درمان خانگی بواسیر خارجی با عنبر نسا

  1. مرسی درمان
  2. بواسیر(هموروئید)
  3. درمان خانگی بواسیر خارجی با عنبر نسا
درمان خانگی بواسیر با عنبر نسا

متاسفانه روش های درمان خانگی بواسیر با عنبر نسا یک روش من درآوردی برای کسب درآمد زایی بوسیله افراد سود جو است ، بعضی از بیماران به راه های میانبر غیر علمی متوسل می شوند که بدون هزینه به مرز سلامتی برسند

دسته بندی: بواسیر(هموروئید)

درمان خانگی بواسیر با عنبر نسا  از جمله درمانهای غیر استاندارد بوده که در هیچ مقاله و مجله علمی معتبری ثبت نشده ،و هیچ پایه علمی و تحقیقاتی ندارد .ما در قرنی زندگی میکنیم که علم پزشکی پیشرفت زیادی کرده. همچنین درمانهایِ بر مبنایِ طب سنتیِ از منابع موثق هر روز داره گسترش پیدا میکند .بر همین اساس همه داروها و روش های درمانی باید  بر مبنای علم و تحقیقات بالینی  باشد،تا مورد قبول واقع شود .

برای اینکه بدانید  بواسیر چیست و چگونه درمان می شود.  ما در سایت مرسی درمان به اندازه کافی مقاله و منبع موثق علمی در این زمینه نگارش کردیم. و با معرفی پماد قوی گیاهی رینا پلاس بدون کمترین عوارضی شما را به مرز سلامتی و بهبودی کامل می رسانیم.

بواسیر

 

تمام داروها و پانسمان ها  و اکثر روش های درمانی معتبر بر پایه علمی و منطقی و با نظارت مستقیم سازمان بهداشت تولید و عرضه میشوند. که اکثرا دارای مدارک معتبری چون CE اروپا و FDA آمریکا و یا سازمان بهداشت غذا و داروی ایران هستند.

نکته قابل توجه برای شما خواننده گرامی اینه که به قول کورش کبیر در جهان یک راه وجود دارد، و آن راه درستی و صداقت است.  این نکته را آویزه گوشتان کنید. که در این جهان برای رسیدن به اهداف عالی  هیچ راه میانبری وجود ندارد. ( در اینجا منظوراز اهداف :بدست آوردن سلامتی و عبور از درد و رنج بیماری است. ) راه صحیح یک راه می باشد و آن راهیست که عقل و منطق سالم میگوید و پایه علمی معتبری داشته باشد.

 روش درمان خانگی بواسیر عنبر نسا برای گوشت اضافه کاربردی دارد ؟

عنبر نسا برای گوشت اضافه

عنبر نسا برای گوشت اضافه مقعد هیچ کاربردی ندارد ، زائده گوشتی بیرون زده که در اثر فشارهای وارده به ناحیه رکتوم در اثر یبوست بوجود می آید ،و نیز بخاطر التهاب شدید و عدم رعایت تغذیه ملتهب میشود، که این مشگل صورت زشت و ناخوشایندی به موضع بیمار میدهد.

حال قضاوت با شما:

مقداری عنبر نسا ( مدفوع الاغ ماده ) را دود کنید. و محل نشیمنگاه که دارای زائده گوشتیه، روی این دود قرار دهید. به نظر شما گوشت اضافه مقعدی، با این روش خنده دار برطرف می شود.

دودی که از مدفوع الاغ تولید می شود. آیا تمیز و بهداشتی است؟ و آلوده نیست؟  آیا همچنین دودی میتواند گوشت اضافه مقعد را درمان کند بدون اینکه آسیبی به شما برساند ؟

من نمیدانم چرا با وجود این همه روش های نوین و پانسمان های مدرن و حرفه ای برای  درمان خانگی بواسیر خارجی و شقاق متاسفانه بعضی از بیماران دنبال راه های ماورائی و یا خیالاتی میروند .و عنبر نسا را انتخاب میکنند !؟باید هم شاهد خندهای تمسخر آمیز این حیوان دوست داشتنی بود!

چند دقیقه تصور کنید :😮😮

فردی تا لنگ ظهر بخوابه و بعدازظهر هم بره و کرکره مغازه اشو بالا بزنه و دو تا مشتری هم که تا غروب گیرش بیاد با بد اخلاقی از مغازه میندازه بیرون بعد میاد آه و ناله میکنه، که کار و کسب من فلج شده .به نظرتون بهترین راه حل پناه بردن به یک دعا نویس قدر و گرفتن دعای رزق و روزی و پنهان کردن آن در گوشه ای از مغازه نیست؟

من اگه بخواهم به این آقا برای بهتر شدن کسب و کارش راهکار علمی بدهم. اینه که بره چند تا کتاب راجع به کسب و کار بخونه یا از یک مشاور کسب و کار کمک بگیره. من با این مثال خواستم تا حدودی موضوع را برایتان جا انداخته باشم.

البته کسی منکر این موضوع نیست که عنبرنسا برای درمان زکام یا سرماخوردگی و عفونت سیسنوس ها مفید است. نمیشه ادعا کرد که در این زمینه آخرین روش درمانی و یک روش عالی است.  بلکه میتونه یکی از راه حل های درمانی در زمینه سرماخوردگی آنهم بصورت استنشاقی خیلی خفیف باشه .

تمرکز ما اینجا چون روش های درمان خانگی هموروئید با سرگین یا پشگل الاغ ماده است. نمیخواهیم در سایر زمینه ها اظهار نظر کنیم چون اساسا از تجربه و تبحر  مجله سلامتی مرسی درمان خارج است.

حتما بخوانید :وازلین برای درمان بواسیر کاربرد دارد یا خیر ؟

سخن پایانی از مجله سلامتی مرسی درمان :

قضاوت با خودتان :

بین دود ناشی از مدفوع الاغ ماده و پانسمان های نوین و کاملا استریل، که دارای مدارک معتبر از سازمانهای ذیربط هستند. شما کدامیک را انتخاب می کنید. ختم کلام  درمان سنتی هموروئید با سرگین الاغ ماده  فقط میتونه سرکاری باشه !

متاسفانه بعضی از بیمارانی که مبتلا به هموروئید یا فیشر هستند. بدون اطلاع علمی از تاثیر عنبرنسا آنرا سوزانده ودود این ماده را به زخم دهانه مقعد میدهند.  غافل از اینکه همین دود باعث عفونی تر شدن زخم مقعد می شود. و در اکثر مواقع باعث  ایجاد تاول های وسیع و شدیدی بر روی زخم می شود .(این کار بسیار خطرناک است ) لطفا انجام ندهید.

اگر پشگل الاغ ماده زخم مقعد یا بواسیر و یا زائده گوشتی اضافه مقعد را درمان میکرد.  هر 10گرم آن بیش از 2میلیون تومان ارزش داشت. هر چند کلاهبرداران تا الان هم بیکار ننسشته اند، و با برچسب هزاران خاصیت و درمان به مدفوع این حیوان بیچاره آنرا به قیمت گزافی در اختیار بیماران میگذارند .

ما در مجموعه مرسی درمان دارای روش نوین، جدید، تضمینی و کم هزینه برای درمان زخم مقعد و زخم بواسیر هستیم. توصیه میکنیم برای رهایی از رنج و درد موضع نشیمنگاهی خود حتما از فروشگاه سایت بهترین پماد برای درمان بواسیر و شقاق تهیه کنید.

مهمترین مقالات