درباره سایت مرسی درمان

مجموعه مرسی درمان در سال ۱۳۹۳ در زمینه درمان بیماریهای نشیمنگاهی در طب سنتی، با یک بلاگ ساده که بر بستر شرکت بلاگفا بود، کار خود را شروع کرد. این وبلاگ به نشانیhttp://mama60.blogfa.com/ هنوز هم در دسترس است.

حدود ۲سال بعد سایت درماندو  به نشانی :  darman2.ir  که در زمینه درمان بیمارهای نشیمن گاه بود استارت زدیم. که متاسفانه بخاطر اینکه پایه و بیس طراحی سایت از ابتدا اشتباه بود. بعد از حدود ۳سال این سایت را  مجددا باز طراحی کردیم.

و استارت طراحی و راه اندازی سایت مرسی درمان، در سال ۱۳۹۸ با تمام توان و تجربه  زده شد. ماحصل دهها سال تجربه در این زمینه و مکالمه و پیگیری شرح حال بیماران مختلف، ما را هر روز توانمندتر و با تجربه تر  از گذشته ساخته است .

امروزه شرکتهای زیادی هستند که طی تماس با مجموعه ما اصرار دارند. که محصولات گیاهی و درمانی آنها را به فروش برسانیم. از آنجا که از ابتدا تمرکز ما روی درمان بیماری های ناحیه رکتال و گوارش در طب سنتی بوده. لذا فعالیت در زمینه های جانبی دیگر باعث کاهش  تمرکز و کاهش اثر بخشی در نتیجه درمانی  بیماران این حوزه می شود.

همچنین تا از میزان تاثیرگذاری۱۰۰% یک محصول درمانی اطمینان پیدا نکنیم . هرگز اقدام به عرضه و فروش آن در فروشگاه سایت نمی کنیم.

همراه با شما سالها تجربه اندوختیم

سالها تجربه به ما آموخت که فقط محصولات اصل، خارجی، وارداتی و اورجینال و با کیفیت ، عرضه کنیم. جاییکه بیماران با گرفتن بهترین نتیجه درمانی، بیشترین رضایتمندی را از محصولات  مرسی درمان داشته اند.

حصول نتیجه قطعی معالجه، در بیمارانی که به توصیه های درمانی ما گوش دادند. و دریافت رضایت متنی از آنها در شبکه های اجتماعی باعث افزایش انگیزه، دلگرمی و کارایی بیشتر تیم علمی تحقیقاتی مرسی درمان شده است.

هر چند طی این سالها از جاده های پر پیچ و خم زیادی عبور کردیم. و مشکلات و معصیت های فراوانی از پیش رو برداشتیم. با ناملایمتی و زبان تلخ بعضی از بیماران، خستگی کار بر تن ما و همکارانمان ماند. اما ماحصل آن رسیدن به بهترین فرمولهای گیاهی و درمانی و تجارب ارزشمندی شد.

از طرف دیگر روز به روز با تجربه تر و کار آزموده تر شدیم. لا اقل این روزها وجدانمان راحت هست که راه کارهای  بهداشتی آب دوغ خیاری به مراجعه کننده گان خود نمی دهیم. و تمام توصیه های بهداشتی حاصل ده سال تجربه و کسب دانش ما در این زمینه بوده است.

محصولاتی که توسط فروشگاه مرسی درمان ارائه و عرضه میشود. در تمام شهرها دارای نمایندگی پخش نمی باشد. که این سیاست هم به دلیل جلوگیری از موضوع تقلب و کپی و محصولات بی کیفیت اتخاذ شده است.

تماس با مجموعه مرسی درمان

بخشی از درآمد مرسی درمان

ما بخشی از درآمد ناچیز خود را صرف کمک به امور نگهداری و غذا رسانی برای حیوانات شهری و خانگی می کنیم. شاید بصورت عملی نتوانیم از عهده این امر بربیاییم. اما در جای جای کشورمان حامیان زیادی هستند. که مطمئن بوده و شغلشان رسیدگی به وضعیت حیوانات شهری است. ما با اکثر این حامیان در ارتباط هستیم. جویای حال حیوانات گرسنه شهری و مریض هستیم که نیاز به مراقبت و نگهداری و غذا رسانی دارند.

حتما و قطعا ما در این امر خیر شرکت می کنیم. و به همه بیماران خود هم توصیه می کنیم. که در اموارات خیریه شهر خودشان از هر نوعی که باشد سهیم باشند؛ و به اینصورت زکات شفاعت و سلامتی خود را پرداخت کنند.

چگونگی ارسال سفارشات در مرسی درمان

 

مرسوله های پستی مرسی درمان از طریق اداره پست و مرکز تیپاکس ارسال می شوند

 

تمامی سفارشاتی که بصورت آنلاین یا واریز به کارت در سایت ثبت می شود. ساعت ۱۰صبح هر روز به اداره تیپاکس محله ارسال می شود. بدیهی است که شهرها یا بخش ها و روستاهایی که فاقد مرکز تیپاکس هستند. از طریق پست پیشتاز ارسال می شود.

معمولا اداره تیپاکس ظرف مدت ۲۴ تا ۴۸ساعت سفارشات را به دست گیرندگان می رساند.( روز ثبت سفارش محاسبه نکنید) پست پیشتاز از ۳تا ۶روز کاری با توجه به مسافت طولانی بعضی شهرها و روستاها زمان میبرد. تعرفه ارسال در  اداره پست و مرکز تپیاکس معمولا بین ۳۰تا ۵۰هزار تومان  است. با توجه به سود حاشیه کم مرسی درمان فعلا هزینه ارسال بر عهده بیماران عزیز است. با توجه به نوسان دائمی تعرفه های اداره پست و تیپاکس از این بابت ما را ببخشید.