هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ایران چند است ؟|مرسی درمان

111 دیدگاه

برآورد هزینه های جراحی هموروئید با لیزر و جراحی سنتی بصورت تقریبی آورده شده

زمان مطالعه :8دقیقه ولی میزان اطلاعاتی که این مقاله  به شما میدهد بسیار ارزشمند است

این سایت هیچ گونه عمل جراحی را تقبل نمیکند و با هیچ شخص حقیقی و یا مراکز درمانی هم در زمینه جراحی انواع هموروئید ،طرف قرارداد نیست مقاله زیر صرفا برگرفته از تجارب بیمارانی هستند که این راه را قبلا رفته اند ،هدف ما در این مقاله صرفا اطلاع رسانی است و برای هیچ شخص یا سازمانی تبلیغ نمیکنیم .

اگر شما از آندسته بیمارانی هستید که مدتهاست که با شقاق مقعدی دست و پنجه نرم میکنید،و مکررا دچار خون ریزی و سوزش و خارش مقعدی میشوید و مرتبا بواسیر شما عود میکند. باید بهتون بگم که چاره ای جز جراحی هموروئید خود با لیزر ندارید .ما در این مقاله هزینه های حدودی جراحی  بیماریهای نشیمنگاهی با لیزر و همچنین  قیمتهای عمل جراحی سنتی در تهران و کرج بررسی کردیم .

این مقاله حاصل تحقیق تیم دانشجویی مرسی درمان و تجارب عده ای از بیمارانی هستند، که عمل جراحی را انجام داه اند.امیدواریم با مطالعه این پست، یک قیمت حدودی برای خودتان قبل از بستری شدن برآورد کنید.

تجربه یک بیمار از هزینه جراحی بواسیر خود با لیزر

گلایه یک بیمار هموروئیدی از هزینه بالای جراحی با لیزر در تهران برای من 2.300.000تومان تمام شد

تقریبا دو سالی میشد که من دچار هموروئید بودم ،هر راهی که برای درمان پیشنهاد میدادند ،عملی میکردم از طرفی شده بودم -مستر تستر -که انواع روشهای درمانی و پمادها و داروهای ضد بواسیری را تست میکردم ،نتیجه هم میگرفتم اما بصورت مقطعی بود یعنی یه چند روزی از درد و سوزش خبری نبود ولی با توجه به اینکه شغلم طوری بود که باید از صبح تا شب پشت سسیتم باشم .مرتبا درد بواسیرم عود میکرد روزانه 2یا سه بار توی لگن آب گرم با محلول بتادین می نشستم ولی ثمری نداشت .و بصورت مقطعی دردم کم میشد .

تا اینکه تصمیم به جراحی هموروئیدم با لیزر گرفتم به مراکز درمانی و کلینیکهای مختلفی سر زدم هر کی قیمتی پیشنهاد میداد تا اینکه به سفارش یکی از دوستانم  به پزشکی در شهرستان رشت مراجعه کردم وبا یک کلینک تخصصی توافق کردیم که بستری بشم .حدود ساعت 11صبح در کلینک پذیرش شدم و ساعت 5غروب منو به اطاق عمل بردند بعد از اینکه به هوش آمدم فردا صبح ساعت 11 با نظر پزشکم ترخیص شدم . و الان بعد از اون مدت دیگه خبری از درد نیست .هزینه جراحی هموروئید من با لیزر بعلاوه هزینه یک شب بستری در بیمارستان خصوصی حدود 2300.000تومان در سال 1394 شد.در همین سال هزینه جراحی در یکی از کلینیکهای تهران 4.500.000تومان بهم پیشنهاد شد که خارج از توان مالی بنده بود. در این رابطه تجربیات بیماران هموروئیدی در سایت مرسی درمان  درج شده که میتوانید آنها را مطالعه کنید

چه نوع هموروئیدی نیاز به جراحی با لیزر دارد؟

ایینترنال هموروئید و اکسترنال هموروئید و شقاق مقعدی که بصورت یک زخم و چاک خورده گی دهانه مقعد است نیاز به جراحی دارد

اگر بیماری هموروئید شما یکی از انواع زیر است ممکن است بعد از مشورت با پزشک تان نیاز به جراحی داشته باشید .

1-شقاق مقعدی :شقاق یک نوع زخم دهانه مقعدی است که بصورت چاک خوردگی  می باشد در این نوع بیماری معمولا هنگام توالت رفتن و دفع مدفوع با خون ریزی و سوزش و خارش شدیدی همراه است باید بهتون بگم که این نوع هموروئید بدترین و دردناکترین نوع آن است

2- هموروئید داخلی : که بصورت یک زائده گوشتی داخل ناحیه مقعدی رشد کرده و بعد از هر بار اجابت مزاج متورم شده و حتی در معدود مواردی بیرون زده گی دارد درد کمتری دارد با آب سرد شستشو شود درد کمتری احساس میشود ولی بهتر آن است که هر چه زودتر این زائده جراحی شودچراکه با هر دفعه اجابت مزاج این زائده گوشتی متورم شده و بزرگ و بزرگتر میشود.

3- هموروئید بیرونی که باز هم بصورت یک زائده گوشتی بیرون دهانه مقعد رشد میکند تقریبا در صورت تداوم تبدیل به شقاق از نوع دسته اول میشود . این نوع بیرون زدگی بواسیر (بواسیر خارجی) هم نیاز به جراحی دارد.

4- خانمهای باردار در مورد درمان بواسیرخونی در بارداری یک مقدار حوصله به خرج بدهید، و با پزشک متخصص زنان و زایمان مشورت کنید.چرا که جراحی در زمان بارداری سلامت جنین را به خطر می اندازد.

قیمت های تقریبی جراحی هموروئید با لیزردر تهران و کرج:

در این نوع جراحی هیچ کدام از موسسات بیمه هزینه درمان را متقبل نمی شوند.

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در تهران ،تعرفه قیمت انواع جراحی با لیزر در کرج

این هزینه ها برای شهر تهران برآورد شده در سایر استانها ممکن است قیمتها تا حدودی کمتر باشد .اما اگر میخواهید یه آمار تقریبی قیمتی داشته باشید ،میتوان به جدول زیر استناد کرد از آنجا که هیچ تعرفه ای برای این گونه جراحی ها در نظر گرفته نشده است با توجه به فرمی که در اطاق پزشک پر میکنید و یک سری معیارهای دیگر برای شما هزینه ای در نظر میگیرند که جای چک و چونه هم دارد .

توجه :قیمتهای زیر تقریبی است

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ایران

در ضمن هزینه و دستمزد جراحی که قراره شما را جراحی با لیزر کند، جدای از هزینه بستریی شدن در کلینک خصوضی می باشد .معمولا هر جراحی با یک سری کلینیکهای خصوصی قرارداد دارد که بیماران خود را برای بستری شدن به آنجا معرفی میکنند. که هزینه این کلینکها بعلاوه دستمزد جراح تا سقف 5یا 6 میلیون تومان با توجه به نرخ تورم حاکم بر جامعه آب میخورد .

قطعا هر بیماری باید 24 ساعت کامل تحت نظر در کلینیک مدنظر باشد چیزی به نام سرپایی و جراحی فوری هم نداریم .چون بیهوشی مطلق صورت میگیرد .

البته در جراحی سنتی هم به این منوال است منتها پذیرش در اکثر بیمارستهایی که پزشکان متخصص و جراح آنجا حضور دارند صورت میگیرد .با یکی دو میلیون تومان تفاوت قیمت میتوانید خودتان را جراحی کنید .دستمزد جراح سنتی از یک میلیون تا زیر دو میلون تومان میرسد . هزینه یک شبانه روز بستری در بیمارستان اگر بیمه در نظر نگیریم از یک تا یک و نیم میلیون میرسد .

مقایسه جراحی هموروئید با لیزر و جراحی سنتی :

مقایسه جراحی هموروئید با لیزر و سنتی

اگر از هزینه بالای جراحی هموروئید با لیزر بگذریم .به جرائت میتوان گفت این نوع جراحی قابل قبولتر است چون هم وقت کمی از بیمار میگیرد و هم روند بهبودی سریعتر صورت میگرد درصد عود مجدد بواسیر در این نوع جراحی تقریبا کمتر است .بیمار خیلی زودتر میتواند بعد از عمل سرپا شده و به کارهای روزمره اش برسد درد کمتری هم دارد .البته بعد از گذشت 48ساعت تقریبا ناحیه لیزر شده دردی ندارد .در این روش سرعت بهبودی بالاتره و درد کمتری احساس میشود .

اما در جراحی انواع هموروئید به روش سنتی .شاید یک مقدار هزینه های آن کمتر باشد اما این نوع درمان یه مقدار دست و پا گیره به مدت یک هفته کامل بیمار زمینگیر میشه .انواع پماد ها را هنگام دوران نقاهت باید مصرف کند چند بار نزد جراح خود برگردد برای پانسمان و این قبیل کارها در طول مدت درمان رژیم غذایی خاصی باید دنبال کند و حجم مواد غذایی خود را تقلیل دهد .

من خودم اگر بخواهم بین این دو روش جراحی یکی را انتخاب کنم طبعا جراحی با لیزر را پیشنهاد میدهم.

در هر دو روش جراحی بیهوشی مطلق داریم و 24ساعت کامل بیمار باید تحت نظر باشد .هیچ گاه از منابع و سایتهای متخصص در این زمینه قیمت نگیرید چون به شما نمیگویند . پیشنهاد آنها معاینه شما است .بعد حضورا قیمت میدهند .

شاید ترس از جراحی داشته باشید و یا هزینه آن در توانا مالی شما نباشد .مشاوره درمان خانگی هموروئید برای همین موضوع طراحی شده .

هزینه جراحی با لیزر یا سنتی از توان من خارج است چه کار کنم ؟

من از جراحی هموروئید میترسم چه کار کنم ؟

همچنانکه در بالا توضیح دادیم این عمل بواسیر با لیزر هیچ گونه تعرفه ای ندارد مانند جراحی زیبایی بینی و صورت است که تعرفه بخصوصی ندارد و اکثر پزشکان هم بیمه قبول نمیکنند و قیمتها را بصورت عرفی و با توجه به تورم حاکم بر جامعه تعیین میکنند ولی اگر این هزینه ها خارج از توان مالی شما است و یا اینکه از جراحی میترسید . در زیر چند تا راهکار برای شما داریم .

حتما با یک پزشک عمومی در این رابطه مشورت کنید ممکن است نیاز به جراحی نداشته باشید و با روشهای درمانی خانگی، هموروئید شما  قابل درمان و بهبودی باشد .

سعی کنید در مدت زمانی که برای خودتان تعیین میکنید حتما بخش قابل توجهی از درآمدتان را پس انداز کنید تا از پس هزینه های جراحی بیایید .

اگر فوبیا یا ترس از جراحی دارید حتما با راونپزشک مشورت کنید

در آخر توصیه جدی ما برای درمان هموروئید شما روشهای درمانی هموروئید  بدون عمل جراحی در سایت مرسی درمان است

این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید ،آگاهی حق  مردم است

نوشتهٔ بعدی
⭐۲عامل اصلی مستعد کننده هموروئید |درمان بواسیر در زنان باردار
نوشتهٔ پیشین
درمـان همـوروئیـد بـدون نـیـاز بـه عمـل جراحـی|یـک روش کـاربـردی وِیـژه
 1. مرسی درمان
 2. درمان گیاهی بواسیر
 3. هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ایران چند است ؟|مرسی درمان

111 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام چند روزی میشه کنار مقعدم ی غده در اومده به اندازه گردو درد شدیدی دارم دکتر رفتم پماد انتی همورید داد بهم مصرف کردم خوب نشد ایا باید عمل کنم یا دارویی پیشنهاد میکنید ؟

  پاسخ
 • ابوالفضل
  1400-04-04 16:47

  من الان حدود۶ ماهه که در کنار مقعدم احساس میکنم زخم شده، قبلأ یه دونه بود و خونریزی داشت و الان شده ۳ تا زخم… یه مدت انتی فیشر باریج اسانس مصرف کردم و خوب شده بود، یه چندباری تو حمام فکر کردم با لیف پلاستیکی بشورم اون ناحیه رو و از اون به بعد دوباره اوت کرده و ۳تا زخم شده و درد اون ناحیه شدید شده، ولی خونریزی نداره…
  از وقتی که تو این چند روز اوت کرده، انگار دیگه پماد آنتی فیشر اثر نداره و آرومش نمیکنه و دردش رو در استخان لگنمم حس میکنم!!!

  پاسخ
 • سلام خسته نباشین من۷سالم بود
  بالای۷۰درصد سوختم با اب جوش قسمت بازوم پام سرشانم گوشت اضافه اورد الان۱۶سالمه نسبت به اول باتر شده کم رنگ تر و یکم کمتر شده نازک تر اما نه بصورت کامل نمیدونم لیزر کنم یا درمان داره خواستم بدونم هزینه هربار درمانش چقدره لطفا جواب بدین

  پاسخ
 • سلام. آیا در بندرعباس هم پزشکی که عمل لیزر بواسیر انجام بدهد هست؟

  پاسخ
 • محمد نوری
  1400-02-30 04:48

  سلام عمل لیزر همورویید درزاهدان انجام میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
 • فاطمه
  1400-02-05 17:41

  باسلام و وقت بخیر برای جراحی از طریق لیزر بیماری هموروئید در استان گرگان آیامرکز تخصصی وجود دارد؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1400-02-07 22:41

   در پاسخ به فاطمه :
   گرگان :خیابان ولی عصر ساختمان میرداماد طبقه دوم، دکتر سیدی ، متخصص جراحی عمومی هستند در خصوص عمل جراحی بواسیر با لیزر سوال کنید

 • دانیال
  1400-02-05 10:38

  سلام چندروزپیش کارساختمانی سنگين انجام دادم وزمانی که دست شوئی میرم و درهنگام دفع مدفوع فقط دردوسوزش ازبواسیردارم لطفا بگیدچه کار کنم

  پاسخ
 • سلام‌‌ ۱۶ سال دارم ۶ ماهی هست ک شقاق و گوشت اضافه دارم ک بسیار من رو رنج میده درد بسیار دارمسوزش خارش و یبوست و …
  خیلی استرس دارم دکترم همش میگه نیازی به جراحی نداری اما من بدتر شدم اون گوشت اضافه بزرگ شده و هنگا دفع تا ۶ ساعت بعد بع ران و مقعدم درد شدید وارد میکنه و تیر میکشه توروخدا راهنماییم کنید من باید الان چیکار کنم آیا بع درمان خانگی ادامه بدم یا لیرز کنم ؟

  پاسخ
 • سلام با تشکر از سایت خوبتون
  من حدود یک سال هست که هموروئید دارم و زمانی که پماد مصرف نکنم با خونریزی هنگام مدفوع همراهه
  تا الان پماد آنتی هموروئید رکتول و انواع شیاف ها رو مصرف کردم اما هیچکدوم برآمدگی ناحیه معقد رو برطرف نکردن و اگر پماد مصرف نکنم خونریزی هم دارم
  خواستم بپرسم که پماد آنتی هموروئید رینا میتونه بیماری بنده رو بصورت تضمینی و قطعی درمان کنه؟

  پاسخ
 • سلام وققتون بخیر
  من حدود ۲-۳ هفته هستش که کنار مقعدم یه توده بیرون زده حس میکنم اوایل درد داشت یکم ولی الان نه درد داره نه خارش و نه خونریزی.
  یکبار دیگه هم این مشکل داشتم ولی خودش برطرف شد اما الان این هنوز رفع نشده؟ بنظرتون بواسیر هست این؟ و بهترین کار برای درمانش چیه؟
  چون از ملین مثه پسیلیوم و آنتی هموروئید که دکتر گفته استفاده میکنم و توی اب گرم هم هر روز چند بار میشینم ولی خب هنوز تغییری نکرده

  پاسخ
 • محمدی
  1399-12-23 04:02

  سلام داروی رینا تداخل دارویی با داروهای دیگه مثل داروهای رقیق کننده و فشار خون یا داروهای قلبی نداره. لطفا دقیق بفرمایید. عوارض خاص چطور

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-12-25 04:17

   درپاسخ به محمدی :
   جناب محمدی پمادهای گیاهی رینا جهت استعمال خارجی در درمان هموروئید خانگی به کار میرود و هیچ گونه تداخل و یا عوارضی ندارند

 • سلام من یه زاییدی از مقعدم بیرون زده درد بسیار شدید خارش و خونریزی شدید دارم و احساس میکنم که زاییدی هم پاره شده انگار که به 2تکه‌ تقسیم شد لطفا راهنمایی کنید که چه کاری کنم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-12-25 04:13

   درپاسخ به میثم :

   مرسی درمان ،درمان بیرون زدگی بواسیر با طب سنتی را اینجا پیشنهاد میدهد ،اگر شما هم زائده گوشتی بیرون زده دارید با دست زیاد دستکاری نکنید ،با توضیحات شما احتمال شقاق مقعدی میرود لطفا مقاله شقاق مقعدی چیست را مطالعه کنید

 • شهرام اززردب
  1399-12-10 01:33

  سلام مدتی هست من میخوام برم دستشویی خیلی درد میکشم هم این که مدفوع سفت هست هم اسهال در هردو درد دارم احساس میکنم کنار روده یه گوشت اظافه در اوردم به نظرتون چیکار کنم مشگل من چیه ممنون.

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-12-10 02:49

   درپاسخ به شهرام :
   زائده گوشتی بسرون زده در اثر یبوست دچار خون ریزی میشود در اثر اسهال ملتهب میشود یکی از راههای متوقف کردن درد رعایت و تعادل رژیم غذایی و استفاده از درمانهای خانگی می باشد ،چنانچه درمان داروئی پاسخ ندهد در اینصورت عمل جراحی بواسیر با لیزر پیشنهاد میگردد

 • ناهید
  1399-11-28 23:38

  بعد از کلنوسکوپی دکتر ها بهم گفتند فیشر و پارگی داری آنتی فیشر باریج برام تجویز کردند آیا خوبه و راه حل شما چیست و چه کار کنم.
  آیا باز لیزر لازم است؟
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • هدایت
   1399-12-07 00:51

   سلام
   من یبوست شدید داشتم بعد چند مدتی می شود که یک زایده گوشتی نزدیک انال بر امده نه دردی داره نه خارش فقط وقتی که یبوست دارم کمی خونریزی داره خون روشن. نمیدانم این هموروید است یا شقاق .در ضمن شما یک کلینک لیزری را پیشنهاد میدهید در تهران هزینه شان فرق نداره . تشکر هدایت از افغانستان

  • مرسی درمان
   1399-12-08 04:19

   درپاسخ به شهروند افغانی :
   خون ریزی دراثر یبوست و فشارهای درون شکمی اتفاف میفتد ،درصورت نیاز برای عمل جراحی با لیزر یا هر نوع عمل دیگری با پزشک جراح و حاذق مشورت کنید ،

  • مرسی درمان
   1399-12-08 04:08

   درپاسخ به ناهید :
   به نظرات پزشک خود احترام بگذارید

 • ناهید
  1399-11-28 23:31

  سلام امروز بعد از اجابت مزاج با درد شدید یه بر آمدگی گرد صورتی از مقعد داشتم به نظر شما عمل سنتی جواب میده یا حتما با لیزر باشه؟؟و چه غذا های برای این درد خوبه؟ نظرتون درباره این مریضی من چیست؟ راهنمایی بفرمایید.
  با کمال تشکر

  پاسخ
 • سلام بنده درسال ۹۲ عمل همودوئید که بیرون زده بود در بیمارستان بصورت سنتی شربت متادون مصرف میکردم و سه ماه شربت ترک کردم متاسفانه دوباره شروع کردم به شربت حالا مدت یکسال بیشتره یک ذره اندازه نصف نخود زائده گوشتی دارم ولی نمیتونم تخلیه کنم‌یبوست شدید که مدفوع بعضی مواقع گلوله ای و بعضی مواقع تکه های بزرگتر و بعضی مواقع شکم درد شدید همراه عرق خیلی زیادی میکنم وبیحال میشوم سالی یکبار این درد شدید وبی حالی شدید و درد شدید جوری که به بیمارستان میروم تا آمپول میزنم حالا هم بخاطر اینکه تخلیه کامل ندارم روزی سه بار دستشویی میروم برای تخلیه وباسرنگ و آب کردم به داخل رودی خودم تخلیه میکنم خودم را ولی هیج وقت کامل تخلیه نمی شوم البته خونریزی نداشتم بجز کل سال دوبار همیشه باد شکمم زیاده حتی هوا هم خارج نمیشه لطفا راهنمایی کنید البته روزی سه بارشربت متادون مصرف میکنم هربار پنج سی سی روزی ۱۵ سی سی ممنون

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-11-28 20:34

   در پاسخ به شما :سالم
   بیشتر مشگلات ناحیه گوارشی شما بخاطر مصرف شربت متادون است ،تا جاییکه امکان داره نهایت تلاش خود را بکا رببرید که مصرف متادون خود را قطع کنید ،و این البته کار آسانی نخواهدبود و به تنهایی قادر به ترک شربت متادون نیستید چون قطع مصرف آن از قطع مصرف هرویین دردناکتره ، پیشنهاد میکنم با مراکز ترک اعتیاد جهت ترک متادون در ارتباط باشید ،
   بقیه مشگلات و بیماری و درد ناحیه نشیمنگاهی شما درمان خواهد شد
   متاسفانه تا قطع مصرف نکنید درمان خانگی بواسیر در طب سنتی نمیتواند کمکی به شما بکند

 • ناهید
  1399-11-24 10:31

  کلا هزینه لیزر چقدر است؟ و آیا این درد بازگشت داره؟ از مقعدم کلی بر آمدگی گوشتی داره بعد از توالت برآمدگی دیگه میاد بیرون و از تو مقعد مثل یه تیغ برش بزنی اینطوری هست و درد شدیدی دارم ای نوع کدومشه؟؟
  ممنونم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-11-26 20:34

   در پاسخ به ناهید :
   تنها یک راه حل دارید جراحی بواسیر با لیزر
   در حال حاضر اطلاعات قیمتی موثقی نداریم ،هر کی هر چقدر دوست داشته باشه میگیره ،جراحی با لیزر مناسب درمان قطعی است و بدون بازگشت

 • ناهید
  1399-11-24 10:26

  سلام ممنونم از کانالتون، من ۳۶ سالمه ۳ ساله عمل مقعد انجام دادم باز مثل روز اولم شدم ۲۰ ساله این درد را دارم.خونریزی درد شدید و برآمدگی بیرون از مقعد دارم.

  پاسخ
  • سلام
   من هیچگونه خونریزی ندارم ولی پس از توالت تا ساعتها در ناحیه مقعد خود درد دارم واز پماد آنتی هموروئید استفاده میکنم ولی باز درد دارم بنظر تون بادارو درمان می شوم یا باید جراحی بشوم

 • مجتبی درستکار
  1399-11-23 21:33

  سلام من ۳۸ سالم است و پریانا (ابسه مقعدی) دارم ۶ ماه پیش سمت راستم بود و الان سمت چپ است درد زیادی دارم برا سمت راستم رفتم پیش یک جراح گفت تو اب بشین و پماد هموروئید داد خوب شدم ولی گاهی خونرزی دارم کمکم کنید ممنون🙏🙏

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-11-26 20:26

   در پاسخ به مجتبی :
   به نظر میرسد درمان داروئی دیگر پاسخ ندهد لطفا با پزشک جراح خودتان مجددا مشورت کنید چون مدت زیادی از بیماری شما میگذرد

 • میلاد
  1399-10-25 18:22

  سلام و عرض ادب. پسری ۲۳ ساله ام که ۶ سال پیش مورد تجاوز جنسی قرار گرفتم و بعدمتوجه زخم و پارگی در ناحیه بیرونی مقعدم شدم و بعد متوجه شدم که یک گوشت اضافه به اندازه یه نخود در مقعدم شکل گرفته طوری که پس از گذشت ۶ سال هنوز هم وجود داره و موقع دستشویی و دفع مدفوع گاهی احساس سوزش دارم. چطور میتونم این زائده گوشتی را ازبین ببرم؟ به چه پزشکی باید مراجعه کنم؟ اگه بخوام جایی استخدام بشم و نیاز به معاینه مقعد باشه آیا رد میشم یا خیر؟ نگرانم. ممنون میشم راهنمایی ام کنید. با تشکر.

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-11-06 22:43

   در پاسخ به میلاد :
   برای استخدام در نهادهای نظامی و امنیتی احتمال رد شدن شما وجود دارد
   برای از بین بردن زائده و کم کردن التهاب میتوانید از پمادهای گیاهی مرسی درمان استفاده کنید
   برای از بین بردن و سوازندن همیشگی زائده عمل جراحی با لیزر پیشنهاد میشود
   توصیه میکنم نگران نباشید و از روشهای درمانی مرسی درمان استفاده کنید
   مراجعه و مشورت با پزشک جراح عمومی توصیه میشود

 • سلام من چند روزی هستش که هنگام دفع خونریزی جدا و لکه های خون همراه با مدفوع دارم همچنین درد و سوزش هم همراهش هست یه دکتر عمومی رفتم و پماد انتی هموروئید بهم داد هر۱۲ ساعت استفاده میکنم ولی همچنان درد و خونریزی موقع دفع هستش چیکار باید بکنم ؟؟؟ داخل استان قزوین مرکز درمان تحت نظر بیمه ای هستش ؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-10-25 12:24

   در پاسخ به مجتبی :
   مراکز عمل جراحی بواسیر با لیزر تحت پوشش خدمات بیمه ای نیستند ،برای انجام عمل جراحی با لیزر تهران مراجعه کنید با پزشک متخصص مشورت کنید
   پزشک عمومی نه !

 • سلام خسته نباشید من چند سالی هست هموروید داخلی گرید 2 دارم، زیاد درد ندارم گاهی اوقات چند روز درد میگیره همراه با خون ریزی بیشتر حسش ناخوشاینده میخوام بدونم درمان خانگی تاثیر داره یا باید لیزر کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید من چند سالی هست هموروید داخلی گرید 2 دارم، زیاد درد ندارم گاهی اوقات چند روز درد میگیره همراه با خون ریزی بیشتر حسش ناخوشاینده میخوام بدونم درمان خانگی تاثیر داره یا باید لیزر کنم

  پاسخ
 • فاطمه
  1399-10-17 20:49

  سلام من 21 سالمه و یک زائده ی گوشتی تو مقدم دارم وقتی میرم دستشویی درد دارم خیلی شدید و چند باری خون هم اومده و حس میکنم روی مقعدم پاره شده و زخمش خوب نمیشه اینا قابل درمان است و اینکه اگه برای این موارد به دکتر مراجعه شه میگن که رابطه از عقب بوده یا نه

  پاسخ
  • ن معمولا با یبوست بوجود میاد این ضایعه و اگر هم به رابطه جنسی مربوط بشه پزشک کاری نداره و اولویت برای پزشک درمان هست شما مراجعه کن و از این موضوع ناراحت نباش

 • سلام خدمت شما، برای جراحی بواسیر بالیزر در رشت کلینیک یا پزشکی رو می شناسید، ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 • سلام 35 سالمه 2 تا 3 سالی هست بیرون زدگی زائده مقدی دارم ولی هیچگاه همراه با خونریزی نبوده. اما دو روزی میشه که با کمی درد همراه هست لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 • سلام.
  من ۴۱ سالمه وتقریبا یه ۲۰ سالی میشه که دچار این بیماری هستم.فقط چیزی که منو خیلی اذیت میکنه اینکه۱الی۲ساعت بعد از خونریزی که در هنگام دفع دارم دچار تب ولرز شدیدهمراه بادرد درهمه اعضای بدنم میشم .خواستم بدونم علت این تب ولرز و دردچی میتونه باشه.

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-09-19 20:59

   در پاسخ به علی :
   برای رفع درد و تب و لرز بعد از دفع خوردن روزانه یک عدد قرص ژلوفون توصیه میشود ،با این وضعیتی که شما توضیح دادید میتوان گفت که تقریبا با این ناراحتی کنار آمده اید ،و یه جورهایی به درمان های خانگی پاسخ مثبت داده اید ،اگر خون ریزی بعد از دفع دارید بیماری شما به شقاق مقعدی تعبیر میشود برای درمان شقاق مقعدی هنگام شستشو از آب سرد یا کمپرس یخ استفاده کنید ،بارها و بارها ما تاکید کردیم حداقل سه تا 4روز رژیم غذایی سخت و سفتی را رعایت کنید و یه کم استراحت به ناحیه گوارشی و مقعدی خود بدهید

 • سعیده
  1399-09-17 02:51

  ۳۱سالمه دوتازایمان سزارین داشتم
  التهاب سوزش وبیرون زدگی گوشت اضافی ازمعقددارم بعدازاجابت مزاج خونریزی دارم نمیدونم عمل کنم امادرتوانم نیست تمام راه های شیاف وپماد شربت گیاهی و…روامتحان کردم دردعذاب آوریه کاش هزینه اشوبیمه میداد آیابنظرشماحتماعمل بایدبشه؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-09-19 21:03

   در پاسخ به سعیده :
   عمل جراحی بواسیر با لیزر پیسنهاد میگردد به نظر میرسد درمانهای دراویی دیگر جوابگوی بیناری هموروئید شما نباشد ،برای رفع التهاب از داروها یا شربتها و ملین به هیچ وجه استفاده نکنید برای رفع التهاب روزانه یک عدد قرص سیپروفلوکساسین یا ژلوفن استفاده کنید ،

  • داوود
   1399-12-28 10:17

   سلام وقت شمابخیروشادی. من 50سالمه دو سه روزی هست دچار تورم در کناره مقعد شدم و دردهای خفیف و گاه و بیگاه داره. اول دوتا دکتر جراح رفتم و هردو اعلام کرون بلافاصله جراحی کنم‌ اما به توصیه همسرم رفتم پیش دکتر خانوادگیمون که ده ساله همیشه به ایشون مراجعه میکنیم. ایشون گفتند نیازی به جراحی یا لیزر درمانی نیست. الان از قطره باریج وقرص آمیزول500و ژلوفن استفاده میکنم . حالانمیدونم آیا بهتر میشم یا نه. به نظر شما تاثیر قرص و قطره چیه؟؟؟ ممنون و سپاسگزارم

 • سلام
  در شهر قم متخصصی رو میشناسید که پیشنهادش کنید؟
  ممنون از مطالب خوبتون

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-07-23 04:25

   در پاسخ به محمد
   متخصین جراحی عمومی و گوارشی تو ی شهر قم زیاد هستند اما در زمینه عمل جراحی بواسیر با لیزر کسی اعلام همکاری نکرده و نمیشناسیم

 • یاسین
  1399-06-15 23:17

  سلام این بیماری مثل میخچه یا زیگیل نیست که با مصرف کرم امکان داشته باشه از بین بره و نتیجه بگیریم؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-06-18 20:34

   در پاسخ به یاسین :
   در 52درصد از موارد مشاهده شده که بیماری بواسیر یا هموروئید بوسیله درمانهای خانگی قابل بهبودی و درمان است

 • سلام من یه سوال داشتم که آیا بواسیر خارجی با پماد ها و دارو ها به صورت کامل بهبود پیدا کنه؟ یا حتما به عمل یا لیزر نیاز داره؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-06-15 22:56

   درپاسخ به متین :
   اگر مدت زیادی از زخم بواسیر گذشته باشد و بدخیم باشد و بیرون زدگی اذیت کند ،الزاما بواسیر خارجی نیاز به عمل جراحی با لیزر دارد

 • س.من فکر کنم همورئید درجه ۱گرفتم فقط موقع خروج مدفوع خون ریزی می کند البته بعضی مواقع همراه با درد وسوزش لطفا توضیح بدید که دارو یا پماد یا شیاف که بیماریم برطرف کنه لطفا راهنمایی کنیدویا حتما باید عمل کنم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-05-27 18:17

   در پاسخ به هانی
   تشخیص نوع هموروئید با شما نیست لطفا با پزشک مشورت کنید اگر طبق تشخصی خودتان هموروئید نوع یک دارید نیازی به عمل جراحی نیست و با درمان های خانگی برطرف میشود

 • سلام
  لطفاً در مورد درمان هموروئید ترومبوز هم پیشنهاد بدین.

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر.ممنون بابت سایت خوب و مفیدتون و همچنین بابت پاسخگوییتون.
  میخواستم بدونم آیا بیمارستان های تامین اجتماعی هم هستن که جراحی بواسیر رو با لیزر انجام بدن؟
  مثل بیمارستان میلاد یا شهدای تجریش؟
  و اینکه هزینه های جراحی با لیزر رو بیمه تامین اجتماعی پوشش میده؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-02-24 20:10

   در پاسخ به سعید :
   بعید به نظر میرسد که جراحی بواسیر با لیزر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی یا بیمه های دیگر باشد
   این گونه عملهای جراحی با لیزر بیشتر در کلینیکهای خصوصی صورت میگیرد .
   اما عمل جراحی بواسیر بصورت سنتی امکان دارد هر بیمارستانی تقبل کنه حتی با بیمه تامین اجتماعی

 • مهیار
  1399-02-05 04:04

  سلام ممنونم به خاطره مطالب مفیدتون .
  من الان دو سالی هست که به هموروئید داخلی درجه ۳ (البته اگر اشتباه نکنم) مبتلا شدم . چون اوایل فقط یه زائده ی گوشتی بود و همراه خونریزی و کمی درد ولی تقریبا الان حدود یه سالی میشه دردی ندارم و اینکه این زائده فقط موقع اجابت مزاج خارج میشود و فقط بعضی وقتا همراه با خونریزی است . میخواستم بدونم که میشود با به غیر از روش جراحی درمانش کرد یا باید حتما جراحی بشه. ؟
  و اینکه آیا در شهر کرمان هم امکان جراحی لیزی مطمئن هست ؟ یا کلینیکی رو میشناسید که توانایی این کار را داشته باشند.؟
  و سوال اخرم اینه که در جراحی لیزی چقدر زمان لازمه تا بتونم برگردم به روال عادی چون من دانشجو هستم و نمیتونم بیشتر از یه روز بستری بمونم .؟ یا حتی چند ساعت چون به نحوی نمیخوام کسی متوجه بشه .

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-02-06 19:02

   در پاسخ به مهیار :
   در زائده های گوشتی بیرون زده مقعدی برای رفع التهاب و تورم و نیز برای رفع درد و سوزش میتوان از پمادهای گیاهی آنتی هموروئید رینا در مرسی درمان و یا سایر محصولات که در بازار است استفاده کرد
   اما اگر میخواهید برای همیشه این زائده از بین برود طبعا باید عمل جراحی با لیزر انجام شود .
   در شهر کرمان مرکز درمانی نمیشناسیم
   “جراحی هموروئید با لیزر” حداقل یک روز بستری دارد نهایتا تا 4روز درد خفیفی دارد

  • سلام وقت بخیر من ۲۶سالمه مجردم در حدود ۶ماهه که مدفوعم سفت شده و تعداد دفعات دفعمم کم شده چند دفعه ای هم خونریزی داشتم همراه با درد به چند دکتر مراجعه کردم ملین و شیاف تجویز کردن اما مشکلم سرجاشه و بیرون زدگی کوچکی هم کنار مقعدم دارم راه درمان مشکلم چیه؟بیرون زدگی با چه روشی قابل درمانه؟
   ممنون

 • خانم رخشان
  1399-01-18 20:09

  سلام خسته نباشید ممنون از مطالب مفیدتون ، مطب های مطمئن اهواز یا شیراز میشناسید معرفی کنید ؛ من که خیلی استرس گرفتم با مطالبی ک توی سایتاست و تصمیم گرفتم هرجور شده لیزر برم هرچند قیمتش بی انصافیه

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1399-01-18 21:01

   در پاسخ به خانم رخشان :
   در زمینه عمل جراحی بواسیر با لیزر خیلی دقت کنید متاسفانه مرکز معتبری در اهواز یا شیراز با ما همکاری ندارد که بتوانیم مشخصاتش را در اختیارتان بگذاریم

  • سلام
   من تقریبا هشت سالی هست که دچار شقاق مقعدی هستم چون نه زائده ای دارم و نه بیرون زدگی ای فقط یک چیزی مثل یک زخم کوچک داخل مقعدم هست و فکر میکنم علت اصلیش استرس و اضافه وزنیه که تدریجی بهش دچار شدم ولی درد و خونریزی من دائمی نیست در مواقع استرس عود میکنه ولی بعضی وقتها کلا حذف میشه نه دردی هست و نه خونریزی
   یکبار چندسال پیش رفتم پزشک فوق تخصص بعد معاینه سطحی گفت پودری نوشتم با آب گرم حل کن و در حمام بشین توی این محلول
   ولی من انجام ندادم ..راستش اخیرا یک روز در میان درد و خونریزی موقع اجابت مزاج شدید میشه و بد جور منو میترسونه ولی هم از دکتر رفتن میترسم و خجالت میکشم هم چون پدرم از سرطان روده فوت کرد همش استرس شدیدی دارم که شاید…. میشه بگید اگه شقاق مقعدی توی طولانی مدت خطرناکه ؟ چوهمیشه حس یک زخم توی مقعدم دارم …اگه الان برم دکتر فایده داره؟ به دکتر بگم پدرم
   روده اش مریض بود ؟! یا بگم منو بده واسه غربالگری؟!نمیدونم چیکار کنم این مریضی وحشتناکترین قسمتش همون استرس و خجالتشه

  • مرسی درمان
   1399-03-04 19:54

   درپاسخ به نامی :
   در پرسشی که مطرح کردید خودتان به درستی پاسخ درمانی را داده اید تا الان هر چیزی که رعایت کرده بودید مبنی بر اینکه بیماری بواسیر شما عود نکند همان را انجام دهید
   یک موضوع را بیش از حد بزرگ نکنید
   بیماری شما احتمال کمی دارد که ارتباط ژنتیکی به پدرتان داشته باشد
   مشورت با پزشک در درجه اولویت قرار دهید و شرم و خجالت را کنار بگذارید
   با مطالعه مقالات تخصصی در زمینه بیماریتان البته اگر وقت بگذارید و حوصله کافی هم به خرج دهید میذونید باید چه کار کنید با توجه به توضیحاتتان و مدت زمان زیادی که از مدت بیماری بواسیر شما میگذرد تقریبا بدخیم شده و به حداکثر پیشرفت خود رسیده باید فکر درمان باشید

 • سلام خسته نباشید/یه سوال آیا همورویید حتما همراه درد هستش؟؟من نفخ و خونریزی مایع مخاطی دارم بعضی وقتام بی اختیاری اما درد ندارم و زایده ای در هنگام اجابت هم ندارم!!ممکنه همورویید داشته باشم از نوع یک؟؟

  پاسخ
 • سلام
  حدود 7الی 8 سال پیش عمل همورئید انجام دادم و پس از این مدت اکثر مواقع دچار خونریزی هستم آیا با لیزر میشود درمان شد لطفا راهنمایی بفرمائید. با تشکر

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-11-02 17:50

   در پاسخ به امید :
   امید جان اگر قبلا عمل جراحی سنتی هموروئید انجام دادید و مجددا عود کرده متاسفانه در اثر مراقبت شما به یک همچین وضعیتی دچار شدید .عمل جراحی بواسیر با لیزر قطعا اثر بخشی بهتر و سریعتری دارد ولی اگر بعد از هر نوع عمل جراحی از محل آسیب دیده مراقبت نشود مجددا عود خواهد کرد ،مراقبت شامل پانسمان دائمی و دنبال کردن نوع خاصی ار رژیم غذایی شامل میشود ، تجربه بیماران هموروئیدی نشان میدهد بعد از هر نوع عمل جراحی احتمال عود و سوزش و خارش و خون ریزی وجود دارد .شستشوی ناحیه مقعدی با آب سرد کمک زیادی میکند

 • محمود
  1398-10-25 14:29

  سلام هفته قبل برای لیزر بواسیرم به درمانگاهی در ونک مراجعه کردم البته درمانگاه نبود مطب جراحی بواسیر با لیزر داشت .بعد از معاینه بهم گفت 3200000تومان هزینه ات میشه 2700000هزار تومان هم هزینه بستری در کلینیک میشه .با وجودیکه هزینه عمل جراحی شقاق در توانم نبود نزدیک ده روز تمام منشی هاش باهام تماس میگرفتند که قانعم کنند .احتمال میدادم رفته باشم صرافی ؟اصلا انصاف نمونده

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-10-26 23:37

   در پاسخ به محمود :
   از اینکه تجربه عمل جراحی بواسیر با لیزر را با ما در میان گذاشتید بی نهایت سپاسگذاریم

  • شاهین
   1399-02-02 23:25

   سلام دوستان من خودم بخاطر انفولانزا رفتم درمانگاه به یه پزشک عمومی مراجعه کردم متاسفانه بجای اینکه پنی سلین بزنه گرفت یه کپسول دوزبالا داد پدرمنو دراورد حالا فیشرمقعدی دارم ویبوست هم دارم کرا هربارکه میرم اجابت مزاج کنم داغون میشم همش استرس دارم درد دارم نمیدونم چیکارکنم بنظرتون اگه از دکتر شکایت کنم میشه ؟؟!چون اون منو به این روز انداخت باندونم کاری هاش بدبختم کرد لاقل دلم خنک بشه بااین کار.

  • مرسی درمان
   1399-02-03 13:10

   در پـــــاسخ به شــــــاهین :
   برای درمان خانگی فیشر مقعدی شما توی سایت مرسی درمان هم مقالات جامع و کاملی هست و هم پماد گیاهی توصیه میشود
   اینکه با پزشکتان مشکلی دارید ما موضوع را نه تایید میکنیم و نه رد از یک پزشک متخصص مشاوره بگیرید

 • ناشناس
  1398-10-16 00:13

  ناشناس از افغانستان
  تشکر از معلومات مفیدتون ، تقریبا دو سه روزی میشه تو سایتا میگردم و از مطلب شما به درد بخورتر ندیدم .
  من تقریبا سه چهار سالی هست با این مریضی دست و پنجه نرم میکنم و مال من فقط وقت رفع حاجت میزنه بیرون و درد داره و بعدش که با دست جا بندازم دگه هیچ درد و سوزشی نداره . طوری که من میدونم مال من بدون عمل امکان نداره چون بزرگ شده ولی متاسفانه اینجا اصلا جراحی با لیزر وجود نداره و از جراحی سنتی من میترسم و به دکتری که مراجعه کردم گفت جراحی سنتی انجام میدیم که پنجاه پنجاه است و بعد از عمل بستگی به خودت داره . خوشا به حالتون که میتونن در نهایت با 6 میلیون از شر این توده های اضافی و دردش خلاص بشین ولی من اگه بخوام بیام اونجا باید :
  1-پاسپورت 1 ملیون و یک ماه باید منتظر باشی 2 – ویزا در حدود 2 و نیم ملیون که خیلی زودم برات بگیرن در ده روز و اونم زمینی 3- مصارف ترانسپورت و راه 1 و نیم ملیون 4- مصارف عمل حدود 6 ملیون بگیریم 5- خطر کشته شدن و نا امنی در مسیر راه ولایت هایی که طالب دارن .
  خلاصه در حدود 11 ملیون که به پول افغانی 77000 میشه حقوقم که کارمند هم هستم 15000 ماهانه هست و چقدر خطرهای دگه .
  خدا رو شکر کنین که این امکانات براتون هست و هر وقت تصمیم بگیرین میتونین عمل کنین .
  و در آخر یه سوال من با این هزینه و خطر به نظرتون بیام و جراحی لیزر کنم یا همین جا سنتی رو قبول کنم ؟ و دیگه این که اگه اتباع خارجی پاسپورت نداشته باشن این کلینیک ها عمل میکنن؟
  موفق و پیروز باشین

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-10-16 23:07

   در پاسخ به دوست خوبمان از افغانستان :
   عزیزم عمل جراحی بواسیر بصورت سنتی و نتیجه آن اصلا پنجاه ،پنجاه نیست .
   عمل جراحی هموروئید بصورت سنتی فقط بهبودی یک مقدار دیرتر اتفاق میفتد و درد بیشتری باید متحمل شوید اگر پزشک جراح سنتی در افغانستان قول نتیجه 50در 50به شما داده است به نظر من اصلا تن به یک چنین جراحی ندهید
   متاسفم از اینکه به امکانات پزشکی مدرن دسترسی ندارید ،هزینه جراحی درج شده در سایت مرسی درمان بصرت تقریبی است ممکنه یک جراح بیشتر و یا حتی کمتر بگیرد .در قانون پزشکی مخصوصا در ایران چیزی که در اولویت می باشد (پرداخت هزینه جراحی بواسیر با لیزر است ) بعید میدانم ارتباطی به ملیت یا داشتن و نداشتن مدارک و پاسپورت داشته باشد .

   2- اکثر بیماران هموروئیدی دقیقا مشابه شما بوده و با زائده بیرون زده که بصورت یک تیکه گوشت اضافه است مواجه هستند ، اگر هزینه جراحی ندارید فعلا در همین وضعیت بماند بهتر است
   هنگام درد و اجابت و دستشویی کردن صرفا و الزاما از آب سرد استفاده کرده و یا یخ شیاف کنید
   مطمین باشید درد تا 90درصد کم و کمتر میشود
   در صورت خون ریزی محلول بتادین را فتیله کرده و داخل مقعد به مدت 5 دقیقه نگه دارید
   سربلند و پیروز باشید عزیزم
   ممنون از کامنت خوبتون

  • سلام/خسته نباشید/من نزدیک دو سالی هست هموروئید دارم اشتباه نکنم نوع یک هستش چون هیچ زائده ای نه حالت عادی و نه هنگام اجابت ندارم بعدشم هیچ دردی ندارم فقط خونریزی، نفخ همراه کمی مایع مخاط مانند و بعضی وقتام بی اختیاری دفع دارم/بنظرتون چکار باید کنم؟؟

  • مرسی درمان
   1399-01-04 19:14

   در پاسخ به میثم:
   وقتی هیچ یک از علائم هموروئید ندارید .پس شما مبتلا به هموروئید نیستید .در مورد بی اختیاری دفع مربوط به بعد از عمل های جراحی سنتی هموروئید می باشد .
   اگر شما جراحی نکردید و بی اختیاری در دفع دارید حتما به پزشک جراح مراجعه کنید .

  • عزیزم موقع رفع حاجت میزنه بیرون؟!!😮

 • شیما علی بابایی
  1398-10-07 17:38

  کلا من یا خواندن این مقاله به این نتیجه رسیدم که درمان بواسیر با لیزر مفیدتر است ،ولی به یکی دو جا که برای عمل بواسیر زنگ زدم ،قیمت بهم ندادن وگفتند باید اول معاینه بشی حدود 6ماهیی میشه که بیرون زدگی هموروئید دارم واقعا با این هزینه های بالای جراحی هموروئید با لیزر موندم چه کار کنم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-10-09 06:16

   در پاسخ به شیما علی بابایی:
   درمان بواسیر با لیزر نتیجه بخش تر و بهبودی سریعتر اتفاق می افتد ما هم موافقیم ،در ارتباط با هزینه عمل بواسیر با لیزر خوب بهتر است ابتدا معاینه شوید ،
   برای گرفتن نتیجه لطفا مقاله درمان هموروئید بدون نیاز به عمل جراحی را مطالعه کنید من به شما اطمینان میدهم با کمترین هزینه و در سریعترین زمان درمان شوید

  • منم درد تورو دارم. اصلش هزینه است که بتونیم بدیم یا نه. 5 میلیون حقوق 2ماه یه کارگره تازه اگه هرروزم سرکار باشه هیچم نخوره! تازه اگه بیکارم باشی همون حقوق یه کارگرم نداری، اونوقت چه کنی

 • کیانوش
  1398-10-02 01:29

  سلام خسته نباشید به مرسی درمان که اطلاعات خوبی را در اختیار مردم میگذارد من یک هفته پیش عمل سنتی بواسیر انجام دادم اما بخیه نزده یعنی کلا نیازی به بخیه نیست؟؟؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-10-02 18:59

   کیانوش عزیز
   در جراحی سنتی بواسیر بخیه زده میشود ،بخیه جذبی است و در قسمت داخلی ناحیه مقعدی بوده و غیر قابل مشاهده است
   ممنونیم که تجربه خودتونو با ما در میان گذاشتید ،کاش برامون مینوشتی که از کدوم شهر هستید و هزینه عمل سنتی بواسیر چقدر بوده ؟

  • سلام خسته نباشید . من بیش از ۱۰ ۱۵ساله هموروئید خارجی دارم اندازه بند انگشت کوچیکم شده هم پول ندارم جراحی کنم هم درد و خونریزی و دفع واقعا مشکل دیگه امونم و بریده. درضمن یه سوال داشتم اگه اطلاعی دارید ممنون میشم پاسخ بدید. مشمول هستم برا سربازی میخواستم ببینم از همین طریق میتونم معافیت بگیرم یا خیر؟
   با سپاس

  • مرسی درمان
   1398-10-13 19:29

   در پاسخ به کیانوش :
   بیماریهایی که بر اساس آن مشمول، معاف از خدمت دوران ضرورت تشخیص داده شود با یک سرچ ساده به دست می آید ، متاسفانه شما بواسطه بیماری بواسیر معاف نمیشوید .اما اگر فکر جدی برای درمان خانگی بواسیر خود نکنید به شدت در شرایط بدون امکانات و محدودیت مثلا سربازخانه ها یا زندان و…بیمار اذیت میشود چون در شرایط محدود دسترسی به امکانات و دارو تقریبا خیلی کم است .برای رفع در د و سوزش لطفا خط به خط مقاله درمان هموروئید بدون نیاز به عمل جراحی را مطالعه کنید .چون هزینه جراحی ندارید برای کمتر شدن درد و کمتر شدن اثرات تورم زائده بیرون زده باز هم با مرسی درمان در تماس باشید
   موفق باشید

  • سلام من چند روزی هستش که هنگام دفع خونریزی جدا و لکه های خون همراه با مدفوع دارم همچنین درد و سوزش هم همراهش هست یه دکتر عمومی رفتم و پماد انتی هموروئید بهم داد هر۱۲ ساعت استفاده میکنم ولی همچنان درد و خونریزی موقع دفع هستش چیکار باید بکنم ؟؟؟ داخل استان قزوین مرکز درمان تحت نظر بیمه ای هستش ؟

 • احمد افخمی برزگر
  1398-10-01 19:07

  نزدیکه شش ماهه به دلیل تحریم و تعدیل نیرو از کارخانه اومدم بیرون یکساله درگیر بیرون زدگی بواسیر با درد شدید هستم در فصل سرما هموروئید من شدت دردش بیشتر میشه 38 ساله هستم واقعا هزینه عمل جراحی بواسیر با لیزر خارج از توان مالی ام است ، دهانه مقعد من بخاطر شدت بواسیر تماما تاول زده به گونه ای که تو خیابان واقعا نمیتونم راه برم ترو خدا بهم بگین چه کار کنم که به شدت درگیر و ناراحتم اگر کسی هزینه عمل بواسیر نداشته باشه باید چه کار کنه ؟تشکر میکنم از سایت خوب مرسی درمان

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-10-02 00:17

   احمد عزیز :
   بابت مشکل پیش امده ما هم عمیقا متاثریم
   امروزه هزینه جراحی بواسیر با لیزر واقعا در توان مالی همه نیست ،در وهله اول سعی کنید که عمل جراحی بواسیر با لیزر یا سنتی انجام بدید .در خصوص تاول زدهگی موضع مقعدی یا زخم شدن آن و جهت کاهش درد و تاول بهترین راه و سریعترین راه درمان خانگی بواسیر ،استفاده از دستورات سفارش شده در مقاله درمان خانگی بواسیر بدون نیاز به عمل جراحی و استفاده از پمادهای گیاهی مرسی درمان است
   از شما ممنونیم که به مرسی درمان اعتماد کرده اید
   اگر با توصیه های مرسی درمان پیش بروید قطعا در کمترین زمان و با کمترین هزینه درمان خواهید شد

 • هزینه ی جراحی با لیزر بستگی به درجه هموروئید و اندازش هم داره ؟؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-09-24 06:17

   dosti عزیز :
   هزینه جراحی هموروئید با لیزر فقط بستگی به وجدان کاری پزشک جراح دارد و لاغیر ….البته هر کی هر چقدر تیغش ببره هزینه میگیره

  • سلام هزینه جراحی شقاق با بواسیر تفاوتی دارد؟

  • مرسی درمان
   1398-10-24 19:38

   در پاسخ به حمید

   خیر ، هزینه جراحی عمل بواسیر با شقاق با لیزر تفاوت چندانی ندارد البته در گرفتن هزینه ها هر کی هر چقدر تیغش ببره ازت هزینه میگیرن ،تعرفه مشخصی ندارند

  • جراحی شقاق بالیزرمیدونیدچقدرهزینه اش میشه؟

 • سلام آدرس جراح با لیزر در همدان دارید؟ اگه هست چطور ازتون بگیرم آدرس رو ؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-09-24 06:12

   امین عزیز :
   کاش برامون قید میکردید که مشکلتون دقیقا چیه
   خیر ادرس جراح لیزر در همدان نداریم ،اگر قیمت کلینکیکها مناسب باشه و هزینه های نجومی جراحی بواسیر با لیزر ارائه ندهند حتما ادرس و مشخصات در سایت مرسی درمان درج میشود ،اما متاسفانه همکاری نمیشود

 • محسن تانکر
  1398-09-14 18:15

  محسن تانکر هستم راننده ماشین سنگین من همورویید بیرون زده داشتم یه ماهی میشه جراحی کردم کاش قبل از جراحی مطالب سایت مرسی درمان را می‌خواندم من تو شیراز بواسیر مو با لیزر جراحی کردم حدود چهار میلیون هم برام هزینه داشت
  البته یه مریض دیگه بود هزینه جراحی همورویید اون با لیزر چهار میلیون و پانصد هزار تومان شده بود
  هر چند یه کم عجله کردم اما ممنون از مطالب خوبتون

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-09-23 04:52

   محسن عزیز :
   خیلی خوشحال هستیم که تجربه بیماری هموروئید خود را با مرسی درمان در میان گذاشتید
   هزینه جراحی بواسیر با لیزر امروزه خیلی بالاست حق بهت میدهیم

 • حدیث میر امینی
  1398-08-22 23:43

  سلام میشه لطف کنید و درمورد کلینکهایی استانداردی که بواسیر را با لیزر جراحی میکنند یه اطلاعاتی بهم بدید من هموروئیدمو پیرارسال یعنی 2سال قبل عمل سنتی کردم الان هم 2ماهی میشه اذیت میشم .پماد انتی هموروئید رینا هم استفاده کردم پماد که تموم شد یک هفته بعد دوباره دردم شروع شد موندم چه کار کنم
  هزینه لیزر بواسیر با لیزر چقدر با لاست

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-08-23 08:41

   حدیث عزیز :
   به کرات در سایت مرسی درمان توضیح دادیم که بیماران مبتلا به انواع بواسیر باید مراقبت های ویژه غذایی و درمانی ،همیشه از خودشان به عمل بیاورند فرقی نمیکندبیمار جراحی کرده است یا خیر .مراکز درمانی زیادی بواسیر را با لیزر جراحی میکنند مرسی درمان نه انها را تایید میکند نه رد نام بردن از یک مرکز خاص باعث تبلیغات میشود .

  • سلام خسته نباشید.
   هزینه لیزر تقریبا چقدر است؟
   لطفا راهنمایی کنید ننویسید هر شهری فرق دارد من در تبریز هستم

 • من 37ساله و خانم و متاهل هستم شغلم کارمند بانک هستم برای جراحی بواسیر به پزشک مراجعه کردم اونم معرفی کرد به پزشک دیگری و هزینه جراحی بواسیر با لیزر را برایم حدود 3500هزار تومان گفتند ،هزینه جراحی بواسیر با عمل سنتی هم چیزی حدود 1700هزار تومان بهم اعلام کردند سوالم اینه که بیام تهران بواسیرمو جراحی کنم بهتره یا همینجا توی سنندج انجام بدم
  البته سنندج هم معرفی کردند استان همدان
  با هزینه ایاب و ذهاب چیزی حدود 5 میلیون تومان اب میخورد به نظر شما چه کار باید بکنم ؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-08-18 16:03

   شیوای عزیز :
   امروز هزینه جراحی بواسیر با لیزر بسیار بالا است فرقی نمیکند که شما هموروئید خود را در چه شهری جراحی میکنید ،از لحاظ کیفیت فرق چندانی نمکیند ،تهران هم اگر بیایی هزینه ایاب و ذهاب و سایر هزینه ها و هزینه بالای کلینیکهای خصوصی هم باید در نظر بگیرید

 • یاسمن
  1398-08-09 00:11

  خسته نباشید به مشاوران درمان خانگی بواسیر در مرسی درمان من تمام مطالب این سایت و تقریبا مطالعه کردم از بس تو سایتهای درمان هموروئید چرخ زدم باور کنید تمام درمانهای طب سنتی و خانگی بواسیر و از حفظ شدم واقعا تصمیم قطعی به جراحی بواسیر با لیزر گرفتم چون خیلی دارم اذیت میشم و درد میکشم ،
  احساس میکنم که دارو و پماد بهم جواب نمیده با این هزینه های بالای جراحی لیزر بواسیر هم واقعا درمانده ام جایی سراغ دارید که یصورت اقساطی ایت کارو برام انجام بده خیر ببینی اگه راهنمایی کنید ؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-08-11 11:25

   یاسمن عزیز
   اگر با پزشک مشورت کردید و به این نتیجه رسید ه اید که باید بواسیر خود را بالیزر یا به روش سنتی جراحی کنید تصمیم خوبی است ،مرسی درمان از وجود مراکز درمانی که بصورت اقساطی بیروه زده گی بواسیر را جراحی کنند اطلاعی ندارد

 • سلام ممنون از اگاهی ک در اختیارمون گذاشتین!من ۱۸سالمه قبلا حدود یکسالی هس ک بواسیر دارم اولا خون میومد یا اذیت میشدم ولی ب خانوادم هیچی نگفتم چون میترسیدم!ولی حالا نه میسوزه نه درد میکنه فقط یه گوشت اضافس ک ظاهرش زشته!بعد من پمادی ک گرفتم فایده ای نداشت!و هیچ فرقی نکرده!فقط میخواستم بپرسم برای لیزر کردنش ک هیچ دردیم ندارم عمل سر پایی و سریع نیست؟چون نمیخوام بستری شم!

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-08-02 00:14

   زهرای عزیز
   اگر زائده گوشتی بیرون زده و اذیتت نمیکنه زیاد خودتونو درگیرش نکنید در 60درصد مواقع زائده های گوشتی ناحیه مقعدی هیچ گونه سوزش و خارشی ندارند ،برای درمان زائد های بیرون زدگی حتما باید جراحی با لیزر یا سنتی انجام داد ،درمان سرپایی و فوری که شما مثلا یک ساعته هم انجام بدید و کسی هم نفهمد ،وجود ندارد.اگر هیچ دردی ندارید فعلا سر به سر درد نگذارید
   این گونه زائده ها در اثر احابت مزاج متورم میشوند من نمیدانم شما از چه پمادی استفاده کردیدکه نتیجه نگرفته اید ، ولی پیشنهاد میکنم برای رفع تورم زائده پکیج های اختصاصی مرسی درمان را هم امتحان کنید

 • ببخشید من قصد دارم بواسیرم و با لیزر جراحی کنم ساکن شهر لاهیجان هستم اینجا مرکز درمانی با لیزر نداره توی شهر رشت کسی و شما می شناسید که معرفی کنید ؟این هزینه هایی که شما برای درمان جراحی لیزر بواسیر نوشتید در همه جا هم همینطوره ؟ممنونم میشم اگه پاسخمو سریع بدید بهترین و نزدیکترین مراکز درمان جراحی لیزر هموروئید در حال حاضر کجا است؟

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-07-28 08:35

   ندای عزیز :
   هزینه های جراحی بواسیر با لیزر بصورت تقریبی آورده شده ممکن است یک مرکز درمانی بواسیر ،بیشتر بگیرد و ممکن است که یک مقدار هم کمتر باشد (البته اصلا دنبال کمتر نباشید )
   در شهرستان رشت هم یکی چند نفر دکتر هستند که این کار را انجام میدهند ،چون تبلیغ برای یک شخص خاص است اینجا نمیتوانیم بگوییم در تماس تلفنی وقت اداری حتما توضیح میدهم و ادرس هم بهت میدیم

  • یونس دهقان
   1398-08-06 00:15

   این هزینه جراحی بواسیر با لیزر در همه شهرها همین طوره یا هر شهری فرق میکنه؟
   من مدتها ست که با بواسیر دست و پنجه نرم کردم درد هم زیاد کشیدم
   پمادی که برام فرستادی استفاده کردم خیلی خوب بود مرسی
   من اگه بخواهم هموروییدمو عمل کنم جراحی با لیزر بهتره یا عمل سنتی ؟؟؟

  • مرسی درمان
   1398-08-06 22:19

   یونس عزیز
   در هر شهری با توجه به نرخ تورم حاکم بر جامعه بعید میدونم قیمتها زیاد تفاوتی داشته باشد اگر بیرون زدگی یا زخم شقاق بواسیر شما را اذیت میکند پیشنهاد ماجراحی بواسیر با لیزر است چون
   بهبودی سریعتر صورت میگیرد

 • ابوالفضل
  1398-07-26 21:43

  من پارسال همین موقع ها بود که هموروئیدم را با لیزر جراحی کردم راننده تاکسی شهری هستم الان مدتیه که دوباره سوزش دارم و بعضی اوقات محل جراحی یا زخم اون دچار خون ریزی میشه توی ایستگاه وایستاده بودم که به سایت شما رسیدم ،به نظرتون بواسیرم دوباره عود کرده ؟ و باید جراحی کنم؟باور کنید دیگه هزینه جراحی با لیزر را ندارم دوستام بهم میگن باید سنتی عمل میکردی واقعا نمیدونم چه کار باید بکنم در حال حاضر شما روشی دارید که از این وضعیت خلاص بشم

  پاسخ
  • مرسی درمان
   1398-07-27 12:28

   ابوالفضل عزیز :
   شغل شما یه جوریه که حتی اگر چندین بار هم بواسیر خود را با لیزر جراحی کنید احتمال عود و بازگشت آن خیلی زیاد است ،لطفا عوامل اصلی مستعد کننده بواسیر را در همین سایت مطالعه کنید
   بازگشت و عود مجدد بواسیر در بیماران هموروئیدی یک امر طبیعی است ،
   زیاد نگران نباشید ،نیازی به جراحی مجدد نیست ،جراحی با لیزر یا سنتی هم زیاد فرقی نمیکند تنها فرقش در تسریع بهبودی بیماران است.
   مرتب ناحیه آسیب دیده را پانسمان کنید بعد از مدتی رفع میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

لـــطفا  ایمیل صحیحی وارد کنید واز نام مشخصی استفاده کنید پاسخ  به ایمیل شما ارسال میشود

فهرست