درباره سایت مرسی درمان

مجموعه مرسی درمان در سال 1393 در زمینه درمان بیماریهای نشیمنگاهی با طب سنتی با یک بلاگ ساده که بر بستر شرکت بلاگفا بود،کار خود را شروع کرد.که به نشانیhttp://mama60.blogfa.com/ هنوز هم در دسترس هست.

حدود 2سال بعد سایت درماندو  به نشانی :  darman2.ir  که در زمینه درمان بیمارهای نشیمنگاه بود استارت زدیم. که متاسفانه بخاطر اینکه پایه و اساس طراحی سایت از ابتدا اشتباه بود. بعد از حدود 3سال سایت درماندو را باز طراحی کردیم.

و استارت طراحی و راه اندازی سایت مرسی درمان، در سال 1398 با تمام توان و تجربه  زده شد. ماحصل دهها سال تجربه در این زمینه و مکالمه و پیگیری شرح حال بیماران مختلف، ما را هر روز توانمندتر از گذشته می سازد.

امروزه شرکتهای زیادی هستند که طی تماس با مجموعه مرسی درمان اصرار دارند که محصولات گیاهی و درمانی آنها را به فروش برسانیم. از انجا که از ابتدا تمرکز ما روی درمان بیماری های ناحیه رکتال و گوارش در طب سنتی بوده. لذا فعالیت در زمینه های جانبی دیگر باعث کاهش اثر بخشی در نتیجه درمانی می شود.

همچنین تا از میزان تاثرگذاری صد در صدی یک محصول درمانی اطمینان پیدا نکنیم . هرگز اقدام به عرضه و فروش آن نمی کنیم.

سالها تجربه به ما آموخت که فقط محصولات اصل، خارجی، وارداتی و اورجینال و با کیفیت ، عرضه کنیم.جاییکه بیماران با گرفتن بهترین نتیجه درمانی، بیشترین رضایتمندی را از محصولات درمانی مرسی درمان داشته اند.

حصول نتیجه قطعی در بیمارانی که به توصیه های درمانی ما گوش دادند. و دریافت رضایت متنی از آنها در شبکه های اجتماعی باعث افزایش انگیزه دلگرمی و کارایی بیشتر تیم تحقیقاتی مرسی درمان می شود.

هر چند طی این سالها از جاده های پر پیچ و خم زیادی عبور کردیم. و مشگلات و معصیت های فراوانی از پیش رو برداشتیم.با ناملایمتی و زبان تلخ بعضی از بیماران خستگی کار بر تن ما و همکارانمان ماند. اما ماحصل آن رسیدن به بهترین فرمولهای گیاهی و درمانی با شرکت های مختلف شدیم.

از طرف دیگر روز به روز با تجربه تر و کار آزموده تر شدیم. لا اقل این روزها وجدانمان راحت هست که راهکاری بهداشتی آب دوغ خیاری به مراجعه کنندگان خود نمیدهیم. و تمام توصیه های بهداشتی حاصل ده سال تجربه و گرفتاری ما در این زمینه بوده است.

محصولاتی که توسط فروشگاه مرسی درمان ارائه و عرضه میشود. در تمام شهرها دارای نمایندگی پخش نمی باشد. که این سیاست هم به دلیل جلوگیری از موضوع تقلب و کپی و محصولات بی کیفیت اتخاذ شده است.

تماس با مجموعه مرسی درمان