درباره سایت مرسی درمان

مجموعه مرسی درمان در سال 1393 در زمینه درمان بیماریهای نشیمنگاهی در طب سنتی، با یک بلاگ ساده که بر بستر شرکت بلاگفا بود، کار خود را شروع کرد. این وبلاگ به نشانیhttp://mama60.blogfa.com/ هنوز هم در دسترس است.

حدود 2سال بعد سایت درماندو  به نشانی :  darman2.ir  که در زمینه درمان بیمارهای نشیمن گاه بود استارت زدیم. که متاسفانه بخاطر اینکه پایه و بیس طراحی سایت از ابتدا اشتباه بود. بعد از حدود 3سال این سایت را  مجددا باز طراحی کردیم.

و استارت طراحی و راه اندازی سایت مرسی درمان، در سال 1398 با تمام توان و تجربه  زده شد. ماحصل دهها سال تجربه در این زمینه و مکالمه و پیگیری شرح حال بیماران مختلف، ما را هر روز توانمندتر و با تجربه تر  از گذشته ساخته است .

امروزه شرکتهای زیادی هستند که طی تماس با مجموعه ما اصرار دارند. که محصولات گیاهی و درمانی آنها را به فروش برسانیم. از آنجا که از ابتدا تمرکز ما روی درمان بیماری های ناحیه رکتال و گوارش در طب سنتی بوده. لذا فعالیت در زمینه های جانبی دیگر باعث کاهش  تمرکز و کاهش اثر بخشی در نتیجه درمانی  بیماران این حوزه می شود.

همچنین تا از میزان تاثیرگذاری100% یک محصول درمانی اطمینان پیدا نکنیم . هرگز اقدام به عرضه و فروش آن در فروشگاه سایت نمی کنیم.

سالها تجربه به ما آموخت که فقط محصولات اصل، خارجی، وارداتی و اورجینال و با کیفیت ، عرضه کنیم. جاییکه بیماران با گرفتن بهترین نتیجه درمانی، بیشترین رضایتمندی را از محصولات  مرسی درمان داشته اند.

حصول نتیجه قطعی معالجه، در بیمارانی که به توصیه های درمانی ما گوش دادند. و دریافت رضایت متنی از آنها در شبکه های اجتماعی باعث افزایش انگیزه، دلگرمی و کارایی بیشتر تیم علمی تحقیقاتی مرسی درمان شده است.

هر چند طی این سالها از جاده های پر پیچ و خم زیادی عبور کردیم. و مشکلات و معصیت های فراوانی از پیش رو برداشتیم. با ناملایمتی و زبان تلخ بعضی از بیماران، خستگی کار بر تن ما و همکارانمان ماند. اما ماحصل آن رسیدن به بهترین فرمولهای گیاهی و درمانی و تجارب ارزشمندی شد.

از طرف دیگر روز به روز با تجربه تر و کار آزموده تر شدیم. لا اقل این روزها وجدانمان راحت هست که راه کارهای  بهداشتی آب دوغ خیاری به مراجعه کننده گان خود نمی دهیم. و تمام توصیه های بهداشتی حاصل ده سال تجربه و کسب دانش ما در این زمینه بوده است.

محصولاتی که توسط فروشگاه مرسی درمان ارائه و عرضه میشود. در تمام شهرها دارای نمایندگی پخش نمی باشد. که این سیاست هم به دلیل جلوگیری از موضوع تقلب و کپی و محصولات بی کیفیت اتخاذ شده است.

تماس با مجموعه مرسی درمان