تلگرام من
سایر مقالات سید علیرضا حسینی کارشناس طب سنتی
سایر مقالات سید علیرضا حسینی کارشناس طب سنتی

 سید علیرضا حسینی سرپرست تیم تولید محتوای مرسی درمان

از آنجا که بسیاری از افراد تصمیم های مهمی را با مطالعه مقالات سایت می گیرند.
تیم تولید محتوای بهداشت و سلامتی مرسی درمان با هدف ارائه مقالات و مطالب معتبر در حوزه طب سنتی و کلاسیک نگاه ویژه ای به تحقیق، تولید و انتشار محتوای قابل استناد دارد. ما در تلاشیم که مقالاتی مطابق با علم روز و دور از هر گونه نگاه تجاری برای ارتقاء سطح دانش جامعه ارائه دهیم. مطالبی که موجب بهبود، سلامت و افزایش اطلاعات عمومی مخاطبان مان می شود.

من سید علیرضا حسینی ۴۶ ساله و فارغ التحصیل علوم طب سنتی از دانشگاه تهران هستم. بیش از ۱۰ساله که در زمینه درمان بیمارهای بواسیر و شقاق مطالعه، تحقیق و تجربه دارم. تمامی مطالب این سایت ماحصل تجربیات ۱۰ساله من در زمینه طب نوین سنتی ایران و اسلامی و برگرفته از منابع موثق علمی است. که توسط سایر نویسندگان مجرب تیم تولید محتوای مرسی درمان بررسی و نگارش می شود.

تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، خیابان 16آذر
02123456789
09926843196

شما چه توقعی از یک نویسنده خوب دارید؟

بهتره در بخش کامنت ها برامون بنویسید که توقع شما از تیم تولید محتوای مرسی درمان چیه؟ و ما چطوری می توانیم به نحوی مطلوب تر، اطلاعات سلامتی و بهداشتی را با شما به اشتراک بگذاریم؟

نکته ای که در این میان برای نویسندگان مرسی درمان اولویت دارد. اینه که مطالب را از منابع موثق، مطمئن و علمی جمع آوری کرده؛ و بدون تحریف و فرافکنی در اختیار خوانندگان خود قرار می دهیم. جایی که نیاز به روش درمانی خاصی باشد حتما بدون تحریف واقعیت. آنرا با خوانندگان خود در میان میگذاریم. تمرکز ما بر  روش درمان مراجعه کننده گان صرف بر اساس روش های نوین طب سنتی است. و سعی میکنیم مطالب دست اول و تازه علمی را به شما آموزش دهیم.

داروها و روش های درمانی که نیاز به تجویز پزشک و متخصص دارد. و باید توسط جراح معاینه شود. از عهده و مسئولیت ما خارج است. و در همه جا توصیه بر این شده که با پزشک معالج خود مشورت کنید.

دقت، صحت و اعتبار مطالب در حوزه پزشکی اهمیت بسیار بالایی دارد. زیرا اکثر کاربران که مطالب سلامت و بهداشتی خود را در موتورهای جستجو سرچ می کنند. دانشی در این زمینه ندارند و ممکنه تصمیم های مهمی را با مطالعه مطالب و مقالات سایت بگیرند. نویسندگان مجله سلامتی مرسی درمان همیشه خود را متعهد می دانند. که مطالب را از منابع موثق علمی و دانشگاهی، برای مخاطبان خود گردآوری نمایند. مجموعه مقالات سایت هر هفته به روز رسانی می شود. صحت محتوای مقالات توسط آقای سید علیرضا حسینی کارشناس طب سنتی بررسی خواهد شد.

سایر مقالات سید علیرضا حسینی کارشناس طب سنتی

کلماتی هست که می‌میرند
کلماتی هست که کلماتِ دیگر را می‌بلعند
کلماتی هست که با هیچ پاک‌کنی پاک نمی‌شوند
کلماتی هست که در خواب راه می‌روند
کلماتی هست که قلبشان از مشتشان بزرگتر است
کلماتی هست که مثلِ تخته‌سنگ‌های دامنۀ کوهستان
خیس از بارانِ شبانه‌اند
و در زیرِ نورِ ستارگان برق می‌زنند

شعر از حسین پناهی