قاتل کبد چرب یا دشمن کبد چرب و داروی معجزه گر کبد چرب چیست

قاتل کبد چرب چیست داروی معجزه گر کبد چرب اوکسین جی

عصاره گیاهان خار مریم، کنگر فرنگی و زردچوبه خاصیت آنتی اکسیدان بالایی دارند. و در تولید و بازسازی آنزیم های کبدی نقش ویژه ای ایفا میکنند. قرص گیاهی و محبوب اوکسین جی بر پایه همین عصاره ها و با بهترین کیفیت تولید می شود. و به عنوان قاتل کبد چرب و یا دشمن کبد چرب در سراسر جهان شناسایی شده است.

در این بخش از سری مقالات مجله سلامتی مرسی درمان میخواهیم در رابطه با دشمن کبد چرب یا به عبارتی قاتل کبد چرب اطلاعات بسیار مهمی را با شما به اشتراک بگذاریم. همچنین به معرفی یک داروی معجزه گر کبد چرب خواهیم پرداخت.

اینکه چرا کبد یا جگر سیاه در انسان دچار اختلال عملکرد می شود. و وظایف خود را به درستی انجام نمیدهد. موضوع مورد بحث ما نیست. همچنین ما نمیخواهیم در این بخش در مورد علت ابتلای افراد به کبد چرب صحبتی به میان آوریم.

تمرکز اصلی سخنان ما در این بخش از مقاله مطالب زیر خواهد بود.

 • ارائه روش های کاربردی برای جلوگیری از پیشرفت بیماری کبد چرب
 • کنترل و مهار چربی های انباشته شده در کبد
 • توقف این بیماری در نقطه ای مشخص و درمان قطعی آن

اگر شما مبتلا به یکی از انواع کبد چرب هستید. و یا علائم و نشانه های آنرا در صورت و یا در بدن خود مشاهده میکنید. باید بگم که شاید وقت زیادی برای استفاده از روش های خانگی پاکسازی کبد چرب در طب سنتی را نخواهید داشت.

و باید همین حالا با قاتل کبد چرب آشنا شوید. در اولین فرصت چند بسته از آنرا تهیه کرده و در خانه داشته باشید. و به عنوان یک محافظ  قدرتمند و قوی در برابر این بیماری، همیشه با خود داشته باشید. یا اینکه از طریق برگه مشاوره کبد چرب بطور رایگان با کارشناسان سایت مشورت کنید.

قاتل کبد چرب یا دشمن کبد چرب چیست؟

 

عصاره خارمریم و عصاره شاهتره دشمن اصلی کبد چرب هستند

لیست داروهای موثر که به عنوان قاتل کبد چرب معرفی شده اند:

 • عصاره چای سبز
 • سیر و خاکشیر
 • عصاره شاتره
 • عصاره قاصدک
 • الگوی غذایی سالم
 • ورزش و پیاده روی
 • عصاره کنگر فرنگی
 • عرق خالص خار مریم
 • داروی گیاهی اوکسین_جی
 • امتناع از مصرف مشروبات الکی
 • پرهیز از مصرف غذاهای پرچرب و شیرین

طبق تحقیقاتی که موسسه علمی و پژوهشی بهداشت ایالت متحده آمریکا انجام داده است. از عصاره های خار مریم، قاصدک و هلیله زرد به عنوان قاتل کبد چرب نام برده اند. و هر داروی با کیفیتی که، بر پایه این عصاره های مهم و حیاتی ساخته میشود. به عنوان داروی معجزه گر کبد چرب شناخته میشود.

در مقایسه با نمونه های موجود در بازار داخلی و خارجی اوکسین جی  به عنوان داروی معجزه گر کبد چرب و قرص پاکسازی کبد و همچنین قاتل کبد چرب شناخته شده است. زیرا بیشترین میزان رضایت بیماران را به دست آورده  است. و محبوبیت زیادی در بین مردم دارد.

دسته دوم درمان های خانگی پر کاربرد برای معالجه کبد چرب، استفاده از عرق های  گیاهی ناب و خالص است. منظور ما از عرقیات گیاهی. شیشه های عرق شرکتی موجود در قفسه فروشگاهها و عطاری های نیست.

منظور از عرق های خالص، محصولیه که به صورت کاملا دستی و با رعایت بهداشت و زحمت فراوانی تهیه میشود. و صرفا با مخلوط آب و اسانس به دست نیامده باشد.

روش های دیگر :

بیماران عزیز دقت کنید زمانی می توانید به نتیجه دلخواه درمان با هزینه کم و در مدت زمان کمتری برسید. که داروی که برای شما تجویز می شود به صورت منظم و مرتب و در موعد مشخص شده مصرف کنید.

همچنین چنانچه شما علاقمند به درمان خانگی با عرقیات سنتی یا دم نوش های گیاهی هستید. حداقل مدت زمان استفاده از این عرق های گیاهی 45 روز است. و توقع نداشته باشید در روزهای اول استفاده از داروهای گیاهی، معجزه ای در ساختار بدن شما اتفاق بیفتد و درست مانند روز های اول تولد خود شوید.

متاسفانه با توجه به فرهنگ نادرست استفاده از داروها در کشور خودمان، حدود 70% از مراجعین و بیماران فقط آمپول و سرم و بستری روی تخت بیمارستان را به عنوان روش معقول درمانی می شناسند. و سایر روش های درمانی را اصلا قبول ندارند.

همچنین توقع دارند که با خوردن اولین دوز دارو نیم ساعت بعد از مصرف آن انقلابی در بدن و معده آنها به وجود بیاید. و فورا در کمتر از ساعاتی و یا ظرف چند روز خوب  شده و بهبود کامل یابند. این تصورات نادرست متاسفانه در جامعه ما از زمان های  قدیم تا الان مرسوم بوده است.

و باید این فرهنگ غلط استفاده خودسرانه از داروها و قرص های خوراکی یا توقع نتیجه فوری و سریع السیر برداشته شود.

زیرا هر دارویی و هر روش درمانی یک مدت زمان مشخص و معلومی دارد. و چه بسا که در بعضی از بیماران ممکنه روش های دارو درمانی کبد چرب تا 3 ماه هم بطول بینجامد. خواهشمندیم در این زمینه شکیبایی و حوصله بخرج بدهید. و کمتر از این شاخه به اون شاخه بپرید و هر روش درمانی را روی خودتان تست نکنید تا بلکه سریعتر به نتیجه برسید.

داروی معجزه گر کبد چرب

 

داروی معجزه گر کبد چرب

داروی که میخواهیم بهتون معرفی کنم یک داروی معجزه گر برای کبد چرب محسوب می شود. و به قول اکثر بیماران قاتل درجه یک کبد چرب به حساب می آید. طی  4سالی که مجله مرسی درمان در زمینه درمان و شناسایی بیماریهای مربوط به کبد تحقیق میکند.

داروهای گیاهی زیادی برای کبد چرب در فروشگاه سایت معرفی و عرضه کرده ایم. و با شرکت های داخلی و خارجی زیادی که در زمینه تولید قرص کبد چرب فعالیت داشته اند همکاری داشته ایم. و بعضا به دلیل نارضایتی بیماران از بعضی از برند ها و داروهای کبد چرب عرضه و فروش آنرا در فروشگاه سایت مرسی درمان متوقف کرده ایم.

اما در کمتر از یکی دو سال اخیر به جرات میتوان ادعا کرد. که اوکسین جی داروی معجزه گر کبد چرب است. که با رضایت بیشتر بیماران همراه بوده است. و بنا به نظر اکثر بیماران این قرص های گیاهی قاتل کبد چرب شناخته میشوند.

در یک بازه زمانی با هماهنگی یکی از شرکت های واسط داخلی این دارو مستقیم از کشور آلمان وارد و عرضه میشد. اما متاسفانه به دلیل تحریم ها و صدها مسائل دیگر واردات مستقیم این دارو متوقف شد. و ما ناچار شدیم  با یکی از شرکت های دارویی کشورهای همسایه، جهت عرضه در ایران به توافق برسیم.

به نسبت داروهای گیاهی که برای درمان بیماری کبد چرب در کشور وجود دارد. اوکسین جی کارنامه قابل قبولی داشته است. و بیشتر بیماران از مکانیسم اثر آن رضایت کامل داشته اند.

قاتل یا دشمن  کبد چرب با چند روش  کاربردی

 

چند روش کاربردی خانگی که دشمن شماره یک کبد سمی هستند

در این بخش میخواهیم چند روش کاربردی که هر کسی در منزل میتواند انجام بدهد. و به عنوان یک روش محبوب و قاتل کبد چرب شناخته میشود به شما معرفی کنیم.

برای اینکه موضوع مورد بحث برای شما جا بیفتد یک مثال میزنیم.

یک بیمار دیابتی را در نظر بگیرید. آیا این فرد قادر است هم انسولین بزند و هم اینکه حجم زیادی از کیک و یا شیرینی و شکلات در جشن تولد و یا میهمانی دیگه سرو کند؟  منظور اینه که برای حصول نتیجه درمانی موفق باید از یک سری خوراکی های خوشمزه یا یک سری رفتارهای بد پرهیز کند.

در غیر اینصورت درمان برای این شخص بسان آب در هاون کوبیدن است.

این موضوع و مثال در مورد بیماران کبدی هم صدق میکند. بعلاوه اینکه این دسته از بیماران، داروهای خود را به صورت منظم و مرتب مصرف کنند. از مصرف غذاهای پرچرب، شور و یا زیاده از حد شیرین باید پرهیز کامل کنند.

از مصرف بی رویه داروهای آنتی بیوتیک، قرص های مخدر و یا قرص های ضد بارداری و یا سایر داروهای دیگر که مصرف بیش از حد آنها برای کبد زیان آور بوده و کبد قادر به تصفیه آنها نخواهد بود. باید اکیدا امتناع کنند.

دوم اینکه مصرف مشروبات الکلی را به طور کامل کنار بگذارید. از مصرف غذاهایی که باعث افزایش میزان تری گلیسیرید خون می شود کاملا خودداری کنید.

به صورت منظم و یا حداقل سه روز در هفته و هر روز به مدت یک ساعت ورزش و پیاده روی داشته باشید. رعایت الگوی غذایی مناسب به همراه اصلاح سبک زندگی و مصرف منظم داروهایی که برای شما تجویز میکند. به عنوان قاتل یا دشمن  کبد چرب شناخته میشود.

به همین سادگی فرمول پیچیده و یا هزینه برداری ندارد. یک فرمول ساده که همه باید آنرا جدی بگیرند.

جمع بندی مطالب

برای آگاهی از اینکه شما مبتلا به کبد چرب غیر الکلی هستید. حتما برای انجام آزمایش کبد چرب به پزشک متخصص مراجعه کنید. یا شاید از روی علائم کبد چرب متوجه بیماری خود باشید.  علائم کبد چرب  در خانم ها یا آقایان  تفاوت زیادی با همدیگر ندارد.

اگر شما هم دارای نشانه های کبد چرب هستید. حتما برای درمان خودتان به صورت جدی و در اولین فرصت اقدام کنید. امروزه روش های کاربردی زیادی به عنوان قاتل کبد چرب در دسترس بیماران قرار دارد. که تاثیر زیادی در بازسازی آنزیمهای کبدی دارند.

خار مریم گیاهی است که در فصل بهار و تابستان در مناطق کوهستانی زیاد می روید. کافیه این گیاه پر خاصیت را شناسایی کرده و به اندازه مصرف خودتان به همراه بیاورید. هر شب مقداری از آن را دم کرده و به صورت  دم نوش گیاهی مصرف کنید.

البته اگر روش های پروش گیاه در آپارتمان یا گلخانه منازل بلد باشید.  گیاه خار مریم را در خانه پروش دهید. و از آن برای درمان بیماری کبد چرب استفاده کنید .

داروهای کبد چرب خارجی و با کیفیت زیادی هم در بازار دارویی سراسر جهان وجود دارند. که از عصاره خار مریم در ترکیب اصلی آنها، به عنوان قاتل کبد چرب استفاده می شود.

منبع : عطاری علی پاشا

20 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • رویا
  1402-02-10 06:37

  سلام من تقریبا بعضی از علائمی که شما گوفتید دارم ممنون از نوشته های زیبا و کامل شما. من خودم محقق هستم و از طریق سرچ گوگل به شما رسیدم پست های شما کامل و مشروحه تشکر از نویسنده خوب شما

 • مرسی درمان
  1402-02-11 08:01

  در پاسخ به رویا :
  ممنون و تشکر از نگاه زیبا و عمیق شما
  منتظر نظرات شما در سایر بخش های سایت هستیم

 • فاطمه رضایی
  1402-02-19 09:53

  سلام من ایمیل زدم درباره خرید۳دوره ک فرمودین میشه بگین منظورتون ۳دوره داروی درمان کبدچرب کدام دارو هست

 • بافنده هستم از جیرفت
  1402-05-11 10:39

  با سلام. من الان دوسه ماهه که خونم غلیظ شده چند باری خون دادم وحجامت هم کردم وبعد یکی دوبار هم کل بدنم رو آزمایش کردم که یکی از دکتر ها گفتن که شما سینه تنگی داری شش‌ها من مشکل دارن چون سیگار میکشم والان هم که این خون میاد وقتی که بعد از نشستن وبا فشار میاد یه چند قطر ه خواستم ببینم مشکل از کجای بدنم هست یبوست ویا روده مشکل پیدا کرده وکی تمام میشه ممنون

 • عباسعلی از قزوین
  1402-05-26 23:00

  سلام شب بخیر خانم بنده مدت چند ماهه حدود 5ماه که سابقه کبد چرب دارند و علائم کبد چرب را دارم
  از جمله شبها از ناحیه کشاله ران خارش دارند
  و اینکه خانم بنده از طریق سنوگرافی متوجه شده‌اید چرب گرید یک دارد

 • نازیلا از تهرانسر
  1402-06-24 23:20

  مادر من کبد چرب گرید بین ۲ و ۳ تمایل به ۳ . افکار زیادی مغز را مشغول می کند و روی کمترین موضوع به فکر می رود، اضطراب شدید دارد و فشار خون بالا و تپش قلب که با رژیم غذایی بهتر شده ولی با کمترین ناپرهیزی فشار زیر روی ۹ و حتی ۱۰ و فشار بالا روی ۱۷ می رود .عروقش گرفتگی دارد و زود خسته می شود و تمرکزش کم شده است

 • مرسی درمان
  1402-06-25 11:03

  در پاسخ به نازیلا:
  برای درمان کبد چرب حتما باید چند دوره دارو مصرف کنند وجهت کارایی بهتر و عملکرد صحیح کبد بهتره روزانه یک عدد ویتامین ای 400 میل کنند. هوای آلوده تهران هم مزید بر علت اکثر بیماریهای در سالمندان است. سعی کنید در مورد سایر ناراحتی های که دارند حتما با متخصصین امر مشورت کنید. در پناه حق باشید نازیلا جان مواظب مادر جان باشید.

 • نادیا زند
  1402-07-01 08:11

  سلام وقتتون بخیر.من از تابستان سال قبل هر وقت صبحها از خواب بیدار میشدم از درد شکم و پهلو نمی‌تونستم از جا بلند شم به دکتر مراجعه کردم یکسری دارو داد که متاسفانه دچار سوزش معده شدم و با سونو شکم و پهلو مشخص شد کبد من گرید 1 داره و آندوسکوپی زخم اثنی عشر نشان داد ولی زخم بزرگی نبود تو این یکسال قرصهای زیادی مصرف کردم اما نه سوزش معده و نه درد صبحگاهیم خوب شده .طبق توضیحات شما من دارای کبد چرب هستم که باعث سوزش معده و درد شکم و پهلو میشه .حالا سوال من اینه که بنظر شما باید قرص اکسین استفاده کنم چون داروهای دیگه مشکل من و حل نکرده .ممنون میشم جواب بدید

 • مرسی درمان
  1402-07-02 09:24

  در پاسخ به نادیا:
  نادیا جان عزیز دلم خداوند شما را مورد عنایت و شفاعت خود قرار بده انشالله
  عزیز دلم اوکسین جی برای درمان کبد چرب و کمک به نارسایی کبد معرفی شده است. برای درمان سایر دردهایی که دارید با مشاوره یا پزشک مرتبط مراجعه کنید.
  در پناه خدا باشید عزیزم

 • مانی. الفبا
  1402-07-11 20:00

  ۶سلام وقت بخیر میگم من حدود ماه پیش وقتی عصبی میشدم پاهام شروع به لرزیدن میکرد رفتم آزمایش دادم بهم گفتن تیروئید کم کار داری ولی مشکوکه باید دوباره آزمایش بدی منم دوباره آزمایش دادم دکتر تایید کرد که تیروئید کم کار دارم ویتامین Dپایین بودبعدازخوردن ۶ماه قرص تیروکسین ویتامین Dالانم که ۴۰ روز پیش بازم آزمایش دادم کبدم چرب بود دکتر قرص لیروگل برام نوشت حالا از شما کمک میخوام خواهشن کمکم کنی که چکار کنم

 • زینب رضایی
  1402-07-12 06:35

  سلام من مدت دو سال ونیمه که دچار خارش بدن شدم .به دکتر با تخصص ،داخلی وپوست وگوارش مراجعه کردم .آزمایشهای مختلف انجام شده ،ولی چیزی تشخیص ندادند.دکتر پوست قرص سیتریزین تجویز کردن،یه دو ماه خوب بود اما باز بیماری برگشت. دیگه نمی دونم چکار کنم خیلی عصبیم کرده مخصوصا صبح که از خواب بیدار می شم.ممنون که راهنمایی می فرمایید.

 • مرسی درمان
  1402-07-13 11:13

  در پاسخ به زینب:
  تمام غذاها و نوشیدنی های که در طی روز می خورید لیست کنید و سعی کنید کوچکترین چیز را از قلم نیندازید. در بین مواد غذایی که میخورید شما به یک خوراکی خاص آلرژی یا حساسیت دارید؛ که روی کل اندامهای بدن تاثیر می ذاره و بصورت خارش خود را نشان میدهد. ممکنه به عطر یا ادکلن یا اسانس خاصی حساس باشید؛ و یا اصلا به مواد شیمیایی آرایشی یا بهداشتی . سعی کنید سیتریزین کمتری مصرف کنید چون این دارو واقعا ویران کننده و بر هم زننده خلق و خوی آدمها است. و عوارض بدی دارد. برای فهمیدن اینکه کبد شما عملکردی درستی دارد یا نه… باید به فوق تخصص کبد و گوارش مراجعه کنید و سونوگرافی کنید.

 • محمد قربانی بلخان_گنبد کاووس
  1402-07-30 06:52

  باسلام و هزاران درود برشما
  متاسفانه اکثر مشکلات ذکر شده در مطالب و مقالات بسیار خوبتان ، در بنده وجود داره!!
  از حدود یکسال پیش شروع به تحقیق در سایتهای مختلف کردم و…
  میخام خیلی خلاصه بنویسم ؛ مطالب و توضیحات جنابعالی رو بهتر و کاملتر و البته سالمتر یافتم. به همین منظور، لازم دانستم که حداقل وظیفه انسانی خودم رو ادا کنم و از شما دوست بزرگوار و استاد گرانقدر ،تقدیر و تشکر داشته باشم.
  بینهایت سپاسگزارم ، برقرار باشید و سرفراز

 • مرسی درمان
  1402-07-30 17:45

  در پاسخ به محمد قربانی :
  محمد جان خداوند شما را مورد شفاعت خودش قرار میده
  با تشکر از حسن نظر و توجه حضرتعالی عزیز دلم

 • قاسم از خراسان
  1402-08-06 10:36

  سلام پزشک گوارش سیروز کبدی را تشخیص دادند ایا این دارو برای این مریضی خوبه راهنمایی بفرمایید متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بهترین داروهای گیاهی برای درمان کبد چرب

قرص کبد چرب اوکسین _جی
از علائم کبد چرب خستگی و کلافه گی است
تیرهگی پوست صورت و سیاهی دور چشم از علادم کبد چرب هستند
جوش صورت و بدن و کک و مک هم از علادم کبد سمی است
ریزش شدید موی سر و ابروها از علائم کبد چرب و سمی است

قرص کبد چرب اوکسین جی

نام دارو : اوکسین جی (خارجی) OXIN مکانیسم اثر : بهبود کبد چرب و سودازا،…

قیمت اصلی 342,000 تومان بود.قیمت فعلی 257,000 تومان است.

خرید
قرص کبد چرب گرید 3

قرص کبد چرب گرید 3

نام محصول: سه بطری قرص کبد چرب با 14% تخفیف برند: اوکسین جی خارجی نام…

قیمت اصلی 771,000 تومان بود.قیمت فعلی 629,000 تومان است.

خرید