بهترین پماد برای شقاق مقعدی چه مشخصاتی دارد⚡

 1. مرسی درمان
 2. شقاق
 3. بهترین پماد برای شقاق مقعدی چه مشخصاتی دارد⚡
پماد برای درمان شقاق بهترین پماد برای درمان زخم مقعد

پماد رینا پلاس و پماد قهوه ای رنگ مرسی درمان بهترین پماد برای شقاق مقعدی است. زیرا این پماد باعث افزایش گردش خون در ناحیه رکتال شده و با ترمیم فوری زخم شقاق و کاهش فشار وارده بر مقعد به روند درمان سرعت بیشتری می بخشد. مدت زمان ترمیم زخم شقاق با پماد رینا پلاس حداکثر 72ساعت و روزانه دو نوبت به صورت موضعی استفاده کنید.

شقاق

بهترین پماد برای  شقاق مقعدی   و بواسیر پماد  گیاهی رینا پلاس است زیرا:⭐

 • یک روش 200هزار تومانی برای جلوگیری از یک عمل جراحی 8میلیون تومانی است. ما به شما اطمینان می دهیم که این یک روش جدید، تضمینی و البته اثبات شده است.
 • سلام دوست من خیلی خوش آمدید ،باور کن اینجا که آمدی و پیاده شدی ایستگاه آخر درمان است ،اگر شما علاقه مند به “درمان سریع شقاق مقعد” هستید ،همین الان با بهترین روش درمان خانگی شقاق آشنا خواهید شد.
 • همچنین اطلاعات محرمانه و مفیدی در خصوص نتیجه کار آزمایی بالینی بیماران، که کمتر کسی آنرا در اختیار شما قرار می دهد به شما می دهیم.
 • به شما آموزش می دهیم که از چه داروها و پمادی برای درمان زخم رکتوم  نباید استفاده کرد!!
 • قبل از معرفی بهترین پماد برای درمان شقاق مقعدی اجازه بدهید یک مثال براتون بزنم :
 • تا حالا متوجه این موضوع شدید، کسانی که گواهینامه رانندگی دارند هر 5سال یکبار نسبت به تمدید آن اقدام می کنند؟
 • می خواهم بهتون بگم که بیماری شقاق هم یک عارضه برگشت پذیر است.
 • شما متوسل به هر روش درمانی که شوید چه درمان این بیماری مزمن با عمل جراحی و چه “درمان شقاق با داروهای گیاهی”
 • هر 3سال یکبار بیماری شما عود می کند، یعنی هر 3یا 5سال یکبار باید عمل جراحی خود را تمدید کنید، به همین جهت گرایش زیادی به “روش درمان خانگی شقاق” وجود دارد.
 • زیرا نسبت به عمل جراحی کم عارضه تر  و هم از لحاظ اقتصادی به صرفه تراست.
 • کارشناسان مجله مرسی درمان به شما قول میدهند. که با خواندن مقاله پیش رو، به این درک و راه کار خواهید رسید که چرا دیگر عمل جراحی زخم فیشر آخرین گزینه “درمان سریع شقاق مقعد” نیست.!

پادکست بهترین پماد برای شقاق مقعدی

اگر حوصله خواندن این مقاله را تا آخر ندارید. با گوش دادن به این پادکست صوتی به نتیجه درمانی قابل قبولی می رسید. هر آنچه که لازمه در مورد درمان شقاق مقعد با پماد گیاهی بدانید در این پادکست توضیح داده شده است.

 

 بهترین پماد برای بواسیر و شقاق چیست ؟

امروزه برای “درمان شقاق مقعدی با داروهای گیاهی”  انواع پمادها ،مارک ها و برند های مختلفی در سطح بازار دارویی کشور وجود دارد. اینکه چرا ما ادعا می کنیم که پماد رینا پلاس به عنوان بهترین پماد برای بواسیر و شقاق  انتخاب شده دلیل مستند داریم.

پماد رینا پلاس حاوی روغن فندوق جادوگر بهترین مرهم گیاهی برای مداوای فیشر است

در مقایسه با درمان جراحی و داروهای طبی دیگر ،رینا پلاس ارجحیت خود را نشان داده و از قدرت ترمیم و درمان بالایی و حتی =مساوی=با عمل جراحی برخوردار است.

اگر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید متوجه نکات کلیدی و اسراری می شوید، که دیگران هرگز به شما نگفته اند.

با شناخت پاتوژنزی بیماری شقاق به انگلیسی (Pathogensis) (پاتوژنزی=یعنی سازوکار یا عواملی که باعث ایجاد بیماری شقاق می شود )

و با هدف درمان سالم تر و اقتصادی گرایش زیادی به درمان های غیر جراحی معطوف شده است.

درمان های غیر جراحی شامل درمان خانگی شقاق مقعد” و درمان شقاق با داروهای گیاهی است. یا بوسیله  پماد گیاهی برای شقاق انجام می شود.

با توجه به اینکه در حال حاضر درمان انتخابی زخم مزمن  پارگی مقعد عمل جراحی است. اما لازم است بدانید که درمان جراحی فیشر مانند هر عمل جراحی دیگری عوارض عمومی و عوارض اختصاصی مانند هماتوم ،خون ریزی ،بی اختیاری گاز و مدفوع ،آبسه و فیستول را به همراه خواهد داشت.

برای احتراز از این عوارض و کم کردن هزینه های بیمارستانی، هزینه تعطیلی کار و مرخصی استعلاجی و درد بسیار کشنده، تمایل بیماران به طرف درمانهای غیر جراحی بیشتر است.

پماد گیاهی  رینا پلاس به عنوان بهترین پماد برای شقاق مقعدی در مقایسه با درمان جراحی به طور مساوی در “درمان خانگی شقاق” حاد و مزمن موثر است.

توجه کنید: ما برای آزمون و خطا نیامده ایم ،رضایت صدها بیماری که از پماد گیاهی REEINA پلاس استفاده کرده اند موید این ادعای ما است.

نتیجه کار آزماییِ بالینیِ بیمارانی که جراحی و یا از پماد استفاده کردند

مطالعه کار آزمایی بالینی که توسط دانشجویان طب سنتی انجام شده است. و نویسندگان این مطالعه از افراد کاملا بی طرف و هدفشان صرفا کمک به بهبود و درمان سریعتر بیماران، با صرف هزینه های کمتر و نتیجه بهتر بوده است.

اسراری که هرگز به شما نخواهند گفت :

پماد برای درمان زخم مقعدی بزرگسالان

در این مطالعه 10نفر بیمار میتلا به شقاق مزمن انتخاب شدند، با توجه به اینکه این افراد در جریان کامل مطالعه و درمان قرار گرفتند،4نفر آز آنها به دلایل شخصی متاسفانه تا پایان کار آزمایی ما را همراهی نکردند و انصراف دادند.

6بیمار باقی مانده به 2گروه 3نفری تقسیم شدند.

گروه اول با روش عمل جراحی  و گروه دوم با بسته درمانی رینا پلاس، که شامل (پماد رینا پلاس +استفاده از ملین +روش سرد و گرم کردن مقعد +روزانه 2نوبت استفاده از حمام سیتیز)بود ،مورد درمان و مطالعه قرار گرفتند.

2هفته پس از شروع درمان تسکین درد در گروه عمل جراحی 75%بود و در گروه رینا پلاس 45%مشاهده شد.

اما بعد از گذشت 4هفته تسکین درد و ترمیم زخم در هر 2گروه به صورت یکسانی گزارش شد.

نتیجه گیری : اسرار برملا شد.

درمان جراحی و درمان خانگی شقاق (بسته  درمانی رینا پلاس )به طور مساوی در درمان و ترمیم زخم شقاق  موثر هستند.

لازم است به این نکته توجه کنید :

که حُسن پکیج درمانی رینا پلاس در کم عارضه بودن، خوب تحمل شدن ، و عدم نیاز به بستری شدن می باشد.

و مهمتر اینکه از لحاظ اقتصادی به صرفه تر و مناسب تر از درمان جراحی می باشد.

پس باید به عنوان اولین قدم درمانی در زخم فیشر حاد و مزمن مورد استفاده قرار گیرد و درمان جراحی برای موارد خاص مدنظر باشد.

پماد نیترو گلیسیرین 2% برای شقاق

این مرهم شیمیایی برای فیشر ضرر دارد

 • پمادها و داروهای خوراکیِ ضدِ اسپاسمِ (آنتی فیشر) انگشت شماری در بازار دارویی کشور موجود است.
 • البته توصیه می شود هیچگاه خودسرانه و بدون تجویز پزشک از آنها استفاده نکنید.
 • از مشهورترین پمادهای موضعی درمان سریع شقاق مقعد ی  پماد نیترو گلیسیرین 2%است.
 • مکانیسم اثر آن شل کننده عضله اسفنکتر مقعد است، که استفاده از آن در یک دوره 6هفته ای به عنوان بهترین پماد برای درمان شقاق و بواسیر استفاده می شود.

در شرح حال بیمارانی که از این پماد استفاده کرده بودند. از عوارض جدی آن مانند علائم سردرد شدید، افت فشار خون و تهوع و تپش قلب شکایت داشتند. که این روش درمانی برای بیمارانی که مبتلا به ناراحتی های قلبی و عروقی هستند اصلا توصیه نمیشود.

لازم است بدانید  که طول ناحیه مقعدی بین 3تا 5سانتی متر است. در شرح حال بیماران یبوست و خشکی مزاج، هنگام دفع مدفوع 35%و اسهال 12%عامل اصلی مستعد کننده شقاق است.

این دو عامل اصلی، باعث فشار به عضلات ناحیه اسفنکتر مقعد می شود. و عارضه فیشر و درد و سوزش و خون ریزی ایجاد می شود.

منظور از عضلات ناحیه اسفنکتر همان ناحیه 3تا 5سانتی متری کانال مقعدی بود که اشاره شد.

در نتیجه بیماران مبتلا به فیشر یا شقاق باید از قرص ها و یا پمادی استفاده کنند. که موجب شل شدن این عضلات  شده، و با این عمل درمان بهتر و سریعتر اتفاق می افتد.

پیشنهاد ما به شما در “درمان شقاق مقعد با داروهای گیاهی” استفاده از بسته رینا پلاس است. زیرا به عنوان یک روش خوب برای “درمان خانگی سوزش مقعدی”  شناخته می شود. همچنین باعث شل شدن عضله اسفنکتر مقعد شده و هم موجب ترمیم سریعتر زخم شقاق می گردد.

نکته مهم تر اینکه عوارض جدی از این بسته درمانی گزارش نشده است.

پماد کوهان شتر برای شقاق مقعدی

پماد کوهان شتر برای مداوای پارگی مقعد

پماد کوهان شتر که به روغن کوهان شتر معروف است. دارای طبع گرم می باشد. این روغن را  با روغن گیاهانی مانند :

روغن دارچین، زنجبیل، گزنه یا روغن سقز مخلوط کرده و روزانه 2 نوبت به صورت موضعی در ناحیه آسیب دیده بمالید.  زیرا اثرات تسکین دهندگی و رفع سوزش  دارد.

چیزی که لازمه بدانید این است که پماد کوهان شتر اصل و با کیفیت خیلی کم پیدا می شود. و بیشتر نمونه های موجود در بازار و فضای آنلاین تا 98% تقلبی است. و هیچ ارزشی  ندارد و با خرید آنها وقت و پول شما هدر می رود.

خاصیت دیگر پماد کوهان شتر برای ترمیم  شقاق  مقعد کمک به نرم شدن کانال مقعد برای دفع راحت و آسان مدفوع است.

بهترین پماد برای شقاق مقعدی پماد قهوه ای مرسی درمان

مرهم قهوه ای 10گرمی مرسی درمان برای درمان فوری زخم فیشر است

ما در مجموعه مرسی درمان برای درمان شقاق پماد قهوه ای رنگ در قوطی های 10گرمی عرضه می کنیم. لازمه  هنگام ثبت سفارش به ما اعلام کنید که بیماری شما از جنس شقاق یا فیشر است.

در اینصورت ما به همراه پماد رینای سبز قوطی های 10گرمی پماد قهوه ای که مخصوص درمان  و ترمیم فوری زخم شقاق است برای شما ارسال می کنیم.

مکانیسم اثر پماد های 10 گرمی قهوه ای رنگ مرسی درمان، ترمیم فوری زخم شقاق ظرف مدت 48 ساعت است. این پماد 100% خارجی بوده و در جعبه های 10گرمی عرضه  می شود.

این پماد با افزایش گردش خون در ناحیه مقعد وشل کردن عضلات کانال رکتال، برای جلوگیری از عفونت زخم و تسریع در بهبودی آن موثر است. همچنین این پماد باعث تسکین فوری سوزش و درد ناشی از زخم  شقاق می شود. به جرات می توان ادعا کرد که پماد های 10گرمی مرسی درمان بهترین پماد برای شقاق مقعد   است.

بهترین پماد برای شقاق مقعدی⭐مکانیسم اثر
پماد رینا پلاس ترمیم فوری زخم شقاق 💛
پماد نیترو گلیسیرین❌افزایش  گردش خون در مقعد
پماد کوهان شترنرم کننده و کنترل التهاب💥
پماد  تریامسینولون ان انکاهش التهاب🟩
پماد آنتی فیشر رینا⚡ افزایش گردش خون، ترمیم فوری زخم شقاق

چند روش کاربردی برای معالجه زخم شقاق

رضایت نامه بیمارانی که از پماد گیاهی رینای سبز استفاده کرده اند

برای درمان بیمارهای نشیمن گاهی مانند فیشر اولین گزینه استفاده از مرهم های گیاهی و یا شیمیایی است. شاید هر شرکت توزیع کننده و یا تولید کننده ادعا کند که محصول وی بهترین پماد برای بواسیر و شقاق است.

این موضوع در عمل اثبات می شود،  تاریخچه بیماران استفاده کننده از پمادهای موضعی و رضایت بالای آنها نشان میدهد که ادعای فروشگاه مرسی درمان در مورد توزیع  بهترین پماد برای بواسیر و شقاق  بی ربط نبوده است. در این زمینه استناد ما به  آمار بالای رضایت بیماران در سایت و پیچ اینستاگرام مرسی درمان است.

یبوست منشاء اصلی شقاق است. در همین رابطه ما روش های کاربردی درمان سریع یبوست در منزل را توضیح دادیم. که جهت آگاهی بیشتر و کنترل این بیماری میتوانید مقاله مرتبط را مطالعه کنید.

تا زمانیکه وضعیت مزاجی شما خشک و سفت باشد، و فکری برای درمان آن نکنید. استعمال قوی ترین پمادهای موضعی و حتی نوش داروی سهراب داستان هم تاثیر چندانی نخواهد داشت. خبر خوش اینکه با استفاده از چند راه کار کاربردی زیر میتوانید خیلی سریع زخم شقاق خود را ترمیم دهید.

 • استحمام نشیمن گاه با محلول بتادین و آب گرم
 • تقلیل حجم مواد غذایی برای حداقل 96ساعت
 • استفاده از ملین و مسهل برای رفع فوری یبوست حداقل برای 4روز
 • استفاده از یک پماد موضعی خوب و قوی که صرفا برای مداوای بواسیر و شقاق توصیه شده است.
 • پرهیز از کم تحرکی و اصلاح الگوی غذایی و رفتاری

مکانیسم اثر پماد برای درمان زخم مقعدی بزرگسالان  ترمیم زخم این ناحیه در کوتاهترین زمان ممکن است. این زمان بیشتر از 4روز باشد. یعنی اینکه وضعیت شما بدخیم شده و درمان های خانگی به آن پاسخ مثبت نمیدهد. فیشر مقعد ی به اندازه بواسیر دردناک و آزار دهنده نیست و دوره درمان آن کوتاه تر است.

سخن پایانی از مجله سلامتی مرسی درمان

 

خرید پماد رینا پلاس برای شقاق

 • ما همچنان معتقدیم که هیچ چیزی ارزش درمانی کمک یک بیمار به بیمار دیگر را ندارد، اگر در این زمینه شما هم تجربه خوبی از انواع درمان خانگی شقاق دارید. حتما برایمان در پایین همین صفحه کامنت کنید.
 • باشد که چراغ راهی بشه برای کسانی که میخواهند راه درمان وبهبودی خود را کم هزینه و البته موثرتر دنبال کنند.
 • اگر دچار شقاق حاد هستید.  ما به شما اطمینان می دهیم. که دیگه به جراحی و تحمل هزینه های بالای درمان  نیازی ندارید.
 • با پماد رینا پلاس در کمتر از 10روز بهبودی و سلامتی خودتان را به دست می آورید.
 • چنانچه 6هفته از بیماری فیشر شما گذشته باشد. و بهش اهمیت نداده اید،  یا راه حل درمانی موثری پیدا نکرده اید. همچنین تمایلی به عمل جراحی هم ندارید. متاسفانه بیماری در مرحله مزمن قرار دارد. و توصیه مرسی درمان استفاده از پماد رینا پلاس است.
 • به صرف اینکه یک روش موثر و کم هزینه برای “درمان خانگی سوزش مقعدی است. شما چی تجربه دردناک و آزار دهنده  بیماری شقاق  دارید؟ در همین صفحه برامون بنویسید چگونه مبتلا شدید؟  یا برای درمان خود چه اقداماتی انجام دادید؟  شاید هم هنوز با این بیماری دست و پنجه نرم میکنید. و یا اینکه هر چند وقت یکبار عود میکند و به سراغتان می آید. هر تجربه ای دارید برامون کامنت کنید.
 • کارشناس سایت  به کامنت ها و تجربیات ارزنده شما پاسخ میدهد. ما معتقدیم که هیچ چیزی ارزش درمانی کمک یک بیمار به بیمار دیگر را ندارد. تجربه کوله بار ارزشمندی است. برامون بنویسید که تجربه استفاده از پماد برای درمان شقاق مقعد داشته اید ؟
 • خرید بهترین پماد برای شقاق مقعدی از فروشگاه مرسی درمان

مهمترین مقالات