی اوقات موقع دفع درد کمی رو احساس میکنم و بعضی وقتها هم تو خونه درد رو احساس میکنم. چون معمولا ییبوست دارم .حالت عادی بیرون نیست و تو حالت دفع بیرون میزنه. درد هم هم موقع فشار درد دارم وهم خونه که یهو درد بروز میکنه. واقعا میترسم دکتر خواهشا راهنماییم کنید تو این وضع چیکار باید بکنم سپاسگذارم از راهنمایهاتون واقعا مفید و کار بسیار قشنگیه این راه برای مردم که دردشونو در میان میذارن و راهنمایی میکنید.تشکر

  • مرسی درمان
   1399-02-06 19:19

   در پاسخ به فرهاد :
   ممنون ار توضیحات کاملتان
   در درمان های خانگی بواسیر که با بیرون زدگی همراه است برای شستشو از آب سرد استفاده کنید همچنین برای رفع درد و سوزش کمپرس یخ پیشنهاد میگردد.
   این بیماری با یبوست مستعد میگردد سعی کنید از غذاهای پر فیبر و کم چرب استفاده کنید تا کمتر دچار یبوست شوید .پیاده روی و نرمش توصیه میشود شبها قبل از خواب یک لیوان شیر گرم بخورید
   اگر زائده گوشتی بیرون زده دچار التهاب و تورم نشود .زیاد اذیت نمیکند .
   برای رفع التهاب و تورم رژیم غذایی خود را کنترل کنید و توصیه میشود مقاله عوامل مستعد کننده هموروئید را مطالعه کنید

 • سلام خسته نباشید .
  رضا۳۰سالمه من الان ب مدت ۳ساله ک ب این بیماری بواسیرگرفتارشدم الانه ب مدت ۱ساله ک دردشوحس میکنم ازنوع۳هستش بعضی موقع هم خونریزی دارم بعداز مدفوع دهانه مغعدم متورم میشه و موقع راه رفتن دوباره میزنه بیرون خیلی اذیت میکنه نمیتونم دیگه راه برم البته این ارثی هستش امابازدن پمادیکمی اروم میشه ولی الانه دوهفتس دردش زیادترشده نظرو پیشنهادشما چی هس عمل کنم یاروش خانگی دنبال کنم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-12-22 11:41

   در پاسخ به رضا :
   به نظر میرسد که هموروئید شما بدخیم شده و از نوع 4 هست در این نوع بواسیر گوشت اضافه بیرون زده مقعدی با دست داخل آنال جای میگیرد اما هنگام تحرک میزند بیرون

   1- نیاز به “عمل جراحی هموروئید” با لیزر دارید
   2- تا آماده شده برای جراحی هموروئید میتوانید برای کاهش درد و التهاب ورفع سوزش از “پماد گیاهی آنتی هموروئید رینا خاکستری” استفاده کنید
   3- طراحی این پماد برای این نوع از بیماریهای نشیمنگاهی بوده که با سرعت بخشیدن به روند بهبودی و افزایش جریان خون رسانی ممکن است بعد از استفاده به سردرد ملایمی دچار شوید اما برای رفع درد تحمل کنید

  • سلام.من ۳۰ سالمه و ۳ هفته هستش که دچار شقاق مقعد شدم البته کمی بیرون زدگی مقعد از قب در زمان بارداریم دارم الان اذیتم موقع دفع خونریزی ندارم اما تورم و درد در ناحیه مقعد دارم.چیکار کنم که به جراحی نکشه؟

  • مرسی درمان
   1399-01-04 21:46

   در پاسخ به مهسا :
   حدود 55%شقاق با درمان های خانگی قابل بهبودیه و نیازی به جراحی ندارد البته ما نمیدانیم شما چطوری به این نتیجه رسیده اید که شقاق دارید ؟!
   شقاق معمولا با تورم کمتری همراه است اما درد شدیدی دارد به فرض اینکه بیماری شما شقاق باشد در این خصوص مقاله شقاق مقعدی چیست؟ را مطالعه کنید برای کاهش درد هم میتوانید از پماد گیاهی رینا سبز هموروئید در فروشگاه مرسی درمان استفاده کنید

 • فاطمه
  1398-12-20 09:58

  سلام من بواسیر همورئید دارم که بیرون زده است که باعث خروج مدفوع شده است .که هنگام کار کردن شکم خیلی اذیت میشوم .لطفا مرا برای درمان راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-12-20 12:22

   در پاسخ به فاطمه :
   بیرون زدگی بواسیر اگر از نوع 3 یا 4 باشد به شکل زیر است :
   هموروئید نوع 3 زادئده هنگام دفع مدفوع بیرون میزند اما با دست قابل برگشت به داخل آنال است
   هموروئید نوع 4 زائده هنگام دفع مدفوع بیرون میزند و غیر قابل برگشت است .
   در اثر یبوست یا اسهال ویا آمیزش مقعدی متورم و ملتهب میشود و با درد و سوزش همراه است
   برای خلاص شدن از این وضعیت مقداری یخ شیاف کنید و دهانه مقعد را با یخ سفت ماساژ بدهید و از پماد معجزه آسای آنتی هموروئید رینا سبز در فروشگاه پمادهای گیاهی مرسی درمان استفاده کنید

 • سلام من دختری 20 ساله
  الان دوهفته اس در ناحیه مقعد ام یه تکه گوشت درآورده که خونریزی درد سوزش ندارم فقط یه زایده گوشتی اندازه عدسی هست اذیت نمیکنه فقط دوست دارم ازبین بره راه حلی داره که از بین بره بدون عمل 😔😔😔😔توروخدا بگین خیلی نگرانم 😞 😞 😞 خیلی تو فکرشم درد نداره ها فقط وسواس گرفتم که چه طوری از بین بره ممنون 🙏

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-12-20 12:16

   در پاسخ به خانم مریم :
   زائده های گوشت یبیرون زده نوعی از بواسیر داخلی است اگر تورم یا درد و التهاب ندارد درمان از بین بردن این زائده بیرون زده فقط جراحی با لیزر است .چنانچه این زائده به مرور در اثر یبوست و فشارهای درون شکمی زیاد شود و ملتهب و متورم و همراه با درد یا خون ریزی باشد بوسیله پماد قابل بهبودی است

 • ۳۸ سال سن دارم ، و‌متاسفانه با درد شدید معتقدی مواجه هستم و نمی‌تونم بیشتر از ۵ دقیقه روی مبل یا جایی بنشینم و دکتر رفتم گفتن التهاب داره و‌گوشت اضافه هست و‌پماد دست ساز دادن ولی مشکل اصلی من این هست که دست من نمیرسد که پماد بزنم و‌خیلی اذیت می شم ، آیا وسیله هست که بخرم که بتونم پماد بزنم ، با هر مدلی هم استفاده کردم ، ولی دستم نشیمن‌گاه ‌نمی رسه با گوش پاکن یا هر چی‌فایده نداره و‌تقاضای من این بود ، چه راحلی به من می دید که بتوانم پماد بزنم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-12-12 12:02

   در پاسخ به آتنا:
   پیشنهاد میکنم از اپلیکاتور استفاده کنید اپلیکتاتور وسیله ای است که پماد را داخل آن ریخته و میتوانید محتویات پماد را داخل کانال آنال را دهانه مقعد پانسمان کنید این وسیله را میتوانید از داروخانه ها تهیه کنید.
   به نظر میرسد شما دارای شقاق مقعدی هستید روزانه 3بار و هر دفعه به مدت 15دقیقه داخل لگن آب گرم که با محلول بتادین مخلوط یا ترکیب شده بنشینید سعی کنید مقدار بیشتری محلول بتادین داخل لگن آب بریزید .
   از پمادهای گیاهی مرسی درمان هم میتوانید استفاده کنید همراه با اپلیکاتور هست .

 • زهرا دهقانی
  1398-12-11 10:13

  سلام خسته نباشید ببخشید من بیرون زدگی مقعد دارم که بعضی اوقات به انداره یه بند انگشت میشه . میخاستم برم عمل کنم ولی از اونجای که میگن بعد از زایمان دوباره گوشت اضافه میزنه و بنده برای بارداری میخام اقدام کنم . بهتر است که عمل رو به تعویق بندازم و بزارم بعد از زایمان این کارو انجام بدم نظر شما چیست ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-12-11 12:48

   در پاسخ به زهرا دهقانی
   اینکه بهت گفتند بعد از زایمان گوشت اضافه مقعدی مجددا عود میکند فقط یه نظریه است هیچ قطعیتی ندارد مطمئن باشید در “عمل جراحی بواسیر با لیزر “احتمال بازگشت خیلی کم است البته اگر رعایت ورزش و تغذیه نکنید احتمال عود مجدد بصورت درد و سوزش هست که با یک پانسمان ساده بعد از 48ساعت بهبود می یابد .
   اگر بیرون زدگی دارید ممکن است در طول دوران بارداری آزار دهنده باشد لذا استرس و ناراحتی برای جنین خوب نیست
   در صورت لزوم با پزشک جراح مشورت کنید

  • زهرا دهقانی
   1398-12-11 13:12

   آیا شما جراح خیلی خوب سراغ دارید در تهران . قبول دارم که عمل دردناکی ولی از چند نفر که انجام دادم پرسیدم بعضی ها میگفتن نه زیاد درد نداشت بعضیهام واقعا عذاب کشیدن بنظرم دکترم شرط و نحوه عمل

  • مرسی درمان
   1398-12-12 12:06

   در پاسخ به زهرا دهقانی :
   کاش برامون مینوشتی از کدوم شهر هستید تا بهتر راهنمایی میکردیم
   عمل جراحی بواسیر با لیزر اصلا دردناک نیست ،بله جراح کارآزموده و نحوه جراحی خیلی تاثیر دارد به هر حال سطح شهر تهران جراحهای خوبی دارد

  • زهرا دهقانی
   1398-12-12 12:28

   ممنون که وقت میزارید و پاسخگو هستید خدا خیرتون بده. بنده تهران هستم ولی دکتر کارازموده میخام من دکتر خاصی رو نمیشناسم اگه معرفی کنید ممنون میشم

  • مرسی درمان
   1398-12-14 09:18

   درپاسخ به خانم زهرا دهقانی:
   پاسخ به ایمیل شما ارسال شده

 • سلام ، متاسفانه با درد شدید همراه هست که بعد از مزاج نمی تونم بنشینم ،. وی شوفاژ که داغ هست می شینم بر اثر این گوشت اضافه و دکتر رفتم و پماد ساخته شده داده ولی متاسفانه بلد نیستم بزنم و دستم هم نمی رسدبزنم پماد، با چوپ پنبه ، هر چی نشده ، چه کار کنم این درد لعنتی بیفته و چه کار کنم دستم برسه پماد برنم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-12-11 12:43

   در پاسخ به آتنا
   توضیحات شما راجع به بیماریتان خیلی گنگ و مبهم است
   ابتدا شرح مختصرص از نوع هموروئید که مبتلا هستید و شغل و سن خودتان را شرح دهید

 • فاطمه
  1398-12-08 21:38

  سلام من زایمان کردم. بعد زایمان بیرون زدگی مقعدی اندازه یک عدس کوچک پیدا کردم اصلا اذیتم نمیکنه ولی ظاهر زشتی داره. بادارو رفع میشه یا باید لیزر کنم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-12-08 22:21

   در پاسخ به فاطمه :
   بیرون زدگی گوشت اضافه مقعدی چیزی نیست که بخاطر ظاهر زشت آن ،نگرانش باشید.
   این بیرون زدگی :زگیل آویزان مقعدی نام دارد کاش توضیح میدادید که بعد از اجابت مزاج این گوشت اضافه مقعدی بصورت اتوماتیک وارد مقعد میشود یا باید با دست وارد ناحیه کانال مقعدی کرد در هر حال چنانچه در اثر یبوست یا اسهال متورم نشود یا تاول نزند زیاد اذیت نمیکند چنانچه درد ندارید زیاد بهش اهمیت ندهید .اما بهترین راه برای از بین بردن همیشگی عمل جراحی و سوزاندن آن با لیزر است .
   در اثر عادت غذایی بد و بی تحرکی در اینده میتواند دردسر ساز شود
   در حال حاضر برای کم کردن اثرات آن میتوان از پماد گیاهی رینا (مخصوص دوران بارداری یا پس از بارداری )استفاده کرد

 • سلام و احترام خدمت شما
  ممنون از اطلاعات مفیدتون.من ۲۹ ساله هستم و حدود ۱۰ سال پیش در اثر یبوست بسیار شدید دچار همورویید شدم به صورتی که از مقعدم گوشت اضافه ای به اندازه یک عدس درشت بیرون زد و دیگه داخل نرفت حتی به کمک دست. در طول این ده سال به جز چند مرتبه که دچار یبوست شدم که دفعم همراه با خونریزی و سوزش بود این زائده مشکلی ایجاد نکرده و هیچ گونه دردی نداشته هیچ موقع فقط گاهی متورم میشه. الان بنده نامزد کردم و خیلی این مسئله اذیتم میکنه از نظر روحی که نکنه قضاوت بدی دربارم بشه و سوالم اینه که بعد از ازدواج ایا میتونم سکس مقعدی داشته باشم با توجه به اینکه نامزدم به این نوع رابطه علاقه داره یا خیر ؟ در صورتی که جراحی لیزی انجام بدم چطور؟
  البته پدرم هم درگیر این بیماری بودن و هستن و با وجود دو بار جراحی نه تنها بهتر نشدن بلکه بدتر هم شدن و این موضوع ترس من از جراحی رو زیاد کرده .توصیه شما چیه؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-12-05 22:34

   در پاسخ به سارا :
   در معدود مواردی میتوان گفت بیمارهای ناحیه نشیمنگاهی بصورت ژنتیک هم می باشد .از سکس مقعدی پرهیز کنید چون به شدت تحریک میکند و فشار آوردن به ناحیه آنال میتواند باعث بروز شقاق یا ترک خوردگی ناحیه مقعدی شود که بسیار رنج آور و درناک است .شما دارای هموروئید نوع 4 هستید که درآن بیرون زدگی غیر قابل برگشت به داخل مقعد است این نوع هموروئید الزاما نیاز به جراحی دارد انتخاب نوع جراحی بواسیر چه با لیزر و چه با سنتی با خودتان است .
   مطرح کردن این بیماری با نامزدتان مهم است و چیزی نیست که شرم داشته باشید بالطبع پنهان کاری شما زمینه ساز استرس و اظطراب و ترس هست ،که از عوامل اصلی مستعدد کننده و دردآور بودن این بیماری می باشد
   حتما با پزشک جراح کارآزموده مشورت کنید و خودتان را برای جراحی با لیزر آماده کنید
   قبل یا بعد از جراحی رژیم غذایی پرفیبر را دنبال کنید تا هر چه سریعتر بهبود یابید

  • سلام و تشكر بابت مطالب مفيدتون …من ٢٠سالمه و الان نزديك دو سه سال هست كه بواسير دارم ولي الان مدتيه كه بواسيرم نسبت به قبل بزرگ تر شده و شكل ظاهري بدي ايجاد در مقعدم ايجاد كرده كه منو خيلي حساس كرده چند باري از پماد هايي مثل ونوگل يا پماد هاي گياهي از داروخونه ام استفاده كردم ك تأثيري در از بين رفتنش نداشته اليته خيلي دقيقو پشت سر هم ازشون استفاده نكردم … خواستم ببينم يه راهي هست كه بدون ليزر يا جراحي كاملا از بين ببرمش يا كلا بره تو؟الانم پماد أنتي هموروئيد گرفتم كه تازه ميخوام استفادش كنم… اگر فقط ليزر راه از بين بردن شكل ظاهريش اگر ميشود دكتر خانم براي ليزر در شهر همدان معرفي كنيد و هزينه ليزر حدودا چقدر در مياد؟

  • مرسی درمان
   1398-12-15 17:38

   در پاسخ به مبینا(پاسخ به ایمیل شما 2بار ارسال شده متاسفانه ادرس ایمیل شما اشتباه است)

   به نظر میرسد شما دارای هموروئید نوع 3هستید اگر بیرون زدگی زیاد متورم باشد و با دست به داخل
   کانال مقعد برگردد بواسیر نوع 3دارید

   اگر بیرون زدگی و تورم بیشتر از حد معمول باشد و با دست نشه به داخل
   کانال مقعد برش گردوند هموروئید نوع 4 است در هموروئید نوع 4دردناکتر است
   اگر بیماری شما به درمان پاسخی نمیدهد ناچارا باید در فرصت مناسب جراحی
   کنیداما اگر از نوع 3باشد بوسیله پماد از میزان تورم و درد ان کاسته
   میشود .

   1- برای کاهش التهاب قرص های استروئیدی مانند ایبوبروفن مصرف کنید تا یکهفته

   2-همچنین برای جلوگیری از یبوست ناچارید تحرک و نرمش داشته باشید ورژیم
   غذایی خاصی دنبال کنید
   خوردن یک لیوان شیر گرم قبل از خواب توصیه میشود
   خوردن چند عدد انجیر بعد از هر وعده غذایی توصیه میشود
   3- برای پانسمان موضع مقعدی میتوانید از محصولات معجزه آسای گیاهی مرسی درمان بنام آنتی رینای سبز استفاده کنید
   4- پزشک جراح خانم در شهر همدان کسی و نمیشناسیم

 • سانیا
  1398-12-04 23:06

  سلام من عمل شقاق وهموروئید کردم هم لیزر بوده هم بخیه .الان ۱۰روزه میشه . ولی جای بخیه ودورمقعدم انگار گوشت اضافه در آورده میشه بگید علتش چیه؟ممنون

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-12-05 22:21

   در پاسخ به سانیا :
   در “عمل جراحی شقاق با لیزر” درآوردن گوشت اضافع مقعدی تقریبا محال به نظر میرسد .چیزی که شما احساس میکنید و تقریبا بصورت برجستگی در هنگام لمس احساس میشود .آثارجراحی زخم شقاق است که به مرور از بین میرود برای اطمینان خاطر بیشتر با پزشک محترم خود مشورت کنید تا ایشان شما را معاینه کنند

 • کریمی
  1398-11-30 05:10

  سلام و خستہ نباشید
  مردی۴۳ سالہ متاھل چند سالہ یک زایدہ مقعدی دارم کہ ھیچگونہ درد و خونریزی نداشتہ و ندارم و اڈیتی ندارہ اما چند وقتی در ناحیہ مقعد خارش دارم بہ ھمین علت ھنگام حمام رفتن چند دقیقہ در آب گرم میشینم باتشکر و درود

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-11-30 09:44

   درپاسخ به آقای کریمی :
   در بیماری هموروئید از نوع شقاق مقعدی صرفا نشستن در لگن آب گرم توصیه میشود ,شما درای شقاق نیستید
   احتمالا هموروئید شما از نوع درجه یک است ،در این نوع بواسیر با درد و سوزش و خارش شدیدی همراه است که الزاما و فقط شیاف یخ برای تسکین درد توصیه میشود .استفاده از محصولات و پمادهای گیاهی مرسی درمان توصیه اول ما نیز هست

 • ثریا میهمی
  1398-11-21 12:54

  1سالی میشه که زائده گوشتی مقعدی دارم و مخصوصا در فصل زمستان و سرما خیلی اذیتم میکنه آیا پمادهای گیاهی بواسیر مرسی درمان که در فروشگاه دارید گوشت اضافه مقعدی منو بر طرف میکنه چون هزینه عمل جراحی بواسیر با لیزر واقعا در توان مالی من نیست ،آیا سکس مقعدی در تشکیل این زائده گوشتی اثر داشته اصلا بیرون زدگی مقعد با پماد برطرف میشه خواهشا راهنمایی کنید 27ساله و متاهل هستم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-11-21 19:42

   در پاسخ به ثریا :
   پماد برای درمان گوشت اضافه مقعدی تاثیری ندارد ،پماد های گیاهی مرسی درمان فقط اثرات تاول و تورم را کم میکنند و طبیعتا زائده گوشتی یا بیرون زدگی هموروئید با هیچ پمادی برطرف نمیشود ،
   مقاله درمان قطعی بواسیر بدون عمل جراحی اثرات سوزش و خارش و خون ریزی های دردناک حین اجابت مزاج را با استفاده از روشهای کاربردی توضیح داده است .در تشکیل این زائده گوشتی سکس مقعدی تاثیری ندارد اما تا حد امکان از این کار هنگام بیماری پرهیز کنید و سعی کنید موضوع را با شوهرتان در میان بگذارید .در مشورت با پزشک احیانا احتیاج به جراحی بواسیر با لیزر یا به روش سنتی داشته باشید

 • سلام روزتون بخیر من ۱۷ سالمه متهلم ۲ ماه پیش عفونت زنانه داشتم بعد اینکه به دکتر مراجعه کردم خوب شدم اما الان درد مقعد دارم موقعی که میرم دسشویی درد زیادی دارم گاهی وقتا منجر به چند قطره خون میشه و اینکه منو خیلی ازار میده خارش دارم و سوزش موقع دسشویی خیلی زیاده انگار یه تیغ تو بدنم میندازن گریه امم میگیره خواهشا بگید چیکار کنم و اینکه یبوسته ؟شقاق؟بو اسیر چیه من تو سایت ها خیلی چیزارو خوندم اما همشون شباهت همو دارن لطفا کمکم کنید چون خسته شدم هر بار میگم خوب میشم اما بازم دردم زیاده گاهی وقتا که غذا میخورم ۳ روز هم میبره مدفوع دفن کنم و گاهی وقتا تو یه روز ببخشید طولانی شد لطفا شما بگید چیکار کنم چون تو این سن کلا نا امید شدم😔

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-11-20 08:08

   در پاسخ به ژیلا:
   بهترین درمان برای رفع سوزش و خارش بواسیر استفاده از آب سرد بعد از هربار توالت رفتن است ،در صورتی که درد آزار دهنده باشد یخ شیاف کنید ،
   اینکه شما بواسیر دارید یا شقاق ….توسط معاینه پزشک مشخص میشود .
   برای اینکه فرق این دو بیماری را بدانید مطالعه بیشتری کنید و مقالات تخصصی مرسی درمان را مطالعه کنید .
   با توجه به توضیحات درج شده بعید میدونم شما دارای شقاق (ترک خوردگی و چاک خوردگی دهانه مقعدی باشید)
   برای غلبه بر یبوست لطفا مقاله عوامل اصلی مستعد کننده هموروئید را مطالعه کنید

  • مسعود
   1398-11-25 23:42

   سلام
   من چند سالی است که همورویید درجه 3 دارم ولی بدون درد و خونریزی فقط بیرون زدگی میخاستم بدونم رابر بند برای ان را پیشنهاد میکنید ؟؟؟

  • مرسی درمان
   1398-11-28 13:26

   در پاسخ به مسعود :
   در بواسیر درجه 3 معمولا زائده بصورت یک تیکه گوشت اضافه از دهانه مقعد بیرون میزند و بعد از اجابت مزاج نیازمند آن است که با دست زائده را به داخل آنال برگردانید ،اگر توانایی مالی دارید جراحی با لیزر پیشنهاد میگردد .
   چنانچه این نوع هموروئید شما را اذیت نمیکند ،کاری به کارش نداشته باشید توجها : اینکه بوسیله هیچ پماد موضعی زائده از بین نمیرود

 • منم ۲روزه همورویید جراحی کردم.الان فقط دارم از درد میمیرم چیکار کنم دردم ساکت بشه بخصوص در موقع اجابت مزاج.کمکم کنید

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-11-18 14:45

   در پاسخ به شیما :
   کاش برامون قید میکردید که از چه نوع جراحی استفاده کرده اید ،اما در کل دردهای بعد از جراحی هموروئید چه با لیزر و چه از نوع سنتی یک درد شایع است که معمولا بهبود آنها احتیاج به زمان دارد .یک هفته صبر کنید درد به مرور کم میشود همین باید صبر کنید و طاقت بیاریید.

 • رزیتا
  1398-10-30 14:59

  سلام ببخشید درمان فیشر در بارداریو میگید ۲ ماه باردارم دارم از دردو خونریزی میمیمرم بعد اجابت مزاج درد تا نیمساعت دارم به صورت وحشتناک و بعدش ۸۰ درصدش میمونه موقع خوابم مثل اینکه زخمو از مقعدم میکشن ب سمت بالا با بارداری نمیدونم چطور درمانش کنم تراخدا کمکم کنید

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-10-30 22:39

   در پاسخ به رزیتا :

   تبریک بابت بارداری
   در زمان بارداری و حتی سه ماه بعد از پایان بارداری اصلا به فکر جراحی بیماری بواسیر با لیزر نباشید .لطفا مقاله روشهای کاربردی درمان هموروئید در بارداری را مطالعه کنید ،برای غلبه بر درد از پکیج آنتی هموروئید رینا در دوران بارداری استفاده کنید .

 • مهشید (الف)
  1398-10-29 18:47

  کار من طوریه که بایدخیلی پشت میزم بشینم و چند هفته ای میشه که احساس میکنم ناحیه داخلی آنال دچار یه جور گوشت اضافه شده .و خیلی درد و سوزش داره بیشتر خارش دارم از روش درمان خانگی هموروئید شما که در طب سنتی نوشتید استفاده کردم همون یخ درمانی واقعا کاربردی و جالبه خودتنون گفتید اگه نتیجه گرفتید نظرم را بنویسم من هم نوشتم از رینای سبز هموروئید ی هم استفاده کردم واقعا راضی ام دست شما درد نکنه

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-10-30 00:27

   در پاسخ به مهشید :
   از اینکه به روش سایت مرسی درمان جهت رفع درد و سوزش به روش درمان خانگی بواسیر اعتماد کردید ممنون هستیم

 • نرگس شهرکی
  1398-10-25 14:33

  واقعا و صمیمانه بابت توضیحات دقیق تون ازمرسی درمان تشکر میکنم تنها جاییکه درمانهای خانگی بواسیر و روشهای تکنیکی مقابله و درمان هموروپید توضیح داه همین سایت است . سایت های دیگه که میری همش تبلیغ میکنند یه چیزی یا ‍‍‍‍‍داروی چیزی ازشوپن بخری من به ورشهای مرسی درمان اعتماد کردم و عمل کردم الان خیلی خیلی بهتر شدم 45ساله متاهل دارای شش ماه سابقه بیماری نشیمنگاهی هستم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-10-26 23:35

   در پاسخ به خانم شهرکی :
   از اینکه مطالب درمان خانگی بواسیر در سایت مرسی درمان مورد پسند و استفاده شما قرار گرفته است ما هم خوشحالیم .سپاسگذاریم از دیدگاه ارزنده شما ،این نوع کامنت ها به ما در ادامه راه انگیزه میدهد

 • سلام خسته نباشید منم الان ی ساله ک درد دارم و بعضی وقتا عود میکنه ب نظرتون با این وضعیت نمیتونم حامله بشم؟من وقتی عصبی میشم این درد هموروییدو خونریزی ب سراغم میاد.بعد ازدواجم اینجوری شدم.نمیدونم چیکار کنم اخه خانواده شوهرم اذیت میکنن

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-10-06 12:36

   در پاسخ رزا :
   از اینکه تا حدودی با بیماری بواسیر و عوامل مستعد کننده هموروئید آشنا شده اید خوشحالیم به نظر میرسه تو این وضعیت تا 50درصد مسیر بهبودی را طی کرده اید
   برای حامله گی بهتر است با متخصص زنان و زایمان مشورت کنید ،اما بهتر است که در این وضعیت ابتدا بصورت قطعی خودتان را درمان کنید برای جلوگیری از عود مجدد بواسیر لطفا مقاله عوامل اصلی مستعد کننده بواسیر یا عود مجدد را مطالعه کنید هر چه آگاهی شما نسبت به وضعیت خودتان و درمان خانگی بواسیر بیشتر شود بهتر میتوانید تصمیم به درمان بگیرید

  • ناشناس
   1398-11-04 00:54

   سلام من هنگام اجابت مزاج خون ریزیم اصلا قطع نمیشود به طوری که کارم را نصفه نیمه انجام میدم و از ترس اینکه خون زیاد از بدنم بره زود کارمو تمام میکنم خیلی وقته این بیماریو دارم و خیلی عذابم میده ولی با هزار خجالت به خانواده گفتم حالا تصمیم گرفتن که عمل کنم یا با لیزر درمان شم اما وضعیت مالیمون بیش از حد خرابه و با این قیمتا اصلا نمیتونم بهش فکر کنم حالا نمیدونم چکار کنم درمان طبیعی در خانه رو هم امتحان کردم ولی بیماری من خیلی از حد رد شده

  • مرسی درمان
   1398-11-04 19:17

   در پاسخ به دوستم:
   تا حد امکان سعی کنید ناحیه گوارشی خود را غذاها یا میوهای مسهل مانند انجیر و آلو روان نگه دارید ،از خوردن داروهای شیمایی پرهیز کنید چون این داروها معده را تنبل و وابسته بار می آورد .در اینصورت کمتر دچار خون ریزی می شوید .هموروئید بیماری است که همه از گفتن آن شرم دارند ولی اصلا اینطور نیست ،چنانچه رژیم غذایی سبک و کم حجم دنبال کنید خون ریزی کمتر میشود ، با مشاهده خون نیازی به بواسیر با لیزر یا سنتی نیست .خود را ملزم به پیروی از رژیم غذایی شامل سبزیجات و مایعات کنید و برای خودتان پرهیز غذایی بگذارید .غذاهایی پرچرب و گوشتی کمتری مصرف کنید .روزانه نیم ساعت نرمش یا پیاده روی حتما داشته باشید
   خود را از استرس و عصبی بودن دور نگه دارید
   برای رفع سوزش و خارش هم میتوانید یخ شیاف کنید و موضع را با آب سرد شستشو دهید
   در این وضعیت چیشنهاد میشود از پمادهای گیاهی مرسی درمان استفاده کنید

  • فاطمه
   1398-11-20 11:15

   سلام.من ۲سالی هست که دچار این عارضه شدم، بصورت پوست اضافه هست.درد ندارم خونریزی هم در طول سال یک باردرحد دو قطره داشتم.توی دوره نامزدیم رابطه از مقعد داشتم که فکرمیکنم دلیلش همین میتونه باشه.این پوست اضافه منواز نظر روحی خیلی آزار میده، چطور میتونم ازش راحت بشم؟

  • مرسی درمان
   1398-11-20 15:07

   در پاسخ به فاطمه :
   فاطمه جان یک مقدار با استعاره کامنت گذاشتید ولی ما احساس میکنیم که شما گوشت اضافه مقعدی دارید بصورت یک زائده گوشتی ،سکس مقعدی اصلا نمیتونه دلیل این ناراحتی باشد .از نظر اینکه زائده مقعدی شما را آزار میدهد باعث استرس میگردد اصلا جای نگرانی نیست .در اثر یبوست یا اسهال ممکن است متورم شود میشود با استفاده از پمادهای گیاهی درمان بواسیر مرسی درمان اثر تورم را کم کرد اما برای برداشتن این زائده گوشتی عمل جراحی بواسیر با لیزر پیشنهاد میگردد.

 • سلام.خسته نباشید
  من مدتی میشه که دچار هموروئید خارجی هستم که از علائمش خارش و بیرون زدگی هستش امد خونریزی و درد ندارم.از پماد انتی هموروئید باریج استفاده کردم اما تاثیری نداشت.به مدت دوماه هستش که از پک درمانی پاپارا استفاده میکنم برای خارش خیلی خوبه به طوری که این مشکلم برطرف شده ولی بیرون زدگی رو همچنان دارم واین بشدت از نظر روحی داره اذیتم میکنه و نمیخوام جراحی کنم بنظرتون برای رفع بیرونزدگی روش غیرتهاجمی وجود نداره؟؟از عمل و لیزر خوشم نمیاد

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-09-27 09:25

   مینای عزیز :
   هیچ پماد یا دارویی زائده و یا بیرون زده گی بواسیر را به طور کامل از بین نمیبرد ، اثر تورم و درد و سوزش گوشت اضافه مقعدی، با پمادهای گیاهی یا داروهای دیگر فقط کاهش می باید ،و این درد و سوزش هم بصورت مقطعی است ،بابت این موضوع اصلا نگران نباشید شما اولین کسی نیستید که به این عارضه دچار هستید
   برای درمان بیرون زده گی بواسیر و سوزاندن گوشت اضافه مقعدی راه دیگری بجز عمل بواسیر با لیزر و یا رادیو تراپی و یا عمل سنتی وجود ندارد .
   اگر سوزش و یا درد دارید میتوانید از محصولات گیاهی مرسی درمان هم استفاده کنید .
   اگر هم ترس از جراحی دارید فعلا سر به سر بیماری خود نذاریدبعبارتی تمرکز بر درد ،درد را بیشتر میکند

  • سلام خسته نباشید
   من مدتی هست داخل معقدم مث ی دونه گوشتی بیرون زده شبیه سیب شکله ولی خیلی کوچیکه حدود 1 سانت هست موقع طهارت گرفتن درد میگیره حتی روم نشده ب خانوادم بگم برای از بین بردنش باید چکار کنم واقعا الان چندروزه از نظر روحی وحشت زده ام میگم نکنه خدایی نکرده توده سرطانی باشه!!!

  • مرسی درمان
   1398-11-10 23:34

   در پاسخ به سامان عزیز:
   بواسیر ،بیماری است که همه از گفتن آن شرم دارند عزیزم ،و این شرم و حجب و حیا بالطبع باعث بوجود آمدن استرس و نگرانی از اتفاقات نیفتاده آینده ،میشود استرس و نگرانی و عصبی بودن از عوامل تشدید کننده و عود مجدد درد و ناراحتی بواسیر است .اصلا نگران نباشید .خیر بدخیم یا سرطان نیست .
   فقط شما مشکل ناحیه مقعدی و ناراحتی نشیمنگاهی دارید >برای از بین بردن توده یا زائده گوشتی فعلا نیازی نیست کاری انجام دهید فقط مراقب رژیم غذایی خود باشید و تا حد امکان سعی کنید دچار یبوست یا اسهال شدید نشوید چرا که یبوست و اسهال های مکرر باعث تاول زدن و متورم شدن این زائده میگردد
   به هنگام درد یا سوزش حتی خون ریزی حتما ناحیه مقعدی خود را بعد از هر بار توالت رفتن با آب خیلی سرد شستشو دهید و در صورت تشدید درد یخ شیاف کنید استعمال صابون سنتی مراغه هم بعد از هر بار اجابت خیلی کاربردی و مفید است .
   در صورت لزوم با پزشک یا یکی از اعضای خانواده مطرح کنید
   مقالات سایت مرسی درمان را مطالعه کنید هر چقدر دانش و اطلاعات شما وسیع تر باشد بهتر میتوانید به بهبودی برسید

 • باران تاجیک
  1398-09-21 23:48

  سلام من پدرم ۸۰ سالشه خیلی وقته دچار بیماری همورو یید هستش وخیلی بیرون زدگی داره بنظرتون عمل انجام بده یانه خیلی دکتر رفتیم پماد داده از پمادهای عطاری هم استفاده کرد ولی جواب نمیگیره یبوست شدید هم داره خواهش میکنم ج بدید عمل براش خطر داره یانه مرسی

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-09-23 04:44

   باران عزیز :
   خداوند به پدر شما طول عمر و سلامتی عنایت کند
   در مقالات درمان های خانگی بواسیر طب سنتی به کرات اشاره شده ،که پمادهای درمان هموروئید اثر چندانی در رفع زائده گوشتی و بیرون زده گی بواسیر ندارند.
   برای رفع درد حتما از کمپرس یخ استفاده کنید .
   برای رفع یبوست، در این سن و سال که اکثر مردان و زنان کهن سال ،دچار عارضه گوارشی هستند ،بهترین درمان استفاده از غذاهای آبکی سبک مثل سوپ و میوه و سبزیجات می باشد
   در ارتباط با جراحی هموروئید با لیزر بهتر میتوانید نتیجه بگیرید
   حتما در این خصوص با پزشک متخصص و حاذقی مشورت بگیرید

 • سلام وقتبخیر من ۳۰ سالمه،تقریبا ۸ ساله که بواسیر دارم فک کنم از یبوستم باشه.دکتر که رفتم گفتن که باید بری فیزیوتراپی لگن،در ضمن من درد های شدید پریودی رو هم دارم.میخوام اقدام کنم برای بارداری،بواسیرم بزرگ شده،از نوع ۴ هستش،شکمم خیلی کم کار میکنه ۲ روز یکبار دشویی بزرگ با مقداره کم که حس میکنم کامل دفع نمیشه،درد کم دارم ،خونریزی ندارم اولاش داشتم….میخوام بدونم حتما باید عمل کنم؟برای بارداری خطرناک نیست؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-09-23 05:02

   زهرای عزیز :
   از تجربیات 8ساله شما در ارتباط با عارضه بیماری بواسیر معلومه در زمینه درمان خانگی بواسیر استاد شده اید ،
   با این وضعیتی که شما دارید برای بارداری اقدام نکنید
   اکگر هم باردار هستید ،جراحی برای جنین ممکن است مشکل زا باشد بهتر است با پزشک متخصص زنان و زایمان خودتان مشورت کنید ،
   با عنایت به یبوست شدید و دردهای شدید پریودی و برای غلبه بر مشکلات گوارشی و بیماری هموروئیدی قبل از هر چیزی با یک روانپزشک مشورت کنید
   به دنبال رفع درد نباشید منشاء درد را درمان کنید
   ممکن است بخاطر استرس اظطراب یا افسردگی و… این چنین حالاتی دارید و اذیت میشوید

  • سلام من ۳۹ سالمه پنج سال پیش یک بار عمل کردم جراحی سنتی حالا بعد پنج سال اخیرا شروع به خونریزی کرده فعلا درد نداره .شما چی پیشنهاد میدهید.ممنون

  • مرسی درمان
   1398-12-16 10:48

   در پاسخ به محمد:
   کاش توضیح میدادید که چه نوع هموروئید داشتید که عمل جراحی کردید در جراحی های سنتی احتمال بازگشت و عود مجدد زیاد است اگر خون ریزی دارید باید توسط پزشک معاینه شوید .در خون ریزی مقعدی احتمال شقاق زیاد است .رژیم غذایی با فیبر بالا دنبال کنید و بوسیله پمادهای گیاهی موضع را پانسمان کنید در این رابطه مقاله شقاق مقعدی چیست را مطالعه کنید

 • آیا هر نوع بیرون زدگی بواسیره،اگر هست من خیلی سریع اینجوری شدم و بیرون زدگی دارم باید جراحی کنم؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  برای درمان شقاق چه راه حلی دارید؟
  من سال گذشته عمل بواسیر انجام دادم ولی الان به دلیل یبوست شقاق دارم چه کار کنم تا یبوست برطرف بشه
  ممنون

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-09-23 05:06

   مونای عزیز:
   راه حل درمان شقاق عمل جراحی است که شما انجام دادید
   برای اینکه یبوست شما برطرف شود لطفا مقاله عوامل اصلی مستعد کننده هموروئید و راههای درمان آنرا مطالعه کنید
   بهترین راه غلبه بر شقاق استفاده از محصول گیاهی انتی هموروئید رینا در فروشگاه مرسی درمان و کم کردن شدید حجم غذایی است

 • علی اصغری
  1398-09-06 04:04

  واقعا دستتون درد نکنه خیلی امیدواری میدین و در ضمن تجویز و راهنمایی های بجا واصولی ..خدا خیرتان دهد

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-09-08 18:45

   علی عزیز
   کامنت و دیدگاهد خوب شما باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه در تیم مرسی درمان می شود
   ممنونیم

 • فاطمه
  1398-08-25 06:34

  با عرض سلام
  من 18سالمه و از 16 سالگی بعد از هر دفع مدفوع خون ریزی کمی داشتم اوایل زیاد اهمیت نمیدادم و حتی تا ب الانم از هیچ کدوم از پماد یا روش هایی ک بعقیه کاربران استفاده کردند نکردم الان چن ماه هست ک موقع دفع انگار ک خراشیدگی ب دهانه و حاشیه داحلی مقعدم کشیده میشه و با مدفوع خونریزی زیادی دارم گوشت اضافی داخلط و بیرونز دارم و از جراحی لیزر بشدت میترسم
  ازتون خواهش میکنم کمکم کنید …

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-09-08 18:44

   فاطمه عزیز
   از اینکه بصورت مختصر و شفاف توضیح دادید ازتون ممنونیم
   اگر احساس میکنید که بیماری شما بصورت خراشیدگی یا یک زخم چاک خورده است بیماری شما از نوع شقاق مقعدی می باشد.
   در این صورت حتما رژیم غذایی خاص و البته بسیار کم حجمی را طی 10روز دنبال کنید تا حتی الامکان کمتر اجابت مزاج کرده و این موضوع باعث التیام سریعتر ناحیه چاک خوردگی میشود .
   الزاما از توصیه های درمان بواسیر در طب سنتی سایت مرسی درمان پی روی کرده و حین درمان هم اگر تمایل دارید از یکی از محصولات ما استفاده کنید

 • سلام من ۳۷ سالم هستش و شغلمم رانندگیه گاهی اوقات ده ساعت در روز روی صندلی نشستم گاهی دچار یبوست میشم و اصلا میوه و سبزیجات هم نمیخورم الان یه ۵ روزی میشه که یه چیز اندازه یه عدس از مقعدم بیرون زده و این خیلی ناراحتم میکنه گرچه اصلا درد نداره فقط امروز یه کمی خارش داشتم که با شستشو از بین رفت.ممنون میشم راهنماییم کنید که چیکار بکنم که از بین بره

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-08-13 14:27

   آرش عزیز
   اگر جدیدا به این عارضه مبتلا شدی متاسفانه باید عرض کنم که حالا حالاها مهمانته (یک درد بصورت مهمان ناخوانده) این عارضه در نشستن های طولانی تشدید میشه .عزیزم مواظب تغذیه ات باش و یه مقدار تغذیه روزانه ات با برنامه باشه بهتره :
   از خوردن غذاهایی یبوست زا با توجه به شغلی که داری پرهیز کن ،ولی در عوضش میوه و سبزیجات باید در رژیم غذایی خود بگنجانی ،نمیشه با وجود این دردی که داری باری به هر جهت هر غذایی مصرف کنید
   برای از بین بردن سوزش و خارش هم بهترین کار شیاف کردن یخ یا استعمال صابون مراغه است .
   در صورت تشدید درد از پکیج های درمان خانگی بواسیر مرسی درمان استفاده کنید

  • حسین مهدوی
   1398-09-09 01:40

   سلام حسین هستم 37ساله حدود 5ساله با مشکل بواسیر درگیرم ولی حدود دو سال هست بیرون زدگی مقعدی دارم که موقعه اجابت مزاج مجبور میشم با دست مقعدمو بدم داخل که حدود یک ماه هست با درد همراه شده و زایده های گوشتی بزرگ هم دور مقعدم زده هر چند هفته چند روز خونریزی دارم ایا احتیاج به عمل دارم و چه نوع عملی باید انجام بدم دردم بغد از توالت رفتن تا دو ساعت ادامه داره

  • مرسی درمان
   1398-09-09 21:01

   حسین عزیز :
   به نظر میرسد بیماری بواسیر شما کهنه و قدیمی شده .
   در این گونه شرایط بیشتر بیماران ،زائده بیرون زده را بوسیله دست به داخل مقعد فرو میکنند یه امر طبیعی است نگران نباشید .
   اما همچنانکه توضیح دادید چون در این اواخر،با درد و خون ریزی همراه هستید ،بعید به نظر میرسه با پماد زائده را درمان کرد هر چند درمان تورم زائده امکان پذیر است اما برای راحتی از این موضوع بهترین گزینه جراحی است
   جراحی سنتی توصیه میشود چون هزینه اش هم کمتره .خیلی مراقب رژیم غذایی خود باشید .برای رفع سوزش و درد حتما از کمپرس یخ استفاده کنید

  • هانیه
   1398-11-09 23:37

   سلام و‌وقت بخیر من ۳ساله مشکل بواسیر دارم ۲۴سالمه و اینکه چنبار دکتر رفتم گفتن نیازی به عمل نیست اما سالی ۲بار درد زیادی میگیره و امونمو‌میبره خونریزی ندارم اما وقتی متورم میشه درد شدید داره ضمنا مت یبوست دارم و‌هفته ۳بار بیشتر احابت مزاج ندارم و از شیاف یا پماد انتی همورویید استفاده میکنم فقط متاسفانه درد خیلی اذیتم میکنه و از عمل میترسم اما زمانی ک عصبی میشم یا استرس دارم درد این بیرون زدگی عود میکنه توروخدا بگید برای تسکین دردش چیکارکنم

  • مرسی درمان
   1398-11-10 10:07

   در پاسخ به هانیه :
   الزاما رژیم غذایی با فیبر بالا و آب و سبزیجات زیاد مکصرف کنید حتما بعد از هر وعده غذایی چند عدد انجیر خشک یا تر مصرف کنید از غذاهای پرچرب پرهیز کنید و تا میتوانید حجم مواد غذایی خود را در دوران درد و بهبودی کاهش دهید .
   هنگام سوزش و درد یخ شیاف کنید و برای تسکین و بهبودی خود میتوانید از محصولات گیاهی مرسی درمان استفاده کنید

 • توحید اکنافی
  1398-07-25 20:46

  من قبلا سوال پرسیدم برام ایمیل زدین که سوال ابهام داره
  33ساله آقا و متاهل هستم جهت درمان خانگی بواسیر اقدام کردم که خوشبختانه با سایت مرسی درمان آشنا شدم از انجا که باید بواسیر خود را جراحی کنم و هزینه آن را ندارم خواستم ببینم در حال حاضر بهترین درمان و یا پماد برای بواسیر من چی میتونه باشه اگه کسی هزینه جراحی و عمل هموروئید نداشته باشه واقعا باید چه کار کنه ؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-07-26 14:39

   توحید عزیز از اینکه تجربه خود را از بیماری بواسیر با سایت مرسی درمان در میان گذاشته اید از شما سپاسگذاریم
   چنانچه مدت زیادی از زخم بواسیر شما میگذرد و هنوز التیام قطعی نیافته است و زیاد اذیت میشوید بهتر است جراحی بواسیر با لیزر را امتحان کنید. اما اگر میخواهید بصورت مقطعی درد خود را تسکین بدهید ،بهترین روش استفاده از پماد آنتی هموروئید رینا است
   رینای سبز هموروئیدی میتواند خیلی سریع درد و سوزش و خارش شما را تسکین بدهد. اگر روشهای تغذیه ای و درمان خانگی بواسیر توصیه شده در مرسی درمان را جدی بگیرید بعید میدانم نیازی به جراحی فعلا داشته باشید

 • سودابه خیاوی امامی
  1398-07-18 09:05

  من چند ماهیه که ازدواج کردم و ازآنجایی که قبلا درد بواسیر داشتم اما در سه چهارماهی که متاهل شدم درد بواسیرم بیشتر شده ناگفته نماند تا کنون سکس مقعدی نداشتم از طرفی با درد و سوزش و بعضی جهات با خون ریزی دچار میشوم
  این روش کمپرس یخ که اینجا نوشتید انجام دادم تا حدی جواب گرفتم دوست ندارم شوهرم بفهمه هموروئید دارم بهترین پماد گیاهی برای درمان فوری بواسیر چیه ؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-07-18 20:46

   خانم خیاوی بابت شروع زندگی تاهلی به شما تبریک میگوئیم ،هیچ دردی عیب و ایرادی ندارد پنهان کردن درد از شریک زندگیتان فقط استرس و نگرانی شما را زیاد میکند و این خود میتواند عامل یبوست و ناراحتی های گوارشی باشد .بهترین راه درمان خانگی بواسیر استفاده از پماد آنتی هموروئید رینا است

 • سلام من ۲۱سالمه من چند وقتی یبوست داشتم و همیشه با داروهای گیاهی یا رژیم غذایی سعی داشتم کنترلش کنم اما حدود ۶ماه پیش چندباری مدفوعم با خون همراه بود و بعد متوجه بیرون زدگی مقعدم شدم که خوب دردخفیف ولی قابل تحملی داشت هرازگاهی روغن نارگیل میزدم و بعد از چند روز خوب میشدم اما الان حدود یه هفتس ک درد و سوزش شدید دارم با اینکه داروی گیاهی مصرف میکردم و یبوستم خیلی کمتر شده بود الان وقتی ناحیه مقعدمو لمس میکنم دوسه تا ضایعه هست که خیلی سفت شدن و درضمن خون ریزی نداشتم
  به پزشک مراجعه کردم که گفتن اون دارو گیاهی که برای یبوستم میخوردم قطع کنم و یسری ملین دادن و پماد لیدوکایین کمی بهترم ولی همچنان گاهی وقتا از سوزش به خودم میپیچم میشه منو راهنمایی کنید که باید چیکار کنم نیازی به جراحی هست اصلا نمیدونم رژیم غذاییم چجوری باید باشه فقط سعی کردم سبزیجات زیاد مصرف کنم نمیدونم این ملینایی که بهم دادن ادامه بدم مصرف کردنشونو یا نه یا از پمادی که میگین تهیه کنم یا نه ببخشید که طولانی شد ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-07-09 10:47

   عطیه عزیز
   اینکه همیشه بیشتر اوقات دچار عارضه یبوست هستید،و رژیم غذایی و ملین مصرف میکنید کار خوبیه .
   تاکید مرسی درمان این است که بجای درمان درد ،منشاءدرد را بایستی پیدا کرددر سن و سال شما یبوست خیلی کم اتفاق میفتد .در این رابطه مقاله عوامل مستعد کننده بواسیر را مطالعه کنید و بینید منشاء یبوست چیست
   داروهای ملین فقط ناحیه گوارشی را تنبل و وابسته نگه میدارد .(البته در شرایط حاد مصرف کردن اشکالی ندارد )
   بیرون زدگی در مراحل اولیه بیشتر در اثر تورم است که میتوان با استفاده از پمادهای اختصاصی اثرات آن را کم کرد در صورتیکه زائده متورم خشن شود و اذیت کرد چاره ای جز جراحی نیست .برای رفع سوزش ناحیه متورم شده لطفا دستوراتی که در همین صفحه به آن اشاره شده جدی بگیرید .در بیشتر بیماران هموروئیدی ممکن است زائده گوشتی نمایان شود .با هر بار اجابت مزاج متورم میشود و دردناک ،خیلی خودتان را درگیر نکنید بهترین درمان شیاف یخ است

 • سلام. خسته نباشید.. برای درمان بواسیر چه غذاها ومیوه هایی بخوریم…. و اینکه ایا در منزل قابل درمان است،؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-07-08 22:17

   مهسای عزیز
   در اکثر موارد بیماری بواسیر در منزل قابل درمان است تمام تمرکز مقالات مرسی درمان بر روی درمان خانگی بواسیر (در منزل) است .اما در مورد خوردن غذاها و میوه ها بستگی دارد .اگر در دوران نقاهت و بهبودی هستید طبیعتا باید رژیم غذایی خاصی که شامل حجم زیادی از میوه جات و سبزی جات است و غذاهای فیبر دار مصرف کنید پیشنهاد مرسی درمان در دوران درمان هموروئید این است که تا جاییکه امکان دارد حجم غذایی خود را کم کنید و مهم نیست که چه رژیمی دنبال میشود فقط حجم مواد غذایی در 3روز اول درمان کم و کمتر شود بهتر است
   اما بعد از بهبودی بیمار باید بسیار مراقب باشد که با یبوست و یا اسهال موجبات عود مجدد بیماری نشود در این خصوص بهتر است مقاله درمان بواسیر در طب سنتی مطالعه کنید

 • سلام خدمت شما و تشکر از مطالب مفیدتون
  من ۱۸ سالمه. توی ۱۰ سالگی دفع مدفوع با خون داشتم ولی بدون درد. اونموقع ترسیدم و کاری ب کارش نداشتم و توجهی ام نکردم ک زائده دارم یا نه. چن وقت خوب شد و مشکلی نبود. باز سه چهار سال بعد شروع شد ولی بازم بدون درد. تا اینکه یکسال پیش فهمیدم پای دو سه تا زائده هم در میونه.ولی آنچنان بزرگ نیستن و فک کنم از نوع ۲یا۳ باشن. گاهی با مدفوع،خون خارج میشه ولی حالت عادی هیچ دردی ندارم. گاهی ک مدفوع اونقدر روان خارج نمیشه، یکم احساس سوزش هست ولی سریع خوب میشه.
  بنظرتون کاری ب کارش نداشته باشم؟ چون مث سایر دوستان تاحالا دردی نداشتم ک همش آزارم بده و کلافه بشم. فقط خونریزی با بعضی موقع ها کمی سوزش ک زود خوب میشه.
  البته شرمنده انقد واضح حرف زدما خخ. چون بالاخره عادی نیست شرایط. مجبور بودم واضح بیان کنم ک در جریان باشید.
  باتشکر

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-07-07 21:35

   مجید عزیز
   ممنون که از شما که بصورت واضح درد خود را تشریح کردید .از محتوایی که نوشتید معلومه اطلاعات جامعی در ارتباط با نوع ناراحتی که دارید و راه مقابله با آن را پیدا کرده اید ،بهترین راهکارهای درمانی در تجربه مفید خود بیماران نهفته است
   مرسی درمان همه جا تاکید کرده که هزار تا طبیب به اندازه یک دردمند تجربه نداره
   راهکار (کاری به کارش نداشته باشید به قولی میخ پیچ نشوید در حال حاضر بهترین روش است .)در این شرایط نیازی به تحمل هزینه های دیگر نیست .اما با توجه به شناحت وضعیتی خودتان بهتر است رژیم های غذایی مناسبی را دنبال کنید که همراه مدفوع خون ریزی نباشد روشهای طب سنتی درمان خانگی بواسیر را دنبال کنید .
   چون از مشاهده زائده حرف زدید احتمالا با پزشک خودتان مشورت کردید .بیماریهای تحتانی حتی در صورت جراحی نیاز به یک سری مراقبت های ویژه غذایی و درمانی بصورت مکرردارند

 • با عرض سلام من یک هفته میشه خیلی با دردو سوزش البته کمی خون دفع میکنم کمرم خیلی خشک شده دو دوره پماد هموروئید استفاده کردم ولی اصلا خوب نشدم در ضمن اصلا بیرون زدگی ندارم، ممنون

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-07-07 13:52

   سلام نسیم عزیز :
   پمادهای زیادی برای درمان هموروئید در بازار موجود است ،هرپمادی قابلیت رفع سوزش و خارش را ندارد ،جهت رفع سوزش و درد خود لطفاروش های درمان در طب سنتی را مطالعه کنیدمشاهده خون در مدفوع از دلایل یبوست میتونه باشه .که در این رابطه هم در روش طب سنتی دستورات و شیوه های لازم تشریح شده , اما مفهوم کمرم خشک شده در سوال شما یک مقدار گنگ بود.بهترین پماد رینا سبز هموروئیدی است برای درمان قطعی شما

 • محبوبه بیات
  1398-06-02 23:15

  سلام و احترام
  من به روشهای خانگی درمان بواسیر شما عمل کردم و پماد هم چند روزیه مصرف میکنم نسبت به قبل خیلی خیلی بهتر شدم ،الان یه هفته ای میگذره و با وچودیکه پماد آنتی هموروئید ضماد تموم کردم بعضی وقتها احساس میکنم باز سوزش دارم البته ناراحتی یبوست من تموم شده و به روش طب سنتی که توضیح دادید برای رفع یبوست اقدام کردم .کار خاصی هست که انجام بدم ؟میگم نظر شما چیه ؟ یه موقعی اگه دردم شدید بشه میتونم بواسیرم و با لیزر جراحی کنم ؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-06-03 11:02

   از اینکه با سایت مرسی درمان همراه شده اید خیلی خوشحالیم . خدا رو شکر که معالجه شدید ،اگر بخواهید بر درد تمرکز کنید و به قولی دنبال درد بگردید ،هیچ درد وبیماری تمومی نداره و هر روز سراغتو میگره ,خواهشمندم به دستورات و روشهای درمانی توجه کنید دنبال درد نگردید شما کاملا خوب شدید، ترس از اتفاقات نیفتاده اینده هم نداشته باشید با روش های که به کار بردید برگشت بواسیر شما تقریبا غیر ممکنه ،نیازی نیست کار خاص دیگری انجام بدهید

  • یاسمین
   1398-12-27 12:09

   سلام من دختری ۲۲ساله هستم قبلاوقتی ناحیه مقعدم را لمس میکنم تقریبا یک تیکه گوشت اضافه هست که درهنگام دفع اذیتم میکند اوایل خون ریزی خیلی کمی داشتم ولی تازگی ها زیاد شده خونریزیم درحدی شده که منو واقعا نگران کرده نمیدون باید چیکار کنم

  • مرسی درمان
   1398-12-27 12:52

   در پاسخ به یاسمین :
   دختر نازنینم وقتی زائده بیرون زده گوشتی دچار خون ریزی میشود به نظر میرسد دچار شقاق یا ترک خوردگی پوست اطراف مقعد خود شده اید اما با اینحال بهتر است توسط پزشک متخصص معاینه شوید .
   برا رفع درد و خون ریزی نیاز به رعایت رژیم غذایی کم حجم و پر فیبر همراه با نرمش و تحرک بدنی است .این بیماری نیاز به نگراین ندارد موضوعی که ما را نگران میکند یبوست و یا اسهال بیمار است که منجر به تشدید بیماری های ناحیه نشیمنگاهی میشود
   در لگن آب گرم همراه با محلول بتادین بنشینید برای پانسمان موضع حتما از” پماد گیاهی رینا در فروشگاه مرسی درمان “استفاده کنید

 • رویا سلیمی
  1398-05-28 22:44

  ممنون میشم اگه سریعتر جواب منو بدید حدود 40روزی میشه که وقتی دسشویی میرم احساس میکنم یک زائده بصورت یک تیکه گوشت اضافه دهانه مقعدم سبز شده قبلا فقط موقع توالت رفتن درد داشتم ،خیلی پمادها هم مصرف کردم تقریبا خوب شدم الان احساس میکنم گوشت اضافه آورده با این روشهای درمانی بواسیر که نوشتید من حالم خیلی بهتر شده به نظر شما جراحی کنم یا نه ؟ اما درد زیادی هم نداره

  پاسخ
  • تیم تحقیقاتی مرسی درمان
   1398-05-28 22:51

   دوست من سلام
   کاش برامون مینوشتی که چند سالته و یا اینکه سن اتون چقدره ؟
   در اثر اسهال علائم بواسیر در ناحیه آنال مقعدی متورم شده و باعث بیرون زدگی و یا به قول خودتون (گوشت اضافه ) میشود در حالت نرمال و عادی زیاد اذیت نمیکنه اما با عود کردن اسهال باعث تورم و دردناکتر شدن ناحیه میشود ،توصیه میکنم از رژیم غذایی توصیه شده در مرسی درمان پیروی کرده تا دچار اسهال یا یبوست نشوید پایان کلام اینکه اگر بیرون زده گی هموروئید اذیت نمکینه و با سوزش همراه نیست بی توجه باشید چون در بعضی از بیماران این موضوع یک امر طبیعیه

  • سلام با احترام
   سامان 29 سالمه الان چندروزه ی زائده گوشتی کنار مقعدم بیرون اومده مث سیب ک موقع طهارت گرفتن درد میگیره ولی هنوز ب خانوادم چیزی نگفتم چندروزی بیخیالش شدم گفتم شاید خودش خوب بشه ولی اصلا خوب نشده واقعا هم میترسم از اینکه خدایی نکرده توده سرطانی باشه!!! بنظرتون برا رفع زائده باید چکار کنم واقعا هم ترس برم داشته هم روحیه مو ریخته بهم خواهش میکنم حقیقتو بهم بگید حتی اگه خدایی نکرده توده سرطان باشه ممنون فقط هر چه زودتر جواب منو بدید ممنون خدا خیرتون بده

  • مرسی درمان
   1398-11-10 23:38

   در پاسخ به سامان :
   در کامنت قبلی پاسخ شما را دادیم برای رفع درد بواسیر محصولات گیاهی مرسی درمان مشاهده و مطالعه کنید

  • سلام چطور میتونم داروی شقاق و بواسیر رو تهیه کنم؟

  • مرسی درمان
   1398-12-05 22:10

   در پاسخ به نانو :
   دوست من : وارد منوی خرید پماد شوید یا بروی دکمه فروشگاه پمادهای گیاهی اینجاست کلیک کنید

  • امیر 6729
   1398-12-28 05:21

   سلام و عرض ادب و احترام.
   من 27 سالمه و حدود 4 تا 5 سال میشه که زائده های گوشتی زیادی دور مقعدم را گرفته. قبلا که هنگام اجابت مزاج اصلا درد و خونریزی نداشتم اما حدود 2 سال میشه که بعضی وقتا که برای اجابت مزاج تو دستشویی زیاد طول میکشه بعضی وقتا که البته فقط یبوست داشته باشم خونریزی هم دارم البته همیشه خونریزی ندارم فقط بعضی وقتا که بهم زیاد فشار میاد. بعد از اجابت مزاج زائده های گوشتی دور مقعدم بسیار ورم کرده وبزرگ شده که حتی نشستنم سخت میشه و مقعدم درد داره اما بعد از چندین ساعت زائده های گوشتی ورمش کم شده و انگار خالی شده و کم شده اما باز دور مقعدم هستن. متأسفانه به دلیل شرم و رودربایستی نگفتم تا اینکه یه بار پیش دکتر رفتم و گفتن شقاق و بواسیره. برایم پماد دست ساز و ام جی و قرص روهمورین نوشتن اما خوب نشدم. ازتون خواهش میکنم دارو و پمادی موثر پیشنهاد کنید که مرتب مصرف کنم تا خوب بشم. من از اذربایجان غربی هستم کرد هستم.

  • مرسی درمان
   1398-12-28 11:52

   درپاسخ به امیر :
   امیر جان به نظر میرسد بیماری هموروئید در شما بدخیم شده یعنی پیشرفت حداکثری داشته ،بنابراین مصرف پماد فقط اثرات تورم را کم میکند اما زائده را از بین نمیبرد
   برای کاهش التهاب از قرص های ایپوبرفن یا شیاف دیکلوفناک به مدت یک هفته بعد از هر وعده غذایی استفاده کنید همچنین پانسمان موضع بوسیله پماد گیاهی آنتی هموروئید رینا
   کمک بسیار زیادی به کاهش التهاب میکند
   طبق نظر پزشک شما : ممکن است در یک فرد همزمان نشانه های بواسیر و شقاق دیده شود
   پیشنهاد میکنم خودتان را برای عمل جراحی بواسیر با لیزر آماده کنید تا برای همیشه از شر این بیماری رنج آور خلاص شوید در این رابطه شما را به خواندن مقاله درمان شقاق مقعدی چیست را دعوت میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

لـــطفا  ایمیل صحیحی وارد کنید واز نام مشخصی استفاده کنید پاسخ  به ایمیل شما ارسال میشود

فهرست